Ach to były czasy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ach to były czasy

    Siemaneczko MORDeczki.

    Dla 99% pewnie jestem anonimem, i niech tak zostanie. ]:-D
    Jakiś czas temu, mieliśmy burzową pogodę, i chyba któryś z tych piorunów we mnie piznął, bo jakaś zewnętrzna moc skłoniła mnie do wpisania w przeglądarkę magicznego słowa OGame.

    Do brzegu!

    Założyłem konto 3 dni temu, postanowiłem też założyć sojusz o TAGu Prestige.
    Jeśli jesteś doświadczonym graczem, masz ochotę powspominać stare czasy (nawet takie z 2005roku i ceny OW 40k 20k) czy nawet i starsze, to ze mną będziesz miał możliwość. Chętnie też z biegiem czasu poustawiam budzik na 4 żeby podnieść niektórym ciśnienie... Jak to miało miejsce za starych - dobrych czasów. (Jak jeszcze żony nie było.) Haha.

    Wskakuj do nas, jeśli masz ochotę na grę w przyjaznym, niezbyt dużym składzie.



    Miło będzie zobaczyć znajome nicki, kilka nawet zauważyłem.


    A tymczasem, piFFko się grzeje.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _pff ().

  • Gdyby nie kara to chetnie bym dolaczyl do starej gwardii. Na Siriusie bylem w FenikS, z Pluszowym na czele. Tam szlifowalem umiejetnosci. 3 lata grania, ludzie z calego swiata byli hehe (kilku za granica pracowalo), dzieciaki sie rodzily, zwiazki malzenskie, zloty(teraz to by sie chyba pozabijali na zlocie zamiast napic :P). Moje najlepsze czasy na ogame :)
    Pozdro !
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • Cóż, żadnego konta w zanadrzu nie mam. Sam zacząłem 4 dni temu i napierdzielam MTkami na idlaki... Ale Powoli gra staje się przyejmnością, jakieś % wpadają. Oczywiście na miarę możliwości. :)

    Zacznij od 0. Surowce na start zorganizujemy.
    Sojusz o dziwo się rozwija szybciej niż przewidywałem. Obawiałem się, że nie znajdę odważnych graczy, którzy dołączą do sojuszu jednoosobowego, gdzie założyciel jest top 1500. :D

    Ale chwała im za wyrozumiałość. Aktualnie 6 grajków TOP 28 i średnia prawie 1kk pkt. ;)
  • Tez pamietam wlasnie tequile z prestige, w pamiec tez zapadl mi loci ;)
    Czekam nadal na nowe U, jak ktos ze starych czasow ma chec pograc to bardzo chetnie. Teraz to uklady, ukladziki, nie wiesz kto i z kim. Dziwne rzeczy sie dzieja. Sprzedawanie aktywek, po 3 konta w roznych sojuszach i takie tam smaczki rozne.
    Wiec powtorze, czekam na nowa Unie, chetnie spedze choc troche czasu z ludzmi ze starych Uni.
    Jak sa chetni to mozna sie zgadac na forum, jak nie to zagram solo, okazd sie jak dlugo :P
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • @_pff

    Pffffffffffffffffffffff gdzie reszta ekipy jest? :P dam Ci ciastko :D i gdzie jest Twoje stare konto?

    pozdrawiam, Madzia!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]