Pole zniszczeń > 40 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Powtórzenie głosowania nic nie da.
    Znów wygra opcja 40%.
    Flociarze są (i zawsze byli) w mniejszości.

    Większość uni to górnicy, którym jest wybitnie na rękę obecny stan rzeczy.
    Wy patrzycie na temat zwiększenia PZ'ta z punktu widzenia agresora - większy %, większa opłacalność latania na innych, większy zarobek, alternatywa dla piratów itd.
    Reszta uni, zwłaszcza ta, która gra stylem eko, patrzy na temat z punktu widzenia ewentualnego obrońcy - większy % to większa opłacalność latania na mnie, większy zysk dla agresora, dostaję mniejsze pole wrakowe w przypadku ewentualnej wtopy czy też spadek wartości mojego bunkra do zwózek, który znów trzeba będzie rozbudować... A już najgorszy jest fakt, że flociarze mogą znów zacząć latać na innych graczy. Teraz jest raj, cud, miód i orzeszki. Flociarze latają na piratów, górnicy latają na piratów, niemal nikt nie lata na górników. Nawet nie skanują. Żyć nie umierać. I po co to zmieniać?


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • edes napisał(a):

    Dokładnie powtórzyć głosowanie tylko z dwiema opcjami 40 i 60%
    Tak jest powtórzyć głosowanie , aż wynik będzie satysfakcjonujący
    Najlepiej dać opcję 60% i nic więcej :)
    W ostatnim głosowaniu brało udział 1200 osób
    40%- 700 osób
    60%-300 osób
    70%-200 osób
    Dostaniecie takie cóś i co Wam to da ,choć faktycznie nie wiem co to za tajemnica ,jedyne co mi przychodzi do głowy że pewnie summa summarum głosy oddało ze 200 osób a reszta miała to w czterech literach.

    Pozdrawiam ja:)
  • [ciach]

    Na uni mogło zagłosować z 300 realnych osób? luźno licząc 100 osób musiało (jawnie, oficjalnie, szacunek minimalny) głosować za wyższym PZ.

    Nie ma jak zrobić przewagi 5x dla opcji 40%.
    Czyżby mnogość fake kont stworzonych/odkopanych tylko na poczet głosowania?


    Pomijając elementarny błąd logiczny ankiety.
    Ankieta powinna brzmieć: Zostawić PZ czy Podnieść PZ.
    Bo w aktualnej opcji 60%+70% znaczy to samo.

    Tak można w nieskończoność manipulować wynikiem (wystarczy dać opcję "zostaw 40%" i 20 opcji z wyższymi. Wtedy 10% głosów wygrywa).

    Moderator kruszynka:
    Usunięto zdanie odnoszące się do polityki.
  • Było głosowanie, dostaliście baty. W następnym też dostaniecie, nawet jak z urlopu poschodzą wszystkie konta. Dlaczego? Wyjaśnił to zefir. Ja tylko dodam, że waszą percepcję wyniku zaburza fakt, że większość graczy nie zagląda na forum. Więc to, że w forumowej "dyskusji" jest większość lub blisko połowa za zmianą nie stanowi odzwierciedlenia rzeczywistych oczekiwań wszystkich graczy na uniwersum.

    Z tego samego względu pomysł sondy na forum jest idiotyczny.

    Jak ktoś chce polatać na 80% to jest sporo takich uni. Jak ktoś tu zaczynał to wiedział jakie są parametry. Było trzeba sobie kupić konto na 80%

    Dziękuję, dobranoc.
  • wy mowicie o 100 -200 aktywnych graczach na dzien co nie zmienia faktu ze 50-100 moze byc codziennie innych no chyba ze macie tak dokladne dane ktore konta sie loguja.

    Mowicie tez ze wy glosowaliscie wrax ze swoimi multi na 60%nie zapominajcie ze na uni sa takie sojusze jak united ,explorer ,avalone tam niema za wielu lotnikow + wielu ekowcow ktorzy graja solo .
    Sonda trwala chyba kilka dni a nie 12 godzin wiec glosow moglo sie troche nazbierac .

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto zdanie odnoszące się do polityki
  • ^BrzydaI^ napisał(a):

    wy mowicie o 100 -200 aktywnych graczach na dzien co nie zmienia faktu ze 50-100 moze byc codziennie innych no chyba ze macie tak dokladne dane ktore konta sie loguja.

    Mowicie tez ze wy glosowaliscie wrax ze swoimi multi na 60%nie zapominajcie ze na uni sa takie sojusze jak united ,explorer ,avalone tam niema za wielu lotnikow + wielu ekowcow ktorzy graja solo .
    Sonda trwala chyba kilka dni a nie 12 godzin wiec glosow moglo sie troche nazbierac .

    [ciach]
    Juz tak nie przeżywajcie. To temat do dyskusji. Chociaż od osoby która wszędzie wciśnie politykę nie spodziewam się za dużo obiektywizmu ;)
  • nowynick napisał(a):

    ^BrzydaI^ napisał(a):

    wy mowicie o 100 -200 aktywnych graczach na dzien co nie zmienia faktu ze 50-100 moze byc codziennie innych no chyba ze macie tak dokladne dane ktore konta sie loguja.

    Mowicie tez ze wy glosowaliscie wrax ze swoimi multi na 60%nie zapominajcie ze na uni sa takie sojusze jak united ,explorer ,avalone tam niema za wielu lotnikow + wielu ekowcow ktorzy graja solo .
    Sonda trwala chyba kilka dni a nie 12 godzin wiec glosow moglo sie troche nazbierac .

    [ciach]
    Juz tak nie przeżywajcie. To temat do dyskusji. Chociaż od osoby która wszędzie wciśnie politykę nie spodziewam się za dużo obiektywizmu ;)
    nie przezywam, ka sie smieje z tych co przezywaja.
    Glosowanie zakonczone, wiec uwazsm tez ze i dyskusja, a odpusuje tylko na "zaczepke".
    Tak wciskam wszedzie poliltyke yhy, temat swiezy to porownalem sobie.
    Bo nie rozumiem placzu i walkowania czegos jesli to cos przegralo- glosowalem na 70 tez przegralem, a nie placze.
  • wSCIEKŁY napisał(a):

    john malkowitz007 napisał(a):

    Podac do wiadomosci wyniki Ankiety i zarzadzic nowe glosowanie jawne
    Ankieta była, wynik jest i trzeba go uszanować, a nie dalej liczyć, że może się uda za drugim razem przepchać większy procentJohn idź dalej skanować konta top3000, pewnie dla tego chcesz większy procent, żeby móc po takich latać
    Problem w tym, że wyniku nie ma ;) [ciach]
    Chcemy po prostu wyników, wiemy ile jest aktywnych kont na uni, wiemy ilu z grubsza głosowało na opcję podniesienia złomu, teraz mówimy po prostu "sprawdzam" i tyle. Smoki napisała, że na opcję 40% zagłosowało 5x więcej graczy niż na jakąkolwiek inną opcję, chcę poznać ile to było graczy.

    Pozdrawiam
    Wisior

    Moderator kruszynka:
    Usunięto zdanie odnoszące się do polityki
  • Daliście zgodę na EULA, team raczył się zorganizować ankietę z oddolnej inicjatywy, ogłosił wynik, a potem sugerujecie, że team okłamał i liczycie, że przy tych obraźliwych zarzutach zechce zorganizować nowe. Nawet jeśli by okłamał, nie podłożyłby się organizując taką ankietę, w której wynik byłby odwrotny. Nikt dla jaj, czy ściemy nie napisałby, że wynik był miażdżący. Odbija Wam od polityki i przenoszenia rebelianckich haseł na forum.
  • Sfałszowanie wyników jest raczej mało prawdopodobne, bo i po co coś takiego robić... ale dla świętego spokoju ilość poszczególnych głosów mogliby podać, tak by nie było żadnych niedomówień. Jeśli w ankiecie udział wzięła większość uprawnionych, to wiadomo, że do tematu nie ma póki co wracać, ale jeśli zagłosowała garstka, to można by popracować nad motywacją pozostałych (obojętnie na co by zagłosowali). W sumie może właśnie z powodów niskiej frekwencji nie chcą podać kompletnych danych, bo wiedzą, że nie zamknie to dyskusji.
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wampek ().

  • wampek napisał(a):

    Oni przynajmniej potrafią pisać logicznie i na temat. Korzystanie z tego typu stwierdzeń jak twoje idealnie pasuje do ludzi, którzy nie znają nawet takich podstaw jak procent z piratów
    wyobraz sobie ze istnnieja ludzie którzy nie jaraja się ekspedycjami,% z piratow i tymi twoimi podstawami :E ...a jak nie rozumiesz oczym pisałem no to cóż.....wystarczy pomyslec to nie boli :quasi: Ja nie wiem,ze na ogame zawsze się znajdzie jakiś [ciach] który się do czegos doczepi :] Szkoda czasu się udzielać,wracam do swojej zasady - nie pisać z ludzmi spoza sojuszu i tak jest najlepiej :E :E

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Akiko ().

  • Akiko napisał(a):

    wampek napisał(a):

    Oni przynajmniej potrafią pisać logicznie i na temat. Korzystanie z tego typu stwierdzeń jak twoje idealnie pasuje do ludzi, którzy nie znają nawet takich podstaw jak procent z piratów
    wyobraz sobie ze istnnieja ludzie którzy nie jaraja się ekspedycjami,% z piratow i tymi twoimi podstawami :E ...a jak nie rozumiesz oczym pisałem no to cóż.....wystarczy pomyslec to nie boli :quasi: Ja nie wiem,ze na ogame zawsze się znajdzie jakiś [ciach]który się do czegos doczepi :] Szkoda czasu się udzielać,wracam do swojej zasady - nie pisać z ludzmi spoza sojuszu i tak jest najlepiej :E :E
    on nie gra nawet na tym uni . On sie udziela wszedzie , jest najmadzejszy :quasi: , a jak sie z nim nie zgadzasz albo masz inne zdanie to cie zwyzywa i naub
  • Akiko napisał(a):

    nie pisać z ludzmi spoza sojuszu i tak jest najlepiej
    I słusznie

    ^BrzydaI^ napisał(a):

    on nie gra nawet na tym uni . On sie udziela wszedzie
    No spójrz, znowu nie trafiłeś. Na uni 68 posiadam konto prawdopodobnie starsze od twojego... ale od ponad półtora roku jest na urlopie dlatego nie wziąłem czynnego udziału w ankiecie.

    ^BrzydaI^ napisał(a):

    to cie zwyzywa i naub
    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • Ja głosowałem za 40% z wiadomych przyczyn, gram eko. Ale nie chodzi o mnie. Widziałem mobilizacje górników. Dostawałem wiadomości od najlepszych górników na uni aby głosować na 40%. Pewnie takich wiadomości rozesłali bardzo dużo. Czy flociarze też w jakiś sposób się mobilizowali tego nie wiem. Jako, że słabsi gracze jak ja na pewno głosowali za 40% aby nie było wlotów na staki po drobną surke. Nie ma co tego już analizować wynik to wynik.
  • Jak coś to ja też na 40% głosowałem i moja rodzina też na 40% głosowała. Brat rodzony i brat cioteczny od stryja ze strony ojca też.

    Już mówię czemu :E

    Bo mam to w nosie. Nie patrzyłem w statystki prawie pół roku :E A jak zajrzałem to wniosek jest jeden. Nie expisz to cię nie ma. Co zmieni 60% ? Że Jasiek zamiast 40kk na satkach wyciągnie 60kk. No hura, zmieńmy coś. Bo padnie jakaś flota większa raz na ruski rok i zysk to nie będzie 70kkk tylko 90kkk. No hura bo temat dotyczy 20 osób na uni. A ekowcy to głosowaliby na to nawet po złości bez żadnej mobilizacji. Bo czemu ktoś kto ma flotę ma mieć jeszcze lepiej bo będzie miał alternatywę czy lecieć na exp czy na jego wypchane surą DT. Z mojego punktu widzenia to tyle samo radochy jest z farmienia satków co z ST. RW to RW nie ważne jakie, na jaki zysk i na jaki %. Natomiast nie wiem ile jest radochy w biciu botów. Zysk i % i tak nie mają znaczenia przy tych liczbach które teraz na Uni funkcjonują.

    Ten chłam niestety pikuje na dno przez te swoje "dobre zmiany". Nieudolni programiści którzy nie potrafią iść w kierunku który wskazuje społeczność. Są setki gier gdzie po prostu słucha się tego na co ludzie narzekają, czego oczekują od gry, są wprowadzane usprawnienia, usuwane są błędy. A tutaj ? :E Żarty z graczy.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1: