UFS - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ulissess napisał(a):

      Smerf Maruda napisał(a):

      no tak dla topki jest to bardzo korzystne oni sobie robia fsa na kolonizuj za drobne bo nikt im nie zagraza a ja musze latac przez gale takze moim zdaniem jest dobrze tak jak jest. i wyadaje mi sie ze duzo osob porzuci ogama jak to sie zmieni :) pozdrawiam
      FS ? Co to :E
      no tak juz nie pamietasz nawet :D takie cos jak puszczasz okrety na noc badz za dnia zeby ich nikt nie wyzlomowal
      Don't hate the player Hate the game son
    • ChuckNorris napisał(a):

      Winter napisał(a):

      porównywanie fsa do latania na ekspy jest trochę jak porównanie cegły do chleba
      cegłą się nie najesz a chlebem owszem
      Zdajecie sobie ile kosztuje taki fs ? a co jeśli przez tydzień nie traficie nic co pozwoli na zakup paliwa na kolejne fsy ?
      Skoro pozwalają na to zasady to nierozumiem o co ból . Pilnujcie wydobycia , spalcie saty i nikt nie będzie latał bo po co ?
      Twój argument jest inwalidą, bo nie każda fala ekspedycji to piraci/obcy. Skoro stać ludzi przepalać parę kkk dziennie na puste fale to tym bardziej stać na FSa za 200-400kk.
      A skoro piszesz o satkach czy wydobyciu, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, bo to tylko znaczy, że nie masz pojecia o czym mówisz albo udajesz, że nie masz. Tak czy siak, to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać :)

      ale jedno trafienie piratów/obcych pozwala na zakup deuteru
      a nawet milion fsów nie sprawi że ten deuter nam przybędzie

      chcesz powiedzieć że na tak starym uni jak Quantum zaboli cię strata 10 czy 15kk surowca które ktoś ci wyfarmi ? bo nie rozumiem co innego oprócz wydobycia możesz stracić jak ufs zejdzie z urlopu . Zaraz rozpiszesz się że możesz stracić moony czy co tam jeszcze . A gdyby nie był na Ufsie to myślisz że jak by zarabiał na paliwo ?

      zresztą tu nie powinno być żadnej dyskusji .
      UFS to jest coś co było i będzie bo nie wyobrażam sobie żeby każdy dostosował się do gry . Jednak to jest tylko gra i niektórzy tak chcą do tego podchodzić . Jak już wcześniej pisałem niestety zachodzą pewne patologiczne sytuacje przez ten tryb rozgrywki ale nie uważam że coś powinno się zmieniać w tej materii

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Winter ().

    • niestety prawda boli :) dobrze ze teraz nie trzeba sie pushowac tylko sie lata po piratach :) co zabiło ducha rywalizacji bo nawet uczciwie zlomowac sie nie chce z reszta jak telepy beda zblokowane to sobie rozloze flote tak zeby miec jak latac po górnikach po 20-30k pancy :) i nara. ulatwi to tylko zadanie topce a gornikom nic nie usprawni
      Don't hate the player Hate the game son
    • Winter napisał(a):

      ChuckNorris napisał(a):

      Winter napisał(a):

      porównywanie fsa do latania na ekspy jest trochę jak porównanie cegły do chleba
      cegłą się nie najesz a chlebem owszem
      Zdajecie sobie ile kosztuje taki fs ? a co jeśli przez tydzień nie traficie nic co pozwoli na zakup paliwa na kolejne fsy ?
      Skoro pozwalają na to zasady to nierozumiem o co ból . Pilnujcie wydobycia , spalcie saty i nikt nie będzie latał bo po co ?
      Twój argument jest inwalidą, bo nie każda fala ekspedycji to piraci/obcy. Skoro stać ludzi przepalać parę kkk dziennie na puste fale to tym bardziej stać na FSa za 200-400kk.A skoro piszesz o satkach czy wydobyciu, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, bo to tylko znaczy, że nie masz pojecia o czym mówisz albo udajesz, że nie masz. Tak czy siak, to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać :)
      ale jedno trafienie piratów/obcych pozwala na zakup deuteru
      a nawet milion fsów nie sprawi że ten deuter nam przybędzie

      chcesz powiedzieć że na tak starym uni jak Quantum zaboli cię strata 10 czy 15kk surowca które ktoś ci wyfarmi ? bo nie rozumiem co innego oprócz wydobycia możesz stracić jak ufs zejdzie z urlopu . Zaraz rozpiszesz się że możesz stracić moony czy co tam jeszcze . A gdyby nie był na Ufsie to myślisz że jak by zarabiał na paliwo ?
      No przecież sam sobie zaprzeczasz - jedno trafienie piratów/obcych i już masz na FSa. Jeśli Cię nie stać na FSy to znaczy, że zarządzanie kontem Ci nie idzie... A jak gracze bez UFS zarabiają na FSy? Przecież milion FSów im nie daje surowców :E


      Zaboli tylko i wyłącznie strata moonów wartych kupę surowców/czasu/anty. A które taki UFS może uwalić tylko dla zabawy, niekoniecznie nawet w celu taktycznym, bo wie, że zapnie U i jest bezkarny.

      Gdyby nie był na UFSie to nie zarobił by niszcząc puste moony, poza tym ryzykowałby odwet. Tylko o to się rozchodzi. No i to sprowadza grę do czekania aż jeden lub drugi zdejmie U żeby zdjąć swój, co robi się trochę bezsensowne. A miałoby więcej sensu gdyby nie dziesiątki multikont i pushówek z których się ludzie gapią w galę i czekają na dogodny moment do zejścia z U. To jest patologia. Sami nie schodzą bo nie mają jaj, tylko dopiero jak coś wyskanują lub są pewni że ktoś inny dał U.
    • no to zablokujcie fajerwerki :D silos wylaczony i nic. kazdy ma uzbrojonego moona chociaz troche i tak mnie rakiety zawsze irytowaly :D a tak to przeciez mozna trzymac po 50gs na kazdym moonie co niektorzy to pewnie nawet z 500 ;) a fala na lewych kontach bez floty Panowie ;)


      Super Moderator Ruda:
      pseudocenzura
      Don't hate the player Hate the game son
    • Smerf Maruda napisał(a):

      no to zablokujcie fajerwerki :D silos wylaczony i chu.... kazdy ma uzbrojonego moona chociaz troche i tak mnie rakiety zawsze irytowaly :D a tak to przeciez mozna trzymac po 50gs na kazdym moonie co niektorzy to pewnie nawet z 500 ;) a fala na lewych kontach bez floty Panowie ;)
      To materiał na inny wątek - RPM są zbyt tanie w późniejszym etapie gry w stosunku do ich mocy: 100k plazm to 13kkk sury, a 83k RPM żeby to zdjąć to 3kkk sury. 100k plazm na moonie się buduję parę lat, a 83k RPM 2,3 konta z nanitami w nockę postawią.
    • Winter napisał(a):

      ChuckNorris napisał(a):

      Winter napisał(a):

      ChuckNorris napisał(a):

      Winter napisał(a):

      porównywanie fsa do latania na ekspy jest trochę jak porównanie cegły do chleba
      cegłą się nie najesz a chlebem owszem
      Zdajecie sobie ile kosztuje taki fs ? a co jeśli przez tydzień nie traficie nic co pozwoli na zakup paliwa na kolejne fsy ?
      Skoro pozwalają na to zasady to nierozumiem o co ból . Pilnujcie wydobycia , spalcie saty i nikt nie będzie latał bo po co ?
      Twój argument jest inwalidą, bo nie każda fala ekspedycji to piraci/obcy. Skoro stać ludzi przepalać parę kkk dziennie na puste fale to tym bardziej stać na FSa za 200-400kk.A skoro piszesz o satkach czy wydobyciu, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, bo to tylko znaczy, że nie masz pojecia o czym mówisz albo udajesz, że nie masz. Tak czy siak, to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać :)
      ale jedno trafienie piratów/obcych pozwala na zakup deuterua nawet milion fsów nie sprawi że ten deuter nam przybędzie
      chcesz powiedzieć że na tak starym uni jak Quantum zaboli cię strata 10 czy 15kk surowca które ktoś ci wyfarmi ? bo nie rozumiem co innego oprócz wydobycia możesz stracić jak ufs zejdzie z urlopu . Zaraz rozpiszesz się że możesz stracić moony czy co tam jeszcze . A gdyby nie był na Ufsie to myślisz że jak by zarabiał na paliwo ?
      No przecież sam sobie zaprzeczasz - jedno trafienie piratów/obcych i już masz na FSa. Jeśli Cię nie stać na FSy to znaczy, że zarządzanie kontem Ci nie idzie... A jak gracze bez UFS zarabiają na FSy? Przecież milion FSów im nie daje surowców :E
      Zaboli tylko i wyłącznie strata moonów wartych kupę surowców/czasu/anty. A które taki UFS może uwalić tylko dla zabawy, niekoniecznie nawet w celu taktycznym, bo wie, że zapnie U i jest bezkarny.

      Gdyby nie był na UFSie to nie zarobił by niszcząc puste moony, poza tym ryzykowałby odwet. Tylko o to się rozchodzi.
      to nie ja przywołałem ekspy na tapetenapisałem tylko że porówanie eksp do fsa to jest cegła i chleb
      Kim jesteś by mówić komus innemu jak ma grać ?
      Bez różnicy co porównasz, to po prostu błędne tok rozumowania. Skoro stać Cię na atak na innego gracza, to pamiętaj żeby zostawić paliwo na FSa. Skoro masz dex na kolejne astro, to miej dex na FSa. Tak było od zawsze. Nieważne czy mówisz o expach czy atakach, czy zwożeniu surki.

      Masz flotę = musisz mieć dla niej paliwo. Proste jak drut.

      Nie mówię nikomu jak ma grać, mówię tylko, że schodzenie z U w dowolnym momencie i wracanie na niego w dowolnym momencie z możliwością ataków/niszczów/rakietowania jest słabe i tyle.
    • ChuckNorris napisał(a):

      Rozumiem kwestię kosztów FSa ale FSy są nadal tańsze niż latanie na ekspedycje, a jakoś stać ludzi na latanie ekspów, więc na FSy też byłoby ich stać. Gra powinna być równa dla wszystkich, a polowanie na UFSa jest upierdliwe, bo jak już ktoś wspominał, UF schodzi z U żeby siedzieć parę/paręnaście h non stop a potem wrócić na U. I proszę mnie nie przekonywać swoimi argumentami typu "to też idź na U" bo to nie jest żaden argument, a poza tym wyrażam swoją opinię, i nikt jej nie zmieni żadnym argumentem.

      Te słowa przytoczyłem
      porównałeś fsa do ekspy
      do w/w słów się odniosłem
      a ty mi teraz zarzucasz błędny tok rozumowania.

      Pamiętajcie ludzie że to jest tylko gra , w 99% gier gracie wtedy kiedy macie ochotę a nie dla tego że musicie bo wam postać wraca.
    • wiem jedno na pewno zblokuje to wielu graczy ktorzy chca robic flote ale nie stac ich na kosmicznie dalekie w miare bezpieczne fsy bo ja nie mam kolonii blisko rozlozonych z reszta nawet jakbym mial takie 2 albo 3 miejsca to ulatwia zlokalizowanie mojej floty i to w duzym stopniu. topka od razu z kolonizatorami tam bedzie latac :) pol godziny i po moonie dziekuje bardzo topka zadowolona a moje konto na wieczne u i po poroblemie z ufsami :)
      Don't hate the player Hate the game son
    • Winter napisał(a):

      ChuckNorris napisał(a):

      Rozumiem kwestię kosztów FSa ale FSy są nadal tańsze niż latanie na ekspedycje, a jakoś stać ludzi na latanie ekspów, więc na FSy też byłoby ich stać. Gra powinna być równa dla wszystkich, a polowanie na UFSa jest upierdliwe, bo jak już ktoś wspominał, UF schodzi z U żeby siedzieć parę/paręnaście h non stop a potem wrócić na U. I proszę mnie nie przekonywać swoimi argumentami typu "to też idź na U" bo to nie jest żaden argument, a poza tym wyrażam swoją opinię, i nikt jej nie zmieni żadnym argumentem.
      Te słowa przytoczyłem
      porównałeś fsa do ekspy
      do w/w słów się odniosłem
      a ty mi teraz zarzucasz błędny tok rozumowania.

      Pamiętajcie ludzie że to jest tylko gra , w 99% gier gracie wtedy kiedy macie ochotę a nie dla tego że musicie bo wam postać wraca.
      Rozumiem, o czym mówiłeś dlatego jeszcze raz podkreślam, że bez róznicy czy mówimy o atak na innego gracza czy ekspedycji, czy transporcie przez galę reckami - masz flotę musisz mieć paliwo.
    • Smerf Maruda napisał(a):

      chuck kiedy ostatnio robiles fsa ?? o jakim paliwie mowa ?? chyba ze na expy ale to sie chyba oplaca tak czy inaczej .. fs oznacza paliwo stracone bezpowrotnie bez zadnego zysku
      Zmierzam do tego, że stać mnie na FSy, tak samo jak stać mnie na latanie. Nie róbmy z siebie idiotów proszę. Skoro ludzi stać na ekspedycje, ST, farmienie (whatever), i mają z tego zysk to ciężko odłożyć te 200-400kk deu na FSa na noc? Mówię o topowych flotach, bo każda mniejsza pali odpowiednio mniej.
    • Dużo osób porzuci ogama? Znaczy tych kilku flotowych męczenników, którzy z takim poświęceniem chowają się za urlopami i ryzykują życie, oraz ich multikonta? Bo jeśli oni by zniknęli, to życie na serwerach dopiero zaczęłoby kwitnąć. W obecnej sytuacji gracze odchodzą właśnie przez takich frustratów, jak UFS'y. Ktoś przez tydzień zbiera surowce i farmi, a na końcu taki mu wszystko ukradnie, bo właściciel się zapomni o kilka minut albo mu wypadnie coś nagłego. Już wielu ludzi przestało grać i usunęło konta po złomie od amatorów chowania się na urlopie. Więc nie wątpię żeby ukrócenie tego procederu miało jakiś negatywny wpływ na ogół graczy. Byłoby wręcz przeciwnie.
    • Smerf Maruda napisał(a):

      No ja Ciebie nie wyzlomuje ale w druga strone jak najbardziej. z reszta błedne kolo sie zamyka poprostu boli Was to ze nie mozecie kogos trafic i tyle a ufs moze dziobać jak ciota czego tez nie mozna tolerowac. jak narazie w moim mniemaniu nie widze sensownego rozwiazania


      Ciężko o sensowne rozwiązanie, ale dlatego tu sobie dyskutujemy o tym :)

      Warto spojrzeć na sprawę z drugiej strony - co jeśli każdy grałby UFS? Gra bez sensu. Bo jeden zdejmie U, stuknie jakiegoś ekonoma bezpieczny bo wrogowie są na U. Potem inny, i tak w kółko. Każdy się z każdym mija, nikt nikomu nie zagrozi - jeden wielki pat, który będzie po UF jeśli takowe nastąpi.
    • Void napisał(a):

      Dużo osób porzuci ogama? Znaczy tych kilku flotowych męczenników, którzy z takim poświęceniem chowają się za urlopami i ryzykują życie, oraz ich multikonta? Bo jeśli oni by zniknęli, to życie na serwerach dopiero zaczęłoby kwitnąć. W obecnej sytuacji gracze odchodzą właśnie przez takich frustratów, jak UFS'y. Ktoś przez tydzień zbiera surowce i farmi, a na końcu taki mu wszystko ukradnie, bo właściciel się zapomni o kilka minut albo mu wypadnie coś nagłego. Już wielu ludzi przestało grać i usunęło konta po złomie od amatorów chowania się na urlopie. Więc nie wątpię żeby ukrócenie tego procederu miało jakiś negatywny wpływ na ogół graczy. Byłoby wręcz przeciwnie.
      @Void - dyskusja z Tobą to jak walenie głową w mur i kopanie się z koniem. Najlepiej zgłoś do administracji żeby usunęli flotę bo zagraża waszym imperiom.

      A tekst ukradnie surowce rozbawił mnie do łez :E

      Powiedz mi jak Ci flotowi męczennicy zdobyli te floty? to są konta - większość z elekrty/forka ładnych nie pamiętam 10lat temu? I nie zawsze grali ufsem - co Ci osobiście potwierdzam :E

      Przywoływałeś konto Lucky666 , ktoś pokazał skrin że od 4 lat na urlopie - tak to jest legendarne konto które po 4 latach urlopu! ; data-verified= "> nadal jest topowe i składa je może skipa/Marys/PL i może ktoś tam jeszcze. Zbuduj podobne to zobaczysz co to jest fs :)

      P.S. @Marys @Terry dlaczego kradniecie panu surowce! Oddawać mu i żeby mi się to nie powtórzyło! i żeby beksa dała nam spokój :E
      The End


      uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

      uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


      uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

      Uni68 Bociek [3 X] - The End



      Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
    • ChuckNorris napisał(a):

      Ciężko o sensowne rozwiązanie, ale dlatego tu sobie dyskutujemy o tym

      Warto spojrzeć na sprawę z drugiej strony - co jeśli każdy grałby UFS? Gra bez sensu. Bo jeden zdejmie U, stuknie jakiegoś ekonoma bezpieczny bo wrogowie są na U. Potem inny, i tak w kółko. Każdy się z każdym mija, nikt nikomu nie zagrozi - jeden wielki pat, który będzie po UF jeśli takowe nastąpi.
      chcialbym zeby kazdy mial rowne szanse ale niestety w tej grze albo sie jest debilem i jest sie skazanym na porażke albo za pozno zacznie sie gre albo nie ma sie szczescia albo pare innych czynnikow moze miec wplyw na to. w kazdym razie rownych szans nie ma i nie bedzie. i to jest [ciach] przykre :)

      Super Moderator Ruda:
      pseudocenzura
      Don't hate the player Hate the game son
    • bocieek napisał(a):

      Void napisał(a):

      Dużo osób porzuci ogama? Znaczy tych kilku flotowych męczenników, którzy z takim poświęceniem chowają się za urlopami i ryzykują życie, oraz ich multikonta? Bo jeśli oni by zniknęli, to życie na serwerach dopiero zaczęłoby kwitnąć. W obecnej sytuacji gracze odchodzą właśnie przez takich frustratów, jak UFS'y. Ktoś przez tydzień zbiera surowce i farmi, a na końcu taki mu wszystko ukradnie, bo właściciel się zapomni o kilka minut albo mu wypadnie coś nagłego. Już wielu ludzi przestało grać i usunęło konta po złomie od amatorów chowania się na urlopie. Więc nie wątpię żeby ukrócenie tego procederu miało jakiś negatywny wpływ na ogół graczy. Byłoby wręcz przeciwnie.
      @Void - dyskusja z Tobą to jak walenie głową w mur i kopanie się z koniem. Najlepiej zgłoś do administracji żeby usunęli flotę bo zagraża waszym imperiom.
      A tekst ukradnie surowce rozbawił mnie do łez :E

      Powiedz mi jak Ci flotowi męczennicy zdobyli te floty? to są konta - większość z elekrty/forka ładnych nie pamiętam 10lat temu? I nie zawsze grali ufsem - co Ci osobiście potwierdzam :E

      Przywoływałeś konto Lucky666 , ktoś pokazał skrin że od 4 lat na urlopie - tak to jest legendarne konto które po 4 latach urlopu! ; data-verified= "> nadal jest topowe i składa je może skipa/Marys/PL i może ktoś tam jeszcze. Zbuduj podobne to zobaczysz co to jest fs :)

      P.S. @Marys @Terry dlaczego kradniecie panu surowce! Oddawać mu i żeby mi się to nie powtórzyło! i żeby beksa dała nam spokój :E
      Wcześniej to pisałem napisze znowu. Ludzie elektry i forka są już wypaleni
    • Smerf Maruda napisał(a):

      ChuckNorris napisał(a):

      Ciężko o sensowne rozwiązanie, ale dlatego tu sobie dyskutujemy o tym

      Warto spojrzeć na sprawę z drugiej strony - co jeśli każdy grałby UFS? Gra bez sensu. Bo jeden zdejmie U, stuknie jakiegoś ekonoma bezpieczny bo wrogowie są na U. Potem inny, i tak w kółko. Każdy się z każdym mija, nikt nikomu nie zagrozi - jeden wielki pat, który będzie po UF jeśli takowe nastąpi.
      chcialbym zeby kazdy mial rowne szanse ale niestety w tej grze albo sie jest debilem i jest sie skazanym na porażke albo za pozno zacznie sie gre albo nie ma sie szczescia albo pare innych czynnikow moze miec wplyw na to. w kazdym razie rownych szans nie ma i nie bedzie. i to jest k... przykre :)
      Mówisz wciąż o dysproporcji między graczami. A ja o porównaniu tych samych grup.

      Nieważne czy gracze na Uni mają 50kk pkt czy 500kk pkt. Czy masz 50kk floty czy 500kk. Załóżmy idyllę czyli całe top100 ma te same floty te same pkt etc. takie same konta. No i wtedy Ty grasz aktywnie farmisz, latasz itd. A ktoś patrzy z multikonta kiedy jesteś, a kiedy nie. Potem schodzi z U z głównego konta i może Ci kulki zdjąć. Jak nic na fali nie zobaczy to zapina U i tyle. Jak zobaczy to albo Cię zezłomuje albo nie, ale Ty mu nie oddasz bo ucieknie na U.

      Gra zamiast premiować aktywną grę, a urlop traktować jako coś co się włącza w wyjatkowych sytuacjach premiuje właśnie grę multikontami i UFS. Bo to się bardziej opłaca/jest bezpieczniejsze.
    • 19dawid45 napisał(a):

      Najlepiej jest narzekać tym co nigdy wielkiej Flo nie mieli:)
      Trzeba tak grać, żeby było cie stać na fsa po co komu duża flota jak stoi to po co taka gra mieć flotę i siedzieć na urlopie :ocb: haha bezsensu, koszty fsa teraz są mniejsze paliwo 0,5 Generał po co budować flotę, którą nie możesz podnieść z miejsca haha Śmieszny argument a dexu jest w ciul na rynku,

      U nas nikt tak nie gra na uni, że brakuje mu paliwa do floty nie ma czegoś takiego i też są duże floty sorry to nie argument brak dexu , raczej styl gry taki to ok zrozumiem

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • Serio, chodzi tylko o koszty paliwa?Flota bez moonow z telepami jest nic nie warta. Na samym x5 postawienie moona i zrobienie telepa to kilka dni, o mniejszych prędkościach nawet nie wspominam. Jedynie ekonom może sobie dlubac i czekać aż się kiedyś wybuduje. Ufs musi wydać antynaterie.
      Poza tym jest coś pozytywnego w graniu ufesem. Planety są orane raz, dwa w tygodniu a nie na okrągło.
    • [ciach]

      Jak pisalem wczesniej, sam UFS jest ok ( a nawet lepiej, wiesz kiedy gracz wrzucil urlop i masz z nim spokoj na 2 dni - lepiej tak niz jego flota na fsie i nie wiesz czy wraca rano, czy w nocy ....

      Jedyny problem jest z UFSami na glowne konto, a w tym czasie operowanie z multi - i potem ich zlomowanie albo kupowanie floty przez rynek.

      Moim zdaniem to sa dwie oddzielne sprawy i nie powinno sie ich mieszac. I do scigania tej drugiej nie potrzeba zmian regulaminu - tylko dzialania teamu. Aktywnego dzialania i szukania multi.


      Super Moderator Ruda:
      temat nie jest o banach
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • Apofis napisał(a):

      Jak gość ma taką flotę to nie wierze, że ktoś mu będzie chciał moona ściągnąć to raz, a dwa, że jeśli to, że mu się uda, apo trzecie to falanga do złomowania nie potrzebna przecież i tak mona nie zfalangujesz co nie ?
      Apofis wez [ciach] w ta ziemie jak bedziesz przelatywac w 2033 :) falangi sie uzywa do namierzenia floty przeciwnika po sciagnieciu moona tylko po co to robic jak przeciwnicy sa duzo silniejsi i jak ktos gra ufs to musi miec do tego powod jest nim albo brak czasu albo obawa o wlasną flote ze strony wiekszych flot takze czemu ukracać jednym gre a drugim flociarzom nie. floty zawsze bedą ale okrojenie tak przywilejów ufsów sprawi ze dominacje przejmie tylko jedna grupa a o to nam przeciez nie chodzi :) jak nie ma przeciwnikow to odechciewa sie grac. no chyba ze ktos lubi czekac do kolejnej fuzji. i zaloze sie ze ufs desrtoyer dostal ostatnio niezle lanie od jakiegos gracza ufs i dlatego znowu ten wątek.

      Super Moderator Ruda:
      wulgaryzm
      Don't hate the player Hate the game son