Problem z włączeniem urlopu

  • 7.2.1-pl6
  • Zgłoszone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Problem z włączeniem urlopu

    Kiedy chcę włączyć urlop, pojawia się pytanie czy włączyć urlop, a po wybraniu tak pojawia się drugie pytanie czy chcę zmienić nick. Pola ze zmianą nicku są automatycznie wypełnione danymi logowania z mojego konta, co też jest spowodowane błędnym oznaczeniem tych pól i przeglądarka uznaje je za pola logowania. Natomiast nawet jeśli wyczyszczę te pola, to nadal pojawia się pytanie czy chcę zmienić nick. I tak mogę walczyć aż mi się znudzi albo w końcu gra włączy mi urlop. Używam Chrome, próbowałem też w Firefox i IE, wszędzie to samo.
  • Ruda napisał(a):

    Musisz usunąć autozupelnienie formularza w ustawieniach i problem znika. :)
    Formularz uzupełniony jest nickiem, zaś logowanie do lobby emailem.
    Sama się ostatnio z tym męczyłam.
    @Ruda A może prościej przekazać do GF propozycję, aby zapisanie ustawień dotyczyły tylko wybranego taba w ustawieniach konta? Jeśli chce włączyć tryb mobilny to chce włączyć tryb mobilny, a nie zmienić nick i włączyć tryb mobilny. To gra powinna stać się bardziej przyjazna w użytkowaniu, a nie użytkownicy przejść do porządku dziennego z jej ułomnościami.
  • Brak możliwości włączenia urlopu

    Próbowałem załączyć urlop, wszystko poszło okej, żadnego błędu nie dostałem w przeglądarce, zostałem przeniesiony na podgląd jednak urlop nie został załączony na koncie.

    Krok 1 - klikam, tak, chce załączyć urlop


    Krok 2 - klikam nie, nie chce zmienić nazwy gracza, w tym momencie procedura załączania urlopu zostaje przerwana, więc


    Krok 3 - klikam na belkę 'Nazwa gracza' celem wyzerowania pól


    A następnie przechodzę ponownie na tab "Rozrzerzone", klikam 'Aktywuj", potwierdzam chęć załączenia urlopu i w tym momencie zostaje przekierowany na podgląd bez załączonego urlopu.
  • Art napisał(a):

    Niestety na chwilę obecną trzeba zwracać uwagę na fakt, czy przeglądarka, czy inny addon nie wypełnia pola nazwy gracza danymi logowania z lobby.
    Zgłoszę przypadek wyżej, aby pole nazwy gracza mogło mieć inny identyfikator, co rozwiązałoby problem.
    @Art Ale co z problemem kiedy pole jest już wyczyszczone, potwierdza się chęć załączenia urlopu (nie ma juz wtedy pytania o zmiane nicku), gracz zostaje przekierowany na stronę podglądu ale urlop nie zostaje załączony? Przecież przekierowanie na podgląd sugeruje, że urlop został załączony, bo tak się dzieje w przypadku prawidłowego załączenia urlopu. W tym przypadku jest przekierowanie, ale bez urlopu.

    EDIT:

    Przy czym tutaj nawet nie musi być autouzupełniania - sprawdziłem teraz z ręcznym uzupełnieniem pola 'nick' oraz haslo aby wywolac popup o zmianie nicku przy zalaczaniu urlopu. Jeśli kliknie sie 'nie' przy zmianie nicku, a nastepnie wyczysci pole nick i haslo. a nastepnie bez przeladowania strony zmieni sie ponownie tab na 'rozszerzone' i sprobuje zalaczyc urlop to jest to misja skazana na porazke.
  • prepare ur anus napisał(a):

    Art napisał(a):

    Niestety na chwilę obecną trzeba zwracać uwagę na fakt, czy przeglądarka, czy inny addon nie wypełnia pola nazwy gracza danymi logowania z lobby.
    Zgłoszę przypadek wyżej, aby pole nazwy gracza mogło mieć inny identyfikator, co rozwiązałoby problem.
    @Art Ale co z problemem kiedy pole jest już wyczyszczone, potwierdza się chęć załączenia urlopu (nie ma juz wtedy pytania o zmiane nicku), gracz zostaje przekierowany na stronę podglądu ale urlop nie zostaje załączony? Przecież przekierowanie na podgląd sugeruje, że urlop został załączony, bo tak się dzieje w przypadku prawidłowego załączenia urlopu. W tym przypadku jest przekierowanie, ale bez urlopu.
    Fakt, udało mi się to powtórzyć teraz. Postaram się opisać ten problem w zgłoszeniu i podać go QA.
  • nie rozumiem w czym jest problem?


    prepare ur anus napisał(a):

    Przecież przekierowanie na podgląd sugeruje, że urlop został załączony

    skuteczne zalaczenie urlopu zawsze konczy sie zmiana strony "podgladu" - pojawia sie jasna i czytelna informacja ze gracz jest na urlopie oraz do kiedy

    do tego bedac na urlopie nie mozna przegladac galaktyki wiec do prawdy, kazdy ma czytelne informacje ze jest na urlopie.
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Torquemada ().

  • Torquemada napisał(a):

    nie rozumiem w czym jest problem?


    prepare ur anus napisał(a):

    Przecież przekierowanie na podgląd sugeruje, że urlop został załączony
    skuteczne zalaczenie urlopu zawsze konczy sie zmiana strony "podgladu" - pojawia sie jasna i czytelna informacja ze gracz jest na urlopie oraz do kiedy



    do tego bedac na urlopie nie mozna przegladac galaktyki wiec do prawdy, kazdy ma czytelne informacje ze jest na urlopie.
    Tak, dlatego CoMa potwierdził wystąpienie problemu, że potwierdzając załączenie urlopu konto zostaje bez urlopu :E Rzeczywiście wszystko jasne i czystelne

    > Czy chcesz załączyć urlop?
    > Tak, nie chce.
  • prepare ur anus napisał(a):

    Tak, dlatego CoMa potwierdził wystąpienie problemu, że potwierdzając załączenie urlopu konto zostaje bez urlopu Rzeczywiście wszystko jasne i czystelne
    Przy jasnej sytuacji, gdzie wyskakują dwa komunikaty, gdzie jeden z nich się zatwierdza, to decyzja zatwierdzona powinna zostać spełniona.

    Druga sprawa to feature reuqest, aby utrudnić wypełnianie danymi logowania pola nazwy użytkownika.
  • @Art Jest tez inny sposob na zalaczenie urlopu, z ktorego ja od ilus miesiecy jestem zmuszony korzystac, gdyz usuwanie nowego nicku nie pomagalo, nie powiem z tego powodu mam alias przy nicku bo raz mi sie 's' na koncu nie wbilo. A mianowicie wklepywanie nowego nicka tozsamego ze starym I ze starym haslem. W momencie kiedy chcemy wlaczyc urlop na stronie ustawienia zmieniamy nick, przechodzimy na stronie wlaczania urlopu, klikamy urlop, pyta czy chcemy urlop wlaczyc, po kliknieciu Tak, nastepnie pyta czy chce zmienic Nick po kliknieciu Tak dostaje informacja 'nick jest zajety' ,ale urlop zostaje wlaczony.
    Pamiętaj.
    Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
    Za nim stoi stado.
    Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
    do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
    A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
    I rozszarpie Cię na strzępy.

    Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
    Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
    Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)