Lucyfer [BOSS] & WandaL [BOSS] & Kostecki [BOSS] & Mordimer [BOSS] vs. GUCIO - oddam [NES] ~ 30743.21% + GUCIO - oddam [NES] vs. Lucyfer [BOSS] ~ 16783.55%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OproznieCiLoduffke napisał(a):

    Jakby jedna osoba ci zarzucała nieuczciwość, to można by to olać, bo pewnie byłby to jakiś zwykły troll. Ale jak już kilka, osób widzi, że coś jest nie tak w tym RW i smrodek się z niego unosi to coś jednak przekminiłeś. Tym bardziej, że wśród osób mających obiekcje są tacy starzy wyjadacze jak Putin, czy Ergon (no właśnie, a gdzie jego post? :huh: ), ludzie którzy na tej grze zjedli zęby!

    Putin nie wiedziałem, że ty na tej grze zęby zjadłeś. Mordo jak ty 1.5 roku w tą grę grasz XDDD

    Jak farmy próbują na 10 uniach od początku grać, to może jedno im wypali i ochy achy. Przecież to zwykłe planktony ogejma są :E

    Mogłeś jeszcze gsy zapiąć, a pilota przez 3 gale dać XDDD 5!

    Ps. Nigdy nie grałem na Rosalindzie. :E
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fabiano ().

  • Oooo, kogo ja tu widzę, kto to raczył się podzielić z nami swoimi 5gr :)

    Fabiano, a Ty wyłączysz na Rosalindzie ten U w końcu i weźmiesz się za grę, żeby lolkom pokazać jak się lata? Czy może nie masz już chęci zaczynać od początku na innym uni, bo tak się coś tam czaisz jak panienka na wydaniu?


    Fabiano napisał(a):

    Ps. Nigdy nie grałem na Rosalindzie.
    No to chyba tam masz wiernego fana w takim razie :) - bo gra tam taki jeden Fabiano, choć gra to za dużo powiedziane, bo od jakiegoś czasu ma U włączony, a w statach jest daleko w tyle!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez OproznieCiLoduffke ().

  • Fabiano napisał(a):

    OproznieCiLoduffke napisał(a):

    Jakby jedna osoba ci zarzucała nieuczciwość, to można by to olać, bo pewnie byłby to jakiś zwykły troll. Ale jak już kilka, osób widzi, że coś jest nie tak w tym RW i smrodek się z niego unosi to coś jednak przekminiłeś. Tym bardziej, że wśród osób mających obiekcje są tacy starzy wyjadacze jak Putin, czy Ergon (no właśnie, a gdzie jego post? :huh: ), ludzie którzy na tej grze zjedli zęby!
    Putin nie wiedziałem, że ty na tej grze zęby zjadłeś. Mordo jak ty 1.5 roku w tą grę grasz XDDD

    Jak farmy próbują na 10 uniach od początku grać, to może jedno im wypali i ochy achy. Przecież to zwykłe planktony ogejma są :E

    Mogłeś jeszcze gsy zapiąć, a pilota przez 3 gale dać XDDD 5!
    szczerze to tez nie wiedziałem, ale chyba nie prawda bo zęby jeszcze mam :D
    Ale miło na serduszku się zrobiło xDDD