pomoc :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To trochę jak z sytuacją ratowania życia w wypadku samochodowym - jak będziesz krzyczał "Niech ktoś zadzwoni po karetkę!" to każdy w tłumie będzie myślał, że ktoś inny już to zrobił. A jak odezwiesz się do kogoś bezpośrednio, to czuje się bardziej zobowiązany. Polecam napisać na PW do najbliższych sąsiadów w gali z sensownym top i odzew powinien być lepszy. A dlaczego z najbliższej gali? Bo nie będą sobie na długo zajmowali slota i pewnie chętniej coś podeślą, niż ktoś z 4 gali.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Ten Keyra napisał(a):

    To trochę jak z sytuacją ratowania życia w wypadku samochodowym - jak będziesz krzyczał "Niech ktoś zadzwoni po karetkę!" to każdy w tłumie będzie myślał, że ktoś inny już to zrobił. A jak odezwiesz się do kogoś bezpośrednio, to czuje się bardziej zobowiązany. Polecam napisać na PW do najbliższych sąsiadów w gali z sensownym top i odzew powinien być lepszy. A dlaczego z najbliższej gali? Bo nie będą sobie na długo zajmowali slota i pewnie chętniej coś podeślą, niż ktoś z 4 gali.
    to zrobiłem zanim ten post umieściłem tu , faktycznie skuteczniejsze...
  • Już było takie coś tu na Uni. Wysłałem dzienne wydobycie z jednej planety - tak, tylko tyle (sknerus). Patrzę dwa tygodnie później, bo już więcej nie napisał, a gracz już idlakiem. Fajnie nie?

    Więc jaką mam gwarancję, że tam wysyłając Ci blisko (bo jesteś akurat niedaleko), że za dwa tygodnie nie staniesz się idlerem?
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal
  • Czyli powtórka z rozrywki. Muszę chyba dziś w Totka zagrać - chyba to będą trafne dziś numery! :)
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal