Znikająca flota

  • 7.4.0-pl7

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Z tego co sprawdzałem i z tego co Ruda pisała - efekt różnych liczb (pokazuje 3k, a jest 303k) to jest wina AGR. I rzeczywiście u mnie problemy z widocznością floty (czyli widzisz 3k, a tak naprawdę jest 303k, po kliknięciu na obrazek statku podstawia się 303k) - występują tylko dla włączonego AGR.

    Natomiast sam brak widoczności floty przez kilka minut - to standardowy błąd ogame - niestety, już teraz standardowy. To co możesz zrobić to wysłać tam flotę z planety albo flotę na pz / planete i zawrócić (tak, aby zaktualizowało się przy drugim powrocie). U mnie zazwyczaj pomaga.
  • tak samo jest jak czasem wracają ekspedycje, raport z powrotu floty, a floty nie ma kilka minut, po teleporcie nagle się pojawia.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • ackra napisał(a):

    Tylko ciekawe że to się zdarza od czasu do czasu, nie jest to norma czyli błąd stały przy każdej misji stacjonuj..
    Zgadza się, rzadko. I nie tylko dla stacjonuj - powrót z expa, powrót z transportuj - więc chyba nie zależy to od rodzaju misji. Plus z tego co zauważyłem przy stacjonuj zasoby pojawiają się od razu - tylko floty nie widać. Moim zdaniem błąd zaczął się pojawiać w momencie prac nad sesją - pewnie czasem nie działa przeliczenie i odświeżanie stanu floty. Nauczcie się z tym żyć, bo raczej niewielka szansa, że błąd przestanie występować. Gdyby występował zawsze w określonej sytuacji - to nawet klepacze z GF by sobie poradzili. Ale skoro błąd występuje "czasem" i nie są znane zależności - to wymaga to większej analizy kodu - a to raczej przekracza ich kompetencje. Szczególnie, że teraz fuzja na tapecie - więc wszystkie błędy niekrytyczne przestały się liczyc.
  • edes napisał(a):

    Ja nie używam agr a mam ten błąd. Na planecie stały lmy to je wysłałem na fsa a całej reszty nie widziałem to stało całą noc :}
    Są dwa błędy:

    - błąd ogame - czyli flota przyjeciała, ale nie jest widoczna - nie ma znaczenia czy masz AGR czy nie - błąd występuje rzadko
    - błąd AGR (a raczej jakaś integracja ogame-AGR) - czyli pokazywanie innej liczby statków niż jest na planecie / moonie - i to występuje TYLKO I WYŁĄCZNIE (wg mojej wiedzy) na AGR, na czystym ogame jest poprawnie.

    Oba błędy są powiązane, ale jednocześnie oddzielne (bo np drugi błąd występuje także jak produkujesz statki i przyspieszysz z dopałki/anty)