pl1 [IRA] & Whisky vs. Cerber ~ 709168.84%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pl1 [IRA] & Whisky vs. Cerber ~ 709168.84%

    Witamy Wszystkich Fanów

    od pl1: dzieki za akcje i locik brunciu , z Toba zawsze ekstra. pozdro dla artka calego soja czyli torqa i nalimka , oraz wszystkich znajomych.i szczegolne pozdrowienia i podziekowania dla dostawcow dexiku i lmkow.


    nuta pozniej..
    ʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ•̫͡•ʕ•̫͡•ʔ•̫͡•ʔ



    RW


    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 8.000.000

    _________________________________________

    Agresor Whisky
    ________________________________________________

    Pancernik 2.339.789
    _________________________________________

    Obrońca Cerber
    ________________________________________________

    Mały transporter 522.616
    Duży transporter 251.341
    Lekki myśliwiec 662.293
    Ciężki myśliwiec 41.130
    Krążownik 15.421
    Okręt wojenny 537.678
    Statek kolonizacyjny 65
    Recykler 1.024.663
    Sonda szpiegowska 490.268
    Bombowiec 3.267
    Satelita słoneczny 1.799
    Niszczyciel 1.693
    Gwiazda Śmierci 553
    Pancernik 504.021
    Reaper 1.063
    Pathfinder 37.520
    Wyrzutnia rakiet 559.786
    Lekkie działo laserowe 115.749
    Działo Gaussa 1.000
    Działo jonowe 31.000
    Wyrzutnia plazmy 2.000
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 2 ( -0 )
    Pancernik 7.979.435 ( -20.565 )

    _________________________________________

    Agresor Whisky
    ________________________________________________

    Pancernik 2.333.585 ( -6.204 )
    _________________________________________

    Obrońca Cerber
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    6.218.537.328 Metalu, 6.218.537.329 Kryształu i 2.598.908.156 Deuteru
    10.086.825.471 Metalu, 11.131.688.591 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.275.365.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 2.312.000.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 111.923.046.500 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 113.261.404.500 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 41.217.604.400 metalu i 29.699.279.400 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 9.051.000 metalu i 12.068.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 36.254.496.875 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 56.716.018.199
    Kryształ: 45.973.573.320
    Deuter: 2.190.908.156
    agresor zyskał łącznie 104.880.499.675 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -77.058.257.299
    Kryształ: -59.164.783.420
    Deuter: -13.292.860.656
    obrońca stracił łącznie 149.515.901.375 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Kupimy Dex

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().

  • edes napisał(a):

    Już myślałem że to smyk kupił bo staty na to wskazywały a tu jednak nie :}
    Przetapiać i do czarnej dziury bo coś dawno nie było :E
    z tego co WIEMY konto Cerber jest smyka ;) jak i konto kinoe na ktorym ostatnio sie smyku pushnoł :E
    szkoda ze GO/SGO ma klapki na oczach..no ale widocznie tak ma byc ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().

  • Bad.Whisky napisał(a):

    edes napisał(a):

    Już myślałem że to smyk kupił bo staty na to wskazywały a tu jednak nie :}
    Przetapiać i do czarnej dziury bo coś dawno nie było :E
    z tego co WIEMY konto Cerber jest smyka ;) jak i konto kinoe na ktorym ostatnio sie smyku pushnoł :E szkoda ze GO/SGO ma klapki na oczach..no ale widocznie tak ma byc ;)

    Właśnie się zastanawiałem jak to rozegracie z tym pushem :D
    Kupione konto, trochę floty wystawili na rynku za minimum, potem ja zoferowalem ze wezmę hurtem to mi sprzedali, żeby odwrócić uwage wszystkich, po czym wpakowali całą surę w jeden transport, zdjeli dwa moony i mieli wszystko "legalnie" na tacy.

    Ekspy się skończyły to trzeba wrócić do tradycji :)
  • .Smyk. napisał(a):

    Bad.Whisky napisał(a):

    edes napisał(a):

    Już myślałem że to smyk kupił bo staty na to wskazywały a tu jednak nie :}
    Przetapiać i do czarnej dziury bo coś dawno nie było :E
    z tego co WIEMY konto Cerber jest smyka ;) jak i konto kinoe na ktorym ostatnio sie smyku pushnoł :E szkoda ze GO/SGO ma klapki na oczach..no ale widocznie tak ma byc ;)
    Właśnie się zastanawiałem jak to rozegracie z tym pushem :D
    Kupione konto, trochę floty wystawili na rynku za minimum, potem ja zoferowalem ze wezmę hurtem to mi sprzedali, żeby odwrócić uwage wszystkich, po czym wpakowali całą surę w jeden transport, zdjeli dwa moony i mieli wszystko "legalnie" na tacy.

    Ekspy się skończyły to trzeba wrócić do tradycji :)
    Na wesoło widzę . Cerber ostatnio hurtowo sprzedawał pance po dość wysokiej cenie
  • .Smyk. napisał(a):

    Bad.Whisky napisał(a):

    edes napisał(a):

    Już myślałem że to smyk kupił bo staty na to wskazywały a tu jednak nie :}
    Przetapiać i do czarnej dziury bo coś dawno nie było :E
    z tego co WIEMY konto Cerber jest smyka ;) jak i konto kinoe na ktorym ostatnio sie smyku pushnoł :E szkoda ze GO/SGO ma klapki na oczach..no ale widocznie tak ma byc ;)
    Właśnie się zastanawiałem jak to rozegracie z tym pushem :D
    Kupione konto, trochę floty wystawili na rynku za minimum, potem ja zoferowalem ze wezmę hurtem to mi sprzedali, żeby odwrócić uwage wszystkich, po czym wpakowali całą surę w jeden transport, zdjeli dwa moony i mieli wszystko "legalnie" na tacy.

    Ekspy się skończyły to trzeba wrócić do tradycji :)
    Rozumiem że kupiłeś za 50mld siedząc na urlopie :}
  • .Smyk. napisał(a):

    Bad.Whisky napisał(a):

    edes napisał(a):

    Już myślałem że to smyk kupił bo staty na to wskazywały a tu jednak nie :}
    Przetapiać i do czarnej dziury bo coś dawno nie było :E
    z tego co WIEMY konto Cerber jest smyka ;) jak i konto kinoe na ktorym ostatnio sie smyku pushnoł :E szkoda ze GO/SGO ma klapki na oczach..no ale widocznie tak ma byc ;)
    Właśnie się zastanawiałem jak to rozegracie z tym pushem :D
    Kupione konto, trochę floty wystawili na rynku za minimum, potem ja zoferowalem ze wezmę hurtem to mi sprzedali, żeby odwrócić uwage wszystkich, po czym wpakowali całą surę w jeden transport, zdjeli dwa moony i mieli wszystko "legalnie" na tacy.

    Ekspy się skończyły to trzeba wrócić do tradycji :)
    smyku nie ośmieszaj sie,
    1.topiles flote cerbera by wyslac surowce na kinoe - tak tez zrobiles, 2 kinoe ze surowcami wysłałes na 6gale ( pare usow od siebie :E ) 3. godzine przed dolotem kinoe sciagnołes urlop z konta głównego dla niepoznaki (haha) po czym poleciales na stojacego kinoe przytulajac surowce ktore otrzymal od cerbera, majac surowce z kinoe i cerbera BYŁO CIE WRESZCIE STAC BY WYKUPIC RESZTE FLOTY CERBERA PRZEZ RYNEK
    popraw mnie jesli sie myle ;>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().

  • od adasia :P

    "
    buahaha
    co za tupet no ale chyba trzeba "ludziom" wytlumaczyc krok po kroku. bo potem przyjdzie taki art i powie "ja bym surowcow nie wydawal" - zalosne ze nie ma operatorow ktorzy powinni od razu banowac takie zagrania
    typu paczka , typu taki ulises ktory rosnie 42343244 kkk i ma wiecej flo niz przed 2ma dziurami i strata 400 baniek.
    FAKTY
    1. cerber - byle konto skipy(sojusz marysia paczka) , napewno sprzedane ZSom (ulubionemu sojuszowi paczki)
    jak to moj kolega powiedzial SKIPA PACZKOMAT
    tak wiec skipa paczkomat napewno sprzedal nam konto . - btw ciekawe za ile , mam nadzieje ze sie dowiemy za ile skipa poszedl.
    2. cerber pakowal przez rynek gracza ATL kinooe.
    3. dziwnym trafem jak juz go napakowal trafial go smyk (gracz paczki) sojusznik skipy (wg nas nowy wlasciciel konta skipy)
    4. a ostatanio troche zaszalal i sprzedal przez ryneczek zamiast kinoe to 50 baniek flo po minimalu , smykowi:)
    SKRIN PONIZEJ

    prnt.sc/usjr0u

    5. wystarczylo kukac rynek i widizec kto jakie zapytania wystawial np pioniery kupione przez smyka po minimalu z tego konta.
    6. komu skipa by sprzedal konto ? nam wrogom? czy sojusznikowi?
    7.kto bez eksp robi przyrost kosmos puszujac sie na swoich kontach bedac generalem ( my czy smyk) ? hmm?
    8.czemu GO mihusz nie reaguje? ile ticketow mam na to jeszcze wyslac? jak whisky pisala - SCIAGNIJCIE WRESZCIE TE KLAPKI Z OCZU.
    a jak smoki , czy art (specjalnie nie zaznaczam tu kasi321 bo pojecie ma - ktos chyba musi chodz jej metody i zagrania to inna sprawa) nie ogarniaja gry - to moze pora przyjac ludzi ktorzy ogarniaja i nie boja sie banowac ?
    nikt normlalny niechce grac z oszustami. a to ze nie macie czasu i macie swoje zycie i prace i ojej nie jest zadnym wytlumaczeniem. waszym zadaniem jest
    banowac oszustow bo jest to w interesie waszego pracodawcy, NO CHYBA ZE NIE JEST. - a na to wlasnie wyglada.
    do dzis niewiem jak nie umiecie zbanowac graczy z virgo ktorzy grajac flota 200 bankowa zrobili to co zrobili .
    posiedliscie umiejetnosc dodawania? chcialbym sie zobaczyc z wasza "pania z matematyki" bo chyba nie zrobila dobrej roboty.
    9.co od virgo - dlaczego na takim uni ktore jest top1 pl nie ma operatora gry? a na jakis podrzednych jest?

    co biedny mihusz ma wszystko ogarnac?
    wzielibyscie whisky do teamu to 90% graczy by wisialo. oczywiscie o ile byli by winni.

    10. my nie musimy kupowac kont i nigdy tego nie robilismy , my zlomujemy normalnie
    a co tu sie dzieje , gracz paczki smyk mialczy ze kupilismy konto jego sojusznika skipy?
    bol pupy ze nie udalo sie wszystkiego wywiezc przez rynek? jak wasz boss silent?
    wywaliles kaske na konto i ktos CI zabral zabawki? bylo nie robic fsa typku. ile razy cerber w ciagu roku mial fs - 2 -3?

    a lotki pod skipa mialem chyba juz od pol roku jak tam jeszcze gral - wiec nie mac obrazu tym co nie ogarniaja i nie wybielaj sie my wiemy kim jestescie wy tez wiecie .
    i przez takich jak WY OSZUSTOW - ta gra traci sens - przy braku wsparcia suportu , przy irracjonalnych decyzjach gf.

    11. zawsze myslaelm ze w teamie sa ludzie ktorzy banuja graczy ktorzy graja nieuczzciwie - teraz juz tak nie uwazam.

    juz nawet nie chodzi o to ze nie widza tego co sie dzieje pod ich nosem - ale po prostu maja "wywalone" lub odgornie ustanowione ze" nie banujcie ich bo dobrze placa"

    albo cos w ten desen.

    12. MY NIE MUSIMY KUPOWAC KONT ZEBY WAS ZLOMOWAC . co by to byla za przyjemnosc ? co my majs?
    czy silent? czy inne tam smyki? czy marysie .
    13. czemu wasze multikonta puszowki ktore regularnie oracie do dzis nie wisza na banie . odpowiada za to jedynie niekomepetencja GO lub brak Go ktorzy by to rzetelnie sprawdzili.
    lub brak ich wiedzy zaangazowania checi . w sumie sie nie dziwie patrzac na to co wyprawia GF
    14. jednak marzy mi sie ogame takie w ktorym kazdy gra uczciwie , gdzie operatorzy robia swoja robote , pani z matematyki nie wyklada filozofi tylko uczy dodawac i inne takie.
    MARZENIA.

    @pawelos - tobie to chyba nigdy nie przeszkadzalo granie z takimi graczami ... zalosne. i do dzis mnie to dziwi , bo zaparcie masz tylko trzymasz z oszustami.


    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic. Proszę sie skupic na RW, a nie na pracy teamu. Nie wiem co ma uni Virgo do tego RW O_o

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bad.Whisky ().

  • boli pupa smyku ze nie udalo sie wywiezc wszystkiego z konta cerbera?
    wydrukuj sobie i w ramke opraw

    prnt.sc/usjwsl

    i nic sie nie martw na Ciebie tickety poszly juz od razu przy pierwszym twoim wale .
    smyku paczkomacie , ale przez klapki na oczach niektorzy nie potrafia tego ogarnac...
    WSTYD.
  • nie podlega pod pusz zgodnie z tym co gf sobie wymyslilo przez rynek mozesz sobie kupowac co Ci sie podoba za ile Ci sie podoba i mozesz sie legalnie puszowac .(ze swoich multikont , kupionych kont , sojusznikow i rybek babc czy czego tam chcesz , myslisz ze jak rusek swoja flote postawil? na umarlym uni?)
    ale niech nam nie wpiera ze kupilismy konto jego sojusznika bo to nie nam te konto sprzedawalo po minimalu flote ,tylko jemu ,oraz jego drugiemu kontu kinooe- co widac na mm .
    co zreszta bylo zglaszane XXX razy tym co maja klapki na oczach.
    to tak tylko w kwesti uscislenia
    @19dawid45
    aprpopo kulis:
    zawrocona stacja przez 2 gale.
  • skipa paczkomat ,smyk paczkomat dobre!
    parka w akcji Gz jest co topić
    konto kinoe porzuca planety - przypadek smyku? juz konto nie potrzebne?
    Smyk zaciera ślady i usówa kopie zapasowe w zakładce Związki/Transport
    Pozdro.N

    Smyk pokaz RW ktore zrobiłeś na Kinooe w dniu 28.09.2020 :popcorn:
    u68: ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zefirek ().

  • edes napisał(a):

    Jak kupował przez rynek po min. od konta niżej to podlega pod push
    Zgłosić dziada i na szubienicę :] jemu sie sura koci jak siedzi na urlopie to ma 50mld na handel :E
    Serio? To ja proszę o wskazanie punktu z regulaminu, który takie coś łamie :D

    Niestety - kupno floty, nawet po minimum, przez rynek - jest w pełni legalne. Dopiero jak zaczynasz kombinować z wahadłem (tak, aby konto niżej tylko traciło) albo farmisz zapłatę - to może zostać ukarane za push - ale z tego co wiem w ogame PL był tylko jeden taki przypadek (bana) do tej por.

    Plus - nauczcie się, że wstawienie przyrostu i straty dziennej to żadne statatystyki - nic z nich nie widać. Skoro poszła flota przez rynek to trzeba było wstawić stratę godzinową gracza cerber (punkty - widać stratę, ml/md - widać ml), a potem przyrost punktowy gracza smyk (przyrost na punktach, zero na md). I z tak zestawionych statystyk już widać, że flota poszła przez rynek od gracza cerber do gracza smyk. Co i tak ciągle jest jak najbardziej legalne.
  • Nie no poziom bezczelności level himalaje, pl1 i łyski kupują konto push idzie po całości i jeszcze oskarżają wszystko wokoło. Maasaakraa
    Od zawsze wiadomo że pl i jego mokry (tzn zły) sen są kryształowo uczciwe haha.
    Już widzę jak smyku mając konto cerber dał by się zezłomować jak lama plowi. Jesteście żenujący.
    Smyku gratulacje zakupu sporej ilości floty po minimalu od kryształowej parki właścicieli cerbera jako alibi, zawsze to zostanie.
  • @cokolwiekcalkowicie sie z Toba zgadzam dex pl czy jak CI tam.rownie dobrze smyk mogl sobie akurat wtedy kliknac swoje surowce zachomikoawne od X czasu
    dokladnie w tym samym czasie co cerber tracil - oczywiscie ze tak i jednoczesnie mogl spasc meteoryt na NYC.
    i pewnie wiele innych zdarzen sie moglo wydarzyc - jest takie prawdopodobienstwo - zgadzam sie :)
    te dane posiada GO w odpowiednich ticketach - a Ty jak jestes dociekliwy to sobie sprwadz sam .porownojac kto i kiedy tracil .
    i wklej nam obrazki na 3 tygodnie wstecz.
    dziekujemy
    edit:) do tego wyzej
    powiedzial koles z sojuszu majsa ktory ucieka botem od forewer :) oczywiscie klapki na oczach nie pozwalaja na weryfikacje .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().

  • @Bad.Whisky

    Ja tam wiele razy widziałem meteoryt niszczący NYC - w sumie to nawet nie wiem po co go co roku odbudowują - ak potem w TV pokazują, że znów niszczy go jakiś samolot, metoryt, potwór czy jakieś tornado. :P

    Co do screenu - jasne, że jakiś obraz on daje - ale jednak wielokrotnie są sytuacje mylące na dziennym podsumowaniu - a na szczegółowszych statystykach już widoczne. Co do logów - masz chyba za dobre zdanie o waszych GO/SGO :D skoro uważasz, że oni sprawdzają dokładnie logi. I że banują tych co się pushują.
    Podpowiem - wystarczy, że IP nie będzie się powtarzało i już masz bardzo małą szansę na bana. Nawet jak gracze wiedzą, że tam poszedł ewidentny push. Dlatego na wielu uni ewidentni pusherzy grają bez banów.

    Co do starcia - gratulować tylko % wypada. O uczciwości i oskarżeniach nic nie powiem, bo nie znam sytuacji waszego uni, aby się wypowiadać - więc tylko dorzuciłem taką uwagę formalną o screenie :D

    PS. A na Virgo GO w czasie rekordów przyrostu i klonowania zasobów / floty była ciapka :) więc ...
  • wiec nie ma o czym mowic.
    po prostu przykre to jest mocno , i powinny sie takie @arty , @kasie321 czy @smoki nad tym pochylic , ale skoro nie mieli checi i czasu zrobic tego do tej pory to teraz juz tu lejt .
    widocznie mieli swojego operatora ktory mowil "wszystko jest w porzadku"
    gosc majac 200 baniek floty niejakie supreme krystian nick chyba teraz - z 200 baniek floty zrobil 2 banki w 2 tygodnie.:D oczywiscie na odkrywcy:D pewnie mial 324234234324 piratow na 5 lotow . takich bonusowych piratow.
    +100 paczek od sojusznikow z "paczki" .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().