Northwood [SUPERMEG] vs. Demigod ~ 68926.28%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Northwood [SUPERMEG] vs. Demigod ~ 68926.28%

    Bry Widelce i reszta aktywnych graczy

    wstawiam na prośbę sojusznika :) i składam gratulacje :)

    ps.
    "Kupie DEX"
    " kto robił Demigodowi aktywki??? przyznać się"

    a co do lotu to flota stała i stała trzeba było zwozić dex przez 2 gale

    bum bum



    Dnia 08-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Northwood [SUPERMEG]
    ________________________________________________

    Pancernik 563.873
    _________________________________________

    Obrońca Demigod
    ________________________________________________

    Mały transporter 117.080
    Duży transporter 51.173
    Lekki myśliwiec 70.589
    Ciężki myśliwiec 11.020
    Krążownik 57.957
    Okręt wojenny 2.970
    Statek kolonizacyjny 9
    Recykler 98.459
    Sonda szpiegowska 146.305
    Bombowiec 5.504
    Niszczyciel 4.010
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 46.032
    Reaper 3.007
    Pathfinder 14.714
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Northwood [SUPERMEG]
    ________________________________________________

    Pancernik 562.985 ( -888 )
    _________________________________________

    Obrońca Demigod
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    225.194.000 Metalu, 225.194.000 Kryształu i 225.194.000 Deuteru
    532.236.863 Metalu, 69.585.553 Kryształu i 95.465.130 Deuteru
    266.118.432 Metalu, 34.792.777 Kryształu i 47.732.565 Deuteru
    133.059.216 Metalu, 17.396.388 Kryształu i 23.866.282 Deuteru
    66.529.608 Metalu, 8.698.194 Kryształu i 11.933.141 Deuteru
    33.264.804 Metalu, 4.349.097 Kryształu i 5.966.571 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 75.480.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 11.109.416.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.778.783.400 metalu i 3.113.845.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.026.576.621 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    3.778.783.400 Metalu i 3.113.950.975 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.008.546.323
    Kryształ: 3.438.446.984
    Deuter: 396.837.689
    agresor zyskał łącznie 8.843.830.996 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.628.024.923
    Kryształ: -4.772.846.009
    Deuter: -1.735.121.689
    obrońca stracił łącznie 13.135.992.621 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Panowie proszę nie ośmieszajcie się. Push który każdy zorientowany widzi z kilometra. Trzeba założyć ze Northwood to nie Sikorek bo on grał najpierw mocno eko potem piraty na lmy dalej na pance i zrobił tu jedno małe ST. Zero skanów i latania, tylko expy. Uciekł na urlop jak wpadliśmy tam na 5 gali w waszym stary ul z @Valhalla i @Smakosh. @depesza_1992 mowi że Nortwood to nowy człowiek który akurat wiedział w kilka godzin po wskoczeniu na uni gdzie stoi flota Demigoda i udało mu się przerzucić dex z 5 na 2 gale. Nadmienię ze konto Demigoda to byłe konto @Damiano które niedawno było 2 tygodnie na banie za używanie bota. A skany na Demigoda szły od mnie i pewnie od @iN1kacz gdzie byliśmy blisko tej floty na 3 gali. Leciałem na Demigod 07.09 o 2 w nocy a wczoraj nie było go nawet minuty bo obserwowałem cały dzień co sugeruje długiego fsa na 2 gale. I tam cudownie człowiek który dziś obudził się na 5 gali znajduje flotę Demigoda na 2 gali. Niech mnie ktoś uszczypnie bo to jak z bajki historia. A nie, to przecież tylko śmieciowy push. Suma sumarum uważam że nowy użytkownik konta po Damiano z ktorym rozmawiałem dostał konto od Sikorka i wyzłomował swoje stare konto. Nie gratuluje nie życzę odbudowy tylko niech każdy puknie się w głowę kto wierzy w uczciwość tego ST. Jak GO nie sprawdzą tego odpowiednio i nie poleci ban to możecie mieć pewność że WOWWW się tym zajmie bo my umiemy latać uczciwie. I ten kto ze mną choć chwile rozmawiał to może poświadczyć że nigdy nie byłem do nikogo wrogo nastawiony ale to może być pierwszy przypadek. Zawsze grałem bez spiny dla przyjemności i fanu ale ten push trochę przebrał miarkę.
  • Leman napisał(a):

    Panowie proszę nie ośmieszajcie się. Push który każdy zorientowany widzi z kilometra. Trzeba założyć ze Northwood to nie Sikorek bo on grał najpierw mocno eko potem piraty na lmy dalej na pance i zrobił tu jedno małe ST. Zero skanów i latania, tylko expy. Uciekł na urlop jak wpadliśmy tam na 5 gali w waszym stary ul z @Valhalla i @Smakosh. @depesza_1992 mowi że Nortwood to nowy człowiek który akurat wiedział w kilka godzin po wskoczeniu na uni gdzie stoi flota Demigoda i udało mu się przerzucić dex z 5 na 2 gale. Nadmienię ze konto Demigoda to byłe konto @Damiano które niedawno było 2 tygodnie na banie za używanie bota. A skany na Demigoda szły od mnie i pewnie od @iN1kacz gdzie byliśmy blisko tej floty na 3 gali. Leciałem na Demigod 07.09 o 2 w nocy a wczoraj nie było go nawet minuty bo obserwowałem cały dzień co sugeruje długiego fsa na 2 gale. I tam cudownie człowiek który dziś obudził się na 5 gali znajduje flotę Demigoda na 2 gali. Niech mnie ktoś uszczypnie bo to jak z bajki historia. A nie, to przecież tylko śmieciowy push. Suma sumarum uważam że nowy użytkownik konta po Damiano z ktorym rozmawiałem dostał konto od Sikorka i wyzłomował swoje stare konto. Nie gratuluje nie życzę odbudowy tylko niech każdy puknie się w głowę kto wierzy w uczciwość tego ST. Jak GO nie sprawdzą tego odpowiednio i nie poleci ban to możecie mieć pewność że WOWWW się tym zajmie bo my umiemy latać uczciwie. I ten kto ze mną choć chwile rozmawiał to może poświadczyć że nigdy nie byłem do nikogo wrogo nastawiony ale to może być pierwszy przypadek. Zawsze grałem bez spiny dla przyjemności i fanu ale ten push trochę przebrał miarkę.
    No sorry ale zgodzę się niestety z Lemanowym... Sam obserwowałem jakiś czas Demigoda, trochę mu ubiłem i nie wierzę po prostu w takie bajki jak opisane w temacie. Myślę że Leman to dosyć jasno opisał więc nie ma się co rozwodzić - ja jedynie to potwierdzę bo tak jak mówię trochę się mu przyglądałem. Dlatego nie pogratuluję ustawki, choć chciałbym się mylić...

    PS. Leman skąd wiesz że banik był za bota? Można to gdzieś sprawdzić? Bo z tego co wiem nie ma już pręgierza...
    U30 - Top40 OFF, U60 - Top300 OFF, Xalynth - Top200 OFF, Quaoar - Top200 OFF, Mensa - Top20 ON :E
  • Leman napisał(a):

    Panowie proszę nie ośmieszajcie się. Push który każdy zorientowany widzi z kilometra. Trzeba założyć ze Northwood to nie Sikorek bo on grał najpierw mocno eko potem piraty na lmy dalej na pance i zrobił tu jedno małe ST. Zero skanów i latania, tylko expy. Uciekł na urlop jak wpadliśmy tam na 5 gali w waszym stary ul z @Valhalla i @Smakosh. @depesza_1992 mowi że Nortwood to nowy człowiek który akurat wiedział w kilka godzin po wskoczeniu na uni gdzie stoi flota Demigoda i udało mu się przerzucić dex z 5 na 2 gale. Nadmienię ze konto Demigoda to byłe konto @Damiano które niedawno było 2 tygodnie na banie za używanie bota. A skany na Demigoda szły od mnie i pewnie od @iN1kacz gdzie byliśmy blisko tej floty na 3 gali. Leciałem na Demigod 07.09 o 2 w nocy a wczoraj nie było go nawet minuty bo obserwowałem cały dzień co sugeruje długiego fsa na 2 gale. I tam cudownie człowiek który dziś obudził się na 5 gali znajduje flotę Demigoda na 2 gali. Niech mnie ktoś uszczypnie bo to jak z bajki historia. A nie, to przecież tylko śmieciowy push. Suma sumarum uważam że nowy użytkownik konta po Damiano z ktorym rozmawiałem dostał konto od Sikorka i wyzłomował swoje stare konto. Nie gratuluje nie życzę odbudowy tylko niech każdy puknie się w głowę kto wierzy w uczciwość tego ST. Jak GO nie sprawdzą tego odpowiednio i nie poleci ban to możecie mieć pewność że WOWWW się tym zajmie bo my umiemy latać uczciwie. I ten kto ze mną choć chwile rozmawiał to może poświadczyć że nigdy nie byłem do nikogo wrogo nastawiony ale to może być pierwszy przypadek. Zawsze grałem bez spiny dla przyjemności i fanu ale ten push trochę przebrał miarkę.
    Też widzę to ST jako "nieczyste", flota Demigoda była w 3g od ZAWSZE niezależnie kto na tym koncie grał, od wczoraj nagle flo nie ma, znajduje sie w 2g i reszta tak jak pisze @Leman i tak, owszem, to były moje skany też :/ Chciałem napisać, że "ciekawe co na to GO" no ale w sumie chyba wszyscy wiemy, że nic oni na to : ] nie pozdrawiam atakiera
  • Mnie tam nic boli. I zawsze staram się rozmawiać z każdym kulturalnie. Nie spinać się i grać na luzie. Mieć dystans i poczucie humoru. Ale w tym przypadku robicie z siebie kretynów. Jednym kłamstwem próbujecie tuszować drugie. Jakąś śmieszną tajemniczością kryjecie push kolegi. Klepiecie się po plecach na ustawionym starciu. No super fajnie ! Ale ten papier to bardziej potrzebny do gówna jakie tu wylewacie.
  • Leman napisał(a):

    Mnie tam nic boli. I zawsze staram się rozmawiać z każdym kulturalnie. Nie spinać się i grać na luzie. Mieć dystans i poczucie humoru. Ale w tym przypadku robicie z siebie kretynów. Jednym kłamstwem próbujecie tuszować drugie. Jakąś śmieszną tajemniczością kryjecie push kolegi. Klepiecie się po plecach na ustawionym starciu. No super fajnie ! Ale ten papier to bardziej potrzebny do gówna jakie tu wylewacie.

    oho gdzie ten spokojny leman? :) słuchaj powiem ci szczerze bez kłamstw bo nie mam w zwyczaju kłamać, jestem świadkiem oraz reszta megów że to bylo czyste starcie, bardziej sie zastanawiamy co się stało z Domigodem bo to nie bylo w jego stylu nie odebrac fsa. flota stala tam 5h. mogles to byc ty i polecieć. jakos nikt by nie pisal ze to push. kolega anonimowy czekal dlugo na dex zanim polecial. robil mu akty i wy rowniez z inkaczem , ale po ludziach chodzą wypadki np. moze domi wpadl pod samochód biegnąc odebrać flote? nie wiadomo. ale musze stwierdzić że to bardziej fart a nie push. takze miejcie swoje urojenia bo w kazdym st widzicie push tylko nie w swoich :) kolega anonim sie napewno odezwie to poznacie kto to jest i zrozumiecie ze to nie był push :) pozdrawiam raz jeszcze

    ps. leman zachowaj swoją spokojność jako jedyny normalny widelczyk :)
  • To prawda. Nie pierwszy i nie ostatni player. Tak samo nie pierwszy i nie ostatni push w waszym wykonaniu. Juz przy którym st były śmiechy jak was flota z sondami i innymi cały śmieciem atakowała a wy dzielnie się obroniliście. Albo inne ustawki na podstawkę pod Kylo. Zawsze mnie to bawiło. Przepraszam że tym razem nie.
  • Leman napisał(a):

    To prawda. Nie pierwszy i nie ostatni player. Tak samo nie pierwszy i nie ostatni push w waszym wykonaniu. Juz przy którym st były śmiechy jak was flota z sondami i innymi cały śmieciem atakowała a wy dzielnie się obroniliście. Albo inne ustawki na podstawkę pod Kylo. Zawsze mnie to bawiło. Przepraszam że tym razem nie.
    tak akcje na kylo to wiesz ile stresów? liczenia i zgrania?? :D a zawsze zawodził kylo.... dlaczego?
  • Co do starcia, myślę że uczciwe, Demigod zaniedbał konto zaniedlugo stanie się idlakiem jak Inferno, bo patrząc na jego kolonie już zaczęli na niego latać bez żadnych zachamowan, ropa na jednym z moonow które ja osobiście sfarmilem stoi już 2dzien bez zmian, czyli coś może się wydarzyło w jego życiu, pieron wie nie wnikam

    Przerażająca ilość panckow ma sojusznik, i myślę że coś grubszego upolujemy razem :)


    Co do Kylo to KRUMPC, niestety nie mogę rozwinąć tego skrótu bo Admin zrobi (ciach) :D

    Szczęść Boże!
  • Ale sie rozpisaliście :D Tyle teorii i dywagacji, Supermegi nie zdradzają kto stoi za kontem, Widelczyki się złoszczą. :)

    @Leman Ja też Demigoda obserwowałem i dostałem bana na dzien / dwa przed tym jak planowalem go palić i liczyć tą śmieszną zawracaną stację. I on od czasu do czasu przenosił flote daleko, jak chciał od nas odpocząć. Tak to definitywnie czekał aż wejdziemy sobie w droge. Jeśli tutaj jest prawda, że nie logował się przez tak długi czas to obaj wiemy, że coś się musiało stać bo gość przez miesiąć punktualnie zawsze przed 9 już ekspami latał. Ja wiem Supermegi to push zawsze, ale jakbyś to trafił w 2 gali Ty (a masz blisko), albo @iN1kacz to wyglądałoby to tak samo beznadziejnie, nagle bFS w ciągu dnia.

    A widze, że dalej nudą wieje, nic się nie zmieniło i dalej nikt nie pobił tych śmiesznych 100k%.

    @Leman @gotYaaa @iN1kacz i pozostali, ja bym się cieszył że ktokolwiek przeją konto Sikorka, przynajmniej więcej złomu lata po uni.

    Miłej zabawy :D

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
    Mess with the best, die like the rest.
  • Valhalla napisał(a):

    Ale sie rozpisaliście :D Tyle teorii i dywagacji, Supermegi nie zdradzają kto stoi za kontem, Widelczyki się złoszczą. :)

    @Leman Ja też Demigoda obserwowałem i dostałem bana na dzien / dwa przed tym jak planowalem go palić i liczyć tą śmieszną zawracaną stację. I on od czasu do czasu przenosił flote daleko, jak chciał od nas odpocząć. Tak to definitywnie czekał aż wejdziemy sobie w droge. Jeśli tutaj jest prawda, że nie logował się przez tak długi czas to obaj wiemy, że coś się musiało stać bo gość przez miesiąć punktualnie zawsze przed 9 już ekspami latał. Ja wiem Supermegi to push zawsze, ale jakbyś to trafił w 2 gali Ty (a masz blisko), albo @iN1kacz to wyglądałoby to tak samo chujowo, nagle bFS w ciągu dnia.

    A widze, że dalej nudą wieje, nic się nie zmieniło i dalej nikt nie pobił tych śmiesznych 100k%.

    @Leman @gotYaaa @iN1kacz i pozostali, ja bym się cieszył że ktokolwiek przeją konto Sikorka, przynajmniej więcej złomu lata po uni.

    Miłej zabawy :D
    :D Smieszna zawracana stacje jaki Ty jestes prosty XD No i jak juz to bot obserwowal a nie Ty :D noo i po ktores juz 3cie primo :E .. kto Ci wtedy Wrednego aka gasiora policzyl sie przyznaj i nie pisz o jakichs liczeniach jakbys byl bogiem ogejma chlopie :E XD Pozdro na emeryturce !


    The greatest loss is what dies inside us while we're still alive