Hej, ktoś z U11 lub podobnych czasów? :)

  • Hey, Ja po prawie 10 latach, młodsze czasy troche :) Bierz klasę odkrywcy i na expedycje ile się da :) w międzyczasie farm okolicę (ewentualnym statusem bandyty nie przejmuj się). Poczytaj dyskusje na tym forum o odkrywcy to rozkminisz. A, teraz żeby kolonizować to musisz badać kolejne poziomy astrofizyki. To tak w mega giga skrócie, sam rozkminiam to jeszcze xD Miłej Gry!!!
    Uni 50 (RIP) top 30 OFF, Uni 60 (RIP) top 80 OFF, Merkur top 80 OFF
    Octans - Namietny Endriu - bawimy się :D
  • Fox napisał(a):

    W skrócie jak kończyłem grę bo było coraz gorzej i coraz więcej p2w a teraz jest jeszcze gorzej? :E
    Przecież to jest niemożliwe ]:-D
    Uwierz, że jest możliwe, za dawnych czasów nie wolno było nawet handlować ze zgłoszonych kontem, jakiekolwiek chociaż małe wały były nagradzane banem i to często permem... teraz pushery siedzą na 10 kontach, handlują z nimi, złomują i kupują od tych kont flote w rynku po śmiesznych cenach, kupują ciągle konta do pushu złomowego który jest można powiedzieć legalny :) na większości uni topki to gracze którzy nie potrafią policzyć jakiejś kontry czy już o zawróconej stacji nie ma mowy :)
    Gra nie ma najmniejszej finezji z dawnych lat... Jeśli nie wciągnąłeś się znowu w ten szajs to nie zaczynaj bo się niemiło zaskoczysz
    To tak w skrócie :)
  • Wow. Chyba tylko tyle można powiedzieć. To to już nawet nie jest kwestia p2w tylko znacznie dalej posunięta profanacja tej jakby nie patrzeć niegdyś dobrej gry.

    No cóż, już zacząłem, coś tam mi sojusz pomaga więc pogram trochę ale raczej nie będę już nolifił jak kiedyś.

    Tak sobie myślałem że może fajnie by było wrócić do starych serverów, bez p2w, z normalnymi banami, z handlem ale bez pushu itp. i żeby te servy były na abonament? Ja z chęcią bym na takim spróbował i myśle że jest sporo starych graczy którzy teraz już spokojnie mają hajs na ten abonament a którzy chcieliby wrócić do gry po latach tak jak ja.
    Przynajmniej na próbę jeden serv mogliby taki odpalić.

    Parę lat temu był też projekt retro servera, jak rozumiem to też nie wypaliło?
  • Witam wszystkich w tym wątku.
    Ja z U 26 kilka lat później Quantum potem znowu kilka lat przerwy i miesiąc temu wystartowałem na Leda po 3 tyg odżywiania się padliną wybrałem klasę krasnoluda i jestem w top 500 1.371.682 (Miejsce 481 z 2.043)a mam 7 planet dopiero. Ogame to produkt a my go żremy warunki ustala deweloper maksymalizując swój zysk. Klasy mi się podobają każda ma swoje właściwości. Zacząłem na nowym uni licząc na dużą frekwencję wywołaną wirusem w realu.
    UNI 26 game over
    UNI QUANTUM game over
    UNI LEDA game over
    UNI OCTANS top13 i nadal gram
    UNI QUASAR
    UNI Sombrero
  • To może i ja się przywitam.
    Z dobrą dekadę temu grałem na Uni2. To były moje początki, dość długo grałem na tym uni, niestety liczby pkt jak i nazwy sojuszu nie pamiętam, ale pamiętam ze 5kk pkt przekroczyłem. :)
    Później kolega namówił mnie na powrót na uni 32, ale tam to bardziej dla zabicia czasu niż żeby się wciągnąć.
    Teraz wracam, zobaczyć co nowego.
    pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze będzie nam się miło grało. ;)