Illidan [GRUPA] vs. ODDDaM [S_W] ~ 15381.72%

  • Illidan [GRUPA] vs. ODDDaM [S_W] ~ 15381.72%



    Witam wszystkich serdecznie
    Domyślam się iż ze względu nick obrońcy czystość tego starcia będzie kwestionowana

    Pozdro Grupa ! Obrońcy SzO







    W trakcie moona bicia na innym graczu 70 ukladów dalej zauważyłem pierwsze minuty u obrońcy tuż przed 3cią. Niestey ilość deuteru nie pozwalała na lot dlatego postanowiłem chwile zaczekać




    Zapaliłem matkę




    Po czym postanowiłem wysłać kolonizator z surowcami na teleport w układ 4:321:11

    Kilkanascie minut przed dolotem kolonizatora znowu pojawiły się minutki
    mimo iż matkę co chwile ktoś mi podbijał bądź obrońca przelogował





    Szybkie próby teleport za anty i poleciałem bez skana na minuty

    Skan tuż przed samym starciem







    Dnia 24-05-2020 04:29:54 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Illidan [GRUPA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 300.000
    Krążownik 20.740
    Okręt wojenny 14.855
    Pancernik 5.422
    Pathfinder 6.015
    Mały transporter 21.837
    _________________________________________

    Obrońca ODDDaM [S_W]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.407
    Duży transporter 2.425
    Lekki myśliwiec 71.372
    Ciężki myśliwiec 4.586
    Krążownik 4.698
    Okręt wojenny 9.279
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 9.177
    Sonda szpiegowska 12.761
    Bombowiec 516
    Niszczyciel 120
    Gwiazda Śmierci 11
    Pancernik 667
    Reaper 106
    Pathfinder 2.807
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Illidan [GRUPA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 225.941 ( -74.059 )
    Krążownik 19.392 ( -1.348 )
    Okręt wojenny 14.521 ( -334 )
    Pancernik 5.295 ( -127 )
    Pathfinder 5.618 ( -397 )
    Mały transporter 16.408 ( -5.429 )
    _________________________________________

    Obrońca ODDDaM [S_W]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    156.536.094 Metalu, 17.330.875 Kryształu i 7.386.294 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 400.186.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.613.197.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.044.630.400 metalu i 493.541.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 181.253.263 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 919.155.494
    Kryształ: 400.474.475
    Deuter: -390.706
    agresor zyskał łącznie 1.319.239.263 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.180.313.094
    Kryształ: -523.859.875
    Deuter: -90.277.294
    obrońca stracił łącznie 1.794.450.263 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • wishmaster napisał(a):

    Szybko poszło widzę. Dobrze ze kasa mi zdążyła wlecieć, :E stara prawda się sprawdza. Konto „oddane”= konto zezłomowanie. ;)
    Człowiek skoro nie ty ... to wstaw tutaj romowę z sprzedaży i screen przelewu ... ja tu nikogo nie bronię ale nick miałeś zmieniony itp itd ale jeszcze parę godzin przed starciem gadaliśmy . uważam że sprzedając konto usunął byś chociażby buddy bo swoich kolegów na minę ładować byś nie chciał a znamy się troszkę :)

    ja tylko rzucam tu swoje przemyślenia i żeby obsmarować jedną stronę wystaw rozmowy + screeny lub przyjmij złoma na klatę

    Pozdro

    graty starcia
  • Ha ha ha tłumaczenie obrońcy w zestawieniu z postem Teretha bardzo mnie rozbawiło.
    Spodziewałem się gówno-burzy a tu największy detektyw na Ogame rozwiał wątpliwości co do uczciwości starcia.
    Wishmaster miej jaja i sie przyznaj że sie przysnęło. Druga sprawa użadzajac handel kontami do czego sam sie przyznajesz to Ty jesteś winien sytuacji ze na rożnych uni dochodzi do pushu. Agresorowi gratuluje kolejnego bardzo dużego zysku
    senwiatraka
  • a już myślałem, że na tej uni nic się nie dzieje , a tu taka akcja :D haha
    Graty zysku Illidan 8-) wszystko zostało już w tym starciu powiedziane, ale sam fakt, że ktoś "sprzedał/oddał konto" i w niedziele o 6:56 rano wpisuje się jako pierwszy, że to nie jego konto to jest kabaret :E ja to bym pospał znacznie dłużej nie mając konta =)
    PASIPHAE Paragwajski TOP 10 OFF

    :fa: Emerytura :fa:
  • Weekend Warrior napisał(a):

    a już myślałem, że na tej uni nic się nie dzieje , a tu taka akcja :D haha
    Graty zysku Illidan 8-) wszystko zostało już w tym starciu powiedziane, ale sam fakt, że ktoś "sprzedał/oddał konto" i w niedziele o 6:56 rano wpisuje się jako pierwszy, że to nie jego konto to jest kabaret :E ja to bym pospał znacznie dłużej nie mając konta =)
    Niektórzy pracują.

    Nie będę tu niczego tłumaczył. Każdy wie swoje i każdy uważa, ze wie najlepiej. Ja z reszta podobnie. Nikogo tu o nic nie oskarżam. Nie wiem kto kupił, po co i dla kogo, czego? Nie mój biznes. Ja swój cel osiągnąłem. Gram w OG 14 lat. Nigdy nie dostałem złoma na bfs. Tym razem również bym nie dostał. Bo wiem jak się robi fsy i czemu służą. :E ot taka oczywista oczywistość. W ogóle w całej karierze dostałem tylko jednego zloma, na trup uni, Mimas policzył mnie z pz. Poza tym nikt nigdy i nigdzie mnie nie spakował. Konto sprzedałem bo nie mam czasu na tak szybkie uni. Szkoła w tygodniu, praca w weekendy, żona, dwójka dzieci, treningi itp itd. W ciągu ostatniego tygodnia ani razu nie skanowałem. A od początku uni mimo ze miałem 7 moonow z telepami, skanowałem tylko 4 gale. Bez sensu. Do tego ciagle czułem się uwiązany, bo co 15 minut trzeba odświeżyć, a i tak ryzykujesz, ze ktoś na aktach poleci. Tyle ode mnie. Hajs się zgadza, zwróciła mi się cała anty jaka kupiłem. Plus udało się zrobić kilka ST. Reszta martwcie się wy, ewentualnie GO. :R
    Na więcej spinek nie odpowiadam, pozdrawiam najlepszych.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wishmaster ().

  • wishmaster napisał(a):

    Weekend Warrior napisał(a):

    a już myślałem, że na tej uni nic się nie dzieje , a tu taka akcja :D haha
    Graty zysku Illidan 8-) wszystko zostało już w tym starciu powiedziane, ale sam fakt, że ktoś "sprzedał/oddał konto" i w niedziele o 6:56 rano wpisuje się jako pierwszy, że to nie jego konto to jest kabaret :E ja to bym pospał znacznie dłużej nie mając konta =)
    Niektórzy pracują.
    Nie będę tu niczego tłumaczył. Każdy wie swoje i każdy uważa, ze wie najlepiej. Ja z reszta podobnie. Nikogo tu o nic nie oskarżam. Nie wiem kto kupił, po co i dla kogo, czego? Nie mój biznes. Ja swój cel osiągnąłem. Gram w OG 14 lat. Nigdy nie dostałem złoma na bfs. Tym razem również bym nie dostał. Bo wiem jak się robi fsy i czemu służą. :E ot taka oczywista oczywistość. W ogóle w całej karierze dostałem tylko jednego zloma, na trup uni, Mimas policzył mnie z pz. Poza tym nikt nigdy i nigdzie mnie nie spakował. Konto sprzedałem bo nie mam czasu na tak szybkie uni. Szkoła w tygodniu, praca w weekendy, żona, dwójka dzieci, treningi itp itd. W ciągu ostatniego tygodnia ani razu nie skanowałem. A od początku uni mimo ze miałem 7 moonow z telepami, skanowałem tylko 4 gale. Bez sensu. Do tego ciagle czułem się uwiązany, bo co 15 minut trzeba odświeżyć, a i tak ryzykujesz, ze ktoś na aktach poleci. Tyle ode mnie. Hajs się zgadza, zwróciła mi się cała anty jaka kupiłem. Plus udało się zrobić kilka ST. Reszta martwcie się wy, ewentualnie GO. :R
    Na więcej spinek nie odpowiadam, pozdrawiam najlepszych.
    pokaz screeny z sprzedaży i screen z przelewu cwaniaczku xD