S&D Universum Mensa Edycja 1 [11.05.2020-11.06.2020]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ludzie, [ciach]! Ja rozumiem, że wszystko czasu potrzebuje, ale żeby w dobie cyfryzacji czekać 3 tyg na sama informację, że cos zostało wysłąne do GF-u?? To chyba lekka przesada. To przecież też jest firma jak każda inna. Nie pracują tam ludzie weekendowi. Nie rozumiem zatem w czym jest problem procesowania informacji na bieżąco.
      Czy wy zbieracie dane z wszytskich S&D trwających na wszystkich uni aby wysłać jednego maila? No bo to na to wygląda. Równie dobrze S&D u nas mogło się skończyć na kilka dni po starcie na innym uni... I tak w koło macieju będziemy czekać w nieskończoność.
      Przecież to z lekka amatorką wali...
      @Ruda weź tam kopnij kogo trzeba w jaja bo serio to się komedia robi już.


      Super Moderator Ruda:
      wulgaryzm
    • Jak już wcześniej pisałam sprawy związane z ustawianiem nagród nie są łatwym procesem.
      Do wczoraj został wyznaczony termin do przesyłania zgłoszeń nagród dla osób które jeszcze tego nie zrobiły. ;)
      Kompletowanie listy zwycięzców również nie szło płynnie, więc proszę Was o trochę wyrozumiałości.
      Myślę, że dzisiaj bądź jutro lista zwycięzców zostanie przesłana do GF celem ich ustawienia. Także proszę czekać na dalsze informacje od @wakat.
      Nagrody nikomu nie uciekną ani nie przepadną.

      Z góry dziękuję za wyrozumiałość.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Łatwym procesem to nie jest zbudowanie perpetum mobile, a nie zebranie kilku PW i wysłanie maila - sory ale pitu pitu...

      Druga strona medalu to taka, że jakaś informacja z progresem by się zdała. A wy nic a nic sami z siebie nie powiecie i zadowoleni jesteście. Z tego co wiem i wyczytałem w zasadach to 5 dni czasu jest na napisanie zgłoszenia. A my już mamy 2 tyg.. Czy tylko ja widzę rozbieżność?
      Odnoszę wrażenie, że boicie się tego GF-u jak diabła jakiegoś, że nie można napisać osobnego maila na każde uni. Paranoja jakaś...

      Nie traktu proszę moich wypowiedzi personalnie bo nic do Ciebie nie mam. Piszę jako do przedstawiciela grupy trzymającej władzę!

      Wyjaśnij mi proszę w takim razie na jakim etapie jesteście i co spowodowało takiego delaya. Tylko rzeczowo i konkretnie!
      Dajecie 5 dni i co? Kto nie zna regulaminu, nie dotrzymuje terminu to jego strata. Czyżbyście się cackali jak matka z łobuzami?
      Sytuacja powinna być 0/1. Jest ok nie ma ok. End of story!