UFS - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • A ja wam powiem tak skoro tyle zmian mamy za sobą i przed sobą(rynek, kopiowanie floty i surowców przez błąd, płacz o walki z piratami, nowe zasady odnośnie spamu) weźmy się jeszcze za graczy UFS - jak widać można, można coś z tym zrobić.

      Od 4 lat cisza po tym temacie - 'lets make ogame great again' :) dzięki temu ufsy zaczną robić pod siebie i w końcu ścisła topka się zacznie zmieniać a nie ta sama taktyka spierdzielania na urlop i rośnięcie w statach. Ale by był placz, ohhhh zabieram się za to i piszę do góry z propozycjami tylko to jakoś fajnie ubiorę w słowa.
      board.pl.ogame.gameforge.com/i…ch%C4%99cenie-UFS%C3%B3w/

      Przypomnę bardzo dobre pomysły i wypowiedzi


      john malkowitz007 napisał(a):

      Witam

      1. Przez 24h po zejściu z urlopu, teleportery i falangi są nieaktywne.
      Bardzo dobra propozycja

      Ja zaproponuje cos takiego
      Po zdjeciu Urlopu ,mozliwosc powtornego wlaczenia Urlopu po min 48 godz , lub wiecej

      Granie UFS.em moze dla kogos to styl gry , wg mnie to cwaniactwo i brak umiejetnosci gry
      Gracz boi sie ze po zrobieniu FS zdejma mu Moony , lub oblicza powrot i go zezlomuja
      Po prostu slaby gracz !!! , nie wiadomo w jaki sposob wybudowal flote ( moze za anty lub z puschow , ) , nie umie zrobic dobrego FS.a , szkoda mu paliwa na FS.a , dlatego gra UFS , bo przez kilka godz jest stale na koncie i bardzo trudno go zezlomowac
      A jezeli juz to bardzo mala szansa , mozna sprobowac podstawki lub kontry

      @'Jay
      Nie zniechecac do gry , tylko do gry UFS , czytaj ze zrozumieniem zastanow sie i potem pisz ,a po napisaniu przeczytaj nim wyslesz

      Pozdrawiam

      SmirnoffUni17 napisał(a):

      Crion napisał(a):

      A jak komuś się nie podoba to, że jeden gra flotą, a drugi eko, to że jeden gra ufsem, drugi siedzi całymi dniami, a trzeci wchodzi, robi zrzutkę surki i wraca do życia to już jest Wasz problem.
      Wymieniłeś 5 typów graczy.
      1. Flociarz
      2. Ekowiec
      3. Ufs
      4. Siedzący non stop
      5. Wchodzący rzadko

      Pytanie 1: Czym się różnią typy 1, 2, 4 i 5 od typu 3?
      Odpowiedź: Typy 1, 2, 4 i 5 możesz zaatakować. Typu 3 nie możesz.

      Pytanie 2: Skoro ufs może atakować innych, ale inni nie mogą atakować jego, to co to oznacza?
      Odpowiedź: Oznacza to, że ufs ma nieuczciwą przewagę nad innymi graczami

      O i pierwsze minusiki od szanowanych graczy którzy tylko jak słyszą, że ktoś ma problem z UFS'em to stają się czerwoni. Buziaczki kochani jak się nie uda nic zdziałać to chociaż was troszeczkę podenerwuję :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez UFS DESTROYER ().

    • dexPL napisał(a):

      A jednak częstszym przypadkiem jest długi atak gsami (np na bunkier) niż na niszcz. A co do samych wartości (12/24h) - to ktoś limit ustalił i tyle, jest w regulaminie - i koniec.
      Ale te wartości są za niskie 12 h co byś nie powiedział i jak argumentował każdy się zgodzi z tym i tyle nie istotne, że się tak nie lata to nie jest istotne. Nie moge lecieć z misją niszcz przez 70 ukl bo ktoś sobie wymyślił durny przepis.


      Ten Keyra napisał(a):

      Jak lecisz 12-24h na zwykły atak, to jest to zgodne z logiką, czy nie? Bo różnica w zużyciu deuteru jest marginalna. Od razu ucinam gadki o super strategiach, że obrońca przy trzecim nowiu z rzędu lubi wypić wódeczkę z kolegami i akurat taka taktyka. Nie szukajcie dziury tam, gdzie jej nie było. Dla mnie istotniejsze są pytania od pl1 niż te przepychanki rodem z Wejskiej.
      Ale to jest każdego prawo lecę i mi pasuje. zwykły atak na 24 h po co taki długi okres jest w tym przypadku? nie ma on sensu
      a tam gdzie potrzebny jest czas bo gs lata wolno i z 70 ukl już nie mogę go wysłać to zakrawa o bezsens gry. I nie ma znaczenia, że ktoś tyle nie lata a inne osoby może tak grają a teraz odbiera im się prawo do tego. i każdy się z tym zgodzi tylko nikt nie chce tego napisać.
    • UFS DESTROYER napisał(a):

      O i pierwsze minusiki od szanowanych graczy którzy tylko jak słyszą, że ktoś ma problem z UFS'em to stają się czerwoni. Buziaczki kochani jak się nie uda nic zdziałać to chociaż was troszeczkę podenerwuję
      Każdy gra jak mu się podoba, nie wymyślaj tutaj dziwactw bo każdy gra na tyle ile ma czasu i kiedy ma czas
      każdego indywidualna sprawa jak gra. Chce ktoś większość czasu być na urlopie jego sprawa. Ty już cwaniakujesz że wszystko wiesz o ogame, kto jak umie grać.
    • @Apofis nie, nie ja nic nie wymyślam - ja tylko chcę sprawić aby uprzykrzyć życie UFS'om - tak bardzo to przeszkadza flociarzom i pewnym osobom na forum, przypadek? :)

      @dexPL ten też już niby nie gra a wszędzie wciska swoje mądrości - przecież zjadł zęby na tej grze :)

      Co wam powiem - dajcie możliwość górnikom farmienia na urlopie i wydobycia - spoko nie ma tematu. Taka sama abstrakcja w przypadku lotników gry UFSem.

      Nie zamierzam już zaśmiecać tego tematu, stworzę osobny wątek i tam będę dążył do kolejnych ograniczeń po zejściu z urlopu. Przecież sam tryb jest super jeśli ktoś nie ma czasu i gra kiedy chcę - tylko flociarze mają ból pupki bo traktują to UWAGA jako taktykę hahaha dobre sobie. OJOJOJO nie mów jak mam grać czy spamować podgląd - pijąc do obecnych zmian regulaminu!!!!oneoene
    • UFS DESTROYER napisał(a):

      Co wam powiem - dajcie możliwość górnikom farmienia na urlopie i wydobycia - spoko nie ma tematu. Taka sama abstrakcja w przypadku lotników gry UFSem.

      Nie zamierzam już zaśmiecać tego tematu, stworzę osobny wątek i tam będę dążył do kolejnych ograniczeń po zejściu z urlopu. Przecież sam tryb jest super jeśli ktoś nie ma czasu i gra kiedy chcę - tylko flociarze mają ból pupki bo traktują to UWAGA jako taktykę hahaha dobre sobie. OJOJOJO nie mów jak mam grać czy spamować podgląd - pijąc do obecnych zmian regulaminu!!!!oneoene
      Ale niech sobie grają co ci to przeszkadza, ale uprzykrzysz to włączenie urlopu każdemu kto nagle będzie musiał włączyć urlop z różnych nagłych przyczyn, nie rozumiesz tego, różne rzeczy się zdarzają choroba itd. to zdarzenia nagłe..
      @UFS DESTROYER

      Jak jest na urlopie to ci nie zagraża i co z tego, że wyłączy urlop? na dzień czy wekend? Tobie jednemu to chyba przeszkadza bo ja nie widzę problemu.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • Apofis napisał(a):

      uprzykrzysz to włączenie urlopu każdemu kto nagle będzie musiał włączyć urlop z różnych nagłych przyczyn, nie rozumiesz tego, różne rzeczy się zdarzają choroba itd. to zdarzenia nagłe..
      oj bardzo dużo nagłych zdarzeń i chorób występuje u topki od lat - aż cud, że nadal żyją i grają! :D
      Apofisku MI CHODZI O uprzykrzenie przy SCHODZENIU z urlopu, tak żeby pewne czynności były utrudnione. Rozumiesz - PO nie PRZED tak jak z tabletką wczesnoporonną - lepiej zapobiegać niż 'leczyć' prawda? czy znowu mi napiszesz o tym samym.
      Tyle postów a czytanie ze zrozumieniem mierne
    • UFS DESTROYER napisał(a):

      Apofisku MI CHODZI O uprzykrzenie przy SCHODZENIU z urlopu, tak żeby pewne czynności były utrudnione. Rozumiesz - PO nie PRZED tak jak z tabletką wczesnoporonną - lepiej zapobiegać niż 'leczyć' prawda? czy znowu mi napiszesz o tym samy
      Ty

      UFS DESTROYER napisał(a):

      pofisku MI CHODZI O uprzykrzenie przy SCHODZENIU z urlopu, tak żeby pewne czynności były utrudnione. Rozumiesz - PO nie PRZED tak jak z tabletką wczesnoporonną - lepiej zapobiegać niż 'leczyć' prawda? czy znowu mi napiszesz o tym samym.
      Ty chyba sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego co sam piszesz

      Ja piszę o tym cały czas co nabazgrałeś, że nie będzie można po wyłączonym urlopie włączyć go na drugi dzień. To nie jest dobre bo różne rzeczy się zdarzają ludzie mają choroby współistniejące - czaisz :D :D w każdej chwili musi być możliwość włączenia urlopu.
      Ale mnie nie interesują iiini topowi gracze a Ty chcesz tylko zrobić nazłość im nie patrzysz na resztę graczy. Robisz paranoje

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • Apofis napisał(a):

      UFS DESTROYER napisał(a):

      Apofisku MI CHODZI O uprzykrzenie przy SCHODZENIU z urlopu, tak żeby pewne czynności były utrudnione. Rozumiesz - PO nie PRZED tak jak z tabletką wczesnoporonną - lepiej zapobiegać niż 'leczyć' prawda? czy znowu mi napiszesz o tym samy
      Ty

      UFS DESTROYER napisał(a):

      pofisku MI CHODZI O uprzykrzenie przy SCHODZENIU z urlopu, tak żeby pewne czynności były utrudnione. Rozumiesz - PO nie PRZED tak jak z tabletką wczesnoporonną - lepiej zapobiegać niż 'leczyć' prawda? czy znowu mi napiszesz o tym samym.
      Ty chyba sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego co sam piszesz
      Ja piszę o tym cały czas co nabazgrałeś, że nie będzie można po wyłączonym urlopie włączyć go na drugi dzień. To nie jest dobre bo różne rzeczy się zdarzają ludzie mają choroby współistniejące - czaisz :D :D w każdej chwili musi być możliwość włączenia urlopu.
      Ale mnie nie interesują iiini topowi gracze a Ty chcesz tylko zrobić nazłość im nie patrzysz na resztę graczy. Robisz paranoje
      Wystarczy dodać jeden warunek: jeżeli osoba, która właśnie zeszła z urlopu wysłała jakikolwiek atak, to nie może zapiąć urlopu przez 24/48h. Skoro ma czas atakować, to ma czas zrobić FSa.
      "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
      Robbie Williams "Ego a go go "
    • UFS DESTROYER napisał(a):

      ja tylko chcę sprawić aby uprzykrzyć życie UFS'om - tak bardzo to przeszkadza flociarzom i pewnym osobom na forum, przypadek? :)

      (...) stworzę osobny wątek i tam będę dążył do kolejnych ograniczeń po zejściu z urlopu. Przecież sam tryb jest super jeśli ktoś nie ma czasu i gra kiedy chcę - tylko flociarze mają ból pupki bo traktują to UWAGA jako taktykę hahaha dobre sobie.
      W tym wszystkim zapominasz ze ten ufs, ktory bedzie zmuszony przez system do grania dluzej niz by chcial. Raczej nie da odpoczac pozostalym graczom. Nie wiem czy ktos dlugo wytrzyma orania I zaboru parugodzinnego urobku dluzej niz tydzien czy dwa.

      Ten bol pupy o ktorym piszesz, ze dotyczy flociarzy, dotyczy raczej twojej pupy, bo widac ze masz z czyms problem.
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

      Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
    • Już nie mówiąc o tym, że większość z flociarzy i tak w czasie urlopu siedzi na swoich multi i szuka ofiary. Dziwnym przypadkiem wysoko w rankingu jest też trochę kont z dobrym eko i bez żadnej obrony. Ale to pewnie tylko zbieg okoliczności, bo przecież nikt nie ładuje surowców w swoje multi, żeby później po prostu przestać się na nie logować i farmić do woli. Wystarczy doładować anty za 20zł i takie konto będzie trwało wieczność.

      Pawelos ograniczenia dla graczy nie posiadających żadnej taktyki, którzy nazywają to UFS bardzo szybko zrobią porządek na każdym uni. Jeśli nie będą mogli od razu uciec na urlop, to prędzej czy później popełnią błąd i zezłomuje ich ktoś inny. Sami się wytłuką i będzie spokój. A jeśli ktoś zostanie, to reszta go zniszczy. Jeśli będą dostępni do ataku to z pewnością niejeden sojusz by się zgrał i mu ściągnął wszystkie moony
    • @Apofis widzisz i @Ten Keyra podał bardzo dobry pomysł których już troszeczkę było na forum.
      To jest właśnie rozwiązanie Atakujesz? Masz czas zrobić fs'a, tyle. Nawet można to podpiąć pod proporcje floty aby normalne farmienie przechodziło bez problemu :)

      Już czekam na odpowiedź, że dostaniesz udaru słonecznego albo chomika trzeba będzie zawieźć do lekarza i to uniemożliwia zapięcie urlopu :D

      A byłbym zapomniał! jest opcja zgłoszenia zasiadania - chyba jestes mlody skoro nie pamietasz jak sie dzwonilo po ludziach w czasach kiedy internet a raczej WAP to bylo cos eksluzywnego. I wtedy lecialo sie do kafejki internetowej albo dzwonilo do znajomego, zby zrobil fsa. aaaaa bo wtedy bedzie mozna wyliczyc taka flotke albo zdjac kuleczke no tak to nie to co urlop.

      @pawelos pawełek ty sie skup na schodzeniu z urlopu i lataniu po top 500 z tego co czytałem i wiem. Dziesiątki tysięcy AKTYWNYCH graczy z calego swiata(tak,nie mają z tym problemu tylko Polska elyta UFS która wyrobiła sobie taką taktykę od lat, walne i uciekam na u bo się boje, że kulony zdetonują w nocy albo wyliczą fs'a. Koniec z wygodnictwem, niech nawet takie zmiany nastąpią za kilka lat - będę pił szampana i śmiał się, że ogame u takich graczy wymaga jednak czegoś więcej - już nie będzie takiej frajdy z aktywnych ekonomów na których latasz? haha

      Podsumowując - uderz w stól a nozyce sie odezwa
    • UFS DESTROYER napisał(a):

      Już czekam na odpowiedź, że dostaniesz udaru słonecznego albo chomika trzeba będzie zawieźć do lekarza i to uniemożliwia zapięcie urlopu

      A byłbym zapomniał! jest opcja zgłoszenia zasiadania - chyba jestes mlody skoro nie pamietasz jak sie dzwonilo po ludziach w czasach kiedy internet a raczej WAP to bylo cos eksluzywnego. I wtedy lecialo sie do kafejki internetowej albo dzwonilo do znajomego, zby zrobil fsa. aaaaa bo wtedy bedzie mozna wyliczyc taka flotke albo zdjac kuleczke no tak to nie to co urlop.
      @UFS DESTROYER
      Ja gram od 2005 więc wiem jak to było kiedyś jak neta w domu brakło i się latało po sąsiadach. Wiem, że teraz są telefony itd. ale ja miałem miałem osobiście przypadek jak wylądowałem na OIOMIE i flota wracała także wiem co mówię uwierz mi trzeba z dystansem to tego podchodzić, chcą grać na urlopach mnie to nie przeszkadza wcale. :D Ja patrze pod siebie, grę, jeśli już to 24 h bez możliwości włączenia urlopu i tyle. To nie jest dobre rozwiązanie i tyle, po co komu komu to przeszkadza się pytam? Trzeba sobie radzić. :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • @ApofisPrzeszkadza to tylko i wyłącznie graczom aktywnym, jakoś sobie trzeba radzić? waląc i uciekając na urlop będąc tym samym nieuchwytnym od lat. Powiesz, to trzeba zapolować na tego gracza, widać spora ilość takich ST wisi na forum, nie bądźmy śmieszni :D
      Sam tak grałem nie powiem ale odkąd jest odkrywca zupełnie nie widzę problemu w grze bez urlopu bo mam piękne przyrosty poniekąd ufsy też zaczynają aktywniej przez to grać(czyżby mniej chorują?) ale to jeszcze nie to. 48h od wejścia jest to teraz tylko od zejścia i będę szczęśliwy :)

      A tu przykład bardzo chorowitego gracza - jeden z wielu :D

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez UFS DESTROYER ().

    • UFS DESTROYER napisał(a):

      Przeszkadza to tylko i wyłącznie graczom aktywnym, jakoś sobie trzeba radzić? w
      @UFS DESTROYER
      komu? ja widzę tylko tobie. Jak jest aktywny też możesz zaatakować, - proste.

      Topowych flociarzy ciężko zaatakować jest czy są 1 dzień czy grają cały czas, nie bądź śmieszny.

      Sam tak grałeś i masz z tym problem bo teraz grasz aktywnie hipokryzja haaha wcześniej ci nie przeszkadzało to bo sam tak grałeś to jest samolubne



      UFS DESTROYER napisał(a):

      A tu przykład bardzo chorowitego gracza - jeden z wielu
      A skąd wiesz z jakich przyczyn ma przerwy? ja przez 2 lata byłem chory i czułem się źle co drugi dzień

      nie mierz wszystkich jedną miarą : data-verified= ">


      Dla mnie nie ma potrzeby kombinowania przy warunkach urlopu i tyle. Jest dobrze jak jest teraz.

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • Przecież to już się robi żałosne. Może teraz mam współczuć biedakom grającym UFS, bo może nagle dostaną wylewu i będą w śpiączce do przyszłego roku? Gra to gra, każdy powinien mieć równe prawa i możliwości. Jeśli jakiś amator gra UFS, bo inaczej nie potrafi, to niech przejdzie na gierki dla jednego gracza. Gry przeglądarkowe mają to do siebie, że można zostać zaatakowanym pod nieobecność. Jeśli ktoś tego nie akceptuje, to niech usunie konto i skończy z tymi śmiesznymi żądaniami układania gry pod jego urlopik, nazywany przez niektórych taktyką.
    • Każdy niech gra jak mu pasuje i niech nikt nie nakazuje komuś kiedy ma wyłączać urlop i kiedy włączać. Każdy niech się zajmuje swoją grą a nie patrzy na kogoś. Ludzie zajmijcie się sobą a nie kimś. Życie realne a gra to co innego. Życie i zdrowie oraz relacje praca i życie osobiste to każdego indywidualna sprawa i nic nikomu do tego.

      Patrzcie sami na siebie a nie na kogoś jak gra.
    • Void napisał(a):

      Najgłośniej krzyczą najmniej kompetentni, którzy większość gry spędzają na urlopie, bo inaczej nie potrafią. Przydałoby się zrobić jakąś ankietę. Zaraz by się okazało ilu zwolenników lubi atak
      Mówisz o kimś konkretnym? czy o sobie mówisz, wyssałeś sobie to z palca. Chyba Ty masz najmniejsze doświadczenie w grze ja gram bez przerwy od 2005 i rzadko włączam urlop. Ty się nie znasz to nie zabieraj głosu, bo grasz krótko nie masz pojęcia o grze

      Mówisz o kimś o kim nie masz pojęcia - kto tak robi? człowiek bez kompetencji i ignorant, osoba manipulująca i kłamliwa.

      Nie znasz mnie to nie komentuj i nie oceniaj i to samo rób z innymi.

      Brak ci argumentów to piszesz nie stworzone rzeczy :ocb:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • Widzę niektórzy tutaj nie potrafią zrozumieć reczy oczywistych w tej grze.

      Co do UFS możliwości jest kilka
      -brak możliwości ataku przez kilka h po ściągnięciu urlopu
      -brak możliwości zapięcia urlopu przez jakiś czas
      -ograniczenie ilości zarzucania urlopu
      -co tam jeszcze na głowe przyjdzie
      -zostawienie jak jest (za czym osobiście jestem a nie jestem flociarzem)

      Czemu dyskusja spadła nagle na tych co grają UFS? Czemu uznaje się gracza UFS niekompetentnym ?

      UFS to mechanizm gry jak każdy inny czy to kopanie czy ekspedycje itd

      Przykład @_Pawelos_ :
      Ma ogromną flotę ma też umiejętności nie jest osobą niekompetentną..
      Zrobienie normalnego FSA to dla niego zagrożenie stracenia moonów (wysoce rozbudowanych) -sama strata jest denerwująca bo odbudowywać trzeba na gwałt.
      Zrobienie normalnego FSa to także kosmiczne zużycie deuteru (kilka FS i Orlen zamknięty)
      Każdy ma prawo do posiadania wysokich poziomów kopalni poziomów badań czy ilości floty. Jednak to flota wymaga paliwa reszta nie.

      Nie popadajmy w paranoję ograniczając UFS. Już kiedyś przyszła zmiana z 24 do 48h i jest to zmiana wystarczająca.
      Każdy ma prawo grać tak jak chce i każdy dostaje do tego narzędzia

      Proponuje każdemu krzykaczowi wybudować flotę chociaż w połowie tak dużą jak u Pawelosa czy innego topowego flociarza i polatanie nią na FSy przez 3-4 dni..chciałbym widzieć sprawozdanie z takiej gry:)

      Pozdrawiam ja-Ekonom:)
    • Nie stać cię na utrzymanie floty - nie budujesz większej. Proste. UFS grają tylko nieporadni ludzie. Nikt nie ma szans takiego zaatakować, bo zaraz teleportuje flotę i tyle będzie z ataku. Za to ciebie delikwent jak najbardziej może zaatakować kiedy będzie chciał, zwłaszcza pod twoją nieobecność. To nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwą grą.
    • Void napisał(a):

      Nie stać cię na utrzymanie floty - nie budujesz większej. Proste. UFS grają tylko nieporadni ludzie. Nikt nie ma szans takiego zaatakować, bo zaraz teleportuje flotę i tyle będzie z ataku. Za to ciebie delikwent jak najbardziej może zaatakować kiedy będzie chciał, zwłaszcza pod twoją nieobecność. To nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwą grą.
      Widać, że pojęcie masz zerowe. :)
      Nie jeden ufs padł i to na gruby %, ja też dawno temu :)
      Wiec jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, bez jakiś konkretnych przykładów to idź do swojego pokoju i zacznij grać w coś innego.

      PS nie czuję się nieporadnym człowiekiem jak to nazwałeś, idzie całkiem dobrze w realu i na tym nie skupiam,a nie na jakims ogejmie ktory stracił na wartości przez te super zmiany w "rozrywce"
    • Void napisał(a):

      Nie stać cię na utrzymanie floty - nie budujesz większej. Proste. UFS grają tylko nieporadni ludzie.
      Genialny tekst. Nie powiem usmial sie. Ciekawe podejscie, jak ekowcy marudza ze koszty I rentownosc kolejnych lvl kopaln siega kilku - kilkunastu jak nie kilkudziesieciu lat, ty im powiedz poco stawiacie kolejny lvl, przeciez nie musicie miec wyzszego. Proste.

      Jak jakis badacz mowi, ze nalezalo by cos zrobic z dlugoscia badan idacych tez juz w lata. Ty mu powiesz, poco ci kolejny lvl badania. Proste.

      To ja ci odpowiem wprost poco grasz, zaloz konto, kupuj anty I ciesz sie ze jestes ostatni na uni, poco co jakikolwiek lvl badania, jakakolwiek struktura na planecie, jakakolwiek jednostka wojskowa. Proste :)
      Pamiętaj.
      Jeśli spotkasz samotnego wilka uciekaj.
      Za nim stoi stado.
      Jeśli zaś ugodzisz tego wilka,
      do końca życia będziesz oglądał sie przez ramię.
      A pewnego dnia ~ za tobą stanie stado.
      I rozszarpie Cię na strzępy.

      Uni 29 [Jackass] {macierz} top 90
      Uni 41 [MCNE] {pawelos} top 20, top 1 floty
      Uni Quantum [LioN] {pawelos} top 4, top 1 floty (przed UF z Electra)
    • Ja przynajmniej cały czas gram i się rozwijam. A oni nie grają, większość czasu spędzają na gwarancji nietykalności nazywanej urlopem. Utrzymują się z tego, co ukradną. A wielu z nich i tak wspomaga się multikontami. Więc gdzie tu uczciwość wobec gracza, który gra cały czas na swoim koncie?
    • Więc można grać bez ciągłego uciekania na urlop, dla niektórych na Quantum to niesłychane. To szok niczym zdziwienie miejskich aktywistów, że smog nadal jest mimo braku samochodów. Na Nekkar jest znacznie wyższa kultura gry, każdy po prostu gra i liczy się z ryzykiem. Ktoś mnie zezłomuje, trudno. Ale ja się zrewanżuję. Mogę mieć kilkanaście tysięcy satelit na każdej planecie, trzymać tam flotę i jakoś nikt tego nie rusza. A na Quantum to jest porażka, spróbuj tak grać to jeszcze tego samego dnia będzie czerwony RW, a dzielny agresor już będzie świecił na niebiesko. Swój wpływ ma na to również połączenie innych serwerów do Quantum i kumulacja takich "pro flociarzy".
      Naprawdę nie widzicie różnicy? Na Nekkarze flociarz kilka razy przemyśli swój atak, na Quantum nie musi, bo i tak nikt mu nic nie zrobi. Na Nekkarze wszyscy się rozwijają we względnej symbiozie. Mnie też kilka razy złomowali. Jakiś flociarz z top. Jak się zalogowałem, od razu zrzuciłem mu satelity i flotę cywilną z kilku planet, skolonizowałem planetkę obok niego żeby niszczyć moony, to przestał. Dlatego na Nekkarze gra mi się bardzo dobrze, a na Quantum już od dawna mam wywalone na to konto, nie mam żadnej obrony, czasami jak mi się uda zbudować kilka GS to latam na niszczenie. Sytuacja na Quantum już dawno wymknęła się spod kontroli i nie zanosi się na żadne zmiany.
    • Void napisał(a):

      Ja przynajmniej cały czas gram i się rozwijam. A oni nie grają, większość czasu spędzają na gwarancji nietykalności nazywanej urlopem. Utrzymują się z tego, co ukradną. A wielu z nich i tak wspomaga się multikontami. Więc gdzie tu uczciwość wobec gracza, który gra cały czas na swoim koncie?
      Ty masz ziomek błędne podejście.

      To fajnie, rozwijaj się. Ja swoje konto rozwijałem kilka lat i szukałem sensu w tym wszystkim. Teraz jestem na takim poziomie, że nie muszę go rozwijać, tylko czasami jak mam czas i ochotę ściągnąć urlop i już nie tyle co pograć jak dawniej, a puścić ekspy.

      Od aktualizacji minęło 4 miechy? Plus, minus. I niektórzy mnie prześcignęli grając 3 miesiące, kiedy moje konto ma 10 lat. Tutaj widzisz sens? :)
      Ja nie widzę, dlatego nie czuję obowiązku grania bez urlopu, pilnowania i przede wszystkim tracenia swojego cennego czasu. :)

      Co innego jakaś patologia siedząca na bezrobociu i kwarantannie grająca regularnie co dwa dni, siedząca po nocach i nawet na urlopie patrząc kto bez U. W tym widzisz sens? Ja nie widzę.

      Uczciwości w ogejmie nigdy nie było i nigdy nie będzie. Wiara tak dostała w głowie sieczki, że wystawiają kumpli za sure, robią lewe scriny, zawracają przed ACS, żeby tylko kilka miliardów surowca zarobić.

      Także ten tego, daj sobie spokój. :)
    • Apofis napisał(a):

      19dawid45 napisał(a):

      Przykład @_Pawelos_ :
      Ma ogromną flotę ma też umiejętności nie jest osobą niekompetentną..
      @_Pawelos_@19dawid45

      yyy? to jaką Ty masz tą flotę przeogromną? chyba trochę przesada, spójrzcie na lajta na uni Nekkar gość ma potężną flotę ale gra cały czas bez urlopu. To chyba nie ma aż takiej dużej floty, żeby nie latać na fsa. :D Bez przesady chyba? 0_o


      Co prawda na Quantum było przez 8 lat wydobycie x5 więc troche niszczar natrzepałeś widzę i krażków ale bez przesady, żeby nie można robić fsa bo ma dużą flotę :E to raczej chodzi o co innego.

      niemniej urlop powinien zostać jaki jest bo samo ograniczenie urlopu w roku to ilości razy to przesada może do miesiąca kilka razy prędzej.

      Życzę rozwagi
      0_o


      Co
      Nekkar prędkość floty x1?