Zmiana zużycia paliwa nr 2 ?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • podpisuje sie pod zmniejszeniem co przyniesie pozytywne skutki na rozruszanie uni zarówno dla flociarzy jak i ekowców bo na raze deuter muszą sprzedawac po minimalu za kryształ.... a jak spalanie będzie mniejsze to flociarze będą skłonni zapłacić więcej bo będą większe zyski z lotów
    Ps jeśli nadejdzie fuzja a pewnie w ciągu roku pojawi sie taki pomysł myśle że temat jest tym bardziej do rozważenia żeby zrównoważyć rozwój uni / młodsze uni z mniejszym spalaniem są już na podobnym/ wyższym poziomie
  • Albo niech lepiej wprowadzą handlarza, za mało kryształu na tym uni jest zdecydowanie.
    A co do zmiany zużycia dexu, tyle dexu wisi na rynku już nawet po kursie 1.5:1 i flociarze topowi nie mają tego krisu?

    Jedyny argument to taki że przy łączeniu uni będzie problem faktycznie, to mnie przekonuje.
    A rozruszać już się pewnie nie uda tego Uni niestety. ;/
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • Eomures napisał(a):

    Albo niech lepiej wprowadzą handlarza, za mało kryształu na tym uni jest zdecydowanie.
    A co do zmiany zużycia dexu, tyle dexu wisi na rynku już nawet po kursie 1.5:1 i flociarze topowi nie mają tego krisu?

    Jedyny argument to taki że przy łączeniu uni będzie problem faktycznie, to mnie przekonuje.
    A rozruszać już się pewnie nie uda tego Uni niestety. ;/
    najwidoczniej nie tylko ekowcą brakuje krychy każdy statek kosztuje kryształ nawet lm/kr proporcja 3:1 i brakuje kryształu ... jak kogoś przyciśnie to kupuje za kryształ a później wozi 1-3kkk metalu co jest bez sensu
  • Podbijam. Nie ma nawet co kwestionować, że uni jest zwolnione przez duże zużycie deuteru. Poderwanie większej ilości sprzętu na dalszy lot jest niemożliwe z uwagi na spalanie. @Art Ponawiamy prośbę bo uni najmłodsze już nie jest a ruszenie zabawek dla kogokolwiek jest problematyczne. Obecne zużycie deuteru zatrzymuje dynamikę gry, która i tak już stała się na tym universum stagnacyjna. :)
    TWICE TOLD LEGEND

  • @Ecc0 skoro pofatygowales sie zeby przeliczyc ilosc deu na rynku to przelicz ile kosztuje mnie podniesienie na Ciebie calej flotki dzielac ja na sloty 1 us obok plus zbiorka ( wychodzi 580k recy z Ciebie :)
    potem podziel sume spalonego deu przez 3.4kkk ( tyle posiadam ) i podaj mi wynik na ile lotow mi starczy :) zaloz ze na byle farme mozna latac 10x i nie trafisz :)
    podejrzewam ze masz wieksze zyski z expow przez caly tydzien niz ja z weekendu jesli cos wiekszego wpadnie a z tym jest roznie i bedzie coraz gorzej :) roznimy sie tylko tym ze swoje zyski pokladam w lotach a nie expach :) wiec podejrzewam ze aktualnie masz i w najblizszej przyszlosci dalej bedziesz mial wieksza regularnosc zyskow niz ja :) dziurek nie licze
    koniec koncow chodzi mi o to ze skup paliwa to nie problem ale podniesienie flotki na cos wiekszego kilka razy to juz mega problem i cos co zbieralem tydzien dwa moge wydac w 5 min albo 1 dzien :)

    Art dziekuje za ankiete :)


  • Eeee no szanujmy się, tak na pałe chcesz mnie złomować? ]:-D Kulke zdejmij to będziesz miał pewny przepał, tylko po co ja Ci to mówię jak Ty sam to dobrze wiesz ;P Nie chce mi się Twojej flotki szukać więc podaruje sobię tą kalkulację, za to jeśli chcesz swoje zyski odnosić do moich to też musisz w moich uwzględnić spalanie 100-150kk dexu dziennie. No i dziurek nie ominiesz, a obecny trend jest na poziomie 1 dziurki na tydzień. A ostatnia dziura była wyjątkowo pechowa i bolesna :quasi: No i ja nie widzę problemu żeby dostawcy zapłacić 1,5:1 krisu, mniej flotki się uspawa ale przynajmniej będzie za co generować jakiś zysk. U Was za to to myślenie zdaje się że jest odwrotne :) Wincyj floty, a z deuterem jakoś to będzie. No jak widać jednak nie będzie :E Wisi mi ta ankieta - co to zmieni? Co Wy chcecie solo złożyć całą naszą flotową czwórkę w acsie? Zezłomujecie mnie, Tatke czy Angela i dalej ślepo będziecie tylko we flote inwestować? Naspawaliście tyle puszek to się męczcie ;P I uwierz mi że ja w 5 minut to mogę i całą flotę stracić a nie tylko zysk z tygodnia - i jakoś mi to nie przeszkadza A tych Waszych zapytek na rynku to już nawet nie będę komentować bo to aż śmieszne przy Waszej ilości złomów :E Czekam na zmianę spalania na 0,5 i podniesienie Waszych (lub tylko Lopa) przeliczników do 2:1 to wtedy nawet ja Wam (Lopowi) może zaczne dexy sprzedawać :E
  • ecco tak jak większość graczy szanuje swój czas i innych graczy również więc napisze krótko
    zapytania wystawiam takie nie inne jakoś powoli schodzi ;) jak spalanie będzie mniejsze wtedy będzie czym płacić jeśli nie to będziemy dalej skupować najtaniej jak sie da bo po co płacić 1.5 jak za 1.2 też kupie tylko w dłuższej perspektywie?
    a chyba sam wolałbyś zamiast 150kk dziennie przepalić 75kk? czy sie myle