UFS - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ChuckNorris napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      roermond napisał(a):

      Na samym x5 postawienie moona i zrobienie telepa to kilka dni,
      Wystarczy sam moon na początek w razie ,,W''
      Jak masz 10 multi z falangami to spoko ale to chyba nie o to chodzi? :E
      Bez falangi też się da zezłomować spora flotę. XD


      Smerf Maruda napisał(a):

      Apofis wez [ciach] w ta ziemie jak bedziesz przelatywac w 2033 fa
      Jasne jak się uda ale w 2036 :D
    • Jaki jest sens zdejmowania moonów jeśli nie masz falangi i jaką flotę chcesz zdjąć bez falangi po zdjęciu moona? Nie ośmieszaj się więcej proszę. Ja nie mam dużej floty, ale przynajmniej nie robię z logiki szmaty...

      Poza tym chodziło o zdejmowanie moona dla zdjęcia moona, a nie łapania floty bo każdy szanujący się gracz nie dopuści do jej złapania na fali (chyba, że celowo). Odbudowa infrastruktury na moonie w porównaniu do kosztów jego rakietowania/niszczenia jest nieporównywalne, a UFSowi moonów nie zdejmiesz bo zapnie U. Trzeba by to robić "na żywca" a to wymaga większego zachodu.

      Gdybyś potrafił grać flotą lub miał o tym pojęcie to byś o tym wiedział.
    • ChuckNorris napisał(a):

      Poza tym chodziło o zdejmowanie moona dla zdjęcia moona, a nie łapania floty bo każdy szanujący się gracz nie dopuści do jej złapania na fali (chyba, że celowo). Odbudowa infrastruktury na moonie w porównaniu do kosztów jego rakietowania/niszczenia jest nieporównywalne, a UFSowi moonów nie zdejmiesz bo zapnie U. Trzeba by to robić "na żywca" a to wymaga większego zachodu.

      Gdybyś potrafił grać flotą lub miał o tym pojęcie to byś o tym wiedział.
      Jeśli to do mnie bo nie odniosłeś się to owszem to jest oczywiste i tu masz racje, jednak ja mówię o sytuacji, że wystarczy mieć mona i zezłomować sporą flotę bez falangi co jest możliwe i najczęściej się tak dzieje. Wystarczy postawić mona i jedziesz znaleźć cel.

      Flota stoi na moonie lecisz i ją złomujesz i w takim wypadku nie potrzebna ci falanga i o tym mówię, a o tym co Ty napisałeś to jest inna sytuacja i oczywista. Takie rzeczy to każdy wie, że po to się ściąga mona żeby go na falandze złapać raczej logiczne jest haha :ocb: @ChuckNorris

      Kto ciągle usuwa te posty <X
      ]:-D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • Apofis napisał(a):

      19dawid45 napisał(a):

      Najlepiej jest narzekać tym co nigdy wielkiej Flo nie mieli:)
      Trzeba tak grać, żeby było cie stać na fsa po co komu duża flota jak stoi to po co taka gra mieć flotę i siedzieć na urlopie :ocb: haha bezsensu, koszty fsa teraz są mniejsze paliwo 0,5 Generał po co budować flotę, którą nie możesz podnieść z miejsca haha Śmieszny argument a dexu jest w ciul na rynku,
      U nas nikt tak nie gra na uni, że brakuje mu paliwa do floty nie ma czegoś takiego i też są duże floty sorry to nie argument brak dexu , raczej styl gry taki to ok zrozumiem
      Jak duże są to floty??
      Na rynku brakuje dexu... ktos wystawi 100kk? znika szybko jak cena normalna:)

      Popieram słowa @bocieek o Luckym. Gość nie gra praktycznie od czasów fornaxa a więc kupe czasu i nadal jest topowy...
      @Apofis wyobrażasz sobie nie grać 4-5lat i nadal być topowym kozakiem? Wyobrażasz sobie co to za flota i ile utrzymanie tej floty kosztuje?

      Ktoś kto ma taką flotę gra nią wiele lat i jej nie traci jest w pewnym sensie specjalistą a więc ma wiedzę na temat floty i jej warunków... Powiedz mi czemu TY wiesz lepiej od flociarzy co i jak należy robić grając flotą? TAki Maryś Bociek czy Pawelos którzy się tu wypowiadają to wyjadacze flotowi tak samo jak wyjadaczem ekowym jest Cios i to oni mają wiedzę i umiejętnośći do gry flotą a więc i ich opinia jest wiążąca..

      Argument że nie da się ubić UFSa jest nietrafiony...nie jeden padł nawet na żywca.
      A że Ci "kradną" surowce na ogame? Taki jest mechanizm tej gry zostawiasz łup to go tracisz..

      Dla jasności sam jestem wściekły jak UFS mi kolonie przeleci lub co gorsza mnie trafi ale takie życie. Rozumiem takich graczy poprostu i tyle
    • 19dawid45 napisał(a):

      Jak duże są to floty??
      Na rynku brakuje dexu... ktos wystawi 100kk? znika szybko jak cena normalna:)

      Popieram słowa @bocieek o Luckym. Gość nie gra praktycznie od czasów fornaxa a więc kupe czasu i nadal jest topowy...
      @Apofis wyobrażasz sobie nie grać 4-5lat i nadal być topowym kozakiem? Wyobrażasz sobie co to za flota i ile utrzymanie tej floty kosztuje?
      inni topowi gracze mają spore floty i mogą latać a inni nie mogą? chyba żart otóż mogą, a jaki sens jest mieć flotę i nie latać? - ale to tam na marginesie


      19dawid45 napisał(a):

      owiedz mi czemu TY wiesz lepiej od flociarzy co i jak należy robić grając flotą? TAki Maryś Bociek czy Pawelos którzy
      Pawelos nie ma takiej dużej floty to jest raz, a nawet marys ci powie, nie tylko ja że gdyby chciał to mógłby latać mimo iż lot go wynosi 144 mln dexu ale już mu się nie chce.

      Czyli co chcesz mi powiedzieć, że jak ktoś ma już ogromną flotę to musi skończyć grę? to może lepiej nie budować takie dużej floty robić GS które mało palą
      jaki jest sens robić paliwo żerne statki i nagle przestać grać ja tu nie widzę sensu ale rozumiem, że ktoś lubi grać na UFS i nic nie mam do takiego grania bo niech każdy gra jak chce.

      Ale jak się chce to się gra i tyle. @19dawid45

      19dawid45 napisał(a):

      Jak duże są to floty??

      19dawid45 napisał(a):

      Wyobrażasz sobie co to za flota i ile utrzymanie tej floty kosztuje?

      19dawid45 napisał(a):

      oni mają wiedzę i umiejętnośći do gry flotą a więc i ich opinia jest wiążąca..
      Oczywiście ale oni grają bez UFS :ocb:
      Zobacz sobie aktywność topowych flociarzy oni grają i nie włączają urlopu, sprawdź sobie Na uni Virgo mają największe floty i grają bez urlopu. Zobacz statystyki. Da się. :E

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • @Apofis oczywiście że się da grać flotą bez ufs. Ale odpowiedz sobie na pytanie po co w dzisiejszych czasach?

      Weźmy przykład @Marys.

      Po co on ma grać bez ufs? Żeby cały dzień słać ekspedycje czy też farmić po 100kk sury idlakow i ekowcow? I mimo takiej floty jaką ma niestety każdy musiałby wstawać w nocy i zawracać fsy - rzeczywistość jest taka że chyba na żadnym Uni w PL nie ma teraz floty która może stać bezkarnie jak to się zdarzało wcześniej - też wolę się wyspać :) a dex - nie ma znaczenia i żaden flociarz nie używa takiego wytłumaczenia na ufs bo on jest nietrafiony.

      Jak się dochodzi do pewnego momentu to już się nie chce raz, dwa chłop osiągnął wszystko albo prawie wszystko co było do osiągnięcia w tej grze ( Marys wiem że 666 ale niestety nie w tym życiu) :E ,trzy nie potrzebuje iluś kkk pkt więcej żeby się dowartościować i słać ekspy.

      Na chłopski rozum zrozumcie - nie ma już ekscytacji na starcia po 100k%, to było na parę lat temu.Skończyły się wyzwania, skończyła się aktywna gra. To jest pewnie główny powód że jest tak a nie inaczej.
      The End


      uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

      uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


      uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

      Uni68 Bociek [3 X] - The End



      Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
    • Hmm czyli co @Apofis, na V jednak mamy topowe floty ? Bo ciężko za Tobą nadążyć. Skoro już jednak tak patrzysz w te statystyki, choć tu mam wątpliwości, skoro nie wiedziałeś kim jest @ChuckNorris i na jakim koncie gra na V, ale nie czepiajmy się...Więc skoro już patrzysz w te statystyki to widziałeś top10 flot na V i ich rozmiar ? Wiesz dlaczego nikt tam nie musi grać UFS ? Co ja gadam, napewno wiesz ;)
    • bocieek napisał(a):

      @Apofis oczywiście że się da grać flotą. Ale odpowiedz sobie na pytanie po co w dzisiejszych czasach?

      bocieek napisał(a):

      Na chłopski rozum zrozumcie - nie ma już ekscytacji na starcia po 100k%, to było na parę lat temu.Skończyły się wyzwania, skończyła się aktywna gra. To jest pewnie główny powód że jest tak a nie inaczej.

      @bocieek
      No ok. tu się zgodzę jeśli ktoś nie chce to ok :D



      Ulissess napisał(a):

      Wiesz dlaczego nikt tam nie musi grać UFS ? Co ja gadam, napewno wiesz
      @Ulissess Oczywiście, że tak dlatego mówię, że można bez UFS grać i tyle


      Ulissess napisał(a):

      ? Bo ciężko za Tobą nadążyć. Skoro już jednak tak patrzysz w te statystyki, choć tu mam wątpliwości, skoro nie wiedziałeś kim jest @ChuckNorris
      Bo jak zmieniają ciągle konta, nazwy, to faktycznie ciężko nadążyć czasami aja nie śledzę każdego uni cały czas. ]:-D


      RolnikSzukaZony napisał(a):

      @Apofis na virgo Ci z dużymi flotami nie robią fsow z tego co kojarzę
      @RolnikSzukaZony No właśnie :D ci co mają tak ogromne floty nie muszą i mogą aktywnie grać jeśli chcą, a ci z dużo mniejszymi flotami ale też sporymi mogą nawet przy fsa ok 150 mln dexu też jeśli chcą.

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • Apofis napisał(a):

      bocieek napisał(a):

      @Apofis oczywiście że się da grać flotą. Ale odpowiedz sobie na pytanie po co w dzisiejszych czasach?

      bocieek napisał(a):

      Na chłopski rozum zrozumcie - nie ma już ekscytacji na starcia po 100k%, to było na parę lat temu.Skończyły się wyzwania, skończyła się aktywna gra. To jest pewnie główny powód że jest tak a nie inaczej.
      @bocieek
      No ok. tu się zgodzę jeśli ktoś nie chce to ok :D



      Ulissess napisał(a):

      Wiesz dlaczego nikt tam nie musi grać UFS ? Co ja gadam, napewno wiesz
      @Ulissess Oczywiście, że tak dlatego mówię, że można bez UFS grać i tyle

      RolnikSzukaZony napisał(a):

      @Apofis na virgo Ci z dużymi flotami nie robią fsow z tego co kojarzę
      @RolnikSzukaZony No właśnie :D ci co mają tak ogromne floty nie muszą i mogą aktywnie grać jeśli chcą, a ci z dużo mniejszymi flotami ale też sporymi mogą nawet przy fsa ok 150 mln dexu też jeśli chcą.
      Jeżeli masz na tyle chęci na farmigi idlaki itd to można, ale grając na universach które przeszły już jedna lub dwie fuzje to ciężko znaleźć planety pod fsrming szybką flotą co zarazem pokazuje już nam że flota nie zarabia na tego fsa nawet a ma zarobić i na fsa i na kolejne obrazki.
    • Ho Ho, ale temat.

      Mysle ze caly pomysl z ogarniczeniami sciagania i zapinania urlopow, jest absurdalny. znam pelno osob, ktorzy graja ufs i nie maja lewych kont, poporstu czas im pozwala na to by czasem zdiac urlop i poskanowac troche. troche radosci z tej gry, bo duzo osob juz tutaj niema 18 lat i mnostwo czasu by ciagle pilnowac konta. Ludzie maja mase obowiazkow i naprawde wiele wazniejszych spraw.
      osobiscie uwazam, ze speed flot niszczy, ta gre bo ulatwia szybkie zdiecie kogos i wygania graczy nawet zdolnych na urlop :) przy x1 flot i eko x7, jest zupelnie inaczej, bo podniesiona ekonomia wymusza na garaczach granie bez urlopu - bo poporstu wydobycie nabiera znaczenia ;) do tego speed flot daje mozliwosc szybkiego zdiecia moona, co mocno ulatwia mozliwosc dobrania sie do nawet duzej floty. wlasny pz w bezpiecznym ukladzie gdzie nie ma obrony na spedach odpada, bo na x 1 flot to juz 5.5h. stacja, tez ciezka bo zdejma ci moona i przeciez zawrotke stacj tez mozna zlapac, tyle ze mozesz sie potem nie spodziewac co spadnie z moona postawionego uprzednio na szybko, ale jak jest ekipa to i to nie pomorze. poprostu rozumiem granie ufs na przyspieszonym uni. granie bez urlopu w takiej sytuacji to jakichs masochizm :D Tez nie lubie grania urlopami, wiec poporstu od zawsze gram na x1 flot i tutaj ta gra jakas normalniejsza mi sie wydaje i mozna spokojnie bez urlopow sobie grac flota. dlatego uprzednie porowania speedow do nekara to jakis absurd. poszedl tez jakis argument ze spalanie deu przy fs niema znaczenia, bo mniejsze spalanie i general jest. jasne ale to na jakis czas. podwoisz flote i znow spalanie takie samo, znow podwoisz i takie jak przy generale, a potem jak podwoisz to co? no tak jak mowie rozwiazanie tylko na jakis czas. w pewnym momencie i tak zrobi sie drogi koszt fs na stacje, bo kopalnie juz tak szybko w pewnym momencie nie daja takich zyskow ;) Podsumowując mysle ze na x1 flot nie ma wiekszego problemu z graczami ufs, a juz od kiedy jest odkrywca to wogole prawie :P problem byc moze dotyka uni ze sped flot, ale tak sie dzieje wlasnie przez predkosc, gdzie poporstu pilnowanie takiej floty jest dosc uciazliwe dla wiekszosci graczy - dobrych i tych troche mniej. Widac to po prostu, ze uni z x1 flot zostaly uleczone przyspieszeniem eko. na speedach za wiele to nie zmienilo. Taka konfiguracja uni, kazdy jak zklada konto na nowym uni to chyba umie cztac i wie jak bedzie potem wygladalo ;P moze niech wam niemcy zrobia nowe uni z ograniczeniami urlopow i to bedzie zlote rozwiazanie :P pozdrawiam.
      Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
      kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
      ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
      Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
      Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
    • @Kromak Tu się nie rozchodzi o to kto ile ma czasu ani jaki speed tylko o sam mechanizm. U możesz zdjąć w każdej chwili i włączyć w każdej chwili po jego zdjęciu. Gra zamiast premiować aktywność premiuje urlopy poprzez fakt, że są bezpieczniejsze i tańsze (odpada koszt FSa). Tylko o to się rozchodzi. Skoro gra toczy się w czasie rzeczywistym non stop to schemat gry UFS wydaje się nie do końca fair wobec graczy grających aktywnie, bo omijają toczenie się gry pod ich nieobecność (ataki/moonkille etc.). I dochodzimy do punktu o którym wspominałem wcześniej czyli wyobraźmy sobie całe uni grające UFS. Mamy już pewien przedsmak na Q. Na uni stagnacja i wymarcie, bo każda większa flota kisi się na U czekając aż zapnie go ktoś inny lub ktoś z niego zejdzie. Nikt na nikogo nie poluje bo mijają się urlopami w kółko. Ile tak ludzie wytrzymają? Tam już nikomu się grać nie chce ani wysilać, po UF będzie jeszcze gorzej bo więcej flot będzie kisnąć na U.
    • no dobrze, jak mowimy o sprawiedliwosci, to jak gornik straci 2 tygodniowe wydobycie to nie jest taki bolesny cios, a nie sadze by tracil transe na niszczeniach moona przy speed flot. na goscia z pokazna flota juz wiecej osob bedzie polowac. probowac niszczyc moony itd i jak on to straci, to sorry, ale dok tutaj odda tylko 30%, czesto jest tak ze traci sie polwe punktow na koncie, albo i wiecej ;) wiec jaka byla by to sprawiedliwosc? nie rozumiem tych argumentow o sprawiedliwosci. a biorac pod uwage jak latwo stracic flote na speed uni fsujac, to poporstu wcale sie nie dziwie ze ludzie graja ufs. mysle ze to poporstu naturalny odruch graczy na konfiguracje uniwersum. problem nie lezy w urlopach, bo to tylko objaw. chcecie leczyc objawy, a nie chorobe ;P
      Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
      kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
      ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
      Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
      Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
    • no i gdzie ta sprawiedliwosc :) jak topowe konta chca zalaczyc u prosze bardzo nikt im nie broni ale po co to robic skoro ma sie opcje aktywnej gry. i dlatego nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji ze wszyscy beda grac ufs :) ufs grają slabsi albo bez czasu dajcie im szanse :) moze sobie cos zabierzcie z aktywnej gry .. moze np Ci co grają aktywnie beda mieli zablokowaną opcje ataku co do drugi dzien. :) bezsens jak z wymuszeniem aktywnej gry na graczach ufs
      Don't hate the player Hate the game son
    • przynajmniej macie z kim grac co drugi dzien cieszcie sie z tego :) z tego co widze wszystko sprowadza sie zeby ich wyzlomowac albo zablokowac gre kompletnie bo fs oznacza złom nie pilnujac konta 24/h na speed uni. a ze niektorzy schodza tylko po to zeby zrakietowac obrone na moonie ze zlosci bo dostal lanie badz jeszcze nie dostal tylko czuje ze moze wyłapac to juz odrębna kwestja i z takimi graczami cos trzeba zrobic :)
      Don't hate the player Hate the game son
    • Dzień dobry,

      drogi @Art chciałbym się dowiedzieć kiedy państwo zamierzają coś zrobić z urlopami? Chodzi mi o takie sytuacje gdzie gracz A jest graczem aktywnym, gracz B schodzi co kilka dni w nocy z urlopu żeby nękać innych, rakietuje planety, farmi je kilka razy do zera po czym włącza urlop. Wróciłem do was po wielu latach przerwy i dobrze sie nie rozegrałem a już spotyka mnie coś takiego. Czy nie możecie stworzyć uniwersów na których urlop będzie można użyć dopiero po np 7 dniach i żeby trwał minimalnie również 7 dni? ja rozumiem ze ogame jest gra strategiczna ale urlop mial sluzyc odpoczynkowi od gry a nie bycie elementem chorej i niefair taktyki.
      Proponuję zrobić uniwersum dla graczy mniej aktywnych tzw. grajacych urlop fs i niech sobie tam wszyscy razem siedza na urlopie z obecnie panujacymi zasadami czyli minimum 2 dni po zejsciu mozna w kazdym momencie spowrotem na niego uciec oraz takie uniwersa dla tzw graczy aktwnych na których urlop można wziąc na minimum tydzien i jak sie z niego zejdzie to również tydzien trzeba byc aktywnym w grze. Można sie pokusic rowniez o karencje dla graczy ktorzy sa na takim uniwersum nieaktywni dluzej niz miesiac, utrata na przyklad 2% floty tygodniowo a w przypadku gdy konto jest nieaktywne przez pół roku - cała flota oraz zasoby zostaja skasowane z konta, zostają tylko kopalnie, sciagacie mu urlop i takie konto będzie służyło innym graczom za obiekt do farmienia pozdrawiam czytelników i administracje.
    • chlebektostowy napisał(a):

      Dzień dobry,

      drogi @Art chciałbym się dowiedzieć kiedy państwo zamierzają coś zrobić z urlopami? Chodzi mi o takie sytuacje gdzie gracz A jest graczem aktywnym, gracz B schodzi co kilka dni w nocy z urlopu żeby nękać innych, rakietuje planety, farmi je kilka razy do zera po czym włącza urlop. Wróciłem do was po wielu latach przerwy i dobrze sie nie rozegrałem a już spotyka mnie coś takiego. Czy nie możecie stworzyć uniwersów na których urlop będzie można użyć dopiero po np 7 dniach i żeby trwał minimalnie również 7 dni? ja rozumiem ze ogame jest gra strategiczna ale urlop mial sluzyc odpoczynkowi od gry a nie bycie elementem chorej i niefair taktyki.
      Proponuję zrobić uniwersum dla graczy mniej aktywnych tzw. grajacych urlop fs i niech sobie tam wszyscy razem siedza na urlopie z obecnie panujacymi zasadami czyli minimum 2 dni po zejsciu mozna w kazdym momencie spowrotem na niego uciec oraz takie uniwersa dla tzw graczy aktwnych na których urlop można wziąc na minimum tydzien i jak sie z niego zejdzie to również tydzien trzeba byc aktywnym w grze. Można sie pokusic rowniez o karencje dla graczy ktorzy sa na takim uniwersum nieaktywni dluzej niz miesiac, utrata na przyklad 2% floty tygodniowo a w przypadku gdy konto jest nieaktywne przez pół roku - cała flota oraz zasoby zostaja skasowane z konta, zostają tylko kopalnie, sciagacie mu urlop i takie konto będzie służyło innym graczom za obiekt do farmienia pozdrawiam czytelników i administracje.
      Jest na to sposob by zniechcecic do tego typu sytuacji. Nie wiem jak Twoje konto wyglada wiec ciezko cos napisac. Jesli chcesz porad to opisz jak masz planety rozstawione, na jakim uni grasz i w jakiej fazie rozwoju masz konto. Jak nie tutaj to na priv moge postarac sie cos pomoc.
    • Żeby nie zostać farmą trzeba spełniać kilka warunków, a nie biadolić na forum jacy to flociarzę są źli, szczególnie Ci co graja od urlopu do urlopu. A skoro niszczy kulki to chciał Cię zdjąć i tyle. Nie możecie oczekiwać karania kogoś za urlop tylko dlatego że ma taką taktykę lub ma taką ilość czasu, to może górnikom ktorzy potrafią zostać idlakiem, bo fs leci 2tyg trzeba kasować moony?
      40 x ST - 274247.86%

      :top1: SOLO - 20927.25%

      :top1: ACS - 114710.17%

      Życzeń na ogame 3840
    • Void napisał(a):

      Nie da się pomóc na natrętów, którzy pojawiają się w środku nocy, wysyłają kilkaset rakiet i 6 misji niszcz, a rano znowu są na niebiesko.
      Skoro ma ktos problem lognac w nocy i puscic niszcze w odwecie to serio, nie ma dla niego rady. Ale jaki problem zebrac wydobycie na noc i wylaczyc wydobycie? Rano lognac, zobaczyc, ze typ jest na niebiesko to zalaczasz wydobycie i po problemie.
    • Elkanen napisał(a):

      Skoro ma ktos problem lognac w nocy i puscic niszcze w odwecie to serio, nie ma dla niego rady. Ale jaki problem zebrac wydobycie na noc i wylaczyc wydobycie? Rano lognac, zobaczyc, ze typ jest na niebiesko to zalaczasz wydobycie i po problemie.
      Problem nie leży w wydobyciu, tylko w czystej złośliwości. Koleś się loguje tylko po to, żeby rakietować obronę i ściągać moony. Nie leci po żadne surowce.
    • Void napisał(a):

      Elkanen napisał(a):

      Skoro ma ktos problem lognac w nocy i puscic niszcze w odwecie to serio, nie ma dla niego rady. Ale jaki problem zebrac wydobycie na noc i wylaczyc wydobycie? Rano lognac, zobaczyc, ze typ jest na niebiesko to zalaczasz wydobycie i po problemie.
      Problem nie leży w wydobyciu, tylko w czystej złośliwości. Koleś się loguje tylko po to, żeby rakietować obronę i ściągać moony. Nie leci po żadne surowce.
      Dkatego ja nie mam obrony :D
    • Void napisał(a):

      Problem nie leży w wydobyciu, tylko w czystej złośliwości. Koleś się loguje tylko po to, żeby rakietować obronę i ściągać moony. Nie leci po żadne surowce.
      Napisalem to co napisalem wyzej bo mialem dokladnie taki przypadek. Nie pisalbym nic gdybym nie mial doswiadczenia w praktyce. Nie raz nie dwa mialem rakietowanie na jakies planecie. Nie wspominajac juz o oraniu bunkrow gs-ami. Ostatni przypadek wlasnie taki byl, ze komus w niedziele wieczorem zachcialo sie pobawic w rakietowanie. Zawrocilem fs i w nocy puscilem niszcze. Spadly dwie kulki z trzech, jakie byly w jednym ukladzie i to konto szybko schowalo sie na urlopie. Trzeba po prostu pokazac, ze nie jestes pionkiem do bicia. Skoro ktos sie loguje tylko po to by rakietowac obrone to jest jasny sygnal by wpakowac mu ze 2-3 miliardy sury w bunkier, albo i wiecej i niech siedzi i rakietuje cala noc. Na dluzsza mete raczej mu sie odechce takiego monotonnego klikania. Wiem sam po sobie bo tez rakietowalem bunkry po kilka miliardow. Jeden czy dwa bunkry wyzerowalem sam przez dwie noce. Ale jak przyszla pora by rozwalac kolejne to juz bralem znajomych do pomocy bo wiedzialem z jakim wysilkiem sie to wiaze.
    • Trochę nie o tym była mowa, Ty nie oddasz komuś kto po takiej akcji ucieknie na U.

      Poza tym jeśli już o rakietach mowa to są zbyt tanie w stosunku do mocy. 100k plazm to 12,5kkk sury i rok budowania na moonie lub 144k antymaterii, a rakiety potrzebne na zrakietowanie tego to 3kkk sury. Gdzieś tu chyba jest coś nie tak. Żeby postawić plazmy na moonie musisz mieć wysoko stocznie więc rozbudowany moon, żeby rakietować wystarczy konto top 500 z wysokim magazynem i nanitami.
    • Łatwiej jest wylać żale na forum niż postawić sie w grze. Taniej będzię budować przeciwrakiety ale co ja tam wiem. Rakietowanie to element gry, jak urlop, fsy, dopalacze, antymateria itd. Mam wrażenie, że niektórym to wszystko nie pasuje a to gracze źli bo rakietują, bo załączją urlopy, a to zmiany w grze też są złe. Powodzenia w dalszym narzekaniu.
      40 x ST - 274247.86%

      :top1: SOLO - 20927.25%

      :top1: ACS - 114710.17%

      Życzeń na ogame 3840