Samoistna zmiana nicku

  • 7.2.1-pl8
  • Zgłoszone
  • Samoistna zmiana nicku

    Przy próbie włączenia podglądu mobilnego w ustawieniach, wiedząc że i tak zostanę o to zapytany, podmieniłem nick w rubryce na mój aktualny. Wyświetliło się rzecz jasna zapytanie o zmianę na aktualny nick, toteż z myślą, że w ten sposób uniknę niechcianych zmian, kliknąłem "Tak" i ku mojemu zdziwieniu mój nick się zmienił na ten, który uprzednio wykasowałem z rubryki.

    Powtórzę, w komunikacie, zarówno jak w rubryce widniał zupełnie inny nick niż ten, na który ostatecznie się zmienił.

    Dobrze by było, żeby ktoś na szczeblu technicznym przejrzał panel ustawień od fundamentów, bo zupełnie nic tam nie działa jak powinno.
    Zaraz się może okazać, że nie tylko nicki i status urlopu nie gra, a przykładowo gdzieś cichaczem w tle załącza się jeszcze kasacja, lecz bez ikony śmietnika :E
  • u mnie za każdym razem przy przełączeniu na wersję mobilną pyta gra czy zmienić nick i nie można nic kliknąć poza tak...na szczęście mam ustawione coś zbyt długiego do zmiany więc dostaje komunikat że się nie udało
    edit: widzę w innych tematach o urlopie to samo jest i te same błędy przekazane dalej przez Arta zobaczymy...
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Koloc ().