Która klasa na start?

  • Rozwiązane
  • Jak napisano - nowe uni bedzie bardzo intensywne, a nie spokojne. Gra tylko flota, obrona jedynie antyfarmingowa.
    Na tym uni eko bedzie wolniej zarabiac niz flota, nawet przy duzej aktywnosci. Wiec jak nie chcesz grac flota, to pograj na luzie, a graj powazniej na nastepnym uni.
    Ew. Pytaj ludzi z uni Galatea - dosc mlode, a prawie identyczne. Pytaj jak im sie gralo, wiele osob pewnie bedzie grac i tu.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • A ja napisze Ci krotko. Za 100zl wydane na anty to sie wybijesz na uni moze na kilka dni jak sie uda. Potem i tak Cie reszta dojedzie w statach i bedziesz musial dalej kupowac anty by utrzymac swoja "przewage". Wiec policz sobie wszystko spokojnie na kartce tak jak ktos widzialem wczesniej napisal i podsumowujac wszystko odpowiedz sobie na pytanie czy te 100zl wydac na gre jest w ogole oplacalna inwestycja czy moze jednak bedzie to tylko wyrzucenie kasy w przyslowiowe bloto ku uciesze GF.

    @Namaste minusujesz to co napisalem jednoczesnie zgadzajac sie z tym co pisze dex na temat wydawania anty na starcie nowego uni. Mnie to nie rusza tylko mam pytanie, czy to nie zakrawa o hipokryzje gdzie w innym temacie na forum nic nie reagujesz kiedy dex pisze o tym, po co ktos wydaje anty na gre a tutaj jak wyglasza swoje madrosci to mu przyklaskujesz? ;>

    Dla zobrazowania przeciwienstwa teorii bylego juz gracza @dexPL dolaczam link do tematu o ktorym wlasnie wspomnialem, edytujac posta.

    Wersja 7.x - dyskusja

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elkanen ().

  • Elkanen napisał(a):

    Mnie to nie rusza
    Wmawiaj sobie. Dziwne masz teorie.

    Minusa dałem za ostatnie słowa sprzed edycji tego posta. Szczucie nowych graczy przeciwko GF. Zdawkowo napisałeś to co zostało już powiedziane. Twój post nie wniósł koledze nic nowego do wiadomości. Z tego co widzę lubisz klepać posty, żeby je klepać, a dex mimo, że ma tu swoich wrogów, w przeciwieństwie do Ciebie, potrafił w tym temacie dodać kilka wartościowych i użytecznych informacji dla kolegi. Rozliczajmy się więc z tego co jest zgodne z tematem, a nie z tym co kto, gdzie, kogo i jak pocisnął.

    Serio dziwny jesteś. Dałem minusa żeby sprawdzić czy na to zareagujesz. Jesteś persona non grata, pogódź się z tym.

    @CHAOS przyjmuj rady od dexa, ode mnie nie musisz, a od Elkanena lepiej nie bierz wcale. To pozer, który lubi się chwalić, że ma skila, a tak serio to jeszcze nigdy nikomu niczym tu nie zaimponował. Chyba że bezmiarem dystansu do siebie. Proponuję poprosić o zamknięcie tematu, ponieważ dopiero po podaniu szczegółowych danych na temat uni, na którym startujesz, wszelkie porady zostały Ci doprecyzowane. Sądzę więc, że w temacie oprócz dywagacji i bóldupienia Elkanena, nie będzie nic więcej do dodania. Mam nadzieję, że ten post nie zostanie tak prędko skasowany, bo chciałbym dać jasny sygnał, że jeśli już mamy komuś pomagać odnaleźć się w grze, to należy robić to w sposób odpowiedzialny, zgodny ze stanem swojej wiedzy i pokorny, bez czynienia jej większą, niż istnieje w rzeczywistości.

    A, właśnie @Elkanen, pisałeś o tym, że każdy ma prawo traktować antymaterię wedle swojego widzimisię. Potraktuj tak czasem zdanie ludzi, którzy faktycznie coś robią, zamiast plagiatować poprzednie posty. To żadna ujma powstrzymać się czasem od kliknięcia "wyślij", po głębszym namyśle ;)
  • Tak tez myslalem, ze zrozumiesz to co chcialem przekazac na swoj sposob :D jakos mnie to nie dziwi :P zaskoczyl mnie jedynie fakt, ze mozna w jednym temacie hejtowac graczy uzywajacych antymaterii a w drugim temacie pisac jak to antymateria dziala zbawiennie na postepy w grze. No coz, ja moze i skilla nie mam bo jako gornik w koncu skilla miec nie musze ale Wy pokazujecie jak potraficie zmienic swoje nastawienie do antymaterii w zaleznosci od kontekstu tematu :)
  • @CHAOS nie ładuj anty na naukę :E
    Octans był moim pierwszym nowym uni w wersji 7. Za darmową anty wziąłem dopalacz metalu 20% i w dwa tygodnie doszedłem do top20. W międzyczasie nawet zrobiłem jakieś starcie, ale patrząc na zyski z ekspedycji, była to strata czasu. Będąc top100 trafiłem statki więcej warte niż konto top300. Masz farta, zajdziesz daleko bez wydawania kasy.