Przenosiny planety

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przenosiny planety

    Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem? Chciałem przenieść planetę i w trakcie odliczania anulowałem odliczanie. Pojawił się licznik odliczania 1d12h do następnego przeniesienia. Tutaj pojawia się pytanie. Czy to jest czas, w którym mogę zacząć kolejne przenosiny?

    Gdzieś czytałem, że po anulowaniu jest tzw. zamrożenie na 24h do kolejnej możliwości przeniesienia.

    Według tego powinienem móc zacząć przenosić około godziny 14.00 a licznik mi pokazuje, że za około 23h od teraz.

    Akurat dziś jest promocja na relokację. Ktoś mi pomoże i wyjaśni o co chodzi?
    Zieno
  • Cześć Zieno.
    Zrobiłem próbę i wychodzi na to, że po kliknięciu przeniesienia, następne kliknięcie możesz wykonać po dwóch dniach (48h) i jeśli anulujesz odliczanie, to i tak następne przeniesienie będziesz mógł wykonać dopiero po 48h od pierwszego kliknięcia przeniesienia, a nie ileś czasu od anulowania przeniesienia.
    nie
  • bobro napisał(a):

    Cześć Zieno.
    Zrobiłem próbę i wychodzi na to, że po kliknięciu przeniesienia, następne kliknięcie możesz wykonać po dwóch dniach (48h) i jeśli anulujesz odliczanie, to i tak następne przeniesienie będziesz mógł wykonać dopiero po 48h od pierwszego kliknięcia przeniesienia, a nie ileś czasu od anulowania przeniesienia.
    Więc oba wasze określenia czasu są poprawne i prawidłowe -- 48h od kliknięcia przeniesienia ALBO (wychodzi na to samo) - 24h+ czas pozostały do wykonania przeniesienia w momencie anulowania.

    Wyjdzie dokładnie ten sam czas.
    I sprowadza się do tego, że planeta użyta w czasie promocji do przeniesienia (a następnie anulowana) nie może być już przeniesiona w czasie tej samej promocji
  • Witam, zlalazlem ten temat szukajac odpowiedzi na swoje pytanie, lecz nie chce zakladac nowego tematu :)

    Pytanie brzmi:
    Jezeli na planete X wraca flota z planety Y z misja transportuj to czy nie bedzie to przeszkadzalo przy przenosinach planety Y ?
    Czy to jest uznawane jako ruch flot na planecie Y?
    uniWasat [GEN]
    uniPolaris Wafel-GS

    uniMensa SUPERMEGA :fa: