Anonymous [TIME] vs. Pan Krecik [ZAKON] ~ 116397.04% (#51)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Anonymous [TIME] vs. Pan Krecik [ZAKON] ~ 116397.04% (#51)

    Zemsta za zeszłą Niedzielę :)

    Od dzieciaka jeszcze miałem w sobie coś takiego że jak zobaczyłem w ogródku kretowisko to brałem porządny rozbieg i zrównywałem je z ziemią :)
    I po latach widzę że nic się nie zmieniło kiedy dzień wcześniej zobaczyłem na skanie takie Kretowisko i że flota stoi 2h bez opieki to postanowiłem działać i o to efekty :)
    Starcie bardzo dziwne nie zagłębiając się w szczegóły powiem tyle że Krecik ponoć był online i nie zdążył podnieść floty, a ja z recji tego że widziałem akty i nie chciałem rozbić się o pusty bunkier chciałem cofnąć flotę ale coś mi przycięło grę (internet czasem mi szwankuje) i też nie zdążyłem floty zawrocić :)

    Dla Krecika SzO
    Pozdro Dla TIME oraz dla Pana który w ostatniej chwili pomógł mi z moonem :)




    Dnia 03-10-2020 23:26:20 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Anonymous [TIME]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 13.999.671
    Krążownik 481.943
    Reaper 132.249
    _________________________________________

    Obrońca Pan Krecik [ZAKON]
    ________________________________________________

    Mały transporter 5.345
    Duży transporter 674
    Lekki myśliwiec 3.079.058
    Krążownik 2.500
    Recykler 20.000
    Sonda szpiegowska 647
    Satelita słoneczny 3.350
    Niszczyciel 200
    Gwiazda Śmierci 7
    Crawler 994
    Reaper 473
    Wyrzutnia rakiet 2.075.000
    Lekkie działo laserowe 1.000.010
    Ciężkie działo laserowe 100.000
    Działo Gaussa 30.000
    Działo jonowe 100.000
    Wyrzutnia plazmy 14.981
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Anonymous [TIME]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 13.092.509 ( -907.162 )
    Krążownik 478.420 ( -3.523 )
    Reaper 132.188 ( -61 )
    _________________________________________

    Obrońca Pan Krecik [ZAKON]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    63.289.250 Metalu, 30.315.276 Kryształu i 109.262.460 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.740.575.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 23.770.542.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 7.046.797.697 metalu i 2.411.736.704 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 202.866.986 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    7.046.797.697 Metalu i 2.411.804.954 Kryształu
    1.624.964.703 Metalu i 556.137.296 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    8.671.762.400 Metalu i 2.967.942.250 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.937.920.650
    Kryształ: 2.063.079.526
    Deuter: 100.996.460
    agresor zyskał łącznie 8.101.996.636 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -17.753.515.250
    Kryształ: -5.534.072.276
    Deuter: -685.821.460
    obrońca stracił łącznie 23.973.408.986 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Ja ze swojej strony powiem tyle że ticket wysłany :) agresor ponoć nawet nie wie że skan 2 sekundy przed wlotem to zwykły bugusing :lool:
    Załączniki dla ciekawych :
    Prawie 10 minut przed widzę lecącą flote
    zapodaj.net/e028df9fcc2fc.jpg.html
    Ostatni skan 23:26:18
    zapodaj.net/c55893f6cfa01.jpg.html
    Wlot 23:26:20
    zapodaj.net/3c48da75c9b6c.jpg.html
    O wiedza agresora na temat 6 sekund
    zapodaj.net/e5f160bd2feb2.jpg.html

    Tak więc miłego odpoczynku na banie za bugusing i brak możliwości podniesienia floty :ban:
  • @Pan Krecik tak niemialem wiedzy o tych 6 sekundach. Przepis który wszedł w 2016 roku, a ja miałem od 2010 do 2019 przerwę i po przerwie gdzieś mi to umknęło. A po drugie czułem że jesteś i skan miał być wysłany na około 8sek rpzed żebym mógł sprawdzić raport i flotę zawrócić ale zaczęło lagować i skan wystartował dużo później i z tego samego powodu też ja floty nie zawróciłem bo jak mi zlagowalo skan zacząłem na 5sek przed wlotem klikać zawróć.
    A po 3 i najważniejsze kto w dobie wersji 7.x.x która jest tak strasznie zbugowana(co chwilę ścina i wyrzuca losowo z gry) czeka do ostatnich sekund żeby flotę poderwać :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SeryjnyS ().

  • Nie czekałem do ostatniej chwili. Flote zaczynałem podrywać od 23:25:50 chwilę po Twoim przedostatnim skanie.
    I o równej 23:26:00 20 sekund klikam żeby wysłać i mieli mi grę aż do 23:26:30 że nie byłem w stanie stwierdzić czy zawróciłeś czy dotarłeś i dopiero o 23:26:36 jestem w stanie wejść w raport i zobaczyć co się stało.

    Z mojej strony to tyle - czekam na decyzję z ticketa.
  • A teraz, czysto teoretycznie, zalozmy, ze to Bunny w kogos wpada w ten sposob. Ale by bylo inby na board XD

    graty wlotu, bo czemu nie, ale i nauki zasad, 6s to zadna nowosc - a niewiedza Cie anon nie tlumaczy niestety :P

    Krecik mial pelne prawo lampic sie na atak do samego konca, ty nie miales prawa go skanowawc 6s przed wlotem.
    Czy to skan sprawilze Krecik nie uniosl floty, czy lag - to juz zupelnie inna kwestia.

    Reszte przemilcze, szkoda klawiatury XD

    pozdr fen
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Bunny napisał(a):

    Hahahaha XD jaka padaka na tej uni została, ze nie wie o zasadzie 6s i lagowaniu XD no śmiechłem wczoraj XD

    No nic, kolejny tydzień urlopu :)
    Będzie banik trudno odpocznę znowu :)
    Fakt to że nie wiedziałem mnie nie tłumaczy.
    @Bunny padaka nie padaka ale jakoś trafić mnie nie możesz i wysyłanie 12 fal GS w nocy też nic nie pomaga nie mówiąc o tym że wystarczy uśmieszek Ci na pw wysłać i odrazu zawracasz :)
  • Uudelleen napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Hahahaha XD jaka padaka na tej uni została, ze nie wie o zasadzie 6s i lagowaniu XD no śmiechłem wczoraj XD

    No nic, kolejny tydzień urlopu :)
    Będzie banik trudno odpocznę znowu :) Fakt to że nie wiedziałem mnie nie tłumaczy.
    @Bunny padaka nie padaka ale jakoś trafić mnie nie możesz i wysyłanie 12 fal GS w nocy też nic nie pomaga nie mówiąc o tym że wystarczy uśmieszek Ci na pw wysłać i odrazu zawracasz :)
    z przykrością stwierdzam, że nie dostałem wiadomości żadnej od Ciebie od ostatniego zlomu gdzie ubiłem Ci całą flote:) 3x już po prawej i dalej marudzisz :)
  • Uudelleen napisał(a):

    Możliwe że mi się nie wysłał ten uśmieszek co nie zmienia faktu że jak się akta zapaliła to nagle wszystkie 12Niszcz znikło co akurat bardzo mnie ucieszyło bo mogłem iść spać dalej :)
    Anon, ja nic do Ciebie nie mam, i nigdy nie mialem ale czy Ty naprawde prezysz muskuly i stawiasz sie ponad, bo niszcze nie dolecialy raz drugi czy ósmy?
    Dostales pare gongow swego czasu, odrobina pokory amigo. Odbudowujesz sie, fruwasz dzialasz od wielu miesiecy - i fajnie, szacun i pozazdroscic - ale cala ta otoczka jest przezabawna w kontekscie wydarzen i uni sprzed 7.0 XD

    pozdr i no hard feelings
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • @abecaduo ja do Ciebie też nic nie mam fajnie się grało z Tobą na S&D jak i parę tyg po.
    I też nie chodzi o prężenie muskolow bo wiem że Bunnemu nic zrobić nie mogę z racji tego że ma 4x więcej floty niż ja, ale takie wypominanie za każdym razem starych złomów kiedy człowiek jeszcze się uczył po 10letniej przerwie jest wkurzające, a ostatnio poza wlotem w zapomniana produkcję pancow nic nie może zdziałać pomimo takiej przewagi :) No cóż ale tamte starcia czegos mnie nauczyły i po prostu lepiej się pilnuje i to wsumie dzięki Bunnemu poniekąd :)
  • po prostu Szymon napisał(a):

    turysta napisał(a):

    na Twoim miejscu domagalbym sie zwrocenia floty straconej na skutek bugusingu
    Tak tak, i jeszcze niech rekompensatę dadzą za straty moralne :E @Bunny zwracam honor kupa śmiechu :D
    dobrze, zalozmy, ze gramy na speedzie flo x5-6 lub jeszcze wiecej - lot kilka minut. lece w Ciebie na akcie, caly czas siedzisz na koncie. prosze xx kolegow, zeby przez caly czas spamowali Cie skanami, przez co nie jestes w stanie podniesc floty. takie akcje sie juz zdazaly :D wtedy tez bedziesz mial kupe smiechu ?
  • Uudelleen napisał(a):

    @Bunny ewidentnie tym screenem potwierdziłeś że Krecik się zapomniał bo skoro chciał złom zebrać powinien wysłać recki na conajmniej minute przed wlotem wiedząc że moje raczej wpadają zaraz po ataku a na raporcie eiwdetnie widać że recki padły z całą flota :)
    czasami zastanawiam się z jakimi nieogarnietymi osobami mam tutaj styczność. Nie uważam sie za alfe i omegę tej gry, ale czasami oczy bolą jak patrzę na takie komentarze...
  • po prostu Szymon napisał(a):

    Myślę że tydzień bana za niewiedzę wart jest 8 kkk zysku :D
    Krecik niech nie szuka winnych bo pewnie zapomniał o wlocie i zorientował się na ostatnią chwilę, bankowo dał by sobie zaorać defa na 11 kkk for fun :E
    Graty ubicia, trzymaj Krecik dalej flotke na defie na pewno pomorze :D
    Krecik życzę z całej mocy pozytywnego rozpatrzenia sprawy na Twoją korzyść sojuszniku, a graczowi po prostu Szymon nauki zasad języka polskiego boś taki pro elo w tej grze a pisanie sprawia problemy!! Pomorze piszemy Pomoże
  • Żeby nie było niedomówień, ticket Krecika rozpatrzony pozytywnie zostałem ukarany adekwatnie do popełnionego naruszenia. Ewidentnie skanowanie nie miało na celu lagowaniu tylko była to czysta niewiedza z mojej strony.



    Support napisał(a):



    Witaj Anonymous,

    Nie znajomośc Zasad Gry nie jest usprawiedliwieniem na ich łamanie. Proszę pamiętać, że na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy. Pan złamał tą zasadę podczas ataku na gracza Pan Krecik. Tym razem przesyłam ostrzeżenie. Kolejne złamanie Zasad Gry skończy się blokadą konta