Wyskakujące menu informacyjne

  • Wyskakujące menu informacyjne

    Witam, bardzo irytująca sprawa, kiedyś tego nie było, a teraz prawie na wszystko na co się najedzie myszką wyskakują durne informacje zasłaniając często niechciane pola np. po najechaniu na księżyc przez pomyłkę w/w menu zasłania planetę wiecie o czy mowa, albo przy skanowaniu w galaktyce ta sama sytuacja...Tak mnie to drażni, że masakra.
    Czy Wam też to przeszkadza, czy tylko mi?
    pozdro
  • kiedys tez wyskakiwalo, tyle ze bylo bardziej inteligentne i trzeba bylo przytrzymac myszka na celu przze chociaz pol sekundy... teraz wystarczy nawet przypadkowo przejechac myszka po czyms i wyskakuje okno informacyjne ktore nie znika przez dobre 3-4 sekundy... strasznie denerwujace kiedy skanuje sie wiecej niz 30 ukladow
    Art dlaczego pozwalasz administracji forum tj Toadie oraz Ruda kasować temat w DiD Libra o bociarzu Starrk (z którym grają w sojuszu) i który przyznał się w owym temacie do używania bota?
  • Mnie też to wkurza, ale jak powiedział kolega, daję sobie dwie sekundy na nawyk merdnięcia kursorem w martwe pole i kontynuuję klikanko.

    Poza tym chmurka z menu interfejsu potrafi być też pomocna, gdy chce się zrobić coś w innej sekcji innej planety, za jednym kliknięciem.

    Widzę, że często gra jest krytykowana za rzeczy, które irytują, ale nikt nie pochwali rzeczy, które są kosmetycznie poprawiane, albo dodawane są nowe elementy usprawniające grę. Tak więc nie sądzę żeby tego rodzaju kwestie na forum coś zmieniły. Szybciej to się dzieje w przypadku zmian w regulaminach i sprawach dotyczących wszelkiego rodzaju handlu.