TOP 2 ACS Ogame.PL speed x1 ! :) OBRONA ! Megan [T O] & Grzecholot-oddam [T O] & Finito_GJ_GF [T O] & Nowy nick [T O] vs. Crasher [NEM] & Maratonczyk [DELETE] & Angelina & buratino [DELETE] & Frutek24 [GOA] ~ 1 532 103,77% (1,53kk %) OBRONA !

  • wezu_91 napisał(a):

    To ja jeszcze proponuję do bilansu dodać 2x500k anty, które poszły na zmianę klasy Pauliny vel Marzeny (pisałaś kiedyś, że wolisz po imieniu niż po nicku) i Khz podczas lotu jak już się tak rozliczacie.
    Jak to Wasz kolega wyżej, znaffca Ogame napisał:

    Usagi napisał(a):

    Kto ile wsadził kasy, to nie Twoja sprawa, bo sam na anty żyjesz.
    Oj widzę żal d... ściska, a liczby nie kłamią i jesteście po prostu do tyłu

    Ot, cała prawda o tym starciu.
    a Wy zamiast się cieszyć, że macie ładne starcie które długo z pudła nie spadnie to rzucacie mięsem, a już w pierwszych postach od pusherów wyzywacie :E
    Ja nikogo nie zwyzywałem, nie obraziłem, zaznaczyłem tylko pełen podziw dla organizacji nie tyle co samej obrony, co działań późniejszych i zaangażowania w to kont zewnętrznych.
    Trochę luzu, to tylko gra.
    Pozdrawiam


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • panpiwek1234 napisał(a):

    wezu_91 napisał(a):

    To ja jeszcze proponuję do bilansu dodać 2x500k anty, które poszły na zmianę klasy Pauliny vel Marzeny (pisałaś kiedyś, że wolisz po imieniu niż po nicku) i Khz podczas lotu jak już się tak rozliczacie.
    Jak to Wasz kolega wyżej, znaffca Ogame napisał:

    Usagi napisał(a):

    Kto ile wsadził kasy, to nie Twoja sprawa, bo sam na anty żyjesz.
    Oj widzę żal d... ściska, a liczby nie kłamią i jesteście po prostu do tyłu
    Ot, cała prawda o tym starciu.
    a Wy zamiast się cieszyć, że macie ładne starcie które długo z pudła nie spadnie to rzucacie mięsem, a już w pierwszych postach od pusherów wyzywacie :E
    Ja nikogo nie zwyzywałem, nie obraziłem, zaznaczyłem tylko pełen podziw dla organizacji nie tyle co samej obrony, co działań późniejszych i zaangażowania w to kont zewnętrznych.
    Trochę luzu, to tylko gra.
    Pozdrawiam
    O w koncu piszesz jak człowiek ! tyle ze od pusherów i o lewych kontach pierwszy zacząłeś pisać . tu ładnie napisałeś "zaangazowanie kont zewnętrznych" i tak jest piekne zorganizowanie ludzi złączonych w jednym celu ! i to jest piekne w tym ST :) i tak jak piszesz to tylko gra ! cyferki które nic nie wprowadza do zycia poza satysfakcją i tym ze masz możliwość poznać fajnych ludzi z którymi później utrzymuje sie kontakt nawet poza grą !
    po tylu latach gry co miałem zrobić to zrobiłem dwa razy w top 4 starć ogame.pl super wynik mozna isc na emeryturę :D A zanim to nastąpi moze bedzie nam dane sie jeszcze w polu walki spotkać ! Tak więc Powodzenia!

    Ps; ale ze na ogame mnie zablokowałeś to dziwne :D niby ze sobą nie piszemy ale jak chciałem cie prosić o API to nie miałem takiej możliwości , az tak cie po walce poniosło ? :D LUZUUUUUU troszke :)
    Uni 1, 3, 6, 10, 11, 25, 29, 32, 35, 37, 44, 50, 55, 60, Nekkar, Orion... .. Rhea
    :lm: St przez te wszystkie lata nie zliczę . :ow:
    top 4 ACS ogame pl 54k % na uni 32 sojusz COMA
    obecnie emeryt-górnik
  • pewnie gdybym jeszcze grał nie doszło by do tego starcia bo floty miałbym więcej lub porównywalnie tyle co @panpiwek1234 a jeśli miałbym brać udział w tym starciu to na pewno nie po stronie broniącej a wtedy z całej piątki obrońców nic by nie zostało :D także ciesz się @Crasher :D

    gratulacje dla Wszystkich osób które brały udział w tym starciu... przede wszystkim dla Crashera za szybko zorganizowaną akcje obronną ;)
    ale latanie na stacje w niezamkniętym układzie musiało się tam skończyć prędzej czy później ;)

    bawcie się dobrze i czekam na kolejne starcia :popcorn:
    pozdro kalyke , pozdro @Frutek24 ! :thumbup:
  • kruchy1916 napisał(a):

    pewnie gdybym jeszcze grał nie doszło by do tego starcia bo floty miałbym więcej lub porównywalnie tyle co @panpiwek1234 a jeśli miałbym brać udział w tym starciu to na pewno nie po stronie broniącej a wtedy z całej piątki obrońców nic by nie zostało :D także ciesz się @Crasher :D

    gratulacje dla Wszystkich osób które brały udział w tym starciu... przede wszystkim dla Crashera za szybko zorganizowaną akcje obronną ;)
    ale latanie na stacje w niezamkniętym układzie musiało się tam skończyć prędzej czy później ;)

    bawcie się dobrze i czekam na kolejne starcia :popcorn:
    pozdro kalyke , pozdro @Frutek24 ! :thumbup:
    jak byś GRAŁ ale nie grasz :P moze do tej pory byś juz tej floty nie miał, kto to wie :P a gdybać sobie można :P puki co twoje konto jest powoli systematycznie rozbierane :D moze o tym wiesz moze nie. myślicie ze tego nie widać ?:D Pozdrawiam , odpoczywaj na emeryturze .
    Uni 1, 3, 6, 10, 11, 25, 29, 32, 35, 37, 44, 50, 55, 60, Nekkar, Orion... .. Rhea
    :lm: St przez te wszystkie lata nie zliczę . :ow:
    top 4 ACS ogame pl 54k % na uni 32 sojusz COMA
    obecnie emeryt-górnik
  • Starcie fajne, lecz to nie jest obrona :)


    FAQ ST napisał(a):

    Gracz: Czy jeśli w końcówce RW jest napis "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia", to oznacza, ze jest remis i nie ma ani zwycięzcy ani przegranego i nie ma różnicy, kto zamieści RW na forum?

    Moderator: Nie. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty.
    Zatem wg tego powyżej i wg tego:


    Agresor stracił łącznie 88.135.832.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 137.713.276.000 jednostek.

    RW należy do agresorów :)
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • zona_rolnika napisał(a):

    Starcie fajne, lecz to nie jest obrona :)


    FAQ ST napisał(a):

    Gracz: Czy jeśli w końcówce RW jest napis "Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia", to oznacza, ze jest remis i nie ma ani zwycięzcy ani przegranego i nie ma różnicy, kto zamieści RW na forum?

    Moderator: Nie. W sytuacji bitwy nierozstrzygniętej RW może zostać opublikowany przez stronę, która w wiadomości z gry ma mniejsze straty.
    Zatem wg tego powyżej i wg tego:

    Agresor stracił łącznie 88.135.832.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 137.713.276.000 jednostek.
    RW należy do agresorów :)
    I mogą sobie je jeszcze raz wystawić i od początku się wyzywać :E
    Graty jeszcze raz % i jaj:D
  • Graty agresorom wykręcenia ładnego procentu. Chociaż nie ukrywam, że nie powala, bo w dobie ciach to tu brakuje tak jeszcze jednego zera na końcu. Ale pewnie i na to przyjdzie czas, o ile serwery GF wytrzymają :E

    Administrator Forum Toadie:
    Proszę nie używać takich brzydkich słów publicznie
  • Gratulację dla obu stron, bo starcie i cała otoczka bardzo fajna. Polecam więcej luzu i granie dla przyjemności, bo ta gra nie jest warta nerwów (w zasadzie jest gówno warta po modyfikacjach z grudnia :E ). Powodzenia w kolejnych bitwach!

    Pozdrawiam wszystkie mordki z emerytury - polecam wszystkim życie bez ogame :thumbup: