Handel z Vulcanem-uwaga dla wszystkich

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Handel z Vulcanem-uwaga dla wszystkich

    Witam

    Gramy tu nie dzień czy dwa... ale takiego cwaniactwa nie można tolerować i dlatego o tym mówie.

    Od początku, kolega szanowny Vulcan chciał nabyć i z rozmowy wyszło to ze sprzedam mu 500kk D za 900kkK
    prntscr.com/t57cxa

    ale dalej robi sie weselej

    prntscr.com/t57dqs

    Z wypowiedzi Vulcana było już widać ze coś bedzie machlojone, z umawianej kwoty wyszło nic bo bez wiedzy wysłał całkiem coś innego i nie w to miejsce co sie umawialiśmy i nie ten termin

    prntscr.com/t57gg3

    a niespodzianka była 2s dalej w postaci ataku gracza kocak

    ogotcha.universeview.be/en/rep…01-579b-b833-f20bb2740978

    Teraz zapowiedz o niespodziance sie sprawiła choć spodziewałem sie takiego obrotu sprawy. Sprawa została zgłoszona juz w momencie lotu ataku. Wiarygodność Vulcana jest żadna i to dobry przykład elit z czołówki ... godna postawa do naśladowania.
  • cdn.discordapp.com/attachments…9152890429450/unknown.png
    cdn.discordapp.com/attachments…9026784616558/unknown.png
    cdn.discordapp.com/attachments…8879740575764/unknown.png
    cdn.discordapp.com/attachments…8473711108146/unknown.png

    Vulkaniku coś dodasz do tego .....
    nadal będziesz mi grozić i oczerniać???
    JEŚLI CHCESZ WYJŚĆ Z TWARZĄ Z TEJ SYTUACJI ODEŚLIJ "BEZPIECZNIE"DO MNIE TE 500 KK PALIWA BO SUROWCE ZA TEN PSEUDO HANDEL SAM ODEBRAŁEŚ .

    PS;zapraszam na priv będzie większe pośmiewisko z ciebie pozdrawiam kolego :E :E

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Majcherek ().

  • no to czekaj ja wrzuce żę piszesz że masz tyle surki że nigdy nie widziałęm ....
    i skoro masz tyle surki to co tam dla ciebie 900 kk krcyhy dodam 2 2 skriny ;)

    cdn.discordapp.com/attachments…5949220749360/unknown.png
    cdn.discordapp.com/attachments…5462727753818/unknown.png
    cdn.discordapp.com/attachments…5168983867492/unknown.png
    cdn.discordapp.com/attachments…4709862637568/unknown.png
    mam podać na forum nieudaną akcje na Himku ??
    zastanów sie kolego
    cdn.discordapp.com/attachments…5949220749360/unknown.png
  • majcherkUuuu myślisz, że mnie obchodzi co ty tutaj piszesz... że mnie to wzruszy ?

    mamy z ciebie od dawna dobry ubaw, chłopaki obstawiali kiedy przyślesz 500k... za tydzień miesiąć... haha

    do tego inteligencją nie grzeszysz... to dałeś się zrobić w jajo... i czuje się z tym super :)

    a jak farma dalej szczeka, to znaczy że jeszcze jej mało... XD XD więc powoli lotki przenoszę w twoje rewiry... :popcorn:
  • A Vulcan jest z tego znany z tego co mi wiadomo (z zastraszania, takiej wątłej jakości odpowiedzi) :) Chyba nawet gdzieś ktoś mi podsyłał podobne screeny :P

    a ta akcja to powinna pod push podbiegać, no i rzeczywiście chamówa trochę. Ale to z wypowiedzi Vulcana na forum można było już dawno pewną butę odczytać - mi tam to specjalnie nie przeszkadza, każdy jest jaki jest ale taki mój skromniutki wniosek :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zOOz ().

  • Poza aspektem "moralnym" dlaczego uważasz @zOOz, że ta akcja powinna pod push podbiegać? Push z definicji to zysk konta silniejszego kosztem konta słabszego. Na całej tej akcji nie zarobiło konto top 3 kosztem top 180, a konto top 280 kosztem top 180, czyli de facto nie doszło do naruszenia regulaminu.
  • Faktycznie, może źle się wyraziłem. Niemniej jednak taka praktyka nie powinna być tolerowana. Bo w przeciwnym razie słowo "handel" w grze straciłoby całkowicie sens, bardziej pasowałoby słowo "loteria", albo sprzeda mi, albo kumplowi informację :)

    Z całą pewnością etycznie było to bardzo wątpliwe i nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia.
  • Eren no mam nauczke żęby z nim nie handlować pisze mi jakeś pierdoły że mnie skasuje i zastrasza :) nie wyszło mu z akcją na Himku to teraz sie mśći hehe.Jestem na urlopie i nie Vulkaniku z twojego powodu ale sprawy rodzinne . A co do tego wszystkiego myślałem że słowo handel coś oznacza w tej grze jak to ktoś wyżej napisał ....
  • To czekamy na odpowiedz suportu i będzie wiadomo ostatecznie czy taki numer można robić legal.
    To handelek będzie można robić bezpiecznie na 2 sposoby: rynek i wysyłanie jednocześnie przez obie strony - inaczej będzie wolna amerykanka legal.

    Pozostało czekać na decyzje suportu bo piszecie że zgłoszono to dalej.

    Moralnie - kiepsko wyszło bo ta gra jest oparta na zaufaniu niestety a w tym przypadku wyszło jak widać.

    ps: zapomiałem dodać ze taki lot by trzeba by screen-em udowadniać co leci

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Znajomy ().

  • Znajomy napisał(a):

    To czekamy na odpowiedz suportu i będzie wiadomo ostatecznie czy taki numer można robić legal.
    To handelek będzie można robić bezpiecznie na 2 sposoby: rynek i wysyłanie jednocześnie przez obie strony - inaczej będzie wolna amerykanka legal.

    Pozostało czekać na decyzje suportu bo piszecie że zgłoszono to dalej.

    Moralnie - kiepsko wyszło bo ta gra jest oparta na zaufaniu niestety a w tym przypadku wyszło jak widać.

    ps: zapomiałem dodać ze taki lot by trzeba by screen-em udowadniać co leci
    Screan przydałby się ale jest dostatecznie wiele innych, którymi można podeprzeć się w sprawie.
    Poza tym administracja ma zapisy wszystkiego co dzieje się na serwerze, można porównać zapisy z danego czasu i widać jak na dłoni co leciało z czym i gdzie etc.
    Tylko administracji i operatorom musi się chcieć.
  • Eren napisał(a):

    Znajomy napisał(a):

    To czekamy na odpowiedz suportu i będzie wiadomo ostatecznie czy taki numer można robić legal.
    To handelek będzie można robić bezpiecznie na 2 sposoby: rynek i wysyłanie jednocześnie przez obie strony - inaczej będzie wolna amerykanka legal.

    Pozostało czekać na decyzje suportu bo piszecie że zgłoszono to dalej.

    Moralnie - kiepsko wyszło bo ta gra jest oparta na zaufaniu niestety a w tym przypadku wyszło jak widać.

    ps: zapomiałem dodać ze taki lot by trzeba by screen-em udowadniać co leci
    Screan przydałby się ale jest dostatecznie wiele innych, którymi można podeprzeć się w sprawie.Poza tym administracja ma zapisy wszystkiego co dzieje się na serwerze, można porównać zapisy z danego czasu i widać jak na dłoni co leciało z czym i gdzie etc.
    Tylko administracji i operatorom musi się chcieć.
    @Eren masz racje ale nasuwa sie tylko jedno małe pytanie skoro administracja wszystko czyta to powiedz mi po co dopuszcza do takich wałków co @vulcan zrobił :S :S
    @Time@Party tak dałem się zrobić w konia i przyznaje się moja strata będę uważać następnym razem

    @vulcan jak pisałem ci wcześniej nie poszedłęm na Urlop przez strate tej surki nie opłakuje jej pisałem że mam problemy rodzinne które wykluczają mnie z Ogame na kilka dni za niedługo wrócę możesz być pewien no chyba nie tęsknisz za bardzo a co do wchodzenia w dupe to sobie przypomnij co mi pisałeś :P :P
  • Majcherek napisał(a):

    Eren napisał(a):

    Znajomy napisał(a):

    To czekamy na odpowiedz suportu i będzie wiadomo ostatecznie czy taki numer można robić legal.
    To handelek będzie można robić bezpiecznie na 2 sposoby: rynek i wysyłanie jednocześnie przez obie strony - inaczej będzie wolna amerykanka legal.

    Pozostało czekać na decyzje suportu bo piszecie że zgłoszono to dalej.

    Moralnie - kiepsko wyszło bo ta gra jest oparta na zaufaniu niestety a w tym przypadku wyszło jak widać.

    ps: zapomiałem dodać ze taki lot by trzeba by screen-em udowadniać co leci
    Screan przydałby się ale jest dostatecznie wiele innych, którymi można podeprzeć się w sprawie.Poza tym administracja ma zapisy wszystkiego co dzieje się na serwerze, można porównać zapisy z danego czasu i widać jak na dłoni co leciało z czym i gdzie etc.Tylko administracji i operatorom musi się chcieć.
    @Eren masz racje ale nasuwa sie tylko jedno małe pytanie skoro administracja wszystko czyta to powiedz mi po co dopuszcza do takich wałków co @vulcan zrobił :S :S @Time@Party tak dałem się zrobić w konia i przyznaje się moja strata będę uważać następnym razem

    @vulcan jak pisałem ci wcześniej nie poszedłęm na Urlop przez strate tej surki nie opłakuje jej pisałem że mam problemy rodzinne które wykluczają mnie z Ogame na kilka dni za niedługo wrócę możesz być pewien no chyba nie tęsknisz za bardzo a co do wchodzenia w dupe to sobie przypomnij co mi pisałeś :P :P

    Nie zarzyna się kury która znosi złote jajka. Dopóki są tacy gracze, którzy płacą za anty i dokładają się do gry, to jest na nich przymykane oko. Pewnie dałoby się to wyskalować pod względem tego ile kto kasy tu zostawia i skorelować jakimi względami czasem się cieszy. A reszta... no cóż, nie ma z nich pożytku skoro nie płacą, są bo są, jak nie to Uni to kolejne i inni.
  • Wiadomość od Supportu jest taka to co @vulcan zrabował z konta @kociak mi zostało mu odebrane i przerzucone na moje konto ....Tak jak się spodziewałem ego @Vulcana zostało naruszone co spowodowało tym że dzisiejszej nocy postanowił mnie poskanować (80 skanów) i kilkonastoma atakami raketowymi .... dodam do tego że na planetach nie było nic specjalnego tylko ok 400 dt kilka małych i po 160 krą na każdej planecie wiec jak wiecie to grosze ale postanowił polecieć na to w nocy między 3-4 rano brawo @vulcan
  • Miałem pisać, że pomysłodawca powinien również dostać bana żeby wybić mu z główki na przyszłość takie zagrywki (bo wczoraj nie miał) ale widzę, że team mnie uprzedził :E i bardzo dobrze, udanego odpoczynku.
    Majcherkowi wytrwałości w odbudowie satelit :E :E :E też mieliśmy takiego miglanca na wezn, znam ten ból :E :E :E nawet 10 sond na planecie było zagrożone :E :E :E
  • podsumuje to tak... jak się kręci tu i tam, nie gra konkret to tak się kończy....
    mi wysyłał kilku krotnie i nic nie ruszyło więc z niego taki handlarz jak z koziej dupy....
    Nie będę wklejał już rozmów z nim moich czy innych bo będzie ubaw na całe UNI...
    Dla tego nie oskarżajcie @Vulcan_ nie znając szczegółów z innej strony... Choć nie pochwalam tego co się stało...
    Pozdro... na tym wymarłym UNI :thumbup: mi się ostatnio zapomniało U zapiąć :thumbsup: hehe... i po dłużej ilości godzin cisza :whistling: :whistling: :whistling: top1 nie ma jaj skanować nawet, nie kupione to nie latam :thumbsup:
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • To może zacznijcie jednak wrzucać takie screeny rozmów, dowody skoro już i tak ktoś kręci aferę :)

    Wiecznie tylko hasełka "ty wiesz co masz za plecami" "pusher".
    Dla tego nie oskarżajcie @Vulcan_ nie znając szczegółów z innej strony
    Myślę że te oskarżenia dotyczą właśnie tej sytuacji, która jest notabene,no każdy wie jaka :)

    top1 nie ma jaj skanować nawet, nie kupione to nie latam

    Ja mu się trochę nie dziwie 2 topowe floty na niego chętnie się czają, nie ukrywajmy że jesteś z nimi zaprzyjaźniony - no jakby nie patrzeć chyba żaden gracz ze ścisłej czołówki flot nie podjąłby takiego ryzyka ;)