kruchy vs. Pocwicz ZeroAnty [G2 Army] ~ 84006.34% top1 solo / pożegnanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kruchy vs. Pocwicz ZeroAnty [G2 Army] ~ 84006.34% top1 solo / pożegnanie

    Witam po raz ostatni :)
    Nie tym starciem planowałem się pożegnać z uni kalyke ale skoro weszło- zrobię to teraz bo czasu może nie starczyć na nic większego ;]
    Zacznijmy od tego że poćwicz nigdy nie był moim kolegą... kiedyś na początku uni gdy byłem jeszcze poza top100 a inni ładowali kasę by być w topce to własnie poćwicz przejechał mi po satelitach a po paru wymienionych wiadomościach zapamiętałem tylko ,, pozdro, poćwicz i naucz się grać .''
    Troszkę te słowa zabolały i miałem je ciągle gdzieś w pamięci ... ostatnio poćwiczowi nawet exp nie chciało się wysyłać, logował czasami i po paru godzinach... kwestią kilku dni było że skończy w moich reckach i tak też się stało. okno 1h20 log, 1h50 log, po kolejnym logu wyleciałem. :D
    dobrze , że jest grono expertów które już chwilę po starciu pisało że to push i poćwicz to mój dobry znajomy :D

    Jest to Starcie numer 74 i na tym prawdopodobnie licznik się zatrzyma. :)
    to co sobie przed startem tego uni zakładałem już dawno wykonałem w 100 %- miało być top15 bez antymaterii- wyszło top1
    powodów dla których kończę jest kilka: głównym oczywiście jest życie prywatne , drugim powodem są te wszystkie zmiany które wprowadzili - klasa odkrywca która po prostu miażdży inne klasy... trzeci powód to już ogólne zmęczenie tą grą jak i ciągle słuchanie samych życzliwych słów na swój temat... x_x
    wiele osób pisało mi żebym się przyzwyczaił- że top1 to zawsze ten najgorszy pusher i nieczłowiek ... ale mi z tym trochę było ciężko.

    Co stanie się z kontem?
    Konto miałoby teraz sporo ponad 100kkk pkt gdybym przetopił to co posiadam
    Nigdy żadnego konta nie kupiłem ani nie sprzedałem i mimo tego że to konto jest pewnie trochę warte nie mam zamiaru tego robić.. trzymamy sie zasad.. przez ponad pół roku gry jedyną inwestycja w konto było 50 zł które pomogło mi skrócić impulsy do szybkich recków i wcale nie będzie mi szkoda zostawić konto na wiecznym urlopie.
    Chyba, że znajdę jakiegoś znajomka co by miał ochotę pograć to go jeszcze zobaczycie :)

    uff a teraz najgorsze...
    wiem że na pewno bym o kimś zapomniał więc nie będę nawet próbował Was wszystkich wymienić w tym jedynym akapicie.
    dziękuje Wszystkim znajomym których już znam trochę dłużej z innych uni, wszystkim osobom które poznałem na tym uni i miałem z nimi styczność w komunikatorach, wszystkim dostawcom deuteru i osobom które pomogły mi w zbudowaniu tak silnego konta. - DZIĘKUJE !
    Pozdrawiam i dziękuje też za wspólną grę wszystkim przeciwnikom - taka to już jest gra że przeciwnicy muszą być :)

    a teraz możecie mi jeszcze pocisnąć na pożegnanie i to chyba już wszystko <3

    było miło ale się skończyło.
    Trzymajcie się dobrzy ludzie- CZEŚĆ ! :papa:



    Dnia 26-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor kruchy
    ________________________________________________

    Krążownik 240.099
    Okręt wojenny 19.386
    Pancernik 145.037
    Pathfinder 65.012
    _________________________________________

    Obrońca Pocwicz ZeroAnty [G2 Army]
    ________________________________________________

    Mały transporter 34.282
    Duży transporter 31.289
    Lekki myśliwiec 655.490
    Ciężki myśliwiec 1.782
    Krążownik 5.693
    Okręt wojenny 45.220
    Statek kolonizacyjny 72
    Recykler 91.925
    Sonda szpiegowska 244.733
    Bombowiec 1.549
    Niszczyciel 886
    Pancernik 13.263
    Reaper 900
    Pathfinder 26.526
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor kruchy
    ________________________________________________

    Krążownik 173.984 ( -66.115 )
    Okręt wojenny 18.762 ( -624 )
    Pancernik 143.367 ( -1.670 )
    Pathfinder 45.606 ( -19.406 )
    _________________________________________

    Obrońca Pocwicz ZeroAnty [G2 Army]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    596.857.171 Metalu, 596.857.172 Kryształu i 121.933.467 Deuteru
    805.879.691 Metalu, 213.136.309 Kryształu i 0 Deuteru
    489.388.254 Metalu, 106.568.154 Kryształu i 0 Deuteru
    244.694.127 Metalu, 53.284.077 Kryształu i 0 Deuteru
    122.347.063 Metalu, 26.642.039 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.698.311.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.276.757.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.372.588.200 metalu i 3.028.046.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.377.587.524 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    2.430.000.000 Metalu i 2.430.000.000 Kryształu
    2.942.588.200 Metalu i 598.065.600 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    5.372.588.200 Metalu i 3.028.065.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 6.076.026.506
    Kryształ: 3.194.498.351
    Deuter: -190.594.533
    agresor zyskał łącznie 9.079.930.324 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -8.378.564.306
    Kryształ: -4.492.212.751
    Deuter: -783.567.467
    obrońca stracił łącznie 13.654.344.524 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kruchy1916 ().

  • Gratulacje kruchy za to starcie jak i za całokształt gry na Kalyke. Zdobyłeś, utrzymałeś i przypieczętowałeś pozycję numer 1.
    Przewijając się na "NOWYCH UNI" przez ostatnie lata i obserwując co się dzieje to naprawdę godne podziwu, że konsekwentną, czystą grą bez wałków osiągnąłeś tutaj to wszystko i zdobyłeś taką pozycję na uni, zwłaszcza po ostatnich zmianach w grze typu rynek i klonowanie wszystkiego! :D
    Czapki z głów, jesteś graczem! :!:
    Teraz możesz wracać na "PRAWDZIWE UNI" i odpocznij może trochę, zasłużyłeś.
    Decyzja o zakończeniu tutaj hmm życzę żeby była ostateczna, bo już raz pisałeś, że kończysz :>
  • Wow kruchy, przede wszystkim niezłe zaskoczenie no i procent też git. Starcie z fajną historią. Szkoda, że kończysz, teraz będę musiał poszukać nowego nabywcy dexu:P jeżeli decyzja o zakończeniu będzie ostateczna to spokoju i powodzenia w prawdziwym życiu;)
    Ps. Liverpool ciągle nie ma mistrza:P
    Mężczyzna, hetero, Polak, katolik.
  • Ej Kruchy, tylko byle komu nie przekazuj :D . Byleś wspaniałym sąsiadem - zero ataków ,zero latania po sakach , zero kontr :thumbup: .Następca też ma być taki.
    Starcie :top1: jak najbardziej , konto top 1 :brawo: ale gracz to do moich idoli nie należy :lool: . I to sam podsumował - ,, wszystkim dostawcom deuteru i osobom które pomogły mi w zbudowaniu tak silnego konta. - DZIĘKUJE !,,

    oj dużo musiało być tych podziękowań

    Zatem wszelkich łask w realnym świecie. :papa:

    Umarł król ,niech zyje król

    Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć....
  • Kruchy ty moja mordo!

    Po raz kolejny i na pewno nie ostatni, chociaż tutaj - na Kalyke pewnie po raz ostatni, ogromne gratulacje dla Ciebie za to, że udowodniłeś iż mimo NIE pakowania kasy można dojść na najwyższy stopień podium!

    Nie dosc, że kończysz tu jako TOP 1 to jeszcze ze starciem TOP 1 SOLO :)
    Ręce same składają się do oklasków :thumbsup:
    Mam tylko nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać w realu :piwko:

    @kruchy1916 konta nie oddawaj bo to co osiągnąłeś jest Twoje i lepiej, aby tego już nikt nie zepsuł ;)

    I na koniec - faktycznie wszystkie dokonane zmiany przez gameforge popsuły znacząco rozgrywkę. To już nie to samo OGame co jeszcze kilka lat temu, ale to już niczego nie zmieni. Będą kolejne zmiany. Teraz tylko czekać, aż za anty będzie można polepszać statki np. dokupić nowe uzbrojenie dla lm co spowoduje, że stanie się CM itd. :)

    Administrator Forum Toadie:
    Bez brzydkich słów proszę :)

    ABW - Uni 68

  • Spiesznym krokiem podążał w jej stronę, bał się, że nie zdąży. Niepotrzebnie. Ona tam była, ona tam zawsze czekała.
    Niecierpliwymi palcami drżących dłoni dotknął jej po raz kolejny, uwielbiała czuć na sobie jego dotyk, uwielbiała gdy tak się w Nią wpatrywał. Siedzieli w milczeniu, oczy skupione na sobie wyrażały tysiące uczuć. Ona kochała Go bezgranicznie, lecz beznamiętnie zarazem. Spędzali tak wspólnie wiele dni i nocy, tyle niezapomnianych dotąd chwil, jakże ulotnych..pomyślał...I zastanawiał się nad sensem ich wzajemnej relacji, myślał o tym czy i On ją kocha..Kocha i nienawidzi zarazem. Jej widok daje Mu tyle radości ale i smutku, kiedyś intrygowała Go bardziej, potrafiła zaskakiwać, mimo że wcale się nie zmieniła, ambiwalentne uczucia targające Kruchym sercem kochanka zaczęły przechylać czarę goryczy, która tylekroć przelać się miała. Nigdy jednak do tego nie doszło...
    Miał już dość, nie Jej, zbyt wiele dla Niego znaczyła, miał dość tych targających jego umysł niekompletnych myśli, niedokończonych rozmów, (nie)straconego czasu. Jakim w końcu był ten czas ? Czy był straconym ? To dzięki Niej poznał wiele innych osób, ciekawych mniej lub bardziej osobowości. Był jej za to wdzięczny, za te wszystkie chwile spędzone wspólnie i za te, które pozwoliła mu spędzać z innymi, cały czas jednak nie wiedział...kocham czy nienawidzę...?
    Ich kolejne spotkanie, jak później okazało się już ostatnie, pozwoliło dostrzec mu to, co tak naprawdę wiedział dużo wcześniej, Ona tu jest i będzie zawsze niezależnie od moich decyzji, Ona zawsze czekała i będzie czekać, Ona jest...światem tak pięknym i nierealnym, to utopia i nie da się tak żyć dłużej. Nie dam rady być dłużej rozrywanym pomiędzy tymi dwoma światami.
    Pożegnał ją, ona jak zwykle patrzyła na Kruchego beznamiętnym uśmiechem, co pozwoliło mu uwierzyć, że to dobra decyzja.
    Odchodzę rzekł, dłużej już tego nie zniosę..Ona patrzyła, nie była zła...Gdy odchodził powiedziała cichutko...zawsze będę na Ciebie czekać...

    Kruchy Mordeczko, dziękuję Ci za wszystko, szczególnie za fajne i szczere pogadanki :)
    Zajmij się tym, co naprawdę ważne, tutaj osiągnąłeś wszystko, dla mnie zawsze będziesz TOP 1.
    Schodzisz ze sceny niepokonany, pamiętaj o tym. Poświeć nadmiar czasu na wszystko to, czego Ci do tej pory brakowało, na to co chciałeś uczynić, a zwlekałeś !
    Życzę wszystkiego dobrego, sukcesów i zadowolenia z tego, co naprawdę ważne.
    Piona !
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • STarcie naprawde ładne - nic tylko gratulować.
    A co do decyzji to pozostaje życzyć najlepszego w realu, szkoda ze kolejny z Nas konczy , ale myśle że to kwestia czasu , która bedzie dotyczyć wiekszości z Nas.
    Powodzenia i graty raz jeszcze !


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • kruchy1916 napisał(a):

    drugim powodem są te wszystkie zmiany które wprowadzili - klasa odkrywca która po prostu miażdży inne klasy

    zostały wspomnienia i sentyment za starym oGame ;(

    ktoś dziś pamięta czasy jak grawitony robiły się dwa dni, a nie dwie sekundy, jak konto budowało się miesiącami, a nie w tydzień... ehhh

    graty i do zobaczenia w e-kstraklapie abo innych pucharach
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X