Zmiana spalania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wyniki pokazują, że nie jesteśmy odosobnieni w tej sprawie.
    Także sądzę, że nie ma co się spinać nad tym spalaniem.
    Jeśli będzie o połowę obniżone spalanie zyskają wszyscy nawet Ty @BlackLatteCoffee
    Po co się przypierniczasz do Odkrywcy, Ty też nim możesz zostać :E

    Wytłumaczę Ci jak to zrobić:
    Musisz wejść do Sklepu, masz to po lewej stronie na żółto oznaczone
    klikasz na to i pojawiają się różne opcje, Ty wybierasz Wybór Klasy i na to klikasz.
    Prawie jesteś w domu :D Tam pierwszy od góry jest na niebiesko oznaczony znaczek ODKRYWCA ;]
    Pamiętaj, że musisz mieć pincet tys ANTYMATERII :thumbup:
    Jak wysyłać ekspy to koledzy Ci wytłumaczą z sojuszu :D
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Wiem doskonale jak zostać odkrywcą ,dzięki @Sobieski że dałeś instrukcję
    Ale pisałem już i to nie raz, dlaczego nim nie zostanę .Tak dla zasady Antymateria tu nie jest problemem
    @Maniak87 nie mam bólu 4 liter jak to ująłeś I wiem doskonale czym jest ogame obecnie , bo gram odkrywcą na innym uni . dla mnie to chore
    i to że na swoim pierwszym koncie czyli latte , gram generałem jest to dla mnie walka z systemem
    Piszesz że każdy chce więcej i więcej , oczywiście że tak jest ale do czego to doprowadza ? że każdy te więcej dostanie ?
    konta stają sie bezwartościowe (bo odrobienie strat to kwestia tygodnia ) ,czas na grę tak samo , gdybym zbudował flotę na ekspedycjach to wstydził bym sie nią latać :P
    Do czego dążę ,p o fuzji spalanie i tak sie pewnie zmieni , jak i reszta ustawień
    Wiadomo że chodzi tylko i wyłącznie o spalanie na ekspedycjach ,tutaj nie ma o czym mówić
    Jeżeli wam takie floty wygrane na loterii sprawiają przyjemność to tak jak mówiłem latajcie sobie nawet za darmo ,
    Ja dla zasady zostanę generałem nawet gdybym miał być w top500 za poł roku ,
    ktoś powie ,że to głupota nie wykorzystać okazji i nie napuchnąć we flotę , uwierz mi że z moimi możliwościami napuchłbym bardzo szybko
    ale jak dla mnie to nie o to chodzi w tej grze .

    a tak na marginesie, nowi "flociarze ekspedycyjni" nazwijmy to potrafią latać tylko na 16 pozycję więc żadna to konkurencja ani wyzwanie



    ps nie gram ufs, straciłem stałe łącze z internetem . czekam na podłączenie
  • Tutaj muszę się zgodzić z Czarną LatteMacchiato.

    Cała ta nagonka na obniżenie spalania wychodzi od kogo? Od odkrywcy. To już nawet Generałowie (ranga) mają to w dupie, bo Ci potrafią się przygotować do ataku. Wychodzi na to, że połowa chce mniejszego spalania, druga połowa nie. @Art - zatem olej temat. Spalanie 1.0 jest git.
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal
  • Hehh. Temat wrócił i ankieta pokazała to samo, co za poprzednim razem, czyli pół na pół.
    Latte ma niezmienione zdanie na ten temat, ja go rozumiem, choć moje zdanie jest przeciwne.
    Moja flota nie puchnie na tyle, żeby nie było mnie stać na fsa, grube statki sprzedaję na Rynku, paliwa też trzymam na księżycach dość, żeby swoją marną flotę podnieść i polecieć nią dalej niż na 16. pozycję w układzie.
    Paliwa na ekspy schodzi dużo i w zasadzie wypalam na nie całe swoje wydobycie, ale za to przywożę z nich dużo metalu i trochę krychy, więc na jedno wychodzi.
    Zagłosowałem na tak, bo mnie by się taka zmiana opłaciła ;)
    Zresztą poprzednim razem to ja płakałem o zmniejszenie ;)
    nie
  • Maniak87 napisał(a):

    @Art 15 głosów to nie jest duża przewaga??
    15 głosów to za mało, musi być jakieś 75% za i 25% przeciw, wtedy wprowadzą zmianę
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal