AbbaDon [LPZ] & Tyski [LPZ] & Incepcja [LPZ] & Lord Puszer [LPZ] vs. Rybak [CannaTM] ~ 162883%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AbbaDon [LPZ] & Tyski [LPZ] & Incepcja [LPZ] & Lord Puszer [LPZ] vs. Rybak [CannaTM] ~ 162883%




    uciekliśmy ulem bo się boimy ... nie porostu wolimy latać z zaplecza:)

    mówiłem gdzieś komuś kiedyś coś :) ze mam jeszcze kilka zagrywek w rękawie :)

    historia ma swoje wzloty i upadki :) miało to się stać tydzień temu ale inceq poszedł spać :D nie informując nas o tym:P no ale co sie odwlecze to....


    akcja zaplanowana od początku do końca no może poza tym ze nie spodziewaliśmy się ze obrońca nie zobaczy straty mona :D

    gs wpadły 04:50 a Rybaczek zalogował o 5 :) i zawrócił niczego nie świadomy pod nasza falanga :)

    albo gruba impreza była albo rutynka sie wkradła .

    Rybaka obserwowaliśmy na zmiany ja od rana do 2 w nocy wtedy inceq smacznie nabierał sil od 20 dołączył i On a o 2 wymieniłem się z tyskim, wstaje na klikanie nie s.p.i.e.r..... tego :D i poszedł.

    wszytko poszło po naszej myśli a nawet lepiej bo na fali 26h oooo dużo roboty przed nami a tu zajączkowy prezent i czas złapany "prawie" idealnie, czas na liczenie był na spokojnie kilka symulacji, rozwiązań składów i nagle przyszedł ten Który zapewnił nam zbiórkę i 100% bezpieczeństwo :) Jabolek jak to na celebrytę przystało nie mam dexu, nie mam kolonka, nie mam mona, niema problemu pość kolonka idź spać wstań o 8:D

    i wstał o 8:30 z niesmakiem o wdzięku marudy by po chwili uśmiechnąć pyka: mon jest, sos jest, dex jest nic ino kliknij dołącz "D

    pilot poszedł i tu wielkie zdziwienie Abi czemu tak,(dla nie wtajemniczonych inny czas podałem na inny wysłałem, coś mnie tknęło i zmiana decyzji biorę to na siebie w końcu i jak się okazało bardzo słusznie. niema to jak uczyć się matematyki z TVP ) i do pilota dołączały kolejne zastępy szwadronu pijanej ale jak ze spokojnej śmierci.


    czas mijał coraz bliżej zagłady jest PW Rybka napisała:
    "no nic gratki nie widziałem ze mon padł zaspany i Flo zawróciłem miło było walczyć
    dzięki za grę
    wesołych Świat"


    i wkradła się nutka niepewności
    siadzie lecimy do końca

    i zaczęło sie wielkie odliczanie jak sylwestra Z jedynka a efekty odliczania poniżej.
    z tego miejsca Dzięki Sojusznikom za lot zaufanie i pełne wsparcie w każdej chwili no i akceptacji pewnych "przyzwyczajeń "


    pozdro za sojuszu ! kupie DeX


    a obrońcy za postawę i zdrowe podejście do gry BSZO i Wesołych Świąt






    Dnia 11-04-2020 09:40:24 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor AbbaDon [LPZ]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 1
    Krążownik 48.680
    Reaper 6.110
    Lekki myśliwiec 835.726
    Pancernik 75.154
    Okręt wojenny 30.501
    _________________________________________

    Agresor Tyski [LPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.749.214
    Pancernik 67.806
    Krążownik 94.021
    _________________________________________

    Agresor Incepcja [LPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.941.836
    Ciężki myśliwiec 14.811
    Krążownik 98.771
    Okręt wojenny 52.390
    Pancernik 33.808
    _________________________________________

    Agresor Lord Puszer [LPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.840.129
    Ciężki myśliwiec 74.089
    Krążownik 636.035
    Okręt wojenny 559.969
    Pancernik 365.201
    Niszczyciel 13.458
    Reaper 55.609
    _________________________________________

    Obrońca Rybak [CannaTM]
    ________________________________________________

    Mały transporter 113.373
    Duży transporter 16.442
    Lekki myśliwiec 1.615.869
    Ciężki myśliwiec 42.267
    Krążownik 102.939
    Okręt wojenny 42.376
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 150.000
    Sonda szpiegowska 36.843
    Bombowiec 3.623
    Niszczyciel 11.195
    Gwiazda Śmierci 20
    Pancernik 21.015
    Reaper 1.585
    Pathfinder 21.595
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor AbbaDon [LPZ]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 1 ( -0 )
    Krążownik 48.495 ( -185 )
    Reaper 6.107 ( -3 )
    Lekki myśliwiec 795.588 ( -40.138 )
    Pancernik 75.105 ( -49 )
    Okręt wojenny 30.479 ( -22 )
    _________________________________________

    Agresor Tyski [LPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.667.258 ( -81.956 )
    Pancernik 67.769 ( -37 )
    Krążownik 93.661 ( -360 )
    _________________________________________

    Agresor Incepcja [LPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.844.402 ( -97.434 )
    Ciężki myśliwiec 14.471 ( -340 )
    Krążownik 98.376 ( -395 )
    Okręt wojenny 52.329 ( -61 )
    Pancernik 33.788 ( -20 )
    _________________________________________

    Agresor Lord Puszer [LPZ]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.474.680 ( -365.449 )
    Ciężki myśliwiec 72.466 ( -1.623 )
    Krążownik 633.728 ( -2.307 )
    Okręt wojenny 559.683 ( -286 )
    Pancernik 364.997 ( -204 )
    Niszczyciel 13.457 ( -1 )
    Reaper 55.584 ( -25 )
    _________________________________________

    Obrońca Rybak [CannaTM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    975.278.923 Metalu, 688.600.537 Kryształu i 176.054.215 Deuteru
    162.546.487 Metalu, 114.766.756 Kryształu i 29.342.369 Deuteru
    81.273.244 Metalu, 57.383.378 Kryształu i 14.671.185 Deuteru
    40.636.622 Metalu, 28.691.689 Kryształu i 7.335.592 Deuteru
    20.318.311 Metalu, 14.345.845 Kryształu i 3.667.796 Deuteru
    10.159.155 Metalu, 7.172.922 Kryształu i 1.833.898 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.506.796.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 20.436.461.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 11.009.741.716 metalu i 5.278.558.287 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.434.078.924 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.439.960.458
    Kryształ: 5.554.436.414
    Deuter: 221.186.055
    agresor zyskał łącznie 16.215.582.927 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -14.073.334.742
    Kryształ: -7.296.437.127
    Deuter: -1.500.768.055
    obrońca stracił łącznie 22.870.539.924 jednostek.



    https://ogotcha.universeview.be/pl]Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1[/url]





    ...Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
  • Dzieki chłopaki za lot:)

    Chciałem tu powiedzieć i pogratulować głównie Inckowi który całą noc siedział, obudził mnie o 5, zrobił moona wysłał dex no normalnie nie poznaje kolegi :) wszystko dograne na ostatni guzik Incek jesteś WIELKI :) oby tak dalej.

    Na wytłumaczenie ja wogole miałem nie brac udziału w tej akcji, wczoraj cały dzien zapieprzałem żeby było na nowe konta
    (p.s mam płyny, żele do decynfekcji i maseczki w baaaaardzo dobrych cenach hurtowych ;) :D zapraszam! :D:D ) a te głupki pisały na naszej grupie na fb 5 tys wiadomosci i mysleli ze mimo ze nie potwierdzilem to wszystko widze i bede :D

    Wiec o 5 incek mnie obudzil ze mam leciec :D dobrze ze fs ladowalem odpowiednio wczesnie puscilem kolona i w kimono.

    Potem zostala tylko egzekucja rano.


    Rybakowi SZoooo bardzo ladne zachowanie brakuje takich graczy. Pisal ze grac bedzie wiec super


    Pozdro LPZ :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jabol1987 ().

  • No nieźle nam to wyszło akcja opóźniona prawie o miesiąc trochę wstyd ale co tam :D

    Mamy co topić wszystko fajnie zagrało nie ma co do następnego jeszcze paru jest ;)

    Tak grigor uciekliśmy z ula z przed wami :D a najważniejszy powód to śmierdziało w nim kupą :) ktoś jest obsrany do pach i teraz wiemy już kto. Da się żyć na nowej pozycji :). Beke to my jednak mamy z was niż Wy z nas elo :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tyski ().

  • Abi przypomniales mi akcje incka sprzed tygodnia i nie powiem- mocno sie usmialem :D az wroce sobie do wypowiedzi jabola z pamietnej nocy :D

    Gz akcji, nerwus wkoncu cos zarobil :D przywódca stadka czujny, chyba jedynie ja wybrałem zly moment na drzemke :/

    przy okazji w której chyba grigor nie chcial pozyczyc miningowi swojej grafiki, pozwolilem sobie na uwolnienie wlasnej inwencji tworczej (spokojnie, dopiero sie ucze, next time bedzie lepiej)

  • dzieki Panowie za lot :D
    zostalem odciety od dostaw zubra w dobie wirusa
    pilem sobie whisky z cola moze to jest wyjscie zeby nie spac w nocy
    nie kladzie mnie do wyra jak piwko


    przetapiamy, mamy co i jedziemy z kazdym kolejnym! :*
    ( jak zawsze oszczedny w slowach caly ja co innego na fb tu sie wstydze xD ide gotowac zurek ) :D
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%
  • Hmm mam mieszane uczucia po 1 wiem zekiedys rybka sie przyznal ze sprzedal konto jabolowi po 2 soryy rybka ale to co bylo nie mam pewboscic czy ty dales sie fer zlomowac po tym.... Ale sorry hmmm jesli jest to uczciwe st to gratulacje jednym slowem jak by nie jabol to wy nic nie zrobicie taka prawda... Rybka szoo a dla was graty zysk macie piekny ps latac na was trzeba wiedziec czy wasz top 1 jest czy nie bo bez niego jak pisalem was nie ma.... Graty czekam na mnie zapraszam
  • Farnah napisał(a):

    Hmm mam mieszane uczucia po 1 wiem zekiedys rybka sie przyznal ze sprzedal konto jabolowi po 2 soryy rybka ale to co bylo nie mam pewboscic czy ty dales sie fer zlomowac po tym.... Ale sorry hmmm jesli jest to uczciwe st to gratulacje jednym slowem jak by nie jabol to wy nic nie zrobicie taka prawda... Rybka szoo a dla was graty zysk macie piekny ps latac na was trzeba wiedziec czy wasz top 1 jest czy nie bo bez niego jak pisalem was nie ma.... Graty czekam na mnie zapraszam
    i po co te zlosliwosci ? starcie czyste moon zawrocona stacja tyle. Ty to ciagle masz wspaniale teorie jak cos idzie nie po Twojej mysli: boimy sie, nic nie latam tylko kupuje, teraz jedak inni bezemnie nic nie zrobia, a pokaz kolego Twoje dokonania na tym uni? Az poswiecilem 30 min i poszukalem na Forum - powiedz mi co Ty mozesz zrobic bez @grigor04 bo zadnego Twojego starcia jakos nie widzialem oprocz tych 2/3 gdzie byles na doczepke i jednego gdzie lucek przez przypadek wyslal krazki, jak napisali wyzej oprocz skanow nic ale najwiecej masz do powiedzenia zawsze. Patrzac na Twoje wpisy widze ze nie tylko tutaj lazisz i wszedzie masz do powiedzenia ale nigdzie nie widac Twoich starc pro elo gosciu.

    Ja rozumiem ze ta gra to cale twoje zycie podpozadkowujesz wszystko pod nia i jeszcze sie tym chwalisz ze codzienine wstajesz w nocy x razy zeby zawracac stacje :D smutne ale spoko Twoja sprawa - ale pokaz cos i dopiero wtedy szczekaj, troche pokory w stosunku do 2 strony naprawde ludzie nie zyja ta gra i nie trzeba sie tak emocjonowac.
  • nie za bardzo uśmiecha mi się wplątywać w ta gównoburze ale coś dorzucę.
    chari mówisz ze skanowałeś mogłeś lecieć reckami, jasne 200 us w 25 minut nierealnie bo tak poszedł Twój skan, tak widziałem na fali jak Twój skan leci odrazu po skanie jabola
    żeby wysłać 500k rekinów 200 us trzeba mieć wystarczająco dużo dexu i jaj by nie bać się kontry.
    z jednej strony nam gratulujesz a w innym poście zarzucasz kupno konta wiec tez się określ może jednoznacznie.
    trafimy i Ciebie to będziesz się tez tłumaczył ze sprzedałeś ?? obiecuje Ci zweryfikuje Twoje umiejętności.

    Rybak SZO za postawe i dystans do gry wesolych





    ...Jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać. W krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
  • [ciach]

    Postaraliscie sie zeby nie leciec bez najwiekszej floty na uni. Z jakich powodow - mniejsza.
    Lecielibyscie i bez niej, ok, a czy dalibyscie rade? No gdyby chlopaki ktorzy mieli flote pod reka wystartowali bronic Rybaka to nie, zdecydowanie nie. Czy byscie sie pozbierali? Moze...

    Generalnie sa dwie wersje:

    wersja A) Rybak sie zagapil, zrobil co zrobil... szkoda, ale SZO, odbudujemy! A Starcia Gratuluje!

    wersja B) Rybak robil tyle czasu flote zeby drugi raz sprzedac na swieta bo sie sianko przyda - a wiadomo czasy dla wielu sa obecnie ciezkie. Chce wierzyc ze tak nie bylo, jednak wiara jest matka glupich jak nadzieja dlatego JESLI to jest prawda i TYLKO WTEDY to totalny brak szacunku dla Rybak, gorsze postepowanie od panienek lekkich obyczajow a oszustkom krzyz na droge.

    [ciach]

    PS. Co by nie powiedziec o Farnah, trzeba sie z nim zgodzic ze bez waszej top floty bysmy was poskladali w tydzien :D... wyslijcie ta top flote na urlop to sie przekonacie :D

    Super Moderator Ruda:
    rozmowa prywatna została wycięta oraz część która odnosiła się do skoszowanego posta
  • Abbs dokladnie 170us jabol ja widzialem jabola juz o8 ze jest na 1.109 i nawet napisalem na disc ze chyba na rybe cos planuja ale wtedy kompletnie nie wiedzialem ze mu mon padl... Jakis czas potem 1h liczmy skan od jabola na 3 mony i nic mi w glowie nie zaswiecilo... Potem zas skan 2oddalem i od ciebie skan kilka sek po nim dalej nix sam widziales ze flota stoi na 1 gali po czasie rycbka pisze ze mon padk patrze deu by starczylo ale czasu braklo na recki.... Wiesz jak trze nawet dla kolegi zaryzykuje 300kk deu z reckami wodzac ze jabol nie poslal recy... Ale tak bylo minelo jak napisalem gratuluje macie piekny zysk i co topic ale zawsze zostaje.... Incepcia szczerze zrobiles mi smaka hehehe
  • Incepcja pisze przez j nie przez i kolejny raz
    wszelkie domysly ,ja akcje planowalem ja do akcji dalem ludzi, ale wam tluki tlumaczyc mozna ,wszedzie pusz,
    barany w jednej zagrodzie,trzeba bylo sie postarac i bronic ale akcja przeze mnie tak przemyslana zebyscie mieli jak najmniej czasu, obserwowalem rybaka miesiac nie mielismy sie kiedy zebrac bo zachlalem ot normalna sprawa ale jak siadlo to siadlo a wy macie problemy do garbatego ze ma dzieci proste panowie :D martwcie sie o siebie
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%