BoT-LAND

  • Brrry! tak sobie piszę bo mi się nudzi
    a tak poważnie

    jak każdy z nas wie, OGAME wystartował jakiś czas temu z szybkim uni, jest wiele dodatków botów, które od razu po odrobinie braku aktywności wykonują odpowiednie czynności jak skan i atak, latanie reckami dzieki czemu masz gwarantowany wpierdziel przy kilku minutach nie uwagi - i pomino zgłoszeń tych graczy dalej nic, zaczynając od topki (np Rympalek_Oddam z 1:8:10)na tym pieprzonym PASIPHAE i inne też oczywiscie, gdzie każdy sie pushuje jak by miał zaraz spaść do TOP 1k niżej po inne rzeczy bardziej widoczne i brak działań w tą stronę

    Droga administracjo serwerów: Długo bedziecie odpisywać na support na zasadzie kopiuj wklej i będziecie [ciach] się z botami albo im dobrze robić za parę złotych?

    czołem świry! :saint:


    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
  • Nic z tym nie zrobią bo utrzymanie serwerów na chodzie kosztuje. Źródłem utrzymania są gracze kupujący anty, czyli można przyjąć top 200 każdego uni. W tej grze nie chodzi o to, żeby każdy miał równe szanse i od umiejętności zależało kto jest lepszy tylko teraz od tego kto więcej zapłaci adminom za bycie ,,topem". A oni przymykają oko. Coś jak nasi politycy i policjanci. Normalne
  • tsa napisał(a):

    Nie prawda, znam wielu ludzi, którzy nie wydają złotówki na gry nie dlatego, że ich nie stać tylko traktują to jak zabawę, odskocznię i są w ścisłym top niejednego uni, ja pół roku na U i dalej top 80 fenrir.
    Każdy kto lata na 16 musi wydawać kase na anty, żeby zamieniać surowce na dex a ten przepalać na 16. To że ktoś mówi "nie kupuje ant" nie znaczy że tego nie robi. Wątpię by ktoś czekał 30tyg na jakieś badanie.
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840
  • ciężko znaleźć tyle anty aby skrócić badanie .. jak kolega gra flotą to na bank ma komandora a to kosztuje anty a jej aż się tyle nie znajduje ... co kolwiek chcesz zrobić dopalacze wymienić przedmiot komandorzy badania szybkie wszystko kosztuje anty ..a co do botów to nie jest to zakała tej gry tam samo jak nooby co kupują konta i je o siebie rozbijają ...
  • Napiszmy prośbę o usunięcie możliwości kupowania antymaterii. Jestem święcie przekonany, że nagle 30% graczy przestanie grać. Kiedyś nie było anty i klas i było dobrze. Jakieś 15 lat temu. Wtedy nawet astrofizyki nie było w badaniach hah. Ciekaw jestem czy admini by się zgodzili na totalną likwidację antymaterii :thumbup: