Itemy wydobycia

• Rozwiązane
  • Itemy wydobycia

Witam,

z ciekawości, po ostatnich kolejnych zmianach napisałem do naszych GO zapytanie, czy istnieją jakieś limity na zakup pakietów dziennych produkcji. obojętnie czy całego, czy poszczególnych met,kris,dex.
    odpowiedź GO ?

moje zapytanie:

witam
    czy jest jakis limit uzywania itemow 100% dziennego wydobycia ?

odpowiedź GO:

proszę o doprecyzowanie Pańskiego pytania, gdyż nie ma czegoś takiego jak przedmiot dający 100% dziennego wydobycia.
    Są dopalacze 10-20-40% i działają one na zasadzie, że może być aktywny na danej planecie jedne dopalacz danego surowca. Po najechaniu na przedmiot jest informacja odnośnie czasu trwania oraz procentu produkcji.

Z poważaniem,
    [nie bede podawal kto dał odpowiedź]
    Operator Gry

wtf ? czy może ja w panelu handlarza mam coś innego, niż pozostali ?
  • Muniek wrote:

Starrk wrote:

Muniek wrote:

Item to przedmiot. Pytał o przedmiot 100% surki. Nie ma czegos takiego.
    jak na moje to ewidetnie jest przedmiot tudzież item
    to pokaz go w ekwipunku - miejscu trzymania itemów :)
    Nawet na tym screenie masz typowe buttony dla itemów - możesz kupić i dostać do ekwipunku albo kupić i aktywować natychmiastowo. Dodatkowo na górze 'Ekwipunek: 0' XD

[ciach]

Super Moderator Ruda:
    obraza
  • Ponownie - to nie jestem item. Item czyli przedmiot to np booster eko, stoczni, badan.
    Uzupełnienie surowców nie moze byc przedmiotem bo uzupełnia magazyny od razu.

Dodatkowo trzeba rozróżniać to co mozna składowac w ekwipunku i to co nie mozna.
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Muniek wrote:

Ponownie - to nie jestem item. Item czyli przedmiot to np booster eko, stoczni, badan.
    Uzupełnienie surowców nie moze byc przedmiotem bo uzupełnia magazyny od razu.

Dodatkowo trzeba rozróżniać to co mozna składowac w ekwipunku i to co nie mozna.
    Są dwie opcje Muniek... albo doładowujesz surowce w ilości dziennego wydobycia poprzez zakładkę "Handlarz", albo robisz to poprzez specjalny przedmiot, który zadziała w momencie aktywacji. Plus takiego rozwiązania jest taki, że przedmiot możesz zakupić w trakcie promocji i wykorzystać kiedy indziej ;)
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • Muniek wrote:

Uzupełnienie magazynów to twór który nie ma nic wspólnego z ekwipunkiem
    Jak wejdziesz do sklepu to zauważysz tam dwie opcje: "kup" oraz "kup i aktywuj"... jaka jest według Ciebie różnica między tymi dwoma przyciskami? Dodatkowo w ramach ciekawostki dodam, że u mnie, jako że obecnie przebywam na urlopie dostępna jest tylko pierwsza z tych opcji... po wybraniu drugiej wyskakuje komunikat, że jako że konto objęte jest urlopem aktywacja przedmiotu nie jest możliwa.
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • wampek wrote:

Muniek wrote:

Uzupełnienie magazynów to twór który nie ma nic wspólnego z ekwipunkiem
    Jak wejdziesz do sklepu to zauważysz tam dwie opcje: "kup" oraz "kup i aktywuj"... jaka jest według Ciebie różnica między tymi dwoma przyciskami? Dodatkowo w ramach ciekawostki dodam, że u mnie, jako że obecnie przebywam na urlopie dostępna jest tylko pierwsza z tych opcji... po wybraniu drugiej wyskakuje komunikat, że jako że konto objęte jest urlopem aktywacja przedmiotu nie jest możliwa.

Roznica jest zasadnicza. Kup oznacza kupienie i schowanie na pozniej. To drugie aktywuje od razu. Logiczne wiec ze nie mozesz kupic i aktywowac na urlopie - bo nie mozna aktywowac nie grajac.

Dlatego musicie rozrozniać co jest itemem, wiem ze nie ma to wiekszego znaczenia ale nie gracie od wczoraj przeciez - nie mylcie item i uzupelnieniew. Litosci.

edit: prosze o plusy
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk