Pomozmy CinZano wygrac Seek&Destroy

  • Pomozmy CinZano wygrac Seek&Destroy

    Witam wszystkich graczy uniwersum Norma!

    Jak juz pisalem w dyskusjach do Seek and Destroy GameForge nie idzie z duchem czasu i niedostosowuje zasad SD do nowych warunkow gry.
    A wiadomo, ze rywalizacji nie wygra sie piratami i przetopionymi kontami (oby cos zmiwnili w tym temacie, bo dyskryminuja najlepszego gracza uniwersum).
    Jako, ze GF nie dziala zbyt szybko i wszelkie zmiany sa powolnym procesem, a do konca seek and destroy zostal tydzien prosze wszystkich graczy uniwersum o pomoc w przywroceniu sprawiedliwosci na uni - tj. pomoc w wygraniu CinZano.



    gyazo.com/21a1eca669c71f67d4390273cddef0f5



    Jesli mozecie udostepniajcie mu skany najwiekszych bunkrow, mozemy tez tutaj wklejac.
    Nie dosc, ze bedzie najwieszym debunkratorem, to jeszcze rzutem na tasme pokona tych co zgromadzili wiecej % od niego!

    Zeby nie bylo tak prosto to koordy do zlomowania w formie zagadki:

    Szukaj w drugiej gali
    nie, nie w bezgranicznej dali
    W Minatore patrz ukladzie
    o dyrektorskiej mysl posadzie
    Nestor rodu sie wyloni
    Niech i on swa lze uroni
    procent bedzie bajeczny
    tys najlepszy, tys waleczny!


    (PS. Koordy: cena jaka dales za konto Cupida minus 212)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dewey ().

  • Śledzę S&D, staram się czegoś nauczyć więcej o graniu flotą, bo raczej lotnik ze mnie średni (przykład dzisiaj z nocy: przysnąłem przy obronie moona i nie zawróciłem floty XD ), obserwuję galaktyki gdzie co się dzieje, staram się na falandze podpatrzeć kto, co i jak opóźnia i niestety, ale widząc coś takiego, rodzi się niesmak.
    Pytanie brzmi: po co wlatywać w bunkier jak nie ma tam floty?!? Kurde no bez żartów...

    EDIT - w sumie to może dosyć mocno zniechęcić ostatnią garstkę ludzi na serwerze.
    Co nas nie zabije to nas wzmocni...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez White Wolf ().