Kurufir [Veto] vs. barbarosa [WOR] ~ 882.5%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kurufir [Veto] vs. barbarosa [WOR] ~ 882.5%

    Witam
    Czasu mało to i St mniejsze :P
    Proste jak makaron z zupki chińskiej, skan, lot bum i czekamy aż się znowu obrońca odbuduje.
    Bez ludzi, którzy nie wyciągają wniosków ze swoich porażek ta gra już dawno straciłaby sens :)

    Meritum:


    Dnia 03-06-2020 22:07:47 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kurufir [Veto]
    ________________________________________________

    Pancernik 111.111
    _________________________________________

    Obrońca barbarosa [WOR]
    ________________________________________________

    Duży transporter 917
    Ciężki myśliwiec 25
    Krążownik 2.842
    Okręt wojenny 30
    Recykler 232
    Sonda szpiegowska 57
    Bombowiec 330
    Satelita słoneczny 400
    Niszczyciel 47
    Pancernik 3
    Reaper 969
    Wyrzutnia rakiet 10.156
    Lekkie działo laserowe 46
    Ciężkie działo laserowe 43
    Działo Gaussa 25
    Działo jonowe 16
    Wyrzutnia plazmy 58
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kurufir [Veto]
    ________________________________________________

    Pancernik 110.625 ( -486 )
    _________________________________________

    Obrońca barbarosa [WOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    6.808.651 Metalu, 236.615 Kryształu i 7.319.008 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 41.310.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 321.036.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 54.755.100 metalu i 33.495.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 14.364.274 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    54.755.100 Metalu i 33.495.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 46.983.751
    Kryształ: 14.291.615
    Deuter: 29.008
    agresor zyskał łącznie 61.304.374 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -198.924.651
    Kryształ: -95.938.615
    Deuter: -40.537.008
    obrońca stracił łącznie 335.400.274 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    I amar prestar aen.
  • Ledwo w progu ST ,zysk minimalny odliczając dex to zakrawa o jałmużnę ,wnioskując po wpisie to czekasz aż flota twoja i obrońcy musi przekroczyć próg ST ,wiec jakie wyciąganie wniosków ? z ekspedycji zapewne sklepał flotę a tu wielkie hallo o wnioski ehh sam to naciągnąłeś wiec zal tylko do siebie nie obrońcy ,może poczekaj z miesiąc dłużej to tobie się i procent podniesie ,może i zysk i mniej narzekania będzie ,a nie na siłę baciągasz i marudzisz jak ci źle ,jedno co tu można pochwalić ,to tlko tyle że nie na 16stki latasz i tyle :P
  • Rafus, fakt -procent i zysk raczej śmieszny jak na nasze uni, ale nie znasz widocznie stylu gry obrońcy i jego reakcji na wyrywane co chwilę złomy. Gość jest po prostu nienauczalny, fsy na transportuj/atakuj z planety, lub po prostu bfs, do tego ulubiona reakcja na złomowanie jego "floty" w postaci rakietek na agresora powoduje że ja osobiście latałem na niego nawet bez zysku kilkanaście razy. I tu stawiam zakład było tak samo jak u mnie.
    Tak trzymać kurufir-palić neptyka do gołej ziemi.
  • Cóż akurat Ciebie Rafus też zaliczam do tych wyciągających wnioski inaczej i jak widać po wpisie, wiele się nie pomyliłem w ocenie ;)
    Mimo wszystko dziękuję za wpis, w obecnych czasach, gdy nawet sojuszników ciężko namówić do współpracy, jest to swego rodzaju rarytas :)
    I amar prestar aen.
  • Kurufiur do tego że mnie nie znasz już doszliśmy po rozmowie na pw ostatnimi czasy ,jak pomyliłeś mnie wiele lat temu z moim bym szwagrem , i zapewniałeś mnie że mnie nie trawisz bo mnie znasz ,a tu wyszedł zonk ,oczywiście nadla mnie nie trawisz i w sumie mało mnie to obchodzi , w każdym razie każdy tu gra jak mu czas pozwala i każdy kiedyś wpada w rutynę i traci zabawki ,taka gra , cieszy oko ze latasz bo mało już tu takich graczy ,ale najeżdżać komuś na ambicje bo gra tak jak on chce ? może właśnie ma mało czasu , może po prostu nie podnieca się stratą bo ma fajniejsze rzeczy do roboty niż siedzenie w domu przed komputerem , i jak widzi ze ktoś go trafił choć sam zawalił to się odwdzięcza rakietkami i dalej idzie bawić się w RL , i tak może go właśnie bawi ta gra , po prostu nie ma potrzeby żeby kogoś poniżać za styl gry , trafiłeś fajnie ,zarobiłeś fajnie , nie życzysz mu SzO twoja sprawa ,ale zapewne życzysz bo znów zarobisz wiec tylko się cieszyć ,no ale to też moje zdanie i nikt się z tym nie musi zgadzać ,ale wypowiedzieć przecież też się mogę prawda ? po to jest właśnie forum i ten dział ,no chyba że też się mylę ,a i jeszcze jedno ja do ciebie kurufiur nie mam żadnego jadu , bo to tylko gra i zabawa ,a cię po prostu nie znam ,a róznice zdań to chyba normalka ,i z resztą bardzo dobrze ze się różnimy . jest ciekawiej.

    No i jeszcze raz graty zysku i obrońcy SzO
  • Piszesz jak to Cię mało obchodzi... ale jednak piszesz :P
    Nie uważam, żeby napisanie, że ktoś nie wyciąga wniosków było obrazą, to zwykłe stwierdzenie faktów.
    Tak jakby napisać, że ktoś jest wysoki albo rudy...
    Na koniec szwagier czy nie, wersja nieważna, dalej niestrawna ;) (od razu sprostowanie, to jest jedynie wyrażenie opinii, nie szykana, wszak po to chyba jest to forum, do wyrażania opinii).
    I amar prestar aen.
  • Widzisz to zależy kto pisze i kto czyta ,róznie można to ocenić ,tylko właśnie jeden RUDY (u68) to potrafi ,wszystko zależy czy wyjdzie że to on jest górą , czyli znamy tych samych rudych ,a różną interpretację , nie obrażając rudych , bo nawet rudy z u68 wcale nie jest rudy ,a z kad ta ksywa ? i dlaczego ? coś w tym jest :) A to ze napisałem że mnie nie obchodzi ,bo tak jest ,napisałem to dla tego ze umiesz oceniać kogoś ,a nagle okazuje się ze to całkowicie kto inny ,i to po latach nie wiedzy . Ale niesmak pozostał . :)