Ares [GRUPA] & Pershing [GRUPA] vs. Chief Horizon [SMURFS] ~ 3404.62%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ares [GRUPA] & Pershing [GRUPA] vs. Chief Horizon [SMURFS] ~ 3404.62%



    Bocik chyba się popsuł po raz 2 na tym uni
    Obrońca odbudował się jak feniks lecz niestety został ugaszony na jakiś czas


    Dnia 13-05-2020 02:11:55 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Ares [GRUPA]
    ________________________________________________

    Krążownik 9.805
    Okręt wojenny 5.386
    Sonda szpiegowska 4

    _________________________________________

    Agresor Pershing [GRUPA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 43.734
    Okręt wojenny 1.488
    Pancernik 1.553
    Krążownik 1.323

    _________________________________________

    Obrońca Chief Horizon [SMURFS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.505
    Duży transporter 2.564
    Lekki myśliwiec 19.301
    Ciężki myśliwiec 498
    Krążownik 2.755
    Okręt wojenny 720
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.002
    Sonda szpiegowska 14.677
    Bombowiec 76
    Niszczyciel 40
    Gwiazda Śmierci 2
    Pancernik 667
    Reaper 20
    Pathfinder 350

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Ares [GRUPA]
    ________________________________________________

    Krążownik 9.444 ( -361 )
    Okręt wojenny 5.326 ( -60 )
    Sonda szpiegowska 3 ( -1 )

    _________________________________________

    Agresor Pershing [GRUPA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 31.070 ( -12.664 )
    Okręt wojenny 1.464 ( -24 )
    Pancernik 1.527 ( -26 )
    Krążownik 1.272 ( -51 )

    _________________________________________

    Obrońca Chief Horizon [SMURFS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    2.356.221 Metalu, 16.744 Kryształu i 2.083.210 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 69.855.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 381.405.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 216.253.600 metalu i 124.208.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 4.456.175 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 167.817.821
    Kryształ: 106.375.744
    Deuter: 869.210
    agresor zyskał łącznie 275.062.775 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -221.881.221
    Kryształ: -137.427.744
    Deuter: -26.552.210
    obrońca stracił łącznie 385.861.175 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Illidan ().

  • Szanowny Panie/Chłopcze

    Proszę Cię abyś przemyślał to co napisałeś odnoście używania przeze mnie bota. Pisanie takich oskarżeń z tego powodu, że zasnąłem 3 minuty przed zrobieniem FS zasługuje na "unbana".
    Z tego co się z orientowałem po próbach ataku na innych to wiele osób używało bota aby uniknąć ataku. Jednak nie ja.

    Co do "feniksa" to jeżeli jesteś ciekawy jak to się robi na pisz na mój prywatny adres email: ernestp5420@gmail.com to prześlę Ci wyciąg z karty kredytowej za zakup Anty.

    Rozumem, że się cieszysz jak dziecko, że sam nie mogłeś dopaść floty i ktoś Ci pomógł, ale pamiętaj to tylko zabawa i tak do tego podchodź.

    Liczę na zmianę treści Twojego posta i/lub przeprosiny w odpowiedzi. Jeżeli uzyskam informację, że to Pan/Ty zgłosiłeś bezpodstawnie używanie przeze mnie oprogramowania do ucieczek przed atakami to niewątpliwie wystąpię z żądaniem zwrotu przez Ciebie środków, które wydałem na Anty (od 2:31 am 11 May 2020 było to 1500 PLN), a z których teraz nie mogę korzystać.

    BTW 1 część złomu zebrałem ja bo za anty szybko wybudowałem recyklery
    BTW 2 proszę nie pytać czemu tyle chce mi się wydawać na tą grę; może lubię czekać na to ce ekspedycja przyniesie. to trochę lepsze niż lotto. Częściej są losowania.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Blues ().

  • Ernestp napisał(a):

    Szanowny Panie/Chłopcze

    Proszę Cię abyś przemyślał to co napisałeś odnoście używania przeze mnie bota. Pisanie takich oskarżeń z tego powodu, że zasnąłem 3 minuty przed zrobieniem FS zasługuje na "unbana".
    Z tego co się z orientowałem po próbach ataku na innych to wiele osób używało bota aby uniknąć ataku. Jednak nie ja.

    Co do "feniksa" to jeżeli jesteś ciekawy jak to się robi na pisz na mój prywatny adres email: ernestp5420@gmail.com to prześlę Ci wyciąg z karty kredytowej za zakup Anty.

    Rozumem, że się cieszysz jak dziecko, że sam nie mogłeś dopaść floty i ktoś Ci pomógł, ale pamiętaj to tylko zabawa i tak do tego podchodź.

    Liczę na zmianę treści Twojego posta i/lub przeprosiny w odpowiedzi. Jeżeli uzyskam informację, że to Pan/Ty zgłosiłeś bezpodstawnie używanie przeze mnie oprogramowania do ucieczek przed atakami to niewątpliwie wystąpię z żądaniem zwrotu przez Ciebie środków, które wydałem na Anty (od 2:31 am 11 May 2020 było to 1500 PLN), a z których teraz nie mogę korzystać.

    BTW 1 część złomu zebrałem ja bo za anty szybko wybudowałem recyklery
    BTW 2 proszę nie pytać czemu tyle chce mi się wydawać na tą grę; może lubię czekać na to ce ekspedycja przyniesie. to trochę lepsze niż lotto. Częściej są losowania.
    Hahah,
    Zacznijmy od tego że nie leciałem sam ze względu że dostalem zaproszenie na Ciebie.
    Z 2 dni wczesniej również Cię złożyłem bez niczyjej pomocy.

    Nie zgłaszałem Cię bo jesteś moją farmą do łatwych surowców.
    Nawet jeśli bym to zrobił to twoje żądania są śmieszne i wyrwane z kosmosu bo nie mam mocy sprawczej do banowania.
    Wniosek o Bocie może nasunął mi się za szybko ale czas zweryfikuje kiedy wrócisz.

    A co do twoich "płatności" to miękki jesteś jeśli myslisz ze postawienie 100 recka ( 500 zebrane łącznie ) gdy do zebrania jest 13.5k
    Także żale wypisuje na supporcie a nie tu.

    Tyle z mojej strony. Żegnam
  • Ernestp napisał(a):

    Szanowny Panie/Chłopcze

    Proszę Cię abyś przemyślał to co napisałeś odnoście używania przeze mnie bota. Pisanie takich oskarżeń z tego powodu, że zasnąłem 3 minuty przed zrobieniem FS zasługuje na "unbana".
    Z tego co się z orientowałem po próbach ataku na innych to wiele osób używało bota aby uniknąć ataku. Jednak nie ja.

    Co do "feniksa" to jeżeli jesteś ciekawy jak to się robi na pisz na mój prywatny adres email: ernestp5420@gmail.com to prześlę Ci wyciąg z karty kredytowej za zakup Anty.

    Rozumem, że się cieszysz jak dziecko, że sam nie mogłeś dopaść floty i ktoś Ci pomógł, ale pamiętaj to tylko zabawa i tak do tego podchodź.

    Liczę na zmianę treści Twojego posta i/lub przeprosiny w odpowiedzi. Jeżeli uzyskam informację, że to Pan/Ty zgłosiłeś bezpodstawnie używanie przeze mnie oprogramowania do ucieczek przed atakami to niewątpliwie wystąpię z żądaniem zwrotu przez Ciebie środków, które wydałem na Anty (od 2:31 am 11 May 2020 było to 1500 PLN), a z których teraz nie mogę korzystać.

    BTW 1 część złomu zebrałem ja bo za anty szybko wybudowałem recyklery
    BTW 2 proszę nie pytać czemu tyle chce mi się wydawać na tą grę; może lubię czekać na to ce ekspedycja przyniesie. to trochę lepsze niż lotto. Częściej są losowania.
    ja tylko napisze tyle " xD "

    ilość anty O.o skill kupiony :)
    Brawo . cała topka mi imponuje ilością wydanej kasy na ta gierke komputerową ale powiem ci jedna tajemnice ja wydałem 20 zł na oficerów i trzymam się top 10...
    ty wydałeś 1500 zł ... i jesteś niczym ... Szok ...

    Graty starcia teraz powoli anty gracze będą wyłapywani kwestia czasu
  • wiele osób juz kilka miesiecy temu wypowiadało sie na ten temat i wszyscy zgodnie dochodzili do wniosku ze bez antymateri przynajmniej na sztab dowodzenia na miesiac co kosztuje ponad 210k anty + kupywanie robotów i dopalaczy bez tego nie da sie być w top 10 no chyba ze masz armie multikont które ciebie wspomagają
  • kiki3 napisał(a):

    wiele osób juz kilka miesiecy temu wypowiadało sie na ten temat i wszyscy zgodnie dochodzili do wniosku ze bez antymateri przynajmniej na sztab dowodzenia na miesiac co kosztuje ponad 210k anty + kupywanie robotów i dopalaczy bez tego nie da sie być w top 10 no chyba ze masz armie multikont które ciebie wspomagają
    chodż zaparszam na priv pokaże ci rachunek mój caly a wtedy zamkniesz jadaczkę :) 20 zl to jest calość ile wydałem ..

    zna mnie tutaj mnóstwo osób i większość może to potwierdzić :) tak że zluzuj majteczki :) jak byś mi dał 200 zł na anty byłbym teraz top 2 lekko :)

    Wynik ekspedycji [1:348:16]14.05.2020 07:39:14Od: dowódca flotyNa małym księżycu z własną atmosferą Twoja ekspedycja znalazła ogromne złoża surowców. Załoga na powierzchni stara się zebrać i załadować naturalny skarb.Zrabowano: 7.371.000 Kryształ.



    tak żebyś miał mały wgląd siedzę i gram a nie ładuje kasy w grę

    pozdro Amatorze
  • NowyLolek napisał(a):




    Tutaj doładowałem trochę anty na początek i różnica taka, że ekspedycje zaczęły latać dzień czy dwa szybciej. Nie wiem czy było warto. Sztab na tydzień wystarczy, żeby oszczędzić trochę kryształu na technologię szpiegowską i od razu mieć admirała. Tyle.
    Te pieprzenie grając od 0 odkrywcą bez anty pierwsza planete skolonizujesz dopiero po dwóch dniach przy dobrych wiatrach wiesz gdzie wtedy będą ludzie co grają z anty?
    Dopalaczem 20% do metalu doszedłeś do top 20... większej głupoty nie słyszałem
    Sztab na tydzień to na początek może i dobre ale jak ci sie skonczy to automatycznie spada ci mozliwosc wysyłania dodatkowej ekspy i mówisz ze mimo to i tak dajesz rade zajsć dalej niz ktos ze sztabem na miesiąc

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kiki3 ().

  • tereth2 napisał(a):

    chodż zaparszam na priv pokaże ci rachunek mój caly a wtedy zamkniesz jadaczkę :) 20 zl to jest calość ile wydałem ..
    tak jak pisałem może i wydałeś 20 zł ale iloma kontami jeszcze sie wspomagasz albo może i grasz uczciwie ale jak nieliczni siedzisz w tej grze cały dzien i noc i tylko wysyłasz ekspy i farmisz, to może tak tez się da być w topce, a twoje życie ogranicza się do Ogame
  • kiki3 napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    chodż zaparszam na priv pokaże ci rachunek mój caly a wtedy zamkniesz jadaczkę :) 20 zl to jest calość ile wydałem ..
    tak jak pisałem może i wydałeś 20 zł ale iloma kontami jeszcze sie wspomagasz albo może i grasz uczciwie ale jak nieliczni siedzisz w tej grze cały dzien i noc i tylko wysyłasz ekspy i farmisz, to może tak tez się da być w topce, a twoje życie ogranicza się do Ogame
    dokładnie pandemia mi nie służy płaca mi za siedzenie w domu nudzi mi się to gram :) Proste
    co do wspomagaczy ... zapraszam do lektory na uni leda .. brzydze sie oszustwem pushami skupem kont i zawsze o tym naj więcej gadam i szczekam
    na ledzie zakończyłem gierke bo miałem dość przekrętów topki .. a nieudacznictwo supportu to była jakaś paranoja :) miejmy nadzieje że tutaj będzie lepiej a jak nie to za chwile i swoje konto "oddam"
    i tyle z mojej gry :)
  • Kiki ale ty jesteś [ciach]...

    Wprawdzie dostałem tu konto (a nawet mi je wciśnięto) było w top50 i miało około ćwierć miliona punktów.... poprzednik grał bez anty.. co było widać bo po najechaniu na skromną ilość anty pokazywało że wszystko znaleziono... ja też nie kupuję anty.... a teraz jak nie ma handlarza to zupełnie nie jest potrzebna... nie mam żadnego ekstra konta... żadnego zaprzyjaźnionego który sprzeda mi statki po minimalu.... mam nawet problem żeby paliwo kupić... i to za kryształ...

    gram na koncie 2 dni... złomując,farmiąc i latając na ekspedycje zarobiłem już 700 baniek surki... gdybym ją wydał byłbym top5.... bez grama antymaterii.... nie wydaję bo nie chcę zawężać sobie grona potencjalnych "darczyńców" więc celowo zaniżam sobie topkę

    jeśli piszesz że bez wydania 200zł nie da się być w top10.... [ciach]... i nie masz pojęcia o graniu


    Illidianowi z Purge gratuluję starcia... pędzisz nieubłaganie... przy takim szczęściu do duuużych starć nie będzie szans Cię dogonić póki będziesz tak aktywnie grał...

    Obrońcy SzO... mało ważne czy z anty czy bez... o ile ban był niesłuszny

    Edit.. dodam jeszcze że przez te 2 dni znalazłem na ekspach 11k antymaterii... za którą można sobie dwukrotnie włączyć admirała flot na tydzień.... a nie trzeba mieć całego sztabu na dodatkowy slot na ekspedycję... wystarczy sam admirał


    Masz tu jeszcze raport z jednej z ekspedycji... jeśli nie wiesz skąd między innymi się bierze surowce:

    Wynik ekspedycji 14.05.2020 16:04:32
    Od: dowódca floty

    Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku
    kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić
    statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce.


    Zrabowano: 16.435.583 Kryształ.

    Moderator Neferet:
    Obraza

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .Rolus Skunototeles. ().

  • .Rolus Skunototeles. napisał(a):

    Kiki ale ty jesteś [ciach]...

    Wprawdzie dostałem tu konto (a nawet mi je wciśnięto) było w top50 i miało około ćwierć miliona punktów.... poprzednik grał bez anty.. co było widać bo po najechaniu na skromną ilość anty pokazywało że wszystko znaleziono... ja też nie kupuję anty.... a teraz jak nie ma handlarza to zupełnie nie jest potrzebna... nie mam żadnego ekstra konta... żadnego zaprzyjaźnionego który sprzeda mi statki po minimalu.... mam nawet problem żeby paliwo kupić... i to za kryształ...

    gram na koncie 2 dni... złomując,farmiąc i latając na ekspedycje zarobiłem już 700 baniek surki... gdybym ją wydał byłbym top5.... bez grama antymaterii.... nie wydaję bo nie chcę zawężać sobie grona potencjalnych "darczyńców" więc celowo zaniżam sobie topkę

    jeśli piszesz że bez wydania 200zł nie da się być w top10.... [ciach]... i nie masz pojęcia o graniu


    Illidianowi z Purge gratuluję starcia... pędzisz nieubłaganie... przy takim szczęściu do duuużych starć nie będzie szans Cię dogonić póki będziesz tak aktywnie grał...

    Obrońcy SzO... mało ważne czy z anty czy bez... o ile ban był niesłuszny

    Edit.. dodam jeszcze że przez te 2 dni znalazłem na ekspach 11k antymaterii... za którą można sobie dwukrotnie włączyć admirała flot na tydzień.... a nie trzeba mieć całego sztabu na dodatkowy slot na ekspedycję... wystarczy sam admirał


    Masz tu jeszcze raport z jednej z ekspedycji... jeśli nie wiesz skąd między innymi się bierze surowce:




    Wynik ekspedycji 14.05.2020 16:04:32
    Od: dowódca floty

    Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statku
    kosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić
    statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce.


    Zrabowano: 16.435.583 Kryształ.
    Ktoś mądrze w końcu napisał. Sam mam znajomego @Hefi który od zawsze gra totalnie bez anty i nie raz top 5 był w stanie osiągać w pierszych tygodniach Universum .

    Ja nie będę ukrywał że oczywiście używam antymaterii ale ogranicza się to wyłącznie całego sztabu, Boosty do stoczni w setkach, budynków itp
    Eko nie mam. boostów do kopalni też nie. Ale nie mam problemu żeby przeklikać teleport czy przyspieszyć budowanie statków.

    Jak czytam o kupowaniu kont czy botach to śmiać mi się chce. Wystarczy grać aktywynie i mądrze rozbudowywać konto i idziesz do góry.
    Co do ekspedycji są one silne ale przy 80% PZ złomowanie daje kolosalnie większe zysk.
  • Haha znowu anty zadyma :E
    Pierwsze co to gratuluje starcia,bo po to ten dział.

    Napiszę ,tylko coś od siebie - bo jak to czytam to mi śruba schodzi -_-
    20 złotych i top 10 - matematycznie i logicznie padłem na twarz.
    Wy wszyscy z topki to siebie warci ,poza niektórymi wyjątkami .
    Można wybić topkę bez siana - jak się życie poświeci z reala i się napierd.... cały dzień


    ZA anty kupujesz czasz XD ogame to czas liczb.
    Zmiana liczb w czasie XD

    Niestety kupujesz też pierwsze piękne ST na uni.

    Każda inwestycja nawet mała na początku procentuje długi czas.
    kupuję trampki - tarmki na exp - wszystko procentuje.
    2 miecha i jestem w top 10 z nakładem na oficerów i dopalacze na początku na 3 pierwszych planetach.

    Tak jestem nobem co dopalcze ma i za anty gra.i ma ledwie top 66
    a byłem top 130 XD
    A zawsze jak nie było surowców za anty top 10 minimum ,youdin top 3 bez siana-ale czasu koledzy trzeba i STeki uciekają-
    Na nekkar gość mnie dojechał jak byłem top 7 i puchłem strasznie na eco ;] gość z top 6 i 9 tak JEDEN GOŚĆ heheh dobre co ? taka akcja ...


    Więc : 20 złotych w top 10 ?
    sorry za zamiecenie starcia ,ale musiało się ulać na ciocię

    pozdro cwaniaki :E :E :E
    mamy już takie same expy a tata karty nie chce dać i się nie opłaca heheh
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E
  • Matematyk DS napisał(a):

    Haha znowu anty zadyma :E
    Pierwsze co to gratuluje starcia,bo po to ten dział.

    Napiszę ,tylko coś od siebie - bo jak to czytam to mi śruba schodzi -_-
    20 złotych i top 10 - matematycznie i logicznie padłem na twarz.
    Wy wszyscy z topki to siebie warci ,poza niektórymi wyjątkami .
    Można wybić topkę bez siana - jak się życie poświeci z reala i się napierd.... cały dzień


    ZA anty kupujesz czasz XD ogame to czas liczb.
    Zmiana liczb w czasie XD

    Niestety kupujesz też pierwsze piękne ST na uni.

    Każda inwestycja nawet mała na początku procentuje długi czas.
    kupuję trampki - tarmki na exp - wszystko procentuje.
    2 miecha i jestem w top 10 z nakładem na oficerów i dopalacze na początku na 3 pierwszych planetach.

    Tak jestem nobem co dopalcze ma i za anty gra.i ma ledwie top 66
    a byłem top 130 XD
    A zawsze jak nie było surowców za anty top 10 minimum ,youdin top 3 bez siana-ale czasu koledzy trzeba i STeki uciekają-
    Na nekkar gość mnie dojechał jak byłem top 7 i puchłem strasznie na eco ;] gość z top 6 i 9 tak JEDEN GOŚĆ heheh dobre co ? taka akcja ...


    Więc : 20 złotych w top 10 ?
    sorry za zamiecenie starcia ,ale musiało się ulać na ciocię

    pozdro cwaniaki :E :E :E
    mamy już takie same expy a tata karty nie chce dać i się nie opłaca heheh
    gdydbys mnie znal wiedzialbys ze to prawda :) jak cos zapraszam na priv pokaze ci moj rachunek :) pozdro
  • @tereth2 nie warto kolejny raz wchodzić w dyskusje. Oni wią :E
    Wią, że nie da rady bez paru stówek zainwestowanych w konto być wysoko w top.
    Wią, że tylko ze sztabem na 3 miesiące masz ekstra slot na ekspedycję :E
    Wią, że jak jesteś wysoko w top, to albo wydajesz na anty, albo na konta, albo sam prowadzisz ich ze 100.
    A skąd to wią?
    No bo skoro im się nie udało, to innym też nie może :E