Nowe uni

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Siema wszystkim. Minęło już ponad 40 dni odkąd powstało uni Rosalind. Czy admini robią już jakieś nowe? Na poprzednim niezbyt mi poszło z własnej głupoty w sumie. Pozdrawiam sojusz Terefere. I liczę na to, że spotkamy się wkrótce na nowym. Adios
  • GulashPL napisał(a):

    Siema wszystkim. Minęło już ponad 40 dni odkąd powstało uni Rosalind. Czy admini robią już jakieś nowe? Na poprzednim niezbyt mi poszło z własnej głupoty w sumie. Pozdrawiam sojusz Terefere. I liczę na to, że spotkamy się wkrótce na nowym. Adios

    Po co ci nowe uni zebys znowu na pregierzu byl :D . Ale zeby Ciebie nie obrazac pociesze ciebie i ci napisze ze pewnie za 3dni komunikat nowej uni wyskoczy :D.
  • Dewey89 napisał(a):

    GulashPL napisał(a):

    Siema wszystkim. Minęło już ponad 40 dni odkąd powstało uni Rosalind. Czy admini robią już jakieś nowe? Na poprzednim niezbyt mi poszło z własnej głupoty w sumie. Pozdrawiam sojusz Terefere. I liczę na to, że spotkamy się wkrótce na nowym. Adios
    Po co ci nowe uni zebys znowu na pregierzu byl :D .
    @GulashPL

    Patrzcie, jaki prorok z Deweya :D


    I popatrz jak się ułożyło twoje granie ...

    1. Dostałeś od Tere konto za free, w topce ( i to takie, że kilkaset pln warte)
    2. Zacząłeś się kłócić i nadawać na Tere, poszedłeś do LHiPów.
    3. Tam obrabiałeś dupę byłym sojusznikom.
    4. Oczywiście za chwilę także z LHiPami się pokłóciłeś.
    5. Zacząłeś obrabiać dupę LHiPom - licząc na powrót do Tere
    6. Jak cię nie przyjęli - plus widząc pewnie szykujący się wpierd. na 4:450 - poleciałeś fsem na 7 gale ... aby się rozbić.
    7. Avenger oczywiście o tym nie wiedział ... bo przecież nie on ci moona tam robił :D I oczywiście widząc atak nie zorientował się że lecisz.. Genialny flociarz z niego :D
    8 Avenger ban, ty dostałbyś także bana - gdyby nie kasacja konta.

    I na koniec -
    1. Nie wiem czy zauważyłeś - ale od początku twojego grania max tydzien wytrzymują z tobą - prędzej czy później idzie kłótnia i wylatujesz z sojuszu.
    2. Pamiętasz mój zakład o to, kiedy będzie gównoburza z tobą w roli głównej? ja obstawiałem 3 dni ... pomyliłem się o 1.5 dnia :D
    3. Nie wiem czy zauważyłeś - ale zrażasz do siebie każdego, kto jest ci życzliwy. I to nie chodzi o to, że nie masz wiedzy o grze - wszystko opiera się o twój charakter. Napisałbym, że trudny charakter - ale to po prostu brak charakteru. A potem konczy się płaczem, że nikt cię nie lubi, że wszyscy chcą cię zgnoić. Nawet jak to nie ma miejsca :D

    Skutkiem tych trzech rzeczy jest to, że nie masz przyszłości w tej grze. Raz, że od razu każdy wie, że jesteś słabym graczem, a dwa - że coraz mniej osób będzie chętnych aby ci pomóc.

    A co do banów - sorki - ale jak nie umiesz grać normalnie, tylko uczysz się grać od razu z pushówkami - to może lepiej nie wracaj. Każda twoja gra konczyła się tym, że rozbijałeś flotę o kogoś albo kończyłeś na banie - wszystko w mniej niż dwa tygodnie. A takie wielkie strategie miałeś zawsze :D

    Nie życzę powodzenia - nie zasługujesz na to.
  • cokolwiek napisał(a):

    @GulashPLNie życzę powodzenia - nie zasługujesz na to.
    Opisałeś tak dokładnie i rzeczowo , że lepiej bym sam nie umiał @cokolwiek :E - ode mnie :bdb:
    Dodam, że to jedna z wielu "markowych" akcji tego pana od OCTANS ciągnące się.... coś nie pasuje zawsze naszej "gwiazdeczce ogame" @GulashPL - raz za szybko , raz za wolno :ocb: :ocb: , ale zawsze kolega miał jakąś wymówkę , że to ja , albo ktoś inny się czepia, że on krystalicznie czysty, no ale już tak dowalił, do pieca, że wszyscy powiedzieli dość :noob:

    Pozdro :kawa:
    PASIPHAE Paragwajski TOP 10 OFF

    :fa: Emerytura :fa: