trampek [Minionki] vs. Wujo [N-D] ~ 484 253.24% TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • trampek [Minionki] vs. Wujo [N-D] ~ 484 253.24% TOP 1 SOLO



    Witam serdecznie :)


    Ostatni miesiąc to zdecydowanie intensywny okres czasu, a jeśli ktoś śledził naszą wojnę z sojuszem N-D wie ile emocji jej towarzyszyło dlatego satysfakcja z tego starcia jest niewymierna.
    Chęci i zaangażowania obu stronom nie można było odmówić, szkoda tylko że ze strony domków padło wiele słów odnoszących się do życia prywatnego które nigdy paść nie powinny ale to nie czas ani miejsce żeby je upubliczniać, zobaczymy jakie będzie ich stanowisko 5 kwietnia kiedy upłynie oficjalny termin zakończenia rywalizacji bo w ich opinii już dawno przegraliśmy ;)
    Z tego miejsca pragne serdecznie podziekowac Minionkom , Szczegolnie Makrelce :* , jak rowniez pavcioszowi, Mm, abrze, piortowi, katakuriemu, derpowi, ciastkowi, vescie, atulitiemu......wszystkim! ,
    no i znajomych: @Scofield u9 @Shade - wielkie dzieki za rogala.





    a teraz danie głowne :


    Dnia 04-04-2020 05:36:13 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.751.555
    Ciężki myśliwiec 74.552
    Reaper 97.804
    Okręt wojenny 211.879
    Pancernik 395.645
    Krążownik 838.842

    _________________________________________

    Obrońca Wujo [N-D]
    ________________________________________________

    Mały transporter 91.995
    Duży transporter 30.055
    Lekki myśliwiec 1.099.592
    Ciężki myśliwiec 9.684
    Krążownik 314.043
    Okręt wojenny 48.747
    Statek kolonizacyjny 16
    Recykler 202.544
    Sonda szpiegowska 416.312
    Bombowiec 844
    Niszczyciel 6.275
    Gwiazda Śmierci 1.610
    Pancernik 202.388
    Reaper 10.431
    Pathfinder 55.653
    Wyrzutnia rakiet 48.583

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.554.907 ( -2.196.648 )
    Ciężki myśliwiec 55.264 ( -19.288 )
    Reaper 89.522 ( -8.282 )
    Okręt wojenny 192.993 ( -18.886 )
    Pancernik 360.207 ( -35.438 )
    Krążownik 743.984 ( -94.858 )

    _________________________________________

    Obrońca Wujo [N-D]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    492.184.496 Metalu, 944.237.254 Kryształu i 104.752.691 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 17.200.864.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 58.973.343.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 27.950.983.948 metalu i 18.562.852.453 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.541.174.441 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    968.316.252 Metalu i 643.079.747 Kryształu
    5.400.000.000 Metalu i 5.400.000.000 Kryształu
    6.010.200.000 Metalu i 6.010.200.000 Kryształu
    846.324.000 Metalu i 846.324.000 Kryształu
    5.400.000.000 Metalu i 5.400.000.000 Kryształu
    6.293.622.372 Metalu i 906.377.628 Kryształu
    4.000.837.576 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    28.919.300.200 Metalu i 19.205.981.375 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 18.191.672.696
    Kryształ: 15.056.092.629
    Deuter: -782.173.309
    agresor zyskał łącznie 32.465.592.016 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -30.682.824.496
    Kryształ: -23.287.157.254
    Deuter: -6.544.535.691
    obrońca stracił łącznie 60.514.517.441 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    Dawać bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości :P .

    Makrela

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez trampek ().

  • Wiele miesięcy widniałeś na szczycie starć po złej stronie – pora na tę odpowiednią :thumbsup: . Procent do wojny to również radość – prawdopodobnie zapewniłeś nam tym starciem zwycięstwo. Jednak największą satysfakcją jest strącenie tej zbudowanej w ohydny sposób floty – pozostało jeszcze kilka tysięcy gś u sojuszników obrońcy, ale co się odwlecze to nie uciecze 8) . Odwalasz robotę za GF, powinni dać Ci jakąś premię :E .

    Ogromne gratulacje i oby w kolejnej wojnie nie zabrakło Ci zapału :D !
  • Zazwyczaj nie gratuluję starć na sojusznikach, ale w tych okolicznościach zrobię wyjątek - szczere gratulacje Trampek.

    Ubiegły miesiąc spełzł (to chyba najtrafniejsze określenie) na wzajemnym podgryzaniu się zarówno militarnym w grze, jak i niestety tym słownym z jednej i drugiej strony, kto zaczął, kto skończył itd. jak sam stwierdziłeś nie ma co tutaj rozpatrywać.

    Nie ukrywam, że wywrotka na ostatniej prostej jest szczególnie dotkliwa, tym bardziej, że przez praktycznie cały okres działań wojennych mieliśmy pewną przewagę. To nie tylko Top 1 Solo, lecz również, co przynajmniej w moich oczach jest znacznie ważniejsze - starcie, które zapewniło Wam zwycięstwo w wojnie. Sojusz powinien Ci postawić dobrą whisky (oczywiście w ramach dezynfekcji) za ten strzał. Trampku raz jeszcze - dobra robota, mimo przebiegu wojny, który jaki był taki był, głównie urlopowy z Waszej strony, zakończył się prawdziwym Starciem Tytanów, które zapewniło Wam zwycięstwo.

    Wujo, szybkiej odbudowy! <3

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
  • Cóż przegraliśmy w ostatniej chwili i pewnie wyniku nikt nie zmieni i starcia nie cofnie

    Ale czy starcie było na prawdę czyste , prawdziwe , bez błędów gry ( których ostatnio mnóstwo )

    ma podobno rozpatrzyć Szanowne GO , bo po zapewnieniach obrońcy i przedstawionych faktach COŚ się nie zgadza

    Cóż miejmy nadzieję że Szanowne GO szybko i sprawiedliwie i wnikliwie sprawdzi wszystko

    Wujas nie wymiękaj , będzie dobrze
    Uni Rhea - Top 1 SOLO - 73 191 %
    Uni Yildun - OFF
    Uni Xanthus - ON
  • Historia jest taka:
    W 2017 roku, niejaki @Shade tworzy wydarzenie na ryjoboku, że niby Sprite się reaktywuje.
    Byłem tam kiedyś, dlaczego nie miałbym być teraz.
    Idę więc, jestem, gram.
    6 luty 2018 roku, śledzik, ostatni dzień karnawału, środa popielcowa przede mną.
    Nie ma mnie w domu, spożywam alkohol w ilościach znacznych.
    Na 8 rano do pracy. Kończymy chlać w okolicach 3-4 w nocy.
    Budzik dzwoni, wstaję. Czuję że jestem nasączony konkret. Taxi zatem. 8 rano jestem w pracy.
    Rzut okiem na ogamy, złom jakiś, straszny, wszystko zdechło, nie mam nic.
    No ale pijanym, nic mnie to nie obchodzi.
    Wpada szeryf: co tu kurła tak wali pijakiem? pyta.
    Rękę podnoszę i rzecze cicho-to ja, to jam jest pijanym jeszcze.
    Jest godzina 10, gdy wszyscy w biurze słyszą: Won mi stąd! Odchodzę więc, jeszcze pijany, ale szczęśliwy.
    Po drodze szaszłyk, piwo, kura i warzywa na rosół, wpadam do domu jak jeszcze Aga śpi, śniadanie jej robię, rosół wstawiam.
    W końcu zalegam jak szmata przed kompem i zaczynam śledztwo: skąd cholera ten złom? Wkurzony jak dziwka w deszcz, bo surowce na astro były w DT.
    Oglądam ST i co widzę? Ludzik z układu skasował mi wszystko co miałem, ale nie zabrał nawet jednej jednostki surowców. Jakim cudem, skoro miałem na astro kurłłłaaaaa.
    Śledztwo trwa, raporty czytane są, zdolność łączenia faktów ma dziś swoją chwilę.
    Okazało się, że FS'a zrobiłem oczywiście. Na transportuj. Na muna. Do wroga w układzie. Surę tam zostawiłem, wróciłem do siebie, on tuż za mną, zjadł moje rzeczy, pozbierał, wrócił, wrzucił wszystko w stocznię i zadowlony.
    Komuna mnie pochłonęła, kurłaaaaa, moje astro.
    Szliśmy łeb w łeb, raz on wyżej, raz ja. Szczęście w nieszczęściu, akurat on był wyżej, surę musiał oddać.
    Oddał, DT odbudowałem, astro się przedłużyło. No ale w sumie było ok.
    A byłem pewien, że FS poszedł jak się należy, no ale kurła nie poszedł.
    No byłem pewien.
    Pewność jest przereklamowana. Pewność trzeba kontrolować, bo inaczej się mści.
    Od tamtej pory nie ufam pewności, sprawdzam w podglądzie, gdzie leci, z jaką misją, jakie statki, co zostało, co najwcześniej wraca.
    40 minut to pisałem, bo znowu pijanym. Poprawki czas zabierają.
    Konkluzja: FS'y się sprawdza wujo.
    Inaczej @trampek wygrywa wojnę.
    Gratuluję :)
    :bdb: :xclosed:
  • Błąd gry ? - Czy po prostu zwykły ludzki błąd :)

    Wujo dzień wcześniej stał bfs ( lub duże okienko jak kto woli ) tylko braki w paliwie nie pozwoliły na lot ||


    [ciach]

    Dzień pózniej Tramp podejmuje próbę ubicia tej floty :)

    [ciach]


    Rezultat widać wyżej <3

    Każdy popełnia błędy , tylko trzeba umieć się do nich przyznać .
    Ten błąd kosztował was dużo ale to nie błąd gry tylko błąd człowieka.


    Co do starcia to Tramp jesteś wariat <3
    Mega starcie , mega zysk i co najważniejsze do wojny <3

    Ogromne gratulacje , odpocznij i wracaj :)

    Moderator Neferet:
    Screeny rozmów zawierające wulgaryzmy
    Minionki <3 <3 <3
  • Gratulacie zacnego %% Zysk olbrzymi, a % na miarę Floty agresora.
    Ta wojna jako jedna z niewielu na starszych uni była ciekawa. TJ. coś się działo i nie wiało nudą, szkoda że ta wojna tak krótko trwała :cursing:
    Jeszcze tak z miesiąc może dwa.
    U8-top 150 4+kk (off)

    U31-top 140 4.2kk (off)

    U18-top 25 13.5kk (Uni Fusion)

    U67- top 150 35kk (off)

    U Fenrir top 50 (on)

    U Xanthus top 400 (on)
  • gratulacje Trampek! :)

    zajrzałem wczoraj na ogame zobaczyć co słychać w sojuszu z taką myślą, że po takim czasie to pewnie wieje nudą i takim klikaniem z przyzwyczajenia. a tu zaskoczenie, bo dzieje się i to sporo 0_0 wojna... i jeszcze to starcie 0_0 fajnie widzieć, że jeszcze się tutaj tak bawicie i dajecie radę :D

    te cyfry -, po prostu szaleństwo! :D kolejny raz pokazałeś swój łowiec kunszt :) brawo i tak trzymaj! :)

    pozdrowienia dla wszystkich MINIONKÓW! :)
  • Pozwolę sobie ma mały necroposting komentując ten temat sprzed miesiąca. Przypomniało mi się, że chciałem coś napisać pod starciem, którym @trampek chwalił się przy okazji życzeń wielkanocnych :D

    Chciałoby się powiedzieć "ST jak za dawnych czasów", ale z tego co widzę, ogejmowe legendy powstają właśnie teraz, a nie wtedy, kiedy ja grałem. Miło widzieć jak dawni sojusznicy cały czas dobrze się bawią. Gratuluję top 1 solo po właściwej stronie oraz zamknięcia wojny w pięknym stylu.

    "Hostile armies may face each other for years, striving for the victory which is decided in a single day." Sun Tzu

    Podrawiam wszystkich!