Pole zniszczeń > 40 %

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @BardockPL tylko ta co rozsyla pm do każdego gracza ma klasę odkrywca, lata na expy i śmieje się z górników
    Wcześniej się zarzekała ze ona nie zmieni klasy ze zbieracza na odkrywce

    Mnie zbieracze nie interesują, ich planety MNIE i jak już kolega incoming napisał nie interesują
    Ale zapomniany FS stojący od godziny na moonie już tak
    Czas lotu się nie zmienia, tylko Pz
    Jak widzę że taki amator satelit leci na planetę do Górnika to nawet kontry mi się nie chce zapinać, bo nie polecę po 200k LM i 30k Pancernik przy tym Pz
    Jakby był większy to bym się skusił prawdopodobnie dla sportu, a bardziej bym się interesował tymi co mają po 50-150kk floty żeby złożyć ich Solo i podbić pb
    Rząden flociarz wyższych lotów nie będzie Cię wyklikiwal bo nie będzie tracił czasu dla 5k procent

    EDIT
    tak się boicie o swoje satelity , więc przedstawię wam jak to wygląda z mojej strony
    expy1
    expy 7 dni
    A są odkrywcy którzy kręcą lepsze lody , więc teraz poproszę o solidny argument do pytania
    Po co mam lecieć po wasze 20-40k (niech będzie satelit) i 30kk surowców , siedzieć i pilnować czy któryś z was się nie zapali przypadkiem, po co mam czekać
    aż ta niesamowita góra surowców z waszej planety przyleci do mnie w postaci może 80-90kk zysku ?
    ale za to z takiego @Incoming zobaczyć pz to byłoby coś , albo z @Guderian es numero uno a
    jak dla mnie to dajecie się prowadzić jak owieczki władczyni tego uni ...

    P.S. pod linkami są statystyki , można otwierać przy żonie czy dzieciach :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Antharas ().

  • pit napisał(a):

    my mamy pelzacze
    Fakt, 1k na planetę styknie max i dają boost konkretnego.

    Tak w ramach pominiętych wątków bulwersu...
    Trąbienie w kółko o dysproporcjach w balansie klas to jedno (bo dotyczy wszystkich uni), a zmiana PZ na jedynym uni z takimi parametrami to co innego. Dziwne że nikt nie był taki mądry na tym uni całe miesiące wcześniej i dopiero jeden post stworzył możliwość przetasowania kart wszystkim poza graczami, którzy chcą latać tanio trampkami, nie prowokując przy tym flociarzy.

    Jest więcej niż jeden powód dla ekowca, żeby zostawić 40% i tylko jeden powód dla flociarzy, żeby głosowali za 70% - wybraliście złe uni. PZ jest tak samo ważne jak prędkość flot.

    Abstrahując - ciekawe czy odkrywcy teraz nas trollują i klepią 50-60%. Litości... I ciekawe czy w ostatnią dobę zrobią nam tu ciszę wyborczą :D
  • Wystarczy zobaczyć jak manipulacyjną wiadomość dagmarka wysyła do ludzi... po prostu żenada

    "Dagusia14.08.2020 15:02:08
    UWAGA!


    Na wniosek flociarzy... Administracja Gry dziś roześle ankietę o zmianę PZ z 40% na nawet 70-80%. Większy PZ to większy zysk dla atakujących (tez z satelit :>). Dodatkowo mniej odzyskujemy floty po złomie z DOKu.
    Dlatego...


    ... Zagłosuj na 40%!


    PS. PZ na uni nie wpływa na PZ z ekspedycji :)
    PS. Nie nie wierz również w rzekoma obronę. Jak każdego będą bronic to na kogo będą latać? Hmm



    Ankieta będzie w wiadomościach."




    Żaden flociarz nie głosuje za większym PZ niż 60%, a 80% opcji nawet nie ma w ankiecie... Osoby latających po satelitach na uniwersum można policzyć na palcach jednej ręki, natomiast flociarzy którzy chętnie pomogą górnikowi w razie potrzeby jest cała masa. Sam osobiście naszej tap łan dagmarce broniłem satelity kontrując malkowitza, a kontrę na MakeOgameGreatAgain można zobaczyć nawet w dziale ST, gdzie pomogłem GÓRNIKOWI obronić jego statki, satelity czy inne...
    Natomiast sama końcówka jest czymś, czego osobiśćie przełknąć nie mogę "nie nie wierz rowniez w rzekoma obrone, jak kazdego beda bronic to na kogo beda latac hmmm?" Ohydna, obrzydliwa, manipulacja i zarzucanie graczom kłamstw i braku honoru w momencie którym się do czegoś zobowiązują. Dno, dno, dno i metr mułu.

    @Midam Piękna manipulacja, zarówno mój sojusz, jak i pozostałe sojusze flotowe liczące się na uniwersum głosują za opcją 60% :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guderian es numero uno ().

  • Guderian es numero uno napisał(a):

    Wystarczy zobaczyć jak manipulacyjną wiadomość
    Zgłoś do GO i moda. Dadzą nam po banie za te manipulacje.

    Chcesz 70%, my 40%. Gównoburza gotowa...

    Jak dostajesz zaproszenia do marnych sojuszy, to nie bóldupisz na forum o manipulacjach. Sprawa jest prosta - walczymy o swoje. Nie rozumiem gdzie tu manipulacje.
  • Przeczytaj mój tekst cały i ze zrozumieniem, może wtedy zauważysz, że nikt nie chce 70% :)

    Twoje teksty to nic innego jak manipulacje, nawet nie subtelna, niestety jak wiadomo wiadomości takie nie są traktowane przez modów w postaci ostrzeżeń, tudzież kasacji postów więc dlaczego miałbym zgłaszać? Chodzi o człowieczeństwo, wypchając komuś w usta coś, czego nigdy nie powiedział i przeinaczanie jego słów/tekstów to manipulacja. Manipulacji nie nazwę walką o swoje, a manipulacją bo nazywam rzeczy po imieniu :)

    Naprawdę uważasz że przy 60% pz ktoś Ci w to wleci? xDD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Guderian es numero uno ().

  • No tak, najpierw bezczelnie kłamiesz o 70% razem z dagmarką, a teraz 60 i 70% nie ma żadnej różnicy wg. Ciebie. Otóż ma i to znaczną, przy 60% trudniej znaleźć bunkier, który i przy 40% niebyłby rentowny, natomiast przy 70% praktycznie kazdy bunkier jest do przeorania z zyskiem, a i utrata całości/większej floty daje możliwość wyjścia na większy plus w momencie zebrania złomu niż osoba wygrywająca bitwę.


    Takie coś nie byłoby rentowne nawet przy 90% PZ, dagmarka popłakała że jest biedna i flociarze chcą ją wydudkać dlatego tak aktywnie wypowiadasz się w temacie, którego nawet dobrze nie śledzisz ani nie masz tyle szacunku do pozostałych aby przeczytać ich posty CAŁE i ze ZROZUMIENIEM?
  • Ja się już gubię w tej argumentacji. Chciałbym serio skumać o co Ci chodzi, bo [ciach] Guderian, trochę za mocno. Pogodzę się jeśli będzie więcej, niż 40%, ale w Twoim przypadku jedno się nie zmieni - dalej będziesz awansował się w forumowe spiny. Dałem tylko agitację, napisałem swoje. Normalna sprawa, że każdy chce inaczej. Nie trzeba być TruckDriverem, żeby czytać ze zrozumieniem.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
  • Ludzie wyluzujcie troche, PZ 60% nic nie zmieni puki są ekspy z pezetami z piratów. Problem jest taki, że flociarze już nie są flociarzami bo latają przede wszystkim na 16 pozycje. Jak jeszcze grałem flotą na innych uni, to flota czekała cały dzień i pół nocy na okazje do lotu, jak już taka okazja się trafiła to natychmiast flota musiała być gotowa i telep nie zgrzany. A teraz poprostu flociarze wybierają łatwy zysk z 16 i piratów/obcych, nie można sobie pozwolić na przestój w ekspach. Problem jest w psychice ludzi, którzy wybierają łatwy zysk zamiast żmudnego polowania.

    Jeśli w grze nie pozwalają zlikwidować pz z piratów, to niech każdy flociarze/ekowcy z flotą pod eskpy, zobowiążą sie na forum, że nie będą latać na szmatławe ekspy na piratów, co najwyżej na ekspy cywilne a flota bojowa niech złomuje. Nie przyjmuje takiego tłumaczenia, że nasz top 1 nie ogląda recków od środka bo pz wynosi 40%, a jak będzie 60% to już będzie złomowany bo to bardziej opłacalne. Takie st robi się choćby wyjść na mały minus, byle obrońca stracił więcej i sie nie wyzbierał.

    btw, po namyśle zagłosuje na 60% choć myśle że to nic nie zmieni, jak to mówią nadzieja matką ... ;p

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mad Max Ufop U21 ().

  • Tak btw odnośnie tego, że ekonomowie nic nie zyskują tylko będą tracić po podniesieniu % złomu to trzeba zauważyć że w ciągu trzech lat to uni przeszło z wydobycia x1 na x7 a PZt zmienił się z 30% na 40% więc przestańcie pierdzielić, że nic nie dostajecie skoro Wasze zyski wzrosły siedmiokrotnie a flociarzy o 33%.

    @john malkowitz007 przeczytaj to, to będziesz wiedział jak % zmienia pole wrakowe :

    Co to jest Pole Wrakowe (WF)?
    Po stoczonej walce oprócz Pola Zniszczeń (PZ) powstanie tzw. Pole Wrakowe (Wreck field - WF). Pole Wrakowe dostępne jest tylko przez określony czas i wykorzystać je może tylko obrońca na którego planecie (lub księżycu) odbyła się walka.
    Wartość pola wrakowego uzależniona jest od parametru uniwersum. Na serwerach z normalną konfiguracją (30% PZ) na pole wrakowe trafia 31,5% całej zniszczonej floty zakładając, że mamy 1 poziom doku kosmicznego. Jest to dokładnie 45% z 70% floty, która nie trafiła na pole zniszczeń. Wartość ta rośnie wraz z rozbudową doku kosmicznego na kolejne poziomy.
  • Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka, tak więc skoro już ustaliliście to 60% a nie 70 to tak zaznaczam, zapewne nie przejdzie ale zawsze można próbować, chociaż tak jak napisałam wcześniej, sytuacja nie zmieni się bez wprowadzenia limitu na pz z piratów i obcych.
  • aduch napisał(a):

    Tak btw odnośnie tego, że ekonomowie nic nie zyskują tylko będą tracić po podniesieniu % złomu to trzeba zauważyć że w ciągu trzech lat to uni przeszło z wydobycia x1 na x7 a PZt zmienił się z 30% na 40% więc przestańcie pierdzielić, że nic nie dostajecie skoro Wasze zyski wzrosły siedmiokrotnie a flociarzy o 33%.
    Po pierwsze ile osób tu narzeka ,że górnicy nic nie dostali
    Tu raczej toczy się dyskusja ,czy podniesienie pz-ta coś zmieni
    Moim zdaniem nie ,unii 68 jest wyjątkowym unii między innymi z dwóch powodów speed flot x1 i małego pz 40% co daję większą szansę odbudowy zezłomowanym dzięki dokowi.


    Selene napisał(a):

    Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka
    Nieprawda to ich czeka obniżenie PZ-ta
  • Mirmir napisał(a):


    Selene napisał(a):

    Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka
    Nieprawda to ich czeka obniżenie PZ-ta
    A skąd ta pewność? Czas pokaże co okaże się prawdą, póki co jest ankieta i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.
  • A widziales zeby spowolnili uni? Wydobycie , floty , lub eko ? Ja pamietam tylko krok do przodu. Wiec logiczne jest tak jak Selena napisala ze podniosa nam kiedys pz.

    Dodam tes bo nikt nie zauwazyl dla mnie istotnego + z podniesienia pz.

    Mozna za free bez przywolywania handlarza zlomu przerobic na surke flote z ekspedycji ktorej nikt nie chce kupic typu sondy szpiegowskie itp
  • Mirmir napisał(a):

    Selene napisał(a):

    A skąd ta pewność?
    Sobie zadajesz to pytanie,to Ty pisałaś ,że wcześniej czy później czeka nas fuzja a przy niej podniesienie pz-ta.Całkiem możliwe ,że nas to czeka ale tak jak sama pytałaś -skąd ta pewność.
    Pewności nie ma nigdy, to prawda, napisałam tak na podstawie tego co działo się w ogame do tej pory, co nie oznacza oczywiście że na 100% potoczy się w tym kierunku dalej. Nie wyobrażam sobie że uni gdzie jest 70% będzie chciało zejść na 40% (mam na takim uni konto EKO), więc niedługo nie będzie z kim nas łączyć, ale oczywiście mogę się mylić.
  • Selene napisał(a):

    Pamiętajcie przy tym że jest 8 uni z prędkością flot x1, w tym tylko 3 ma pz poniżej 50% (u68, Nekkar i Taurus) a połowa - 70%, nie wiem jak podniesienie pz wpłynie na przyszłą fuzję, ale wcześniej czy później podniesienie pz nas czeka, tak więc skoro już ustaliliście to 60% a nie 70 to tak zaznaczam, zapewne nie przejdzie ale zawsze można próbować, chociaż tak jak napisałam wcześniej, sytuacja nie zmieni się bez wprowadzenia limitu na pz z piratów i obcych.
    Trafne spostrzeżenie.
    "Jeśli plan A nie wypali, należy mieć plan B, a nie plan A z odzysku."

    COMA
  • chciałbym zauważyć dwie rzeczy, pierwsza to żaden z płaczących górników nie odpowiedział na mój post ze screenami gdzie widać moje zyski.
    [ciach]
    Co do pz , jako flociarz głosowałem za podniesieniem wam wydobycia, za podniesieniem wam prędkości badań , ale zapomniałem że działa to tylko w jedno stronę, ważne że wam jest dobrze i wasza królowa zdecydowała i powiedziała co macie zaznaczyć. Przypomnę że ona się zapierała
    że nie zmieni klasy ze zbieracza na odkrywcę, a jednak lata na expy odkrywca. Kopcie dalej dexik dla swojej pańci.

    Trzymajcie się cieplutko

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop
  • @Antharas odniose sie do Twojego postu.
    Znam sie z Daga troche, dawno temu trochę handlowalismy czasem sobie piszemy.
    Nie uwazam jej jednak za swoja królowa i oddalem glos z wlasnym sumieniem.
    [ciach]
    Gram w ta gre juz tylko z sentymentu, mam ogolnie wyrabane na statystyki.
    Dla mnie 40% pz jest ok. Dlatego tak zaglosowalem.
    Problem nie lezy w pz tylko zyskach z piratow. Powtorze to jak mantre.
    I tak zgodze sie z Toba ze jak bys mial do mnie przyleciec po dzienne wydobycie plus statki to napewno wiecej wyciśniesz z piratow.
    Pozdrawiam i przepraszam ze tak sie rozpisalem.

    I dodam ze nie płaczę tylko wyrazam dezaprobatę.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm, Usunięto offtop
    Bla, bla, bla, bla