Ares [GRUPA] vs. Oddam Zamienie u 68 ~ 3565.98%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ares [GRUPA] vs. Oddam Zamienie u 68 ~ 3565.98%



    To szybko nie odda...
    Historia tego zaczyna się od @Truskawkowyy bo począwszy leciałem własnie na niego gdy udało mi się znaleźć te oto flotę na 40'stce.
    Na szczęście po chwili truskawkowy zalogował, nie zastanawiając się zawróciłem i liczyłem już tego pana poniżej, w tym wszystkim jeden dofarm ( 1500 MT ) nie został zawrócony ale niech też coś ma :)

    Obrońcy chyba zostaję życzyć powodzenia, domniemuje że gra na u68 skoro taki nick tutaj.



    [ciach]




    Dnia 13-05-2020 15:49:15 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Ares [GRUPA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 120.034
    Krążownik 11.476
    Okręt wojenny 4.000
    Pancernik 572
    Pathfinder 1.037

    _________________________________________

    Obrońca Oddam Zamienie u 68
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.435
    Duży transporter 1.509
    Lekki myśliwiec 11.804
    Ciężki myśliwiec 2.861
    Krążownik 975
    Okręt wojenny 2.583
    Recykler 17
    Bombowiec 273
    Niszczyciel 139
    Pancernik 382
    Reaper 107
    Pathfinder 1.675

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Ares [GRUPA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 110.105 ( -9.929 )
    Krążownik 11.450 ( -26 )
    Okręt wojenny 4.000 ( -0 )
    Pancernik 572 ( -0 )
    Pathfinder 1.034 ( -3 )

    _________________________________________

    Obrońca Oddam Zamienie u 68
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    675 Metalu, 70.575 Kryształu i 1.122.089 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 40.563.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 434.695.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 232.546.400 metalu i 124.052.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.193.339 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 202.216.075
    Kryształ: 113.966.575
    Deuter: 1.046.089
    agresor zyskał łącznie 317.228.739 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -260.352.675
    Kryształ: -144.979.575
    Deuter: -30.556.089
    obrońca stracił łącznie 435.888.339 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Moderator Neferet:
    Piosenka z wulgaryzmami
  • Illidan napisał(a):

    Truskawkowyy napisał(a):

    chyba coś ci się pomyliło ; ) nigdy nie grałem na uni 68
    a po pierwsze jak nie potrafisz grać to nie graj bo widzę że banik poszedł za push ; )
    Czytaj ze zrozumieniem... Akurat nie za push :)
    Brawo Ty. Nie zmienia to i tak faktu ze jestes oszustem i nie potrafisz grac uczciwie. Zreszta jak i cala Twoja banda ktora po kolei predzej czy pozniej dostaje banana
  • kiki3 napisał(a):

    Szczerze? to na tej uni z top 100 moze z 10 w porywach do 20 gra uczciwie reszta to szkoda gadać jak nie pushery to multi dlatego zdecydowałem zakończyć gre na tym przekręconym uniwersum i oddać konto za jakaś monete póki ceny jako takie
    Nie do konca sie z Toba zgodze, da sie grac uczciwie i miec wysoki top, niemniej jesli grupa to dracarys z Himalii to mozna sie po nich spodziewać samych przekrętów. Ilidana nie znam (chyba ze sie pod innym nickiem ukrywa) to nie bede ocenial wiec pogratuluje starcia.
  • Podziwiam ludzi którzy wypowiadają się na temat o którym nie mają pojęcia, podobno gram podobno nie może zarzucę screena



    kordynaty mojego konta :

    1:29:11



    Macie podane kiedy oddałem konto.

    Szanuje ludzi którzy mówią a nic nie wiedzą, chciałbym zapytać personalnie @podglaznik i @tereth2 niech podadzą jedno st lub sytuacje gdzie znienawidzony Winter się spuszował. Czekam z utęsknieniem.

    Gdyby ktoś chciał wyjaśnić jak człowiek jakieś nieścisłości to zapraszam na discordy :

    Nieoficjalny Discord Ogame

    Arkusz Ekspedycyjny made in Winter

    Je
  • Winter napisał(a):

    Podziwiam ludzi którzy wypowiadają się na temat o którym nie mają pojęcia, podobno gram podobno nie może zarzucę screena



    kordynaty mojego konta :

    1:29:11



    Macie podane kiedy oddałem konto.

    Szanuje ludzi którzy mówią a nic nie wiedzą, chciałbym zapytać personalnie @podglaznik i @tereth2 niech podadzą jedno st lub sytuacje gdzie znienawidzony Winter się spuszował. Czekam z utęsknieniem.

    Gdyby ktoś chciał wyjaśnić jak człowiek jakieś nieścisłości to zapraszam na discordy :

    Nieoficjalny Discord Ogame

    Arkusz Ekspedycyjny made in Winter

    Je
    masz stalowe nerwy ;)
    Zawistni ludzie z chęcią zgotują Ci piekło..
    Dopóki nie poznasz ich domowych adresów (Edit)

    TOP 1 Solo X1 PL
    TOP 2 Solo X1 PL
  • Winter napisał(a):

    Podziwiam ludzi którzy wypowiadają się na temat o którym nie mają pojęcia, podobno gram podobno nie może zarzucę screena
    kordynaty mojego konta :

    1:29:11



    Macie podane kiedy oddałem konto.

    Szanuje ludzi którzy mówią a nic nie wiedzą, chciałbym zapytać personalnie @podglaznik i @tereth2 niech podadzą jedno st lub sytuacje gdzie znienawidzony Winter się spuszował. Czekam z utęsknieniem.

    Gdyby ktoś chciał wyjaśnić jak człowiek jakieś nieścisłości to zapraszam na discordy :

    Nieoficjalny Discord Ogame

    Arkusz Ekspedycyjny made in Winter

    Je
    Czytaj ze zrozumieniem. Po pierwsze nie napisalem o pushach tylko o robieniu przekretow. Ale jesli chodzi o Ciebie to tak podaje link do starcia w ktorym spushowales moze nie siebie ale kogos i to flota wybudowana na bledzie gry (rynek).

    TOP 1 SOLO CzikaCzikaBomba vs. TheEnd ~ 60499.9%

    Dodatkowo chcialem Ci przypomniec o tym jak na bocie podnoszacym flote grales i ktorego 4x udalo mi sie ominac. Wystarczylo wyslac dwa ataki: jeden na moona i drugi na planete ale pozniej o czas dolotu Twojej floty z moona na planete na stacjonuj na 100% plus 20sekund. Tak na forum gdybys tu tez tego samego bota uzywal, moze komus pomoze.

    Na dodatek Ci powiem ze jeden nasz wspólny znajomy mi to potwierdzil i wyslal screeny wiec sie nie obnos ze swoja uczciwoscia

    Edit: dla niewtajemniczonych. Za to starcie poszedl ban na 2 tygodnie dla obu graczy. Po tym banie znowu przylapalem Wintera na tworzeniu floty za pomoca buga z rynku. Wyslalem do GO screena z skana duzej ilosci surki oraz floty i po 30minutach dostal bana juz nieodwracalnego wiec te jego wyjaśnienia ze chcial wielkodusznie pokazac jak nowa wersja zepsuła gre mozna do kosza wsadzic...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez podglaznik ().

  • Edit: zapomnialem o najważniejszym : atakującemu gratulacje, pokonanemu Szo, uni jest młode, uda się odbudować. Chyba że oddał/zamienił i już gra na u68, to powodzenia tam!


    Podgłaźnik: Ale może całym dracarys swoich zacnych ust sobie nie wycieraj, bo było u nas sporo bardzo sympatycznych osób, które kombinowaniem się nie zajmowały. Do mnie się błoto spokojnie przylepi, ale im wyrządzasz krzywdę pisząc w ten sposób. Także jak atakujesz, to proszę bezpośrednio zainteresowanych, a nie sojusz, bo fajny całkiem był. W swojej krucjacie na rzecz czystości i uczciwości w grze nie zapomnij tylko, że mając w swoim sojuszu takich kreatywnych księgowych ogame, że my przy nich to pikuś, siedziałeś długo cichutko i nie narzekałeś na przekręty. Dopiero jak się na ciebie zdaje się wypięli sojusznicy to niezwykle wokalny się zrobiłeś.

    Mnie zagadywałeś o różne oszustwa w prywatnych wiadomościach, a wystarczyło zapytać na wspólnym discordzie do którego miałeś jak wszyscy dostęp to bym Ci uczciwie odpowiedział, co robię nieuczciwie. PW to nie jest dobre miejsce do przyznawania się do jakichkolwiek występków.

    Pozdrawiam i życzę więcej dystansu, bo wyciąganie sprawy sprzed około roku w ST ludzi którzy nie mają z nami nic wspólnego, na uni na którym od dłuższego czasu żaden z nas nie gra mocno sugeruje że ból jest nieproporcjonalnie duży i trwały. Trzymaj się i dychnij nieco, nie ma potrzeby robienia gównoburzy w przypadkowym wątku.

    PS. Kusy jeszcze się chyba babra w tym ogejmowym szambie, ale jego jedyne przewinienie to stworzenie najlepszej sygnaturki w historii, poza tym ze mną nigdy nie kombinował.
  • Puck Puck napisał(a):

    Edit: zapomnialem o najważniejszym : atakującemu gratulacje, pokonanemu Szo, uni jest młode, uda się odbudować. Chyba że oddał/zamienił i już gra na u68, to powodzenia tam!


    Podgłaźnik: Ale może całym dracarys swoich zacnych ust sobie nie wycieraj, bo było u nas sporo bardzo sympatycznych osób, które kombinowaniem się nie zajmowały. Do mnie się błoto spokojnie przylepi, ale im wyrządzasz krzywdę pisząc w ten sposób. Także jak atakujesz, to proszę bezpośrednio zainteresowanych, a nie sojusz, bo fajny całkiem był. W swojej krucjacie na rzecz czystości i uczciwości w grze nie zapomnij tylko, że mając w swoim sojuszu takich kreatywnych księgowych ogame, że my przy nich to pikuś, siedziałeś długo cichutko i nie narzekałeś na przekręty. Dopiero jak się na ciebie zdaje się wypięli sojusznicy to niezwykle wokalny się zrobiłeś.

    Mnie zagadywałeś o różne oszustwa w prywatnych wiadomościach, a wystarczyło zapytać na wspólnym discordzie do którego miałeś jak wszyscy dostęp to bym Ci uczciwie odpowiedział, co robię nieuczciwie. PW to nie jest dobre miejsce do przyznawania się do jakichkolwiek występków.

    Pozdrawiam i życzę więcej dystansu, bo wyciąganie sprawy sprzed około roku w ST ludzi którzy nie mają z nami nic wspólnego, na uni na którym od dłuższego czasu żaden z nas nie gra mocno sugeruje że ból jest nieproporcjonalnie duży i trwały. Trzymaj się i dychnij nieco, nie ma potrzeby robienia gównoburzy w przypadkowym wątku.

    PS. Kusy jeszcze się chyba babra w tym ogejmowym szambie, ale jego jedyne przewinienie to stworzenie najlepszej sygnaturki w historii, poza tym ze mną nigdy nie kombinował.
    Faktycznie moze niepotrzebnie uogolnilem ale wielu amatorów nieczystej gry u was bylo zaprzeczyć temu nie mozesz ;) co do Ciebie wielkich pretensji nie mialem, bot duzo mniej kosztował niz dex ktory nasz szanowny top1 od Ciebie za kase kupowal, tajemnica to nie bylo, a jak sam zauwazyles na pw Cie podpuszczalem zebys banika zarobil :)

    Jednak co do pretensji o nieuczciwą gre to zawsze je mialem, przypomnij sobie m.in. defjota i jego przekrety.

    Jesli zas chodzi o to ze Zgon kupil polowe uni a byl moim sojusznikiem to owszem mialem z tym duzy problem ale wiadomo ze w tej sytuacji o tym sie glosno nie mowilo tylko na prywatnym kanale. Nie wiem czy wiesz ale nawet nam sojusznikom o swoich zakupach nie mowil a wrecz sie ich wypieral, chociaz wszyscy wiedzielismy jaka jest prawda... Poza tym nie sojusznicy tylko sojusznik, liczba pojedyncza ;)

    Nie mialem zamiaru urzadzac gownoburzy w tym starciu ale wystarczy uderzyć w stół a nożyce sie odezwa, zwlaszcza te anonimowe :)

    Zeby Go nie wkurzac to mysle ze czas zakończyć dyskusje a co by post nie zostal skasowany to jeszcze raz...
    ...GRATULACJE ATAKUJACEMU, SZ/O OBRONCY!!!