A co to się podziało

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tickety poszły więc luz :) Śmieszna jest próba wytłumaczenia lufy serio :) Chcesz mi powiedzieć, że zrobienie na młodym uni 40kk w pół dnia jest fer tak ? Kupił kilka statków wystawionych w rynku tak ? A niee, ktoś pisał, że on świetnie wykorzystuje rynek :D
    No tak, po przelaniu kasy za konto wie jak robić zapytania i sprzedawać sobie flote :)
  • Panowie o co tyle krzyku ? Każdy z was może kupić te rzeczy na rynku :)
    Nie my stworzyliśmy rynek, my nawet o niego nie prosiliśmy tak samo jak o antymaterię.
    Chętnie bym pograł w Ogame z 2008r ale jeżeli teraz gra się tak to gramy tak :)

    Mnie to akurat bawi i nawet sprawia przyjemność, Luffy piękny przyrost :D Propsy
  • Bebol007 napisał(a):

    Panowie o co tyle krzyku ? Każdy z was może kupić te rzeczy na rynku :)
    Nie my stworzyliśmy rynek, my nawet o niego nie prosiliśmy tak samo jak o antymaterię.
    Chętnie bym pograł w Ogame z 2008r ale jeżeli teraz gra się tak to gramy tak :)

    Mnie to akurat bawi i nawet sprawia przyjemność, Luffy piękny przyrost :D Propsy
    nazywaj przynajmniej rzeczy po imieniu, każdy może kupić konto i sobie przenieś flotę a nie gadasz głupoty jakby nikt nie wiedział o co chodzi
    nie był by to kolega z sojuszu, albo jak Ty byś grał uczciwie to sam byś tu pisał że ten rynek beznadziejny jest- ale jak sam takie promocje wyłapujesz przecież na rynku to rynek jest super przecież bo jak by nie korzystać ;)

    Luffy by był przeciwko Wam i by Was złomował to założę się że tickety masowo by były przez Was wysyłane...

    co do jednego masz tylko rację że na to pozwoliła gra to każdy korzysta w każdy możliwy sposób nawet ten nie fair w kierunku innych graczy
    # u68 - top16
    offline

    # uQuasar - top5
    offline
  • Devuriel napisał(a):

    nazywaj przynajmniej rzeczy po imieniu, każdy może kupić konto i sobie przenieś flotę a nie gadasz głupoty jakby nikt nie wiedział o co chodzinie był by to kolega z sojuszu, albo jak Ty byś grał uczciwie to sam byś tu pisał że ten rynek beznadziejny jest- ale jak sam takie promocje wyłapujesz przecież na rynku to rynek jest super przecież bo jak by nie korzystać ;)

    Luffy by był przeciwko Wam i by Was złomował to założę się że tickety masowo by były przez Was wysyłane...

    co do jednego masz tylko rację że na to pozwoliła gra to każdy korzysta w każdy możliwy sposób nawet ten nie fair w kierunku innych graczy


    A może właśnie on jest geniuszem i takie przyrosty to jedyna możliwość żeby GF zrobiło coś z grą i jej zasadami?
    Żeby zmienić system trzeba samemu udowodnić, że nie działa tak jak powinien a nie tylko żalić się na forum
  • Bebol007 napisał(a):

    Devuriel napisał(a):

    nazywaj przynajmniej rzeczy po imieniu, każdy może kupić konto i sobie przenieś flotę a nie gadasz głupoty jakby nikt nie wiedział o co chodzinie był by to kolega z sojuszu, albo jak Ty byś grał uczciwie to sam byś tu pisał że ten rynek beznadziejny jest- ale jak sam takie promocje wyłapujesz przecież na rynku to rynek jest super przecież bo jak by nie korzystać ;)
    Luffy by był przeciwko Wam i by Was złomował to założę się że tickety masowo by były przez Was wysyłane...

    co do jednego masz tylko rację że na to pozwoliła gra to każdy korzysta w każdy możliwy sposób nawet ten nie fair w kierunku innych graczy
    A może właśnie on jest geniuszem i takie przyrosty to jedyna możliwość żeby GF zrobiło coś z grą i jej zasadami?
    Żeby zmienić system trzeba samemu udowodnić, że nie działa tak jak powinien a nie tylko żalić się na forum

    problem w tym że już za późno na jakiekolwiek ruchy ze strony GF bo ta gra już ostatnie tchnienia ma ;)
    gdzie kiedyś parę lat wstecz było 300-400 graczy online? tyle to chyba w nocy siedziało bo nowe uniwersa jak się otwierały to czasem na drugim dzień już było pełne i nie było możliwości utworzenia konta bo była rejestracja już zamknięta
    # u68 - top16
    offline

    # uQuasar - top5
    offline
  • Bebol007 napisał(a):

    Devuriel napisał(a):

    nazywaj przynajmniej rzeczy po imieniu, każdy może kupić konto i sobie przenieś flotę a nie gadasz głupoty jakby nikt nie wiedział o co chodzinie był by to kolega z sojuszu, albo jak Ty byś grał uczciwie to sam byś tu pisał że ten rynek beznadziejny jest- ale jak sam takie promocje wyłapujesz przecież na rynku to rynek jest super przecież bo jak by nie korzystać ;)
    Luffy by był przeciwko Wam i by Was złomował to założę się że tickety masowo by były przez Was wysyłane...

    co do jednego masz tylko rację że na to pozwoliła gra to każdy korzysta w każdy możliwy sposób nawet ten nie fair w kierunku innych graczy
    A może właśnie on jest geniuszem i takie przyrosty to jedyna możliwość żeby GF zrobiło coś z grą i jej zasadami?
    Żeby zmienić system trzeba samemu udowodnić, że nie działa tak jak powinien a nie tylko żalić się na forum

    Geniusz ? Pokazanie błędu , wykorzystanie go , a czerpanie z niego korzyści to 3 różne rzeczy. Nie wiem czy kojarzysz temat "niedzieli handlowej". Nie wiem czy sledziłeś sytuacje gdzie przez 2-3 meichy można było mnożyć surowce.
    Rożnica u graczy polegała na tym , że było dwóch co odkryło błąd i pokazało naszemu teamowi i GF gdzie tkwi problem , poźbniej pojawili się gracze , ktorzy chcieli na wlasnej skorze sprawdzić , ale również masowo przyznawali się do tego i Ci ostatni , ktorzy próbowali wykorzystać sytuację i spier...rywalizację.
    Czy Luffy jest geniuszem ? Jest po prostu kimś co kupi wszystko byle tylko chronić własne dupsko.
    On nie wykorzystuje rynku. Skupuje konta a to jest łamanie regulaminu. Wykorzystuje tylko fakt , że kiedyś kupowało się i się złomowało , a teraz nei trzeba. Jeśli kiedyś Wasze drogi się zejdą i ta kupiona flota Cie zezłomuje , będziesz śpiewał innaczej.
    Tu już nie ma rywalizacji kto jest lepszy tylko kto ma więcej kasy. Kiedyś ktoś by powiedział , że takiego gracza po prostu trzeba zezłomować by udowodnić , że pieniądze to nie wszystko. Ok , ale jak on w jeden dzień zdobywa 40kk pkt i dubluje top 2 to nie jest to łatwa sprawa. I nigdy nie wiesz czy jutro znów nie kupi sobie 40 mln we flocie. Bany są i będą zawsze. Jednak można dostać za moonowke jak ja , za chec sprzedazy czegos jak zona rolnika , czy ze ewidentny push. Dla niektorych nie ma roznicy , zlamales regulamin jestes oszustem , dla mnie jest ewidentna. Szkodliwosc zlamania zasad ma dla mnei ogromne znaczenie. Dla mnie nie liczy sie bash czy turecka anty. Przygarnięcie sobie juz np. 100kk surki wpływa znacząco na rywalizację.
    Dziwi mnie obojetność sojuszu KoKe. Siedze już w tym ponad 15 lat i są tam znaczące postacie. Dlaczego biernie przyglądają się temu ? Dlaczego nie potrafią się przeciwstawić takiemu działaniu ? Dla Własnego bezpieczeństwa czy po prostu leją na temat ?
    Nikt nie gra dla statystyk , ale nie po to gramy by zostać farmą dlatego w mniejszym badz większym stopniu mają one znaczenie.
    Skoro team do tego dopuszcza to chociaż gracze powinni się przeciwstawić :)
    Tam , tak , macie teraz pole do popisu - możecie mnie krytykować , cytować i odpisywać :E
    Jaki to smutny jestem , ze ktoś dawno spierniczył gre...nie to nie GF ja zepsuli. To gracze , ktorym brakuje jaj , by się przeciwstawić i zrobić coś na wlasną rękę. Tyle ode mnie. Milej nocki.
  • GramBoLubie napisał(a):

    Bebol007 napisał(a):

    Devuriel napisał(a):

    nazywaj przynajmniej rzeczy po imieniu, każdy może kupić konto i sobie przenieś flotę a nie gadasz głupoty jakby nikt nie wiedział o co chodzinie był by to kolega z sojuszu, albo jak Ty byś grał uczciwie to sam byś tu pisał że ten rynek beznadziejny jest- ale jak sam takie promocje wyłapujesz przecież na rynku to rynek jest super przecież bo jak by nie korzystać ;-)Luffy by był przeciwko Wam i by Was złomował to założę się że tickety masowo by były przez Was wysyłane...

    co do jednego masz tylko rację że na to pozwoliła gra to każdy korzysta w każdy możliwy sposób nawet ten nie fair w kierunku innych graczy
    A może właśnie on jest geniuszem i takie przyrosty to jedyna możliwość żeby GF zrobiło coś z grą i jej zasadami?Żeby zmienić system trzeba samemu udowodnić, że nie działa tak jak powinien a nie tylko żalić się na forum
    Geniusz ? Pokazanie błędu , wykorzystanie go , a czerpanie z niego korzyści to 3 różne rzeczy. Nie wiem czy kojarzysz temat "niedzieli handlowej". Nie wiem czy sledziłeś sytuacje gdzie przez 2-3 meichy można było mnożyć surowce.
    Rożnica u graczy polegała na tym , że było dwóch co odkryło błąd i pokazało naszemu teamowi i GF gdzie tkwi problem , poźbniej pojawili się gracze , ktorzy chcieli na wlasnej skorze sprawdzić , ale również masowo przyznawali się do tego i Ci ostatni , ktorzy próbowali wykorzystać sytuację i spier...rywalizację.
    Czy Luffy jest geniuszem ? Jest po prostu kimś co kupi wszystko byle tylko chronić własne dupsko.
    On nie wykorzystuje rynku. Skupuje konta a to jest łamanie regulaminu. Wykorzystuje tylko fakt , że kiedyś kupowało się i się złomowało , a teraz nei trzeba. Jeśli kiedyś Wasze drogi się zejdą i ta kupiona flota Cie zezłomuje , będziesz śpiewał innaczej.
    Tu już nie ma rywalizacji kto jest lepszy tylko kto ma więcej kasy. Kiedyś ktoś by powiedział , że takiego gracza po prostu trzeba zezłomować by udowodnić , że pieniądze to nie wszystko. Ok , ale jak on w jeden dzień zdobywa 40kk pkt i dubluje top 2 to nie jest to łatwa sprawa. I nigdy nie wiesz czy jutro znów nie kupi sobie 40 mln we flocie. Bany są i będą zawsze. Jednak można dostać za moonowke jak ja , za chec sprzedazy czegos jak zona rolnika , czy ze ewidentny push. Dla niektorych nie ma roznicy , zlamales regulamin jestes oszustem , dla mnie jest ewidentna. Szkodliwosc zlamania zasad ma dla mnei ogromne znaczenie. Dla mnie nie liczy sie bash czy turecka anty. Przygarnięcie sobie juz np. 100kk surki wpływa znacząco na rywalizację.
    Dziwi mnie obojetność sojuszu KoKe. Siedze już w tym ponad 15 lat i są tam znaczące postacie. Dlaczego biernie przyglądają się temu ? Dlaczego nie potrafią się przeciwstawić takiemu działaniu ? Dla Własnego bezpieczeństwa czy po prostu leją na temat ?
    Nikt nie gra dla statystyk , ale nie po to gramy by zostać farmą dlatego w mniejszym badz większym stopniu mają one znaczenie.
    Skoro team do tego dopuszcza to chociaż gracze powinni się przeciwstawić :)
    Tam , tak , macie teraz pole do popisu - możecie mnie krytykować , cytować i odpisywać :E
    Jaki to smutny jestem , ze ktoś dawno spierniczył gre...nie to nie GF ja zepsuli. To gracze , ktorym brakuje jaj , by się przeciwstawić i zrobić coś na wlasną rękę. Tyle ode mnie. Milej nocki.

    Napisałeś wszystko to co ja myślę, serio... i pisałem pod Stekiem chyba Maćka, że dziwi mnie, że przyjeli puszerka ( ja bym tego w życiu nie zrobił ) no i nasuwają sie 2 opcje. 1 chcą mieć ochronę i boją się kupionej floty. 2. robią tak samo więc im to na rękę, że mają bratnią duszę z dużą flotą ;)
    Trzeba robić swoje mimo brudnej topki bo na każdym uni jest tak samo.
  • Mnie tam właśnie ktoś wyleczył z Ogame, więc ogólnie oficjalnie dzięki za grę tym uczciwym, a tym nieuczciwym kij w dupsko, bo inaczej powiedzieć nie można. Fakt, faktem że ta gra to tylko i wyłącznie poświęcony czas, nie żadne umiejętności, bo dużych nie trzeba mieć tak naprawdę, a no i złotówki patrząc top 1 luffego, co ma już narypane 100kk pkt, a na forum nie wrzucił posta, w ogóle nie wiadomo kim ziomek jest, dla mnie to w sumie nikt, niech sobie gra 1vs1 i cieszy dupsko z idlaków, tyle ode mnie. Bądźcie pozdrowieni i nie wariujcie, to tylko głupie cyfry, ja mam z bani na kolejne zapewne lata, może jeszcze kiedyś wrócę do tego nałogu dziwnego, rzecz jasna :E :E :E :E :E
    "Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym."


    " Nie ma takich upadków, po których nie można się podnieść "

    ">

  • szturman napisał(a):

    Napisałeś wszystko to co ja myślę, serio... i pisałem pod Stekiem chyba Maćka, że dziwi mnie, że przyjeli puszerka ( ja bym tego w życiu nie zrobił ) no i nasuwają sie 2 opcje. 1 chcą mieć ochronę i boją się kupionej floty. 2. robią tak samo więc im to na rękę, że mają bratnią duszę z dużą flotą
    Trzeba robić swoje mimo brudnej topki bo na każdym uni jest tak samo.
    Nie wiem czy to trolling lvl master czy może czysta hipokryzja, ale sam cisnąłeś z Largo na ledzie ;) I nawet go po plecach klepałeś jakie fajne STeki wstawia :thumbsup:

    szturman napisał(a):

    Kostuch napisał(a):

    Wychodzi na to, że opłaca się (dosłownie) cisnąć top i flotę, pilnować jej, a w odpowiednim momencie zagadać do Shimano :P
    PS Agresywny- zamaż nazwisko z wyciągów kont.
    Ja zacząłem grę na ledzie tylko z takim przekonaniem i nie pomyliłem się :) Co prawda konto nie poszło do Szhimano i niestety nie za aż 1k zł ale na weekend było ;)

    Sam jesteś motorem napędowym takich patologii, nie gram na uOctans ale doszły mnie słuchy że tutaj też już jakieś konto opchnąłeś :E Nie wiem jak ograniczonym trzeba być żeby narzekać na "legalne pusze" a samemu robić konto na danym uni tylko po to żeby je sprzedać. Trochę mi to przypomina lament ludzi którzy narzekają na rząd a sami na wybory nie chodzą. Puszerki zawsze będą czy to legalne czy mniej, ale może lepiej spojrzeć na swoje otoczenie - kto sprzedaje konta a kto nie? Nie bronię puszerów, ale jakby nikt kont nie sprzedawał to skala puszu by spadła drastycznie.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ecc0 ().

  • Ecc0 napisał(a):

    szturman napisał(a):

    Napisałeś wszystko to co ja myślę, serio... i pisałem pod Stekiem chyba Maćka, że dziwi mnie, że przyjeli puszerka ( ja bym tego w życiu nie zrobił ) no i nasuwają sie 2 opcje. 1 chcą mieć ochronę i boją się kupionej floty. 2. robią tak samo więc im to na rękę, że mają bratnią duszę z dużą flotą
    Trzeba robić swoje mimo brudnej topki bo na każdym uni jest tak samo.
    Nie wiem czy to trolling lvl master czy może czysta hipokryzja, ale sam cisnąłeś z Largo na ledzie ;) I nawet go po plecach klepałeś jakie fajne STeki wstawia :thumbsup:

    szturman napisał(a):

    Kostuch napisał(a):

    Wychodzi na to, że opłaca się (dosłownie) cisnąć top i flotę, pilnować jej, a w odpowiednim momencie zagadać do Shimano :P
    PS Agresywny- zamaż nazwisko z wyciągów kont.
    Ja zacząłem grę na ledzie tylko z takim przekonaniem i nie pomyliłem się :) Co prawda konto nie poszło do Szhimano i niestety nie za aż 1k zł ale na weekend było ;)
    Sam jesteś motorem napędowym takich patologii, nie gram na uOctans ale doszły mnie słuchy że tutaj też już jakieś konto opchnąłeś :E Nie wiem jak ograniczonym trzeba być żeby narzekać na "legalne pusze" a samemu robić konto na danym uni tylko po to żeby je sprzedać. Trochę mi to przypomina lament ludzi którzy narzekają na rząd a sami na wybory nie chodzą. Puszerki zawsze będą czy to legalne czy mniej, ale może lepiej spojrzeć na swoje otoczenie - kto sprzedaje konta a kto nie? Nie bronię puszerów, ale jakby nikt kont nie sprzedawał to skala puszu by spadła drastycznie.
    Jakby nie było chętnych na konta to nikt ny nie sprzedawał... Dawniej nikt nie kupował kont to się ich nie sprzedawało - proste miszczu :) A tak jeśli ktoś ma okazje pograć chwilę i później sprzedać za pokaźna sumke to sprzedaje, cieszy się kasa w realu za konto w grze.
    Co do ledy to jak tylko sojusz dowiedział się kto to jest to od razu wyleciał więc zanim zaczniesz rzucać byle czym to ogarnij dokładniej :) Pytałem na soju Shimano czy to on to stanowczo zaprzeczał i perfekcyjnie mydlił oczy, że gra czysto, że się brzydzi wałami itd :) Jak wyszło, że to on to poleciał, napisałem to samo specjalnie 2 razy żebyś nie ominął czasami ;)

    Chcesz porównywać do życia hmm czy jeśli ktoś ukradnie mi sportowa brykę bo stała na podjeździe to też jest moja wina bo mogłem jej nie kupować ? Albo trzymać zamknięta w garażu ? Chyba nie, można szukać masę takich porównań więc nie pitol mi, że ja napędzam oszustów... jakby grali czysto to by było dobrze.
  • No to nie wiem Mistrzu co mam Ci powiedzieć, niby Ci ta brudna topka nie pasuje bo się puszuje, a z drugiej strony opychasz im konta na nowych uni. Skoro tak na tych puszerów marudzisz a sam im się sprzedajesz to też by się znalazło określenie z prawdziwego życia które tą sytuację opisuje - niestety jest ono wulgaryzmem dlatego go nie przytoczę

    No ale też może jestem w błędzie z interpretacją postu @GramBoLubie, ale wydaje mi się że również takie osoby jak Ty miał na myśli poprzez

    GramBoLubie napisał(a):

    Jaki to smutny jestem , ze ktoś dawno spierniczył gre...nie to nie GF ja zepsuli. To gracze , ktorym brakuje jaj , by się przeciwstawić i zrobić coś na wlasną rękę.

    Dlatego też uważam że

    szturman napisał(a):

    Napisałeś wszystko to co ja myślę, serio...
    jest trochę nie na miejscu w tej dyskusji.

    Co do Twojego życiowego porównania to szkoda się odnosić bo nijak się ma do tej sytuacji - problemem ogame'a nie są kradzieże kont a takie sprzedawczyki jak Ty, i takie cwaniaczki co od sprzedawczyków kupują konta pod pusz. Twoje porównanie by miało racje bytu jakbyś za przednią szybę Twojej sportowej bryki na Twoim podjeździe dodał karteczkę z napisem "oddam" z numerem telefonu. I by to wtedy kradzież pewnie nie była :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ecc0 ().

  • szturman napisał(a):

    Chcesz porównywać do życia hmm czy jeśli ktoś ukradnie mi sportowa brykę bo stała na podjeździe to też jest moja wina bo mogłem jej nie kupować ? Albo trzymać zamknięta w garażu ? Chyba nie, można szukać masę takich porównań więc nie pitol mi, że ja napędzam oszustów... jakby grali czysto to by było dobrze.
    Można, owszem, ale muszą mieć sens. Twoje nie ma. Czym jest bryka w tym odniesieniu? Twoim kontem? Nikt Ci go nie kradnie, sprzedajesz je narzekając, że inni kupują. Pozwól, że przedstawię lepsze porównanie, wyjaśniając Ci nawet poszczególne jego elementy: to tak jak z panienką lekkich obyczajów, narzekającą że wszyscy faceci to gnoje i chcą tylko jednego, a jednak oddającą się im w najlepsze. Narzekający na puszerów to panienka, a puszerzy - faceci. Konto to cnota. Widzisz analogię? Nie można krzyczeć o sprawiedliwości samemu napędzając niesprawiedliwość, nie można potępiać ludzi popełniających czyny, na które zapewnia się podaż i wreszcie - nie można grzmieć, że wokół są oszuści, zostawiając do oszustw otwartą furtkę z napisem "zapraszamy". Wychodzi się wtedy po prostu na hipokrytę.
  • Zahejtowali mnie całkiem :)
    Swoja droga to jak oddawałem oba konta to żadnemu z pusherków, za każdym razem ktoś kto rzekomo miał grać a nie na push - za każdym razem o to pytałem :) Na ledzie z tego co dopytywałem znajomych to konto nie spadało czyli faktycznie ktoś grał, tutaj miało być do grania a po kilku dniach flota znikła :)

    Próbujecie na siłę wytłumaczyć puszerów i tyle... każdy ma swoje zdanie
  • Nie widzę próby wytłumaczenia puszerów w żadnym poście.Nie widzę też nic hejtującego, tylko próby wytłumaczenia Ci Twojego złego toku myślenia. Nieważne komu oddawałeś konto - robienie tego za pieniądze jest w tej grze zabronione. Więc albo przestrzegasz zasad i słusznie krytykujesz innych za ich łamanie, albo łamiesz je sam i krytyka innych naznacza Cię jako hipokrytę w stylu "jak Kali sprzedać to dobrze, ale jak ktoś kupić to źle".
  • Limonoleum napisał(a):

    Nie widzę nic hejtującego, tylko próby wytłumaczenia Ci Twojego złego toku myślenia. Nieważne komu oddawałeś konto - robienie tego za pieniądze jest w tej grze zabronione. Więc albo przestrzegasz zasad i słusznie krytykujesz innych za ich łamanie, albo łamiesz je sam i krytyka innych naznacza Cię jako hipokrytę w stylu "jak Kali sprzedać to dobrze, ale jak ktoś kupić to źle".
    Wytłumaczone, wybacz mi to złe zachowanie :) Teraz już rozumiem jak wiele zła zrobiłem. Więcej już sie to nie powtórzy :)
  • Bebol007 napisał(a):

    Devuriel napisał(a):

    nazywaj przynajmniej rzeczy po imieniu, każdy może kupić konto i sobie przenieś flotę a nie gadasz głupoty jakby nikt nie wiedział o co chodzinie był by to kolega z sojuszu, albo jak Ty byś grał uczciwie to sam byś tu pisał że ten rynek beznadziejny jest- ale jak sam takie promocje wyłapujesz przecież na rynku to rynek jest super przecież bo jak by nie korzystać ;)
    Luffy by był przeciwko Wam i by Was złomował to założę się że tickety masowo by były przez Was wysyłane...

    co do jednego masz tylko rację że na to pozwoliła gra to każdy korzysta w każdy możliwy sposób nawet ten nie fair w kierunku innych graczy
    A może właśnie on jest geniuszem i takie przyrosty to jedyna możliwość żeby GF zrobiło coś z grą i jej zasadami?
    Żeby zmienić system trzeba samemu udowodnić, że nie działa tak jak powinien a nie tylko żalić się na forum
    Geniusze w postaciach Aducha i Wruma na u68 zrobili bodajże 400kk przyrostu dziennego każdy (słownie : czterysta milionów w jeden dzień) i jakoś nadal patologia w postaci rynku jest dostępna.
  • Jakby tak co drugi sprzedawca kont tak pomyślał to zobacz - Luffy może by nie zrobił przyrostu 44kk punktów w jeden dzień (albo by zrobił tylko 20kk), a Largo nie miałby w posiadaniu 5 kont z top10 a tylko 2 czy 3. Niestety prawdopodobnie ani Ty ani inni nie zmienią swojej mentalności i zostaniecie ze swoimi klapkami na oczach wierząc tylko w to co chcecie i jest Wam na rękę, bo nie wiem czego oczekiwałeś od Twoich kupców na zadane przez Ciebie pytanie - co zrobią z Twoim kontem. Powodzenia w dalszym okłamywaniu siebie samego i wiecznego narzekania jaka ta gra jest nieuczciwa. Interes się kręci więc życzę kolejnych udanych weekendowych melanży 8)
  • Oj tam oj tam jeden sobie kupi konto drugi kebsa inny worek albo flaszke lub pojedzie na panienki , gracie w gre i troche szkoda ze typ psuje wam zabawe ale moze go kreci samo oszukiwanie innych i adrenalinka z tym zwiazana a nie klepanie pkt na mase . W grach on line pelno jest szczelin do wykorzystania czitow modow itp wsumie to mozna by nawet stwierdzic ze skoro jest w necie to mniej go w realu i tam czegos nie kombinuje hehe