Witam u68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam u68

    Cześć
    Powracam do gry w ogame po długiej przerwie ze względu na dużą ilość czasu spędzaną przed komputerem. Postanowiłem nie brać udziału w wyścigu szczurów na nowym uni i odpaliłem konto tutaj - chyba jedyne uniwersum z tak pokaźną ilością "starych wyjadaczy".

    Jak zapewne wiecie początek jest dość monotonny, żeby dojść do kilku kolonii i floty farmngowej mija troszkę czasu.Dlatego chciałbym Was prosić o niewielkie wsparcie. Mój nick w grze to rzymek - 5 472 5

    Wiem, że ktoś niedawno zakładał tu konto, ludzie wysłali surowce a gość poszedł na urlop. Proszę się nie martwić, urlop w tym roku mam już za sobą :)

    Pozdrawiam, miłej gry
  • Guderian es numero uno napisał(a):

    Siemano, jakies konto odpale i coś Ci tam wyślę, natomiast pamiętaj o tym aby nie udostępniać swoich koordynatów na boardzie bo zielony folksdojcz zaraz Cie banhammerem potraktuję, traktując zasady w umierającej grze jak swoje przykazania ktore powtarza codziennie przed snem ku uciesze swojego dyktatora żArta
    Od baaardzo dawna można już udostępniać kordy - z tego co się orientuję ;)


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Damaon napisał(a):

    Niedługo będziemy mieli fuzje uniwersów i to się może zmienić. Choć sam tego chcę, nie łudzę się, żeby ta prędkość została. Przypuszczam, że zwiększą do x2, albo maksymalnie do x3. Ale nie ma się o co martwić, bo zgaduję też, że mimo zmian, team raczej nie zmieni charakteru tego uni z eko na inne.

    a wiesz moze kiedy bedzie laczenie universum?
    i ciekawe z kim bedzie sie laczyc uni 68 ?