Błąd przy wysyłaniu floty na misję kolonizuj

  • 7.4.0-pl7

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Błąd przy wysyłaniu floty na misję kolonizuj

    Na ostatnim etapie wysyłania po kliknięciu wyślij, pojawia się pytanie, czy wysłać flotę mimo zbyt niskiego poziomu astrofizyki. Jeśli kliknę nie, bo chcę coś zmienić, to później nie mogę wysłać floty. Po kliknięciu przycisku wyślij nic się nie dzieje, nie ma ani komunikatu, ani flota nie startuje. Trzeba odświeżać stronę, lub kliknąć zakładkę flota i wszystko wybierać od początku. Nie wiem czy ten błąd pojawił się w ostatniej wersji, czy może wcześniejszej, odkryłem to przypadkiem. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi ^^
  • Ja nie rozumiem, ale mam czasem tak przy wysyłaniu ekspedycji na kompie bez AGR. ;)
    Na ostatnim ekranie po wciśnięciu Wyślij nic się nie dzieje i mogę jedynie wcisnąć Wróć, ale potem nadal nie mogę wysłać. Trzeba odświeżyć widok (lub kliknąć Flotę), wybrać statki jeszcze raz i wtedy zwykle daje się je wysłać.
    nie
  • Void napisał(a):

    Na ostatnim etapie wysyłania po kliknięciu wyślij, pojawia się pytanie, czy wysłać flotę mimo zbyt niskiego poziomu astrofizyki. Jeśli kliknę nie, bo chcę coś zmienić, to później nie mogę wysłać floty. Po kliknięciu przycisku wyślij nic się nie dzieje, nie ma ani komunikatu, ani flota nie startuje. Trzeba odświeżać stronę, lub kliknąć zakładkę flota i wszystko wybierać od początku. (...)
    Sprawdziłem jeszcze i potwierdzam - mam tak samo.
    Wcześniej po kliknięciu "Wstecz" mogłem poprawić ilość zabieranej surki, teraz trzeba odświeżyć i od nowa klikać.
    nie
  • To nie dotyczy tylko misji kolonizuj. Inny przypadek kiedy coś podobnego wystąpi, to w momencie jeśli mamy do wyboru więcej niż 1 misje do wysłania i przed wyborem klikniemy najpierw 'Enter', a następnie wybierzemy misje - ani klikanie 'Enter' ani myszką 'Wyślij' nie działa w żaden sposób. Trzeba zaczynać od początku.

    Obstawiam, że inny błąd związany z funkcją premium również jest z tym powiązany. Jeśli na 1 stronie wysyłki floty otworzymy okienko 'Formacje', a następnie je zamkniemy 'X' to niemożliwe jest ponowne jego otworzenie.