Vulcan [D T] vs. Time2Party [VEN] ~ 58286.88%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Vulcan [D T] vs. Time2Party [VEN] ~ 58286.88%

    Witam! :piwko:

    i nadszedł kolejny udany wieczór w piątek piąteczek piątunio! :komp: w sumie dolot w sobotę

    i żeby @OMI mnie nie wkurzył, to bym pewnie nie poleciał... aż wbił urlop...

    i żeby nie @Alcoholik51% który dał cynk, że Party przeniósł się dość blisko mojej koloni, to bym pewnie nie doleciał... a tak zaczęła się obserwacja...

    i obserwacja trwała cały wtorek... i nic... i później piątek... i wokół te wszystkie "dziwne" konta się świecą, a Party nie ma już ponad godzinę... lecę... i siadło

    i rozpisałem się bo Party kończy... i trzeba przypomnieć, że mimo to, iż grał nie fair, to jednak walczył i nie latał tylko na te "dziwne" konta, więc Szacun za podjęcie Walki

    i wreszcie się zalogował, i pogratulował... przysnął w szpitalu... także zdrowia i powodzenia w realu! :thumbsup:

    i pozdro @Alcoholik51% @WACEK @w0jci3ch

    i @OMI - walczymy dalej - przecież saint i himek sami nie przylecą... :XP: :XP:




    Dnia 04-04-2020 00:54:32 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Vulcan [D T]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 302.598
    Pancernik 321.182
    _________________________________________

    Obrońca Time2Party [VEN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 4.779
    Duży transporter 37.682
    Lekki myśliwiec 47.559
    Ciężki myśliwiec 67
    Krążownik 3.459
    Okręt wojenny 47.549
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 106.510
    Sonda szpiegowska 268
    Bombowiec 438
    Niszczyciel 453
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 26.693
    Reaper 3.969
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Vulcan [D T]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 298.216 ( -4.382 )
    Pancernik 318.083 ( -3.099 )
    _________________________________________

    Obrońca Time2Party [VEN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    329.865.196 Metalu, 36.868.800 Kryształu i 867.861.254 Deuteru
    82.466.299 Metalu, 9.217.200 Kryształu i 583.379.861 Deuteru
    13.744.383 Metalu, 1.536.200 Kryształu i 348.025.863 Deuteru
    6.872.192 Metalu, 768.100 Kryształu i 174.012.932 Deuteru
    3.436.096 Metalu, 384.050 Kryształu i 87.006.466 Deuteru
    1.718.048 Metalu, 192.025 Kryształu i 43.503.233 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 526.335.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.562.935.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.601.583.300 metalu i 2.227.104.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.590.858.198 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.749.525.514
    Kryształ: 2.086.380.975
    Deuter: 2.057.304.609
    agresor zyskał łącznie 7.893.211.098 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.293.061.214
    Kryształ: -3.040.854.375
    Deuter: -2.819.877.609
    obrońca stracił łącznie 11.153.793.198 jednostek.


    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • boniek2246 napisał(a):

    Graty!!! Nic tak nie cieszy jak Rafik w Reckach :) Rafik czekamy tutaj na Ciebie :D
    ty napewno mozesz czekac ladujac w reckach rownie raz po raz.

    Gratki Vulcan coz fs polecial ja po prochach usnalem flota wrocila prawie 3 przed starciem ,wyspac moze i sie wyspalem ,ale czas powiedziec dosc .
    Niema sensu dalej grac i budzic sie po fsie gdzie juz foty niema

    Powodzenia wszystkim na cosmos
  • Time2Party napisał(a):

    boniek2246 napisał(a):

    Graty!!! Nic tak nie cieszy jak Rafik w Reckach :) Rafik czekamy tutaj na Ciebie :D
    ty napewno mozesz czekac ladujac w reckach rownie raz po raz.
    Gratki Vulcan coz fs polecial ja po prochach usnalem flota wrocila prawie 3 przed starciem ,wyspac moze i sie wyspalem ,ale czas powiedziec dosc .
    Niema sensu dalej grac i budzic sie po fsie gdzie juz foty niema

    Powodzenia wszystkim na cosmos
    poza Vegetto to chyba top2 w zwiedzaniu recków masz na COSMOS :thumbsup: zawsze jest jakieś osiągnięcie poza pushem....

    Jak żeś chory, zdrowiej... :thumbup: pozdro
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • Graty Vulcan, patrząc na splot sytuacji można powiedzieć, ze nie ma tego złego co by na dobre nie wszyło.
    Ciesze się, że mogłem pomóc, jak widać T2P nie pomogła ucieczka z moich rewirów.
    Top na nowe zabawki bo cel już tylko jeden :P

    Vulcan_ napisał(a):



    i rozpisałem się bo Party kończy... i trzeba przypomnieć, że mimo to, iż grał nie fair, to jednak walczył i nie latał tylko na te "dziwne" konta, więc Szacun za podjęcie Walki

    Zgadzam się, pomimo wszystko szkoda, że to koniec, coraz mniej kont i powoli gra na tym uni traci sens, jeżeli już nie straciła :( Fakt jeden cel pozostał ale on potrafi latać jedynie na konta znajomych, byłych sojuszników i to jeszcze po nocy jak wszyscy na fs. Gratulacje dla niego podejścia, prawdziwy top 1 pkt i flot :D

    w0jci3ch napisał(a):

    Gratki wlociku i chrupaj smacznie złomik :popcorn:
    hehe taki pyskaty i już nasty raz recki zwiedza. Ciekawe czy powie które wygodniejsze :thumbsup: vulcana czy alco...

    @Alcoholik51% pozwoliłeś swoją pushówkę spakować? :saint:
    jeszcze bym bana dostał :P

  • Time2Party napisał(a):

    boniek2246 napisał(a):

    Graty!!! Nic tak nie cieszy jak Rafik w Reckach :) Rafik czekamy tutaj na Ciebie :D
    ty napewno mozesz czekac ladujac w reckach rownie raz po raz.
    Gratki Vulcan coz fs polecial ja po prochach usnalem flota wrocila prawie 3 przed starciem ,wyspac moze i sie wyspalem ,ale czas powiedziec dosc .
    Niema sensu dalej grac i budzic sie po fsie gdzie juz foty niema

    Powodzenia wszystkim na cosmos
    Tylko ze ja od poczatku X wtopilem 8GS i 450k Sond patrzac na twoje wyniki to calkiem dobrze sie trzymam. AA i wiecznie po zlomie jestes Chory lub dziwnego sie cos dzialo akurat... Moze wkoncu przyznal bys sie do Porazki :D
  • boniek2246 napisał(a):

    Tylko ze ja od poczatku X wtopilem 8GS i 450k Sond patrzac na twoje wyniki to calkiem dobrze sie trzymam. AA i wiecznie po zlomie jestes Chory lub dziwnego sie cos dzialo akurat... Moze wkoncu przyznal bys sie do Porazki
    Ech, jeśli ta gra to dla kogoś tylko i wyłącznie unikanie porażek, to najlepiej w ogóle nie grać :)

    Lwica jest boska :)
  • Panowie pokazcie mi choc jedno lewe rw,a jelsi juz o tym mowa to nie robcie z siebie bardziej krystalicznych niz jestescie
    przypomniec wam jak sie wam hades wypial ? :E



    Talib napisał(a):

    Graty Vulcan
    Wielki "krzykacz pusher" znów w reckach w krótkim czasie
    Obrońcy powrotu do zdrowia
    I może spotkamy się znów gdzieś na oddalonej otchłani
    Talib miernoto najwiekszym szczekaczem byles ty spakowalem cie sam 2 razy
    i 3 raz rekami wariata obserwujac cie i mowiac mu kiedy ma na ciebie leciec i tak skonczyla sie twoja kariera

    boniek2246 napisał(a):


    Time2Party napisał(a):




    boniek2246 napisał(a):

    Graty!!! Nic tak nie cieszy jak Rafik w Reckach :) Rafik czekamy tutaj na Ciebie :D
    ty napewno mozesz czekac ladujac w reckach rownie raz po raz.Gratki Vulcan coz fs polecial ja po prochach usnalem flota wrocila prawie 3 przed starciem ,wyspac moze i sie wyspalem ,ale czas powiedziec dosc .
    Niema sensu dalej grac i budzic sie po fsie gdzie juz foty niema

    Powodzenia wszystkim na cosmos
    Tylko ze ja od poczatku X wtopilem 8GS i 450k Sond patrzac na twoje wyniki to calkiem dobrze sie trzymam. AA i wiecznie po zlomie jestes Chory lub dziwnego sie cos dzialo akurat... Moze wkoncu przyznal bys sie do Porazki :D
    tyle ze ty na xie nie osiagnales nic a ja w jednym miesiacu zrobilem na x wiecej jak ty odkad tam grasz hahah
    jak tak bardzo chcesz to zapraszam na szpital w wawie
    uprzedzam to co mam powkrecane w noge moze zwalic cie z nog miernoto
    i z laski swojej taliby i bonki nie odpisujcie juz .
    bo chocbym dostal i 100zlomow
    i to tak zawsze nad wami
  • Time2Party napisał(a):

    Panowie pokazcie mi choc jedno lewe rw,a jelsi juz o tym mowa to nie robcie z siebie bardziej krystalicznych niz jestescie
    przypomniec wam jak sie wam hades wypial ? :E
    Widzę do skierowane do mnie, sorry Vulcan za śmiecenie, ale T2P proszę przypomnij mi co tam było nie tak ?
    Uważaj jak chcesz ale ja na tym uni ani razu się nie pushowałem., jak już przytaczasz moją osobą i piszesz, że o konretnym rw to proszę o dowowdy!!!
    To co się działo w VEN a wcześniej w Partyzantach doskonale wiedziało całe uni.
    Chcesz przykłady, proszę.

    ogotcha.universeview.be/pl/rep…a9-5c24-b8ec-798d44b7d2c3
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…1e-59b1-88bc-a5f25aee4ba6
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…f0-54b3-b128-2a8e06c998eb

    Zgodzę się z tym, że jesteś bardziej ogarnięty jak Twój kolega, ale wszyscy wiedzą, jak gracie i co chwile które konta lądowały w waszych reckach. Nie było tego na forum, było rozmontowywane po małych kawałkach lub lub farmienie dużych surowców.
    Sami wasi sojusznicy pisali, jak gracie i to na forum własnie w temacie Hadesa więc już nie próbuj robić z ludzi idiotów bo każdy wie jak jest, myślałem, że złomy Cię czegoś nauczyły bo zawsze po nich trochę lepiej sie z Tobą gadało ale widzę, że szkoda na takie rozmowy czasu.
    Życzę zdrowia i nie wracaj tutaj!!

    Edit:
    Vulcan jeszcze raz graty ustrzelenia krzykacza

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Alcoholik51% ().

  • haha znów zaczął pyskować... :whistling:
    wkleił bym i ja kilka screenów jak i info o kupowaniu kont sojuszników jak nastraszali wariata bo chcieli jemu konta sprzedać kończąc grę na cosmos ale nie chce mi się tego w historii już szukać.
    wariat nie szczędzi grosza na kupowanie kont Nuriela, Dekiego, nieznajomego, namira, chyba artel jeszcze mu się sprzedał i wielu wielu innych...

    @Alcoholik51% jak go spakujesz może mu odsprzedasz konto :thumbsup: jak już nie będziesz miał po co klikac
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
  • Tego już nie da sie czytać ;( każdy pisze swoje ale jak Talib wklejał na dicordzie raporty i nie pokazywał nikomu że lata to nikt nie wiedział o tym a to że ktoś jest wyżej i wkleja raporty z T2P sam Party napisał gratulacje i wyjaśnił co i jak czarno na białym macie napisane zamiast głupio pisać to weżcie w koncu spakujcie Wariata w recki bo już nie jedna osoba mi o tym pisze ale nikt nie robi tylko głupio pisze po puschu kupił nie kupił konto dekego udowodnijcie to niech będzie jasne co jest a nie pisanie i nie każda osoba z top 10 gra fer i ma swoje konta które farmi i nie wkleja raportów i niech nikt nie cisnie kitów że nie ma 2 konta bocznego bo każdy je ma ale nikt sie nie przyzna bo jak było pisane każdy pisze żę gra na 1 koncie jakoś w to nie wierze sorki wiem że wokół mnie jest na serwie szum bo pisze co sądze i wielu sie to nie podoba i nie raz dostaje wiadomośći tymu Majcher będziesz następny to jest gra panowie i panie zachowujmy sie jak dorośli a nie jak dzieci u mojego syna co w grupie jest 25 maluchów i 1 pani do opieki i pilnowania ich masakra co sie z wami dzieje wielu będzie pisać żebym zamknoł ryja i sie odgrażać że mnie dojadą ale bez konkretnych dowodó nic nie zdziałamy pozdrawiam serwer

    Ps; nie robiłem przecinków i kropek czy nei oglądałem literówki czy nie zrobiłem błedów ortograficznych bo nie dbam o to a może odczytacie to jakoś dobrze ;);)
  • T2P znów szczekasz
    Ja chwilowo na U bo czas odpocząć od gry
    Bynajmniej jak Ja gram to na jednym koncie a nie jak Ty i kolega kupujecie, zlomujecie i się tym podniecacie
    Majcherek do ciebie tylko jedno
    Forum jest tutaj po to aby osoby, które chcą się podzielić swoimi akcjami a nie jest to tutaj po to aby każdy obowiązkowo wystawiał

    Vulcan jeszcze raz graty
    T2P choć raz byś pogodził się z tym że tu już nie masz po co grać a przede wszystkim z kim

    PS.
    Co do zlomów to pierwy był od Hazmira w wojnie, drugi małe od Eneczki, potem długi czas nic i potem od Ciebie i od Wariata więc gdzie masz te swoje 2 ataki ode mnie???
    Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Talib ().

  • pisałem na szybkości i nie zwracałem uwagi na błędy w pisowni ;) ale wiem że gra jest grą a życie prywatne prywatnym Talib jest dobrym graczem i wiele można mu zazucić nie powiem tak sami mi ale Talib cały czas gra jako flotowiec i nie ma wielu kont tylko na 1 dostał złoma dostał wielu gracza sie to spodobało przyznaje że ucieszyłem sie ale ja mam swoje powody do tego złomu trudno i Talib o tym wie T2P dostał złoma w ciągu 2 tyg z 4 razy moze i co jest na urlopie jak dojdzie do siebie po wypadku to pewnie będzie grać zobaczymy ale skakanie sobie do oczu że ktoś dostał złoma czy nie to dla mnie jest bez sęsu każdy go w koncu dostanie to tylko gra tyle w temacie odemnie ;)
  • Alcoholik51% napisał(a):

    Time2Party napisał(a):

    Panowie pokazcie mi choc jedno lewe rw,a jelsi juz o tym mowa to nie robcie z siebie bardziej krystalicznych niz jestescie
    przypomniec wam jak sie wam hades wypial ? :E
    Widzę do skierowane do mnie, sorry Vulcan za śmiecenie, ale T2P proszę przypomnij mi co tam było nie tak ?Uważaj jak chcesz ale ja na tym uni ani razu się nie pushowałem., jak już przytaczasz moją osobą i piszesz, że o konretnym rw to proszę o dowowdy!!!
    To co się działo w VEN a wcześniej w Partyzantach doskonale wiedziało całe uni.
    Chcesz przykłady, proszę.

    ogotcha.universeview.be/pl/rep…a9-5c24-b8ec-798d44b7d2c3
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…1e-59b1-88bc-a5f25aee4ba6
    ogotcha.universeview.be/pl/rep…f0-54b3-b128-2a8e06c998eb

    Zgodzę się z tym, że jesteś bardziej ogarnięty jak Twój kolega, ale wszyscy wiedzą, jak gracie i co chwile które konta lądowały w waszych reckach. Nie było tego na forum, było rozmontowywane po małych kawałkach lub lub farmienie dużych surowców.
    Sami wasi sojusznicy pisali, jak gracie i to na forum własnie w temacie Hadesa więc już nie próbuj robić z ludzi idiotów bo każdy wie jak jest, myślałem, że złomy Cię czegoś nauczyły bo zawsze po nich trochę lepiej sie z Tobą gadało ale widzę, że szkoda na takie rozmowy czasu.
    Życzę zdrowia i nie wracaj tutaj!!

    Edit:
    Vulcan jeszcze raz graty ustrzelenia krzykacza
    Sami zaczynacie glupie gadki a potem pretensje ze sie rozmawiac nie da?
    przytoczyles 3 przyklady ktore nie dotycza mojej osoby
    a chyba napisalem jasno pokaz mi jedno rw z moim udzialem niemasz to nie poruszaj tego tematu
    jesli nie to skoncz temat i wrocmy do tematu wypiecia sie wam hadesa

    Talib napisał(a):

    T2P znów szczekasz
    Ja chwilowo na U bo czas odpocząć od gry
    Bynajmniej jak Ja gram to na jednym koncie a nie jak Ty i kolega kupujecie, zlomujecie i się tym podniecacie
    Majcherek do ciebie tylko jedno
    Forum jest tutaj po to aby osoby, które chcą się podzielić swoimi akcjami a nie jest to tutaj po to aby każdy obowiązkowo wystawiał

    Vulcan jeszcze raz graty
    T2P choć raz byś pogodził się z tym że tu już nie masz po co grać a przede wszystkim z kim

    PS.
    Co do zlomów to pierwy był od Hazmira w wojnie, drugi małe od Eneczki, potem długi czas nic i potem od Ciebie i od Wariata więc gdzie masz te swoje 2 ataki ode mnie???
    Pozdro
    Przypomne ci napierw dostales gonga na 2800%~ okolo bo niemialem paliwa.
    drugie rw to zezlomowanie cie calego teraz juz wiesz?
    i 3 rw polecial wariat bo ja moglbym sie nie zmiescic w czasie
    skoncz szczekac bo nawet w polowie nie dorastasz mi do piet

    Co do reszty w maju pewnie wyjde z szpitala nadrobienie zaleglosci w firmie plus dluga i zmudna rehabiltacja nie trawi sie z moim powrotem.
    zreszta niemam juz na co wracac bo konto zostalo przekazane dalej .
  • jednak coś dodam... bo ciężko się czyta :czytam:

    Time2Party napisał(a):

    a chyba napisalem jasno pokaz mi jedno rw z moim udzialem niemasz to nie poruszaj tego tematu

    Party nie wybielisz się... że nie ma już twoich RW to nie znaczy, że nie pamiętamy co było... jedynie gracze o nieprzeciętnym ilorazie inteligencji... typu majcher :E :E mogą uważać inaczej... XD XD

    Małe przypomnienie i analiza była pod tym linkiem:

    board.pl.ogame.gameforge.com/i…vs-Phoenix-oddam-5797-89/


    Time2Party napisał(a):

    Co do reszty w maju pewnie wyjde z szpitala nadrobienie zaleglosci w firmie plus dluga i zmudna rehabiltacja nie trawi sie z moim powrotem.
    zreszta niemam juz na co wracac bo konto zostalo przekazane dalej .

    Jedynie dziwi fakt, że konto dopiero zostało przekazane... Na 99% wspomoże poprzedniego właściciela... w końcu zbudował tam niezłe EKO... :popcorn:

    Także zdrowia życzę, bo to najważniejsze... ale swój honor trzeba mieć, a nie udawać ofiarę :stop: