OGamers [nowa strona internetowa]

• Gra:
    • OGamers [nowa strona internetowa]

Cześć,

Przedstawiam Państwu nową stronę internetową, która pozwala wiedzieć:

- najwyższy wynik gracza / flopa w przesuwanych 24h (i połączone obrazy do zobaczenia na forach lub innych forach)

- wynik najlepszych 10 graczy

- 10 najlepszych wyników sojuszu

- statut gracza (nowe i, nowe MV, nowe b, nowe usunięte, nowe zmiany pseudonimów)

- wynik gracza (typy wszystkie) i różnica w 3 okresach (1 dzień, 1 tydzień, 1 miesiąc) => 1 miesiąc przyjdzie

- planety i księżyce graczy

- wynik sojuszu (typy wszystkie) i różnica w 3 okresach (1 dzień, 1 tydzień, 1 miesiąc) => 1 miesiąc nadejdzie

- członkowie sojuszu z wynikiem (typ 0) i różnicą (typ 0) w tym samym okresie

- Wszystkie wyniki są wyświetlane z rzeczywistą datą, z API z czasem UTC połączenia (jeśli jest dostępny), w przeciwnym razie pokazuje czas UTC

- Wyszukaj gracza i sojusz (z wynikiem i pozycją)

- najbardziej poszukiwany gracz i sojusz (ze stroną zliczającą liczbę wszystkich odwiedzonych stron)

- statut pokaż gracza w kolorze (na stronie głównej, gracza, sojuszu, rankingach i stronach wyszukiwania)

- Eksploracja galaktyki

- Eksploracja wyników

- Lista wszystkich serwerów i ich cech

Wszystkie te informacje dotyczą WSZYSTKICH SERWERÓW Ogame

Język polski jest dostępny!

Pour nic nie kosztuje, tylko przycisk darowizny jest dostępny dla tych osób, które mają możliwość wpłaty i zachęcania do tego projektu.

Istnieje serwer Discord, na którym można się ze mną skontaktować, w sprawie żądań funkcji, błędów, złotej księgi lub innych rzeczy, które chcą.

Na razie à wszystko, ale poprosiłem o klucz do API. Pojawi się konwerter CR, symulateur walki i symulateur IPM.

Witryna dostępna jest pod adresem ogamers.eu

Dzięki za zaliczkę

Programista OGamers

Lien Oto oficjalny

Twórca OGamers
      https://ogamers.eu
    • A będzie jakiś update do top 30 z każdego uni ?
      "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
      Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
      Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

Brytyjski lingwista David Crystal
    • Mam na myśli by zwiększyć liczbę z top10 do top 30.
      "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
      Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
      Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

Brytyjski lingwista David Crystal