pl1 [IRA] & Whisky vs. Cerber ~ 709168.84%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pragnę również przypomnieć o SMYKA magicznych dwóch ST z czerwca i sierpnia i jego ogromnym farcie prosto po zejściu z urlopu.
    Mam nadzieję, że się w końcu wezmą za tego oszusta który jeszcze prowokując oczernia innych na forum. Apeluję również skoro my gracze widzimy jak na dłoni to co się dzieje na mmorpg o reakcję - do 3 razy sztuka nie, smyczek? ;)

    Byłbym zapomniał jak wcześniej gracze wspomnieli jest to fenomen uni Quantum - spójrzcie sami mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…t&univers=_117&statview=2
    Kolega ściąga urlop może 2 - 3 razy w miesiącu i robi przyrosty większe niż nie jeden aktywny odkrywca przed zmianami latający na piratów, podkreślając, że od początku gra klasą GENERAŁ. Skoro to są zbyt mało wystarczające dowody to poważnie, pozostaje tylko gratulować 'górze', że tacy gracze śmieją się i są bezkarni wobec uczciwych graczy.


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hajiti ().

  • ogotcha.universeview.be/en/rep…ce-529f-8baa-29f342819d53
    sam to teraz konwertowałem pozdro i dzieki RnO za api
    to jest RW Smyka na kinooe bez dofarmow ale z dofarmem zarobil ok 40kkk surowca
    , smyk moze pokazesz pełne RW z tego starcia

    @Art , @smoki, @Kasia321 moze warto sprawdzic GO/SGO ktorzy sa przypisani do Quantuma , gracze widza co sie tam wyprawia a wasz członek na to leje ciepłym moczem .

    Pozdro N
    u68: ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zefirek ().

  • róbcie sobie screeny na pamiątkę, bo jak się adasiowi zug amarenkowy załączył to zaraz kolejne konto whisky na perma poleci XD
    jak to się mówi, konto sprzedane konto zezłomowane, fajne drobne, graty i takie tam
    tutaj taki wygadany, a jak przychodzi co do czego to robi pod siebie :E
    [mniam/ autor rozmowy nie udzielił zgody na jej publikacje/kasai]

    Peace and love, z fartem
  • Witam
    Czytam, czytam i oczom nie wierzę...

    Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o tej grze .... ale to za chwilę

    PL1 - Whisky
    Na wstępie gratuluję trafienia Cerbera, z boku przyglądałem się jak padły moony Cerbera na 5 i 7 gali w sumie 3 sztuki
    Patrzyłem sobie na falę jak flota leciała na 5 galę i została zawrócona=wyklikana na powrót do 7.
    Zysk mega także naprawdę gratuluję tej akcji. Niby standard a cieszy no bo Cerber był blisko i często gęsto skanował.
    Ktoś tam wyżej pisał że pl przerzucił lotki -- buhaha stoi bardzo blisko cerbera już jakiś czas praktycznie zaraz po trafieniu Marioli
    więc głupie gadanie, albo brak obserwacji gry...

    Co do paczki smyka innych....
    W sumie kilka zdań z pawelosem zamieniłem ze smykiem ze 3 zdania pozostałych z paczki kompletnie nie znam.
    Ale co to ja miałem pisać... a już wiem
    Nawet lekko ogarnięty gracz jak wejdzie na rynek i jak wejdzie na staty widzi że przekręty zwłaszcza w tym soju są mega.
    brak expów a przyrosty że hohoho...

    Ale dobra każdy gra jak umie i to o nim świadczy...
    [mniam]

    Administrator Forum kasai:
    Wulgaryzmy i offtopic usunięty.
  • Bad.Whisky napisał(a):

    edit:) do tego wyzej
    powiedzial koles z sojuszu majsa ktory ucieka botem od forewer :) oczywiscie klapki na oczach nie pozwalaja na weryfikacje Chyba sama

    Chyba sama grasz botem, zgłaszaj do GO jak tak uważasz. A co do klapek GO to się ciesz że je mają bo wy kryształki to już byście podzielili los majsa.
    Co do konta cerbera to ktoś kiedyś powiedział, tego wina czyja korzyść. kto skorzystał na oddaniu konta przez Cerbera ?? Smyk czy kryształki ??
  • skorek napisał(a):

    Tu nie chodzi o to kto kręci wałki.Tylko o to,że Go Mihusz nie jest kompetentną osobą na tym stanowisku.Wyraznie sobie nie radzi na tym uniwersum.
    1. To nie GO rozpatruje większość typów ticketów - jak choćby bugusing. Także przy dużych pushach to często SGO podejmuję decyzję. Więc pretensje raczej do struktury teamu, niż do tego pojedynczego GO. Ale to tylko moje zdanie.
    2. GO/SGO banuje wedle ustalonych zasad (hehe - no nie zawsze, ale to wyjątki dla znajomych). A owe zasady i narzędzia jakimi dysponują nie przystają do obecnych czasów. I dopóki nie podejmą decyzji o wyjściu z muzeum, przejściu na bardziej aktywne pilnowanie - to nie ma szansy na zmiany. Bany będą leciały tylko tam, gdzie gracze popełnią błąd w pushu, a pl1 to akurat stary wyjadacz - podobnie wielu innych - oni się nie dadzą złapać w taki prosty sposób. Więc dlatego topka pusherów na większości uni jest nietykalna - bo każdy widzi push - ale zgodnie z obecnymi zasadami teamu - GO/SGO nie może mu wlepić bana.
  • Supreme napisał(a):

    róbcie sobie screeny na pamiątkę, bo jak się adasiowi zug amarenkowy załączył to zaraz kolejne konto whisky na perma poleci XD
    jak to się mówi, konto sprzedane konto zezłomowane, fajne drobne, graty i takie tam
    tutaj taki wygadany, a jak przychodzi co do czego to robi pod siebie :E


    Peace and love, z fartem

    data sie coś nie zgadza


    ale nie po to tu przyszedłem
    Smyku co z tym RW na kinooe , pochwalisz sie ?

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za offtopic. Nie ma to nic wspólnego z tym RW. Proszę zapytać smyka na pw.
    u68: ON