kikijiki [Remondis] vs. Ivan Komarenko aka Smuteczek (Koziolek Matolek) ~ 38 373.87% KONTRA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kikijiki [Remondis] vs. Ivan Komarenko aka Smuteczek (Koziolek Matolek) ~ 38 373.87% KONTRA

    @Koziolek Matolek juz drugi raz zapakowany w recki przeze mnie i drugi raz zwinal troche zlomu (tutaj pierwsze starcie)
    tym razem na podstawke nie bylo czasu, wiec poszla kontra na czesc floty (atak byl podzielony co mnie w sumie dziwi u kogos takiego :rolleyes: )

    jak sie jednak okazalo 'czekalismy' dotyczylo wielu osobowosci obroncy najwyraziej..

    obronca zostawil rowniez reszte floty wraz z surowcem, dt mt i innymi pierdolami (recki zebraly czesc zlomu), a po walce pisal do Ergona, ze dostal ode mnie hajs za konto i to push O_O
    teraz poszedl ze zlomem na (wieczny?) urlop


    Dnia 04-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor kikijiki [Remondis]
    ________________________________________________

    Krążownik 100.514
    Okręt wojenny 20.009
    Pancernik 97.147
    _________________________________________

    Obrońca Ivan Komarenko
    ________________________________________________

    Mały transporter 40.788
    Duży transporter 17.340
    Lekki myśliwiec 675.647
    Ciężki myśliwiec 32.443
    Krążownik 28.818
    Okręt wojenny 10.973
    Statek kolonizacyjny 4
    Sonda szpiegowska 20.071
    Bombowiec 34
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 1.900
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor kikijiki [Remondis]
    ________________________________________________

    Krążownik 83.122 ( -17.392 )
    Okręt wojenny 19.924 ( -85 )
    Pancernik 97.035 ( -112 )
    _________________________________________

    Obrońca Ivan Komarenko
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.662.678 Metalu, 15.000 Kryształu i 2.665.771 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 518.988.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.087.143.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 2.727.287.500 metalu i 1.110.099.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.343.449 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.927.159.500 Metalu i 310.013.900 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.573.797.178
    Kryształ: 182.529.900
    Deuter: -33.798.229
    agresor zyskał łącznie 1.722.528.849 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.542.762.678
    Kryształ: -1.458.372.000
    Deuter: -90.351.771
    obrońca stracił łącznie 5.091.486.449 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Oo wystawiliscie myślałem że.nie wystawiacie.

    Do Moderatora. Proszę o zmianę tematu i nie wkładanie tam mojego nicka gdyż żadne konto o takim nicku nie brało udziału w starciu.

    Wersja dla wielbicieli Remondisu.

    Planowałem tą akcję od kilku lat. Dlatego spodziewając się możliwości kontry już kilka dni temu pisałem znajomym że sprzedaje konto.
    Dzis.
    O 16.17 zmieniłem nick. Wyszedłem z sojuszu napisałem na disco że sprzedałem konto. Tak wiecie żeby nie było że wtopilem ^^

    Wersja dla.ludzi którzy mnie znają:

    Jak zmieniam nick na muzyka to każdy wie co się stało z kontem. Kijikikijikiji czy jak Ci tam. Pisz sobie co chcesz. Dla mnie najwazniejsze, że hajs się zgadza ;) czy Ty kupiłeś, czy Twój kumpel, czy brat jakoś mnie to nie interesuje XD piszcie sobie co chcecie. Spotkamy się na następnym uni i kupicie następny raz konto albo flotę jak już nie na jednym uni kupiliście ;)
    Widzę profesjonalniw to zrobiłem. Podzieliłem flotę po to Aby ją później zostawić w całości ;)
    Kto normalny sam oceni :*

    Edit. Godzina w wiadomości to ściema, bo jak widać po statach flota padła koło 17. A wiadomość sugeruje godzinę 14 ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Koziolek Matolek ().

  • Koziolek Matolek napisał(a):

    Oo wystawiliscie myślałem że.nie wystawiacie.

    Do Moderatora. Proszę o zmianę tematu i nie wkładanie tam mojego nicka gdyż żadne konto o takim nicku nie brało udziału w starciu.

    Wersja dla wielbicieli Remondisu.

    Planowałem tą akcję od kilku lat. Dlatego spodziewając się możliwości kontry już kilka dni temu pisałem znajomym że sprzedaje konto.
    Dzis.
    O 16.17 zmieniłem nick. Wyszedłem z sojuszu napisałem na disco że sprzedałem konto. Tak wiecie żeby nie było że wtopilem ^^

    Wersja dla.ludzi którzy mnie znają:

    Jak zmieniam nick na muzyka to każdy wie co się stało z kontem. Kijikikijikiji czy jak Ci tam. Pisz sobie co chcesz. Dla mnie najwazniejsze, że hajs się zgadza ;) czy Ty kupiłeś, czy Twój kumpel, czy brat jakoś mnie to nie interesuje XD piszcie sobie co chcecie. Spotkamy się na następnym uni i kupicie następny raz konto albo flotę jak już nie na jednym uni kupiliście ;)
    Widzę profesjonalniw to zrobiłem. Podzieliłem flotę po to Aby ją później zostawić w całości ;)
    Kto normalny sam oceni :*

    Edit. Godzina w wiadomości to ściema, bo jak widać po statach flota padła koło 17. A wiadomość sugeruje godzinę 14 ;)
    i konta yummiego tez nie chciales dzisiaj kupic tylko zydziles paru zl? :D
    strasznie duzo wiesz o samym starciu i nawet godzinie o ktorej bylo, jak na kogos kto sprzedal konto (a godzina jest ok, w UK jest roznica czasowa)

    ooo i jak milo, ze piszesz tez z drugiego konta na forum, ze poptrzec swoja wersje :>
  • Czy Ty się widzisz? Nick był zmieniony o 16.16 minutę później wyszedłem z sojuszu. Gdybym grał tam ja to na bank nie zostawilbym całej floty, skoro skontrował tylko część. Wiedząc że mam kijikiego pushowke w układzie podzielilbymnflote na 6 slotow kazdy rodzaj na inny czas. Z czego zaden nie leciałby na 100%. Mając taką miłość reckow jaką miałem nieważne który slot by skontrował wyzbierlbym się w całosci. Pisałem do paru osób w sprawie sprzedaży? Planowałem push? W jakim świecie Ty zyjesz. Nigdy nie mialem.bana za push i nigdy nie będę go mial ;) ciężko Wam pojąć że sprzedałem tu 4 razy flotę a tym razem Wasi sojusznicy kupili co? Ergon te nie mógł tego przełknąć ;) I jak poprzednim razem wtopilem to pogratulowałem. Jak mam czego to gratuluję. Tu faktycznie mogę też pogratulować:

    GRATULUJE UDANEGO PUSHA
    .

    Tyle. Nara Pa.


    Edit do Pana wyżej. OGame stats mówi o jakiej godzinie było starcie... Yummy? Asur? Jak mu napisałem że.mam. klienta na moje konto i szukam innego? XD no faktyczniem tylko potwierdzasz moja wersję że pisałem.mu że sprzedaje dziś konto :* tłumacz się jak chcesz. Mnie byś misiu nie złapał a gdybyś zlapal jakikolwiek slot to bym się z Niego wyzbierał i dobrze o tym wiesz. ;) co do 2 konta to oczywiście masz rację. Specjalnie z myślą o tym st założyłem to konto rok temu.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Koziolek Matolek ().