zmniejszenie ilości galaktyk i układów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • zmniejszenie ilości galaktyk i układów

    witka, jak w temacie, może czas coś zmienić bo ilość graczy z miesiąca na miesiąc spada a nie zapowiada się na zmiany.
    osobiście proponuje taką zmianę... zamiast 9 gal i 499 układów proponuje dać 5 gal i 300 układów.
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • prosta sprawa każdy by miał możliwość przeniesienia np 5 planet (zależne od ilości planet w danych galach w tym przypadku od 6-9) lub zrobić coś na wzór jak by się przenosiło graczy jak podczas UF
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • A co z układami powyżej 300? Też dostaniesz przeniesienie??

    Pamiętaj jedno jeśli zmniejszysz uni to gf będzie miało problem przy fuzji jeśli będziemy uni docelowym... Dziś zmniejszyć jutro przywrócić wielkość tu i tu przeniesienia za free... Jakoś czarno to widzę...


    Uni Taurus [ON]
  • Póki co nie obiło mi się o uszy jakie kolwiek UF..
    co do zmniejszenia nie koniecznie trzeba tak bardzo zmniejszać to uni, choć fajnie by było bo i tak połowa gal jest pusta...
    można na przykłąd zmniejszyć samą ilość gal co i tak by ułatwiło np do 7 galaktyk i układy zamiast 499 to np do 399 (uważam że taka zmiana nawet poprawi grę tym osobom co już grają) a miejsca i tak będzie wystarczająco dużo by zmieścić jeszcze jedno takie samo Uni...
    @Kasia321 ale raczej jest możliwość zgłoszenia do GF że np gracze są zainteresowani poważniejszą zmianą na danym uni.
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • I pisze to kto? Jakiś kamikadze, pseudo-flociarz na Taurusie. Kapitan Jack Sparrow - musi Ci się kompletnie nudzić, że na takie pomysły wpadasz.
    Albo bieda z paliwem bo cele za daleko, albo zbyt mało anty na przeniesienie planety gdzieś bliżej wroga. Teorii jest kilka.
    Aż taka desperacja na uni? Nie ma już celów? A "oranie" tych samych bunkrów już znudziło? To może czas poprawić to tragiczne eko, wszak to eko-uni
    to nic więcej nie potrzeba...
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal
  • @TaurekGary co do bycia flociarzem nigdy nim nie byłem... to że mam kilka RW w dziale ST to jeszcze nic nie zmienia... z paliwem nie jest biednie... wystarczy się trochę wysilić...
    nie wiem jak ty ale ja nie zamierzam wydawać kasy na anty.... (dla mnie to jest chore żeby wydawać kasę na jakąś popieprzoną anty i uważam że tego nie powinno być)
    sprawa uni Taurus jest sprawą graczy uTaurus więc proszę cię nie wpieprzaj się jak na nim nie grasz...
    to jest tylko propozycja do zmiany nie koniecznie trzeba ją zrobić ale by się przydała bo uni jest puste od 1 do 9 z czego 80% graczy jest na U lub banie
    cała reszta gra albo są iglakami z którymi się nic nie robi... dlatego wyszła z mojej strony propozycja zmniejszenia ilości galaktyki i układów...
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • takiej zmiany nie zrobią bo o to w tym wszystkim chodzi żeby nie dawać nic za darmo.

    Pomysł spoko wg mnie. Nie trzeba się wysilać z argumentami. Wystarczy wejść w galaktyke i zobaczyć jak to wygląda. Nie ma co się czarować Taurus jest nudny jak jazda w sztale u niemca. x_x
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Takiej zmiany nie zrobią bo to nie jest zmiana konfiguracyjna - tylko proces tożsamy z migracją po fuzji - czytaj dużo roboty i duże koszty. Chcecie mieć zapełnione uni to poczekajcie do fuzji - przez miesiąc uni się ożywi - a potem znów ta sama smutna rzeczywistość.

    Btw - skoro uni puste to świetnie - nikt nie przeszkadza w szukaniu piratów. A na tym przecież polega obecnie ogame.
  • @Sobieski czy ja wiem czy za darno...
    jak by zmniejszyli uni to ci co kupują anty bardziej by się musieli zmobilizować żeby nie poszło wszystko na marne... ujął bym to tak, chcąc utrzymać różnicę "poziomów" musieli by nie tylko bardziej się pilnować to w dodatku więcej anty by musieli kupować bo jak ktoś by się znalazł ktoś kto potrafi "męczyć" atakami w normalny sposób by tego nie utrzymali...
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?