Zły odnośnik do rejestracji na forum

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zły odnośnik do rejestracji na forum

    Cześć, macie zły odnośnik do rejestracji forum i nie da się normalnie zarejestrować.
    Kliknięcie "dokończ rejestrację" nie działa jak należy i nie przenosi na https://board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/Register/ lecz na board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/RegisterActivation/ przez co mail nie jest rejestrowany w bazie danych, a co za tym idzie nie wysyła potwierdzenia rejestracji na maila, czyli coś o czym pisał @Wrum 2 lutego.
    Art dlaczego pozwalasz administracji forum tj Toadie oraz Ruda kasować temat w DiD Libra o bociarzu Starrk (z którym grają w sojuszu) i który przyznał się w owym temacie do używania bota?
  • Wrum nie opisywał tego problemu lecz problem z lobby.

    @Sir Zuad co do Twojego problemu to nie klikasz tam gdzie powinieneś. Rejestrując konto wpisujemy nick a następnie naciskamy "WYŚLIJ" na środku ekranu, lekko poniżej tej tabeli. "Dokończ rejestracje" służy jedynie do aktywowania konta poprzez wpisanie kodu aktywacyjnego.
    Jestem i mnie nie ma ^^


  • Naprawdę wierzycie, że ktoś zaznaczając "Nie, chcę się zarejestrować teraz." Widząc "dokończ rejestrację" wpadnie na to jak to jest skonstruowane i że "dokończ rejestrację" które jest w tym samym kaflu co "Chce się zarejestrować teraz" służy tylko i wyłącznie do wpisania kodu aktywacyjnego, a właściwego przycisku należy szukać w zupełnie innym miejscu?
    Rozumiem, iż nie macie wpływu na to jak to jest rozmieszczone, lecz jest to bardzo niefortunne umiejscowienie przycisków kluczowych dla rejestracji i nie tylko ja miałem problem z rejestracją na forum.

    Fakt, Wrum opisywał inny problem, mój błąd, co nie zmienia faktu, iż problem z lobby nadal występuje i nie da się aktywować konta, którego nie potwierdzi się w przeciągu bodajże 24h.
    Art dlaczego pozwalasz administracji forum tj Toadie oraz Ruda kasować temat w DiD Libra o bociarzu Starrk (z którym grają w sojuszu) i który przyznał się w owym temacie do używania bota?
  • Zapewne jak się napisze ticketa to GO pomoże w aktywacji konta lobby ;) Niestety nie wiem, czy jest to celowe działanie programistów czy bug.

    Co do budowy forum to - tak, jest to niefortunnie skonstruowane ale nie mamy na to wpływu, tylko firma tworząca oprogramowanie. Fraza 'Dokończ rejestrację" została zamieniona na "aktywuj konto" :) Będzie to mniej wprowadzało w błąd.
    Jestem i mnie nie ma ^^