złe liczenie liczby zajetych ofert na rynku

  • 7.3.0-pl7
  • Odrzucone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • złe liczenie liczby zajetych ofert na rynku

    mam wystawione zapytanie na rynku, powinnam mieć zatem zajęty 1 slot z dostępnych 22 ofert, ale nie do końca
    na przykładzie będzie prościej:
    powiedzmy, że mam zapytanie o 100kk dexu
    gdy ktoś sprzeda od razu całość to dalej mam zajęty 1 slot, ale gdy ktoś mi sprzeda tylko jakąś część np.30kk dexu to mnie zajmuje dodatkowo kolejny slot na rynku, czyli zajęte mam już 2 sloty, mogę się tylko domyślać, że jeśli pozostałe 70kk dexu sprzeda mi przykładowo 7 osób lub jedna z kilku planet to zajmie mi kolejne minimum 7 slotów ....


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • chyba nie rozumiem gdzie tu błąd, jeśli leci do Ciebie i od Ciebie kilka flot to oczywistym jest że zwiększa się przy tym ilość zajętych slotów? gdyby tak nie było, wtedy można byłoby mówić o błędzie :E anyway ciekaw jestem jak gra zareaguje w momencie którym masz zajęte wszystkie 22 sloty i ostatni slot wystawionego zapytania skupi Ci 5 osób :D
  • zapewne mi nie kupi i to jest wlasnie blad bo ktos moze komus specjalnie zapchac rynek smieciowymi ofertami... moje oferty to te ktore ja wystawiam, czyli nie powinno mi dodatkowo zabierac slotu. Wczesniej tak bylo i dzialalo to dobrze i tak powinno zostac


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Avinashi napisał(a):

    Wczesniej tak bylo i dzialalo to dobrze i tak powinno zostac
    Od momentu wprowadzenia Rynku rozbita na części oferta blokowała sloty.

    Guderian es numero uno napisał(a):

    anyway ciekaw jestem jak gra zareaguje w momencie którym masz zajęte wszystkie 22 sloty i ostatni slot wystawionego zapytania skupi Ci 5 osób :D
    Zapytanie zostanie zrealizowane ale nie wystawisz nowego dopóki nie odblokują się sloty.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: