Handlarz Octans

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Handlarz Octans

    Witam wszystkich, wie ktoś co trzeba spełnić żeby starać się o handlarza na uni ? Widzę, że nowe uniwersa dostały handlarza a my co ? Znacznie pomogłoby to w rozwoju kont :)
    @Art trzeba robić jakaś ankiete ? Czy do Ciebie podanie napisać ? :)

    Zapraszam do dyskusji na temat handlarza na uni :)
  • Octans ma rynek - więc handlarza nie dostanie.

    Te dwa uni nie miały rynku, handlarza, jakości graczy. Więc teraz chociaż jedną rzecz dostały.
    W sumie na Octans z tej trójki rzeczy jest tylko rynek ... :D

    PS. Handlarz + rynek = legalny mega push - mając 4kk zasobów w 3h jesteś w stanie LEGANIE wyssać do siebie flotę 50kkk (oczywiście właściciel tego konta musi chcieć konto oddać :D - a ty musisz mieć na danej planecie odpowiedniej wielkości magazyny). Na Octans masz i tak tyle megapushujących się kont - a ty chcesz jeszcze im handlarza dorzucić. :(
  • cokolwiek napisał(a):

    Octans ma rynek - więc handlarza nie dostanie.

    Te dwa uni nie miały rynku, handlarza, jakości graczy. Więc teraz chociaż jedną rzecz dostały.
    W sumie na Octans z tej trójki rzeczy jest tylko rynek ... :D

    PS. Handlarz + rynek = legalny mega push - mając 4kk zasobów w 3h jesteś w stanie LEGANIE wyssać do siebie flotę 50kkk (oczywiście właściciel tego konta musi chcieć konto oddać :D - a ty musisz mieć na danej planecie odpowiedniej wielkości magazyny). Na Octans masz i tak tyle megapushujących się kont - a ty chcesz jeszcze im handlarza dorzucić. :(
    To raczej wołanie o pomoc z dexem :) Nikt na uni nie ma deuteru... wolałbym wywalić ten cały rynek a dać handlarza, na starych uni chyba było jedno i drugie ?
  • Dlatego uni bez handlarza mają dwa wyjścia na jakąkolwiek rywalizację ze starymi uni (w dobie piratów):
    - posiadać handlarza
    - posiadać minimum 10 botów latających cywilnymi na expy - ale także dających deu z kopalni.

    Skoro nie ma handlarza ...

    PS. Ja tam deuteru mam dużo obecnie - może dlatego, że zamiast 100% we flotę to inwestuję także w kopalnie - myślę przed, a nie po fakcie. Tyle, że ja na octans to tylko pushówka jestem :D
  • cokolwiek napisał(a):

    Dlatego uni bez handlarza mają dwa wyjścia na jakąkolwiek rywalizację ze starymi uni (w dobie piratów):
    - posiadać handlarza
    - posiadać minimum 10 botów latających cywilnymi na expy - ale także dających deu z kopalni.

    Skoro nie ma handlarza ...

    PS. Ja tam deuteru mam dużo obecnie - może dlatego, że zamiast 100% we flotę to inwestuję także w kopalnie - myślę przed, a nie po fakcie. Tyle, że ja na octans to tylko pushówka jestem :D
    Jak masz za dużo dexów to napisz na pw, ten co się toba puszuje nie musi wiedzieć ;)