[TR] vs [T R] czyli giker, Zwyrodnialec, Gonzo i Szutruk-Nahhunte vs YeahBunny, giker, Zwyrodnialec, Gonzo i Szutruk-Nahhunte - 2 099 001,68%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przebrnąłem czytając całą lekturę, no niestety siódemka spierdzieliła tę grę na maksa dlatego sam wcześniej podjąłem taką decyzje

    @Revo nie masz co się napinać że w 5 miesięcy zrobiłeś taką flotę, dla mnie floty zbudowane dzięki ekspedycji są daremne i właśnie to pokazuje jak zrąbana jest ta gra, nawet promila skilla nie trzeba aby być topowym graczem, moja 73 letnia Mama na spokojnie wbiła by się w topkę ;)

    Chłopaki szacun za decyzje, każdy z Was jest wielkim graczem i super kolegą, wygraliście to Uni już dawno temu , świetnie się z Wami współpracowało i heheszkowało na Discordzie, pamiętam jak dziś jak płakałem do królika na początku gry aby zostawił mi trochę złomu i mimo że mnie za bardzo nie znał to sporą cześć mi odsyłał a wcale nie musiał, pamiętam jak trzeba było robić aktywki Gonziakowi bo zalał pałę. Rosół był zawsze od kminienia akcji, Zwyrol jak wpadał na Dico to zawsze walnął fajnym hasłem (nie zacytuje bo dostanę bana) Giker, który już dawno obraził się na grę

    takich sześciu jak Was pięciu nie ma ani jednego!!!
    Dziękuję że mogłem uczestniczyć w projekcie zwanym Fenrir

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • abecaduo napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    Zwyrol jak wpadał na Dico to zawsze walnął fajnym hasłem (nie zacytuje bo dostanę bana)
    W zasadzie malina, oprocz "zaloz sojusz", to sie nie narobil XD A Gonza chyba pomyliles ze mna Lechu :D

    Pogral cos na moim koncie jak u Wietnamczykow ryz zbieralem :D

    Tez pamietam sciganie sie po pz :D Fajnie, ze dolaczyles do naszej paczki ;)
  • Gratuluję decyzji tym, którzy postanowili oderwać się od nałogu.
    Nie rozumiem jednak tych wszystkich peanów.
    Zakończenie może i było huczne, jednak........

    abecaduo napisał(a):

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez nas. Wyjatkowo, caly :D.
    przez nas to znaczy przez kogo?
    Bo po starciu wnioskuję, że przez YeahBunnego.
    Starcie na jego planecie, pewnie z powodu doku , który odda część strat. Raczej nie z powodu braku paliwa.
    No i recyklery YeahBunnego nie brały udziału w starciu.
    Dla mnie to wygląda na push. Chociaż pewnie zgodny z regulaminem.
    Ale to jak sądzę tylko moje odrębne zdanie.

    PS.
    Czekam na hejt.
  • Uudelleen napisał(a):

    Wg. regulaminu podziału surki z ACS tak :)

    FAQ napisał(a):

    Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracz z ich wyższą liczbą bez konkretnego świadczenia wzajemnego.
    Niesprawiedliwą korzyścią jest m.in.:
    - ustawienie walki między kontami, w celu uzyskania korzyści przez konto z wyższą liczbą punktów,
    - handel z manipulacją przelicznikami wymiany surowców w celu uzyskania korzyści przez konto z wyższą liczbą punktów.
    Wszystkie akcje handlowe, wsparcia w recyklingu i podziały ACS muszą zostać ukończone w przeciągu 72 godzin.
    W wyjątkowych sytuacjach (podział ataku związku, zdobyczy czy pomoc recyklerów itp.), musi być poinformowany Operator Gry poprzez system zgłoszeń na stronie support.pl.ogame.gameforge.com/).

    Ja w w/w starciu nie otrzymalem zadnej korzysci - ba, wrecz straty w postaci Deuteru.

    Ja bym sie bardziej zapytal, gdzie jest ban dla Ciebie za starcie ma Maxie, ktory zrzucil specjalnie pod Ciebie surowce i cala flote?
  • kmic napisał(a):

    Przy dzieleniu debrisu zasada ogólna jest taka:
    1. Każdy uczestnik ataku związku powinien mieć pokryte straty we własnej flocie przy czym silniejszy gracz w ACS może swój złom podarować słabszym kolegom.
    2. Jeżeli zebrany złom nie starczy na pokrycie 100% strat we flocie, każdy uczestnik ataku powinien dostać przynajmniej złom ze swoich statków lub w przypadku bilansu ujemnego proporcjonalną do strat wartość zebranych surowców.
    2. Pozostałymi surowcami z zebranego PZ tzw. Zyskiem można dzielić się dowolnie, o ile podział ten nie narusza zasady pushu. Wszelkie przejawy wspomagania takimi podziałami silniejszego konta kosztem słabszego będą traktowane jak push. Głos decydujący w takiej sprawie ma zawsze Operator Gry.
    w waszym starciu bilans ogólny z racji tego że atakujacy i broniący byli CI sami był ujemny, bo każdy jakieś straty poniósł czyli złom nie pokrywa w 100% waszych strat więc w tym przypadku podział złomu powinien nastąpić proporcjonalnie do poniesionych przez każdego start.
  • A ja tak odetnę się od insynuacji kolegów z soja, jako że na Europie sam bawię się flotą szczerze wątpię że Buny dopuścił by się pushu, sory chłopaki ale znam ta zabawę nie od dziś wiele widziałem i wierzę że wszystko było na legalu, a nie od dziś wiadomo że ktoś z dużym młotkiem na uni zawsze będzie oskarżany o wiele, rozumiem chłopaków ale i swoją opinię mam
    Odemnie szacunek bo unia zdominowana co jest nie lada wyczynem, nie było tylko latania po śmieciach na bfs tylko zabawy w zwrotki co wymaga sporo czasu nie rzadko i trzeba to docenić na porzegnanie
    Nie było okazji się poznać ale gratulacje za osiągnięcia i powodzenia w realu ;)
  • Uudelleen napisał(a):

    kmic napisał(a):

    Przy dzieleniu debrisu zasada ogólna jest taka:
    1. Każdy uczestnik ataku związku powinien mieć pokryte straty we własnej flocie przy czym silniejszy gracz w ACS może swój złom podarować słabszym kolegom.
    2. Jeżeli zebrany złom nie starczy na pokrycie 100% strat we flocie, każdy uczestnik ataku powinien dostać przynajmniej złom ze swoich statków lub w przypadku bilansu ujemnego proporcjonalną do strat wartość zebranych surowców.
    2. Pozostałymi surowcami z zebranego PZ tzw. Zyskiem można dzielić się dowolnie, o ile podział ten nie narusza zasady pushu. Wszelkie przejawy wspomagania takimi podziałami silniejszego konta kosztem słabszego będą traktowane jak push. Głos decydujący w takiej sprawie ma zawsze Operator Gry.
    w waszym starciu bilans ogólny z racji tego że atakujacy i broniący byli CI sami był ujemny, bo każdy jakieś straty poniósł czyli złom nie pokrywa w 100% waszych strat więc w tym przypadku podział złomu powinien nastąpić proporcjonalnie do poniesionych przez każdego start.
    po co ten płacz. Dwa razy Cie spakowałem w raki, gdzie dostałem gratulacje. Raz wyliczony jak dziecko, drugi raz okno. Od czasów Ravena nie mamy tutaj godnych przeciwników. W międzyczasie płaczek DQ... nawet Relek więcej zrobil niz Ty Anon i Twoj ziomeczek Revo. Dlaczego nie komentujesz gry swojego padawana z sojuszu? Który pcha się i wali konia do cyferek z dupy? Flociarze od siedmiu boleści, jeden przy flocie ponad 100kk pkt 250rakow, drugi prawie 200kk i 50k xD z czym do ludzi?

    Wszystko jest zrobione zgodnie z regulaminem. Osoby uczestniczące w tym starciu zrzekły się surowcow z pz na rzecz mojej odbudowy. Przed starciem mialem tyle samo pkt we flocie co w tym momencie plus ogromny zapas sosu. 4dni na jednej planecie leżało mi 40kkk sosu bo nie miałem czym tego wozić....
  • utne to całe głupie [ciach]
    Bo aż mnie krew zalewa jak czytam te zale, dupa piecze że efekty naszej "pracy" w tej grze zostają u nas. Muszę Was zasmucić drogie tajmy ale np ode mnie poszedł tiket w skrócie mówiący o tym że kończę grę i oddaje swój pz na rzecz bunnego w ilości zgodnej z regulaminem czyli nie więcej niż 100% jego flo przed starciem. Tiket został rozpatrzony przez GO pozytywnie. A że resztę statków sprzedałem królikowi to co? Nie mogę? Przecież po to jest rynek a to moje statki zbudowane w pełni legalnie za pzta z Waszych flot(no i trochę piratów ale większość tego co dali to i odebrali). Kupil je za legalną surke w pełni legalny sposób, lepsze to niż anty na dopałki.


    To nie były zakupy za 300kk dexa od zielonka #pdk

    Gralibyśmy pewnie dalej gdyby liczyły się umiejętności. Niestety te czasy w dziejach OGame to już tylko historia


    Miłego i skończcie szukać dziury w całym bo jej nie znajdziecie. Ten nołlajf :E nie zaryzykowałby konta top1 za marne kilka statków. Cud że w ogóle namówiliśmy go na bitkę

    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • Bunny bez urazy mi jie chodzi o to że to wszystko celowe i specjalny push był. Czasem jest tak że zrobi się push nieświadomie, jak np. Max z Cupidem bo nie sprawdził że jest wyżej w statach. A co do mojej gry flota to tak zawsze grałem flota ale z racji trybu życia nie jestem wstanie grać w nocy kiedy większość śpi i w dzień z racji pracy po 12h też nie jestem wstanie robić wypas akcji dlatego głównie na minutkach łapie ludzi, a co do reckow mam ich tylko tyle bo nie widzę potrzeby posiadania większej ilości, na serwie jest może 5-6 osób które wymagają większej ilości a i tak wiem że przy moim trybie gry ich nie spakuje :). A co do samego starcia to decyzji chłopaków jak najbardziej gratulowałem i ja podziwiam :) A co do reszty czy pusz czy nie push i tak mi to wisi bo niezależnie jakiej floty byś nie miał 3 raz i tak nie byłbyś wstanie mnie już spakować, bo już się nauczyłem na poprzednich błędach :)
  • Uudelleen napisał(a):

    kmic napisał(a):

    Przy dzieleniu debrisu zasada ogólna jest taka:
    1. Każdy uczestnik ataku związku powinien mieć pokryte straty we własnej flocie przy czym silniejszy gracz w ACS może swój złom podarować słabszym kolegom.
    2. Jeżeli zebrany złom nie starczy na pokrycie 100% strat we flocie, każdy uczestnik ataku powinien dostać przynajmniej złom ze swoich statków lub w przypadku bilansu ujemnego proporcjonalną do strat wartość zebranych surowców.
    2. Pozostałymi surowcami z zebranego PZ tzw. Zyskiem można dzielić się dowolnie, o ile podział ten nie narusza zasady pushu. Wszelkie przejawy wspomagania takimi podziałami silniejszego konta kosztem słabszego będą traktowane jak push. Głos decydujący w takiej sprawie ma zawsze Operator Gry.
    w waszym starciu bilans ogólny z racji tego że atakujacy i broniący byli CI sami był ujemny, bo każdy jakieś straty poniósł czyli złom nie pokrywa w 100% waszych strat więc w tym przypadku podział złomu powinien nastąpić proporcjonalnie do poniesionych przez każdego start.
    A jak napisze, ze za starciem stoja zawczasu napisane tickety, zeby jednoznacznie i bezsprzecznie wykazac przed teamem brak pushu i legitne rozliczenie (bo wam to i screeny i czarno na bialym nie wystarzcza nigdy xD), zeby nawet nie babrali sie w obrabianie ticketow, zglaszajacych push w tym starciu, to mi uwierzycie, czy dalej bedziecie na podstawie skonwertowanego rw z dzialu st, ewentualnie jakiegos skrina i przyrostow na mmo (ave 7.0 btw) doszukiwac sie znamion puszu?

    Serio, moglismy sie nie lubic przez te miesiace, ale ze syf nawet tu robicie, to jest niewiarygodne po prostu XD pierwsi do oskarzen i... no wlasnie
    Nagrywanie ekranu - hurr durr, nielegal. Zawrotka - hurr durr skrypty, niemozliwe, NIE DA SIE. Bitka na koniec - hurr durr pchaja sie. Za szybko sondy wysylaja - hurr durr skrypty. Duch swego czasu nawet wypominal rzekome puszkonta ktore sam farmil latajac tygodniami po 50-100 mt XD
    Smutne to.

    Wlasnie dlatego, ze wielu z oponentów skupilo sie na forum i doszukiwaniu sie wszedzie syfu, oraz, co rownie prawdopodobne przerastala ich obsluga myszy do komputera w stopniu sprawnym, floty padaly praktycznie po kolei jak muchy, my puchlismy, a w zasadzie jedyna wtopa to zachlany giker. I dopiero 7.0 sprawilo ze byliscie w stanie relatywnie szybko to nadgonic.

    rauliq napisał(a):

    zaden hejt tylko pewne nie dociagniecia odnosnie starcia.
    Niby koncza niby rozbijaja flotki niby zlom zebrany a tutaj flotki skupowane itp .
    Czekam na ciag dalszy

    Co zas tyczy sie rynku, sprzedaz floty, o ile mi wiadomo nie jest nielegalna. Gardzilem tym odkad sie pojawilo po stokroc, i planowalem mimo wszystko skasowac statki/zostawic na wiecznym urlopie, ale jak czytam, co wypisujecie wy, sojusz TIME to jest tak zabawne, ze serio nie mam pytan i z dzika rozkosza wroce sobie pewnego deszczowego popoludnia opchnac wszystko co mi zostalo (a straiclem tu najmniej, ha, a smiali sie z braku miesa i masy kr) - nie zgadniecie komu :E
    (Jak tam dawne statki huwiszki, to sie spoko topilo, nie? jeszcze przed wytycznymi dot. rynku iirc ;-D a z czego jest zbudowana flota revo, bo same expy i jedno konto by chyba tak sprawnie nie topilo, co? duch z tego co pamietam tez nagle w okretach zaczal puchnac, odkad rynek wyszedl, ale zapomnijmy, niepodobne. Teraz to chociaz sa jakies wytyczne, co do surowca, ktorym kupujesz etc.)

    @Scamander nie znasz kulisow, ale puszyk zasugerujesz. Tak, zlom zebralismy my, sojusz TR. Nie ukrywalem tego faktu - bo i po co?

    ps. tak, Wam wisi pusz i syf w ogame, dlatego doszukujecie sie go, gdzie tylko pojawi sie cien szansy. Cos mi to przypomina :)
    ps2 nie wiem do kogo, ale ten ktos na pewno wie - glupio wygladaja zapytania na rynku o wartosci 300-400kk na zielonych kontach XD

    edit: @Revo ale mi to w niczym nie przeszkadza, ja jedynie wskazalem na fakt, iz w oczy was kluje skup floty przez krolika, ale jak wy to robiliscie/robicie to grala gitarka zawsze =) za nadgrajka sie nigdy nie uwazalem, po prostu to uni bylo slabe - twierdze tak nie od dzis :P zauwaze rowniez, iz to WY zaczeliscie puszpuce, a niee my szczycic sie osiagnieciami. Druga sprawa, ze ja probowalem wam uswiadomic, nie po raz pierwszy, ze gdybyscie energie zainwestowana w szukanie brudów na przestrzeni miesiecy zainwestowali w zwykle granie w okrety, uni mogloby wygladac inaczej. Zasadnicza roznica. Jak zrozumiales to jako pusta przechwalke, to nie zazdroszcze.

    No, ciebie nie trafilismy, to fakt. Haflingera tez nie i wielu innych rowniez. I co z tego? :D
    A i jeszcze jedno revo, moze nie zauwazyles, ale MY od miesiecy nie jestesmy w stanie nic zrobic, bo od dosc dawna gra tylko krolik xD ja to nawet nie wiem czy cie kiedykolwiek skanowalem - czy to swiadczy o czymkolwiek w tej narracji, ktora zaczales przedstawiac? xD
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • @abecaduo i tutaj cię zdziwię bo sam sobie niestety muszę przetapiać ale jak człowiek ma nocki i jest w stanie pilnować produkcji to prawie 1kk lm dziennie mozna wyciągnąć, konto po fallus już dawno na urlopie bo nie opłaca się tracić czasu żeby kupić 50k lm dziennie,.zielonek zgłoszone multi dla żony żeby nauczyła się mnie czasem zastąpić na którym już nikt nie gra od jakiegoś czasu jedyne zblokowanie rynku w zapytaniach. Wy potraficie się szczycić czego nie osiągnęliście a nie przypominam żeby ktokolwiek z was mi zagroził na starym czy też na nowym koncie, jedyne co jesteście w stanie zrobić to próby latania na stocznie ale i tu jest zbierana co kilka godzin.

    Ps. Za ten dex ktoś musi zapłacić więc nie jest podarowany.


    Powiem tak po aktualizacji gra zmieniła się bardziej na Single player, sam dawniej skanowalem wszystko w okolicy kilka razy dziennie i w nocy, latałem nawet po mały zysk jak człowiek za noc uzbierał 100-200kk był zadowolony, teraz nawet nie chce mi się w galaktyki zaglądać po co lecieć na 200-300kk zysku skoro najsłabszych piratów mam na ponad 1kkk zysku, sam chętnie pozbył bym się konta gdyby tylko ktoś konkretny się znalazł , tak trzyma mnie tylko przyzwyczajenie, nocne budziki mimo że nie muszę to i tak ustawiam, nieomylny też nie jestem dostałem zloma podajze w 2011/2012 roku więc wiem jak to jest jak się zapije i wyląduje na 48h :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Revo ().