Pełzacz, a kolonizacja

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pełzacz, a kolonizacja

    Czy przy kolonizacji planety zbieraczem z tego co wyczytałem w poradnikach najlepsza będzie z największą ilością pól czyli koło 8 miejsca. Skoro dali pełzaczy tej klasie i są napędzane energiąto nie powinno się zasiedlać planety przy samym słońcu i korzystać z zalet pełzacza, elektrowni słonecznych i satelit?
    Czy wyjdzie to korzystniej dla zbieracza mimo straty koło 50 pól miedzy planetami 1-4, a 7-9?
    Jeżeli nie to jaki sens one mają?

    Jestem nowicjuszem w tej gierce, szukałem takiego tematu i niestety nie znalazłem.
    J
  • Ilość pełzaczy jest zależna od poziomu Twoich kopalni. Mając 50 pól mniej będziesz miał przypuszczalnie 50 poziomów niżej sumę budynków wydobywczych - a co za tym idzie odpowiednio niższą ilość pełzaczy. Można teraformować oczywiście, lecz koszty rosną lawinowo. Elektrownia fuzyjna spisuje sie całkiem dobrze ale to od 16lvl technologii energetycznej - no i pobiera deuter.
    Co nas nie zabije to nas wzmocni...