Antharas [G K] & Tomx [G K] vs. WilliamWallace ~ 17800.43% pb push I solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Antharas [G K] & Tomx [G K] vs. WilliamWallace ~ 17800.43% pb push I solo


    Długo wyczekiwane pb, każdy lot kończył się ostatnimi czasy fiaskiem , obrońcy się logowali, czasem pisali a czasem człowiek sam musiał ogarnąć że coś jest nie tak ,
    uznałem że wstanę rano, jak to po owocnym piątku może człowiek coś trafi z rana, poszło parę skanów, oczywiście nic nie znalazłem sensownego , została jedna z ostatnich lokalizacji , a tu taka perełka
    Akty się paliła na niektórych planetach ale uznałem ze za często rezygnuje z poderwania floty bo coś się gdzieś pali , flota poszła w ruch, poprawiłem skany, minutki weszły i pozostało czekać i obserwować, z każdą minutą lotu czułem że
    znając moje szczęście obrońca zaraz się zaloguje , a już na pewno w przedziale 5-00.30 minut do dolotu :P
    Na moje szczęście się udało, obrońca przyznał się że miał się przespać 30 minut a wyszło trochę więcej ^^ za postawę i duży poziom kultury w pw życzę :gszo: i polecam się :)
    Pozdrawiam sojusz GK oraz znajomych :P


    Dnia 23-05-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Antharas [G K]
    ________________________________________________

    Pathfinder 355.000
    _________________________________________

    Agresor Tomx [G K]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca WilliamWallace
    ________________________________________________

    Mały transporter 56.261
    Duży transporter 342.623
    Lekki myśliwiec 3.556
    Ciężki myśliwiec 4.592
    Krążownik 726
    Sonda szpiegowska 5.537
    Niszczyciel 3
    Pancernik 190
    Pathfinder 613
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Antharas [G K]
    ________________________________________________

    Pathfinder 354.975 ( -25 )
    _________________________________________

    Agresor Tomx [G K]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca WilliamWallace
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    4.192.162.972 Metalu, 1.952.824.772 Kryształu i 760.888.925 Deuteru
    2.096.081.486 Metalu, 976.412.386 Kryształu i 380.444.463 Deuteru
    1.048.040.743 Metalu, 488.206.193 Kryształu i 190.222.231 Deuteru
    524.020.372 Metalu, 244.103.096 Kryształu i 95.111.116 Deuteru
    262.010.186 Metalu, 122.051.548 Kryształu i 47.555.558 Deuteru
    131.005.093 Metalu, 61.025.774 Kryształu i 23.777.779 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 775.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.458.783.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 892.793.600 metalu i 887.249.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 13.595.944.693 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 17800.43%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 9.145.914.452
    Kryształ: 4.731.497.969
    Deuter: 1.497.800.072
    agresor zyskał łącznie 15.375.212.493 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -10.485.104.852
    Kryształ: -6.062.371.769
    Deuter: -1.507.251.072
    obrońca stracił łącznie 18.054.727.693 jednostek.
  • biorąc pod uwagę moje zdolności taktyczne to jest wysoko :P
    zdarzało się że leciałem po większy procent , ale jak mówiłem , brak szczęścia , obrońca się logował , przynajmniej teraz nakapało , to pewnie za te przepały :)
    No i nie latam po satelitach ^^

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Antharas ().

  • Zapewne zaraz post zniknie ale

    Twoje konto zostało zablokowane do:piątek, 5 czerwca 2020, 09:15
    Powód: Push [1] od WilliamWallace + odsylka do GO

    Skoro minęło ponad 48 godziny od ticketu piszę wszędzie ponieważ dla mnie to wszytko kpina i żart, człowiek stara
    się coś upolować, częściej mu się to nie udaje co SGO też może sprawdzić w logach ile razy flota była wysyłana i
    zostawała zawrócona. Rodzi się pytanie co wolno, czy jak polecę do gracza 1 który loguje się o podobnych godzinach
    a zysk będzie podobny będzie to pusz ? albo gracz 2 zapomni spakować surowców do fs i zostanie trafiony na niebotyczne
    cyferki ? za ten drugi skan, jakby został wyfarmiony to już chyba perm się należy ...
    dołączam screeny skanów coby każdy mógł ocenić. Żeby było śmieszniej po ST na Williamie dostałem pm od gracza że zrobił tam
    przepał i był mocno niezadowolony że jemu się nie udało go trafić , po otrzymaniu bana znów dostałem pm tylko na discordzie
    ze śmiechem że dobrze że to nie on bo by wisiał na banie, jaki tu sens, kiedy można lecieć i nie obawiać się bana, gdy zysk sięga
    2kkk, 3kkk, 5kkk ? jaka jest granica ?
    Najpiej jest zasunąć bana w piątek o 9 później banować innych graczy do około 20 i mieć wywalone w ticket, z tego co pamiętam
    to ticket to priotyt , ale tak ticket powisi, odwołanie będzie odrzucony, podbije do wyżesz instacnij, minie parę dni
    i albo usłyszę że "SGO ma rację bo ufam jego umiejętnością" albo zejdę z bana dzień przed czasem ...

    ibb.co/YyHtkq3
    ibb.co/9yyVntc

    "Nazwa konta, którego dotyczy blokada: Antharas

    Otrzymany komunikat błędu/powodu blokady:pish z William Wallace + odsyłka

    Powód odwołania:

    Witam,
    Pisze w sprawie blokady konta za push prosząc o odblokowanie konta ponieważ blokaza została założona niesłusznie
    Nie rozumiem podstawy bana, wstałem w sobotę z samego rana, skanowalem okolice jak zawsze mam to w zwyczaju od pierwszej planety do ostatniej +-20do30 układów w lewo i prawo, wyskanowalem obronce, poleciałem i się udało, obrońca później napisał wiadomość że mu się przysnęło i pogratulował, dodatkowo dostałem informację że uciekł z 1 galaktyki ponieważ inny gracz chciał go tam zezlomowac. Więc w czym jest problem, chcą mi Państwo wlepić blokadę na siłę? Czy sprawa ma głębsze podłoże jakim jest rakietowanie go ciap grającego na tym uni jako Dagusia
    Dodatkowe informacje, które uważasz, że mogą być pomocne:
    +
    dodatkowo zadam pytanie, załączyłem skany dwóch graczy , czy jeżeli jakimś cudem uda mi się wyzłomować gracz 2 lub zapomni zapakować pokaźnej ilości surowców to będzie to push ?
    albo jak gracz 1 któremu fsy wracają około godziny 19 zapomni odebrać i też dostanie złom podobnie jak William to też będzie ban ?
  • Temat przeczyszczony poniewaz jak ktoś już dobrze zauwazył "Zaraz dostaniesz odpowiedź od moda że do skarg i zażaleń masz support". Nie widzę więc potrzeby aby cała korespondencja została tutaj przedstawiana. Antharas, były GO, a nie potrafisz nawet sprawdzić kto zajmuje się jakim rewirem na forum (podpowiem, że nie jest to Ruda). Jeżeli nie chcesz rangi ex- zapraszam do ticketa. Obiecuję, że będzie on dla nas priorytetem.

    Kolejne posty dotyczące supportu będą kasowane.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Antharas napisał(a):

    Czy sprawa ma głębsze podłoże jakim jest rakietowanie go ciap grającego na tym uni jako Dagusia
    To nieprawda! Przeca bany Rudego i Grubego były w pełni zasłużone. Twój też zapewne :E Zaraz poleci Aduch i Guderian, bo na pewno coś klonują czy tam mnożą teraz. A potem cała reszta tej napuszowanej ferajny, co gnębi niewinną i na pewno nie używającej bota GO Ciap.

    No i wszyscy proelo flociarze mają dowód, że nie warto latać na innych, tylko trza się skupić na kopalniach i ekspedycjach. Jak na przykład Go Ciap
  • Uuuuu... Myślę że jak faktycznie czysto zagrałeś to Ci oddadzą tą surkę :)

    Zysk fajny :P Ciekawe na co ktoś tyle surki zbierał xD

    Graty bp push solo :E

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Biorąc pod uwagę że odwołuje się już do Comy
    A moja droga wyglądała następująco
    Sgo śmiechła ze nic nie wyniosłem że szkolenia go
    Więc napisałem 3 sposoby na dobry push, zdenerwowałem tym bo miało to ręce i nogi
    Więc zarzuciła mi poważnie z kontem - multi
    Myślę że jeszcze z 2 czy 3 tickety i dowiedziałbym się ze poleciałem na bocie na swoje multi na którym wyłączyłem bota i zrobiłem push chwaląc się tym na prawo i lewo :)
    Później od GA dowiedziałem że ze moje zeznania nie są spójne :) dla zainteresowanych mogę dać screeny z ticketow, mnie to nie boli,
    No i czekam na CoMa który powie tak,, ufam osądowi sgo, dziękuję,,
    :)

    Śmiech na sali