Luffy [KoKa] & PoZiomkaIde [KoKa] vs. game over [Scream] ~ 261398.96% Top 1 SOLO, NAJWIĘKSZY KRYSZYTAŁ NA PZCIE

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Luffy [KoKa] & PoZiomkaIde [KoKa] vs. game over [Scream] ~ 261398.96% Top 1 SOLO, NAJWIĘKSZY KRYSZYTAŁ NA PZCIE

    Historia sięga poprzednich universów, gdzie showtime grając z ekipą między innymi na kalyke panowali nad universum, ale mając kilka kont do handlu, pułapek, gsówki i innych pokazał jak ta siatka może być rozbudowana i jak bardzo może wspomagać konto główne.
    Do pewnego momentu moja gra tutaj była normalna bez żadnych akcji, ale w momencie gdy showtime zaczął odskakiwać w pkt. i przy tym próbował mnie złomować powiedziałem sobie, że nie będzie panował nad tym universum i nie będzie tej przewagi budował mając całą siatkę kont gdy moja gra jest czysta .
    Nie chcę się tu oczyszczać, bo to co zrobiłem było/jest dozwolone przez reguły rynku i na to pozwolił GF, powiem nawet, że przez swoje działania chciałem wymusić taką reakcję by zasady gry zostały zmienione.
    Sam showtime niedawno wciągnął konto swojego sojusznika o nicku "LuffyWalSięNa_Ryj" tak jak i ja to zrobiłem z innymi.
    Misja na tym universum została wykonana
    Pozdrawiam mój stary sojusz, famka, oxiego szkoda, ze niebyło nam dane razem polatać, oraz całą Kokę w której teraz jestem, dostawców dexu i znajomych
    Dziękuje PoZiomkaIdę za nieocenioną pomoc w tym starciu.
    A zaczęło się wszystko od informacji która przesłali nam pijani piraci...




    :E :E :E


    Dnia 13-06-2020 0x:5x:0x następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Luffy [KoKa]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.479.306
    Ciężki myśliwiec 1.171.114
    Mały transporter 539.385
    Krążownik 267.993
    Okręt wojenny 100.537
    Pancernik 123.522
    Pathfinder 145.244
    Reaper 3.809

    _________________________________________

    Agresor PoZiomkaIde [KoKa]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca game over [Scream]
    ________________________________________________

    Mały transporter 172.900
    Duży transporter 16.446
    Lekki myśliwiec 1.587.777
    Ciężki myśliwiec 399.311
    Krążownik 312.939
    Okręt wojenny 84.939
    Statek kolonizacyjny 14
    Recykler 309.758
    Sonda szpiegowska 105.368
    Bombowiec 32
    Niszczyciel 32
    Gwiazda Śmierci 75
    Pancernik 83.797
    Reaper 14.357
    Pathfinder 15.183

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Luffy [KoKa]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.306.586 ( -2.172.720 )
    Ciężki myśliwiec 817.416 ( -353.698 )
    Mały transporter 278.020 ( -261.365 )
    Krążownik 247.694 ( -20.299 )
    Okręt wojenny 98.803 ( -1.734 )
    Pancernik 121.694 ( -1.828 )
    Pathfinder 133.225 ( -12.019 )
    Reaper 3.786 ( -23 )

    _________________________________________

    Agresor PoZiomkaIde [KoKa]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca game over [Scream]
    ________________________________________________

    Mały transporter 0 ( -172.900 )
    Duży transporter 0 ( -16.446 )
    Lekki myśliwiec 0 ( -1.587.777 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -399.311 )
    Krążownik 0 ( -312.939 )
    Okręt wojenny 0 ( -84.939 )
    Statek kolonizacyjny 0 ( -14 )
    Recykler 0 ( -309.758 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -105.368 )
    Bombowiec 0 ( -32 )
    Niszczyciel 0 ( -32 )
    Gwiazda Śmierci 75 ( -0 )
    Pancernik 0 ( -83.797 )
    Reaper 0 ( -14.357 )
    Pathfinder 0 ( -15.183 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 14.497.681.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 40.983.731.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 17.179.794.807 metalu i 8.960.100.694 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    546.517.501 Metalu i 0 Kryształu
    7.781.136.000 Metalu i 7.781.136.000 Kryształu
    41.056.193 Metalu i 21.412.806 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    8.368.709.694 Metalu i 7.802.548.806 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.431.325.306
    Kryształ: 3.269.532.806
    Deuter: -164.630.000
    agresor zyskał łącznie 1.673.577.500 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -24.641.667.000
    Kryształ: -13.430.011.000
    Deuter: -2.912.053.000
    obrońca stracił łącznie 40.983.731.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Złomu zebrane niecałe 500k recków, więc jest dobrze, bo do tego dochodzi DOK Generała
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez freelove ().

  • Takie wybielanie się to trochę na wyrost. Owszem ten rynek był legalny, ale już skup kont na potęgę legalnym być nie mógł.

    Tak czy siak RW wydaje się być czyste, %%% jak i PZ kosmiczne.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • jak koleżanka wyżej napisała niestety rynek legalny ale właśnie już kupowanie kont niestety nie a wiemy że takie zostały zakupione

    tak więc + za czyste starcie to napewno, a - za kupowanie kont i tworzenie właśnie takiej przewagi ;P
    # u68 - top16
    offline

    # uQuasar - top5
    offline
  • największy oszust na uni w akcji. jeszcze trzeba było było wziąć największego nielota w osło krzakach - bebolka/jobę. Ale ten to nawet do acsa pewnie nie potrafi dołączyć.

    Jak czytam teksty typu "gram czysto", "wykorzystuje możlwości które daje rynek" to mi się rzygać chce. Skupujesz bezczelny typie konto za kontem za pare stówek i się pushujesz za pomocą rynku i całe uni to widzi.

    Kto wie czy tego konta też nie kupiłeś. Oszustowi nie wierzę
  • SzaryPL napisał(a):

    największy oszust na uni w akcji. jeszcze trzeba było było wziąć największego nielota w osło krzakach - bebolka/jobę. Ale ten to nawet do acsa pewnie nie potrafi dołączyć.

    Jak czytam teksty typu "gram czysto", "wykorzystuje możlwości które daje rynek" to mi się rzygać chce. Skupujesz bezczelny typie konto za kontem za pare stówek i się pushujesz za pomocą rynku i całe uni to widzi.

    Kto wie czy tego konta też nie kupiłeś. Oszustowi nie wierzę
    Naucz się czytać ze zrozumienie "inteligencie"
    Nie wierzysz oszustowi? a kim Ty jesteś żebym miał się przejmować Twoim zdaniem ?
    siedź sobie gdzieś tam i rzygaj grając, bo ktoś znów przyleci po Twoje statki.
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • SzaryPL napisał(a):

    największy oszust na uni w akcji. jeszcze trzeba było było wziąć największego nielota w osło krzakach - bebolka/jobę. Ale ten to nawet do acsa pewnie nie potrafi dołączyć.

    Jak czytam teksty typu "gram czysto", "wykorzystuje możlwości które daje rynek" to mi się rzygać chce. Skupujesz bezczelny typie konto za kontem za pare stówek i się pushujesz za pomocą rynku i całe uni to widzi.

    Kto wie czy tego konta też nie kupiłeś. Oszustowi nie wierzę
    kończ waść wstydu oszczędź ...

    Bez offtopu graty starcia Lufek, odpowiednia osoba w recach miejmy nadzieję że pierwszy i nie ostatni. Chyba że ma jeszcze coś w zanadrzu flot ..
  • Widzę że ludzie z Koka jakby Luffy by się zesrał to go wyliżą tak mu do dupy wchodzą :)
    Gratuluję za to RW bo jest czego, procent i floty które się spotkały były siebie warte.
    Co do reszty to przemilczę bo po co tu pisać o kupowaniu kont o handlu itd, każdy ma swoje zdanie, ja jak najbardziej negatywne.
    Obrońcy to pewnie powodzenia w realu lub sił do powrotu a Luffemy większego dzwona

    pozdrawiam
  • o którym koncie mówicie? niby, że moje konto? je tego dałna freelova znam z od gemini chyba, oddałem mu flotę za free... dostałem też za free swoją drogą od niego konto, wiec wszystko jest const. Tak wiem, że niektórych w dupe to boli, że dostał 40kk punktów za nic, ale taka gra, ile to trzeba pushówek zezłomować żeby taki przyrost zrobić szołtajm?
    mam nadzieje, że wykorzystasz potencjał, który dostałeś i zrobisz porządek z reszta tych śmiesznych kolesi z screem, oby Ci się stary ;*
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • pavilus!!! napisał(a):

    Widzę że ludzie z Koka jakby Luffy by się zesrał to go wyliżą tak mu do dupy wchodzą :)
    Ja bym połamał wszystkie krzesła na świecie, żeby Luffy mi usiadł na twarzy.

    :D :D

    Kurdę i pomyśleć, że przegapiłem taką akcję przez... borówki.
    Wrzuciłem wczoraj urlop bo od rana dzisiaj była akcja sadzenia.

    No Luffy, piękny strzał na pięknym przeciwniku.
    Pytanie, co teraz z Nikersem ? Ktoś coś słyszał? Chłopakowi psychika pewnie robi fikołki.


    Procent ogrom, PZ ogrom, top 1 jest teraz można na następne uni wskoczyć :D 10/10
  • Damiano napisał(a):

    Czekamy na wpis obrońcy co tam sie wydarzyło
    a co sie moglo wydarzyc :D boot przestal dzialac :D w chwili gdy pionierow nie wyslal po pz :/
    wylogowalo "miszcza"do lobby a ninja juz nie zaskoczyl,ot i cala historia tego st :D :D :D
    pewnie bedzie czarowal,ze pil alko,albo inne pierdy :D
    rozejrzyjcie sie ludziska ile kont sasiadujacych z showkiem poszlo na urlop np. Fampirka, jedno z wielu :D

    co do starcia....

    Gratulacje powaznego %%%%

    a zgwalconemu......

    kolejnych gwaltow :D
  • Płaczek i człowiek wyzywający innych od "zer" został wyzerowany. Od początku były u niego skazy widoczne, a przy tym rozbuszone ego. Człowiek, który ponad wszystko i mimo wszystko twierdził, że był czysty. Czystości jego dorównywała tylko jego hipokryzja. Gratuluje Luffy. I co teraz Showtime? Pokaż charakter i spróbuj się odwdzięczyć-tym razem czysto.
  • co do samego starcia to oczywiście gratualcje dla luffiego trafienia top 2 no a top 2 szooo bo widzę, że idzie pełną parą. Na uni spotkało się jakieś 5 do 10 tys pln przeciwko świetnie zorganizowanej grupie ludzi, którzy trzeba przyznać potrafią grac zgodnie z obowiązującymi zasadami bo na takie ta gra pozwala. Wynik jak widać show w reckach a luffy nawet niedraśnięty :) no jeszcze miesiąc i na uni pozostaną konta które graja tradycyjne ogame :) bez ryneczku lidla bez grnai na 3 5 kont i sprzedawania floty i surowców z jednego na drugie po minimalu. Oczywiście nie mam pretensji do showa i popka czy tam dresa vel chłopca, że sobie tak grają bo tak na to zasady gry pozwalają i każdy może założyć sobie 5 kont i sprzedawać na główne co chce co mu akurat brakuje.

    Luffek no cóz Ty pokazałeś inny rodzaj grania i tez nie jest on niczym zabroniony. Kupić mozna wszystko jak się ma hajc i kupiłeś top 1 i nie pis, że nie bo sam to poniekąd przyznałeś.

    ps. zastanawiam się na co się przesiądzie show teraz :) albo co skupi :) bo revange pewnie będzie :) jak coś to nie chce mi sie grać ...........
  • BIEDRONEK77 napisał(a):

    co do samego starcia to oczywiście gratualcje dla luffiego trafienia top 2 no a top 2 szooo bo widzę, że idzie pełną parą. Na uni spotkało się jakieś 5 do 10 tys pln przeciwko świetnie zorganizowanej grupie ludzi, którzy trzeba przyznać potrafią grac zgodnie z obowiązującymi zasadami bo na takie ta gra pozwala. Wynik jak widać show w reckach a luffy nawet niedraśnięty :) no jeszcze miesiąc i na uni pozostaną konta które graja tradycyjne ogame :) bez ryneczku lidla bez grnai na 3 5 kont i sprzedawania floty i surowców z jednego na drugie po minimalu. Oczywiście nie mam pretensji do showa i popka czy tam dresa vel chłopca, że sobie tak grają bo tak na to zasady gry pozwalają i każdy może założyć sobie 5 kont i sprzedawać na główne co chce co mu akurat brakuje.

    Luffek no cóz Ty pokazałeś inny rodzaj grania i tez nie jest on niczym zabroniony. Kupić mozna wszystko jak się ma hajc i kupiłeś top 1 i nie pis, że nie bo sam to poniekąd przyznałeś.

    ps. zastanawiam się na co się przesiądzie show teraz :) albo co skupi :) bo revange pewnie będzie :) jak coś to nie chce mi sie grać ...........
    To ty kiedykolwiek grałeś? Jak ja u Ciebie nie widziałem nawet pomysłu na grę, nie mówiąc o realizacji. Jesteś płaczkiem tylko, że biednym umysłowo, w odróżnieniu do Showka, co trzeba mu oddać. Showka stać było na milion % ST, nie wszystkie czyste, ale większość. Ciebie na co stać? Mimo że Showek był egomaniakiem i na tyle durny by nie szanować drugiego człowieka. Masz na tyle samokrytyki, żeby zadawać sobie pytania? Ciebie widać tylko w sekcji komentarze, nawet nie było twoich farmingów widać. Przestań tam gadać głupoty i przenieś się dalej do swojego grania eko/ekspów i ForeverFS'ow. Nawet największe szuje tej gry zasługują na sekcje ST bardziej niż ty. W czasach, gdy to miało jeszcze znaczenie, nikt by nawet nie odpowiedział na te twoje głupoty, bo masz zero czynów i zero możliwości wypowiadania się w tej sekcji.
  • Trochę miałem nadzieję, że show pokaże pazur, wróci i coś pogra mimo niebycia top2. Wtedy chyba jest większa szansa się wykazać jeśli chodzi o skilla, niż kiedy nikt nie może Ci podskoczyć. Z doku pewnie wyjmujesz flotę większą niż ma top20, więc nie jest tak, że zaczynasz z samego dołu ;) Zawsze to dobrze mieć więcej graczy na serwerze, dlatego zachęcam do pozostania!
    Ofc decyzję szanuję i powodzenia w odbudowie lub poza grą.
  • Gratuluję starcia... Albo nie bo w sumie za co.
    Z punktu widzenia gracza. Na uni pojawia się $zoł tajm. Bodajże dostał/kupił konto top1 nieuczciwie napompowane innymi kontami. Właściciel wielu kont, wielokrotnie banowany za niewinność. Zrobił wiele ST fakt. Tylko co to za problem latać jak nikt nie może Ci podskoczyć bo zaczynasz z kontem napompowanym jak ego $zoła, z flotą która może wszystko.
    Nagle jak poranna sztyca pojawi się Luffy. nie wiadomo kto to i jakim cudem się znalazł w topce.
    Przyrosty pkt kosmiczne... Bez eko, bez wzrostu pkt zniszczeń. Myślę sobie, gandalf [ciach].
    Jak on to robi że nie dostał jeszcze bana. Chłop rośnie w pkt jak długi u wierzycieli.
    Skup kont, pompka przez rynek. Jednym słowem zero.
    Kiedy już się nadmuchał to zjechał tego pierwszego udowadniając że to tylko ogromna pushflota czyniła z $zoła gracza. Nic więcej.
    Ego pękło jak stary,wielokrotnie używany kondom z biedry.
    Czego jestem pewien?
    Tego że gdyby jakiś inny kredytobiorca napompował się tak że miałby czym walnąć guffiego, to by go walnął. Bo to zapewne ten sam poziom. Osiąganie czegoś za kase to nie jest powód do dumy. Chłop pewnie nawet żonie musi płacić żeby mu dała, a jak dorzuci 200zł to po seksie powie że był najlepszy :ocb:
    Szkoda tylko tych co ciężko pracują na wyniki, a dostają dzwona od takich jak wy.
    Panu $zoł zyczę więcej pokory, a guffiemu komornika :ocb: :ocb: :ocb:

    Moderator Ingolf:
    Usunięto nieodpowiednie treści.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gnito ().

  • showtime napisał(a):

    Historia bohatera od zera do milionera. Trzeba POWINSZOWAC, udalo Ci sie kupic tyle kont by kupic sobie top1 solo.

    Milej gry, ja moze kiedys wroce do gry, ktora sprawiala mi przez wiele lat przyjemnosc, gdy zostanie naprawiona.
    Showek nie pierdziel głupot tylko dawaj i graj !!! Jak się teraz poddasz to taka lipa trochę :/ (wjeżdżam na ambicję) :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.