Dzięki za grę pora kończyć ;-)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dzięki za grę pora kończyć ;-)

    Jak za pewnie niektórzy zauważyli dostałem bana za bash a historia wygląda tak ...
    Z graczem (BlackLatteCoffee) 2:14:7 miałem pakt o nie agresje na czas wojny z NC . Sojusz się ten rozpadł wiec zabrakło chyba naturalnego wroga no ale pakt to pakt wiec nie lataliśmy na siebie szczególnie ze był w "znajomych" natomiast paktu nie miałem z jego push kontami (a przepraszam jak on to nazwał mocniejsze nie może być push kontem dla konta słabszego ) wiec nie miałem paktu z jego multi i często atakowałem np konto " w dobre rece" 7:229:12 które swego czasu wisiało na allegro a że byłem tak zaślepiony i zobaczyłem że leci na stacjonuj z planety na planetę uznałem to za błąd a nie zasadzkę :E no i na pewniaka poleciałem no przecież pod falą jak się okazało była to zaplanowana akcja Latte przy pomocy innego konta Gsówki "ChybaTy" 4:442:8 zdjął moona i jego flota wylądował przed moja na planecie no i było bum 17kkk do piachu no cóż akcja godna uwagi mój błąd no może poza tym że miał mnie w znajomych i użył innego konta do zdjęcia moona bo nie chciał ryzykować swoich Gsów to oznaczało jednoznacznie koniec paktu :E od tego czasu ja latałem mu po satkach a on mi, rakietowałem jego multi typowa wojna i znowu dałem się zagonić w inny kruczek zrobiłem basha na koncie "w dobre rece" no bo graczowi bez sojuszu wojny się nie da wypowiedzieć Bash zgłoszony no to czekam na bana jeden dzień drugi dzień 3,4,5 nie ma .... aż tu ni z gruszki ni z pietruszki Latte na mnie leci na surke 200k KR no i dofarm trampki myślę sobie zgłupiał do reszty no przecież jestem wszędzie * nawet się ucieszyłem KR to pozamiatam sobie czekam czekam co by się ładnie podstawić a tu nagle bumm ban :popcorn: cóż za wspaniałomyślny zbieg okoliczności jakiego trzeba mieć pecha no przecież to przypadek no bo jak by inaczej przecież admin Adiano mu nie dał znać że zaraz będzie ban mam pecha na moją skarge dostałem odpowiedz iż Support nie jest w żadnym stopniu zobligowany do śledzenia aktywności na koncie w momencie nakładania kar. Procedura nakładania blokady jest taka sama dla każdego gracza.
    Jak pech to pech dużo nie straciłem w tydzień do odrobienia ale sam fakt że mam takiego pecha w grze skłania mnie do zakończenia tej zabawy rozumiem że znajomy Ci złomuje ale na pecha to już nic nie poradzisz

    BlackLatteCoffee [FenikS] vs. KAyto [C E] ~ 192.54%

    Dnia 24-03-2020 20:00:30 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor BlackLatteCoffee [FenikS]
    ________________________________________________

    Krążownik 196.081
    _________________________________________

    Obrońca KAyto [C E]
    ________________________________________________

    Mały transporter 16.000
    Statek kolonizacyjny 6
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor BlackLatteCoffee [FenikS]
    ________________________________________________

    Krążownik 196.081 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca KAyto [C E]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    94.118.880 Metalu, 94.118.880 Kryształu i 94.118.880 Deuteru
    425.531.704 Metalu, 591.066.084 Kryształu i 895.562.755 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 64.240.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 9.618.000 metalu i 9.636.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.194.517.183 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 529.268.584
    Kryształ: 694.820.964
    Deuter: 989.681.635
    agresor zyskał łącznie 2.213.771.183 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -551.710.584
    Kryształ: -717.304.964
    Deuter: -989.741.635
    obrońca stracił łącznie 2.258.757.183 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Także chłopaki będę powoli kończył bo na pecha nic nie poradzisz ..
    Dzięki za grę bo miałem super sojusz pozdrowienia dla sojuszników i znajomych tych bardziej prawdziwych :E
  • Cóż, tu pragnę zauważyć jedno. Powiedzmy, że te oskarżenia o multikonta Latte są bezpodstawne. Przyjmijmy, że te alledrogowe zabawy i inne to jakieś banialuki. I że życzenia miłego bana nie były wcale celowym podstawieniem się pod basha - choć wiadomo, wina Kayto. Ba, przecież samego siebie na support zgłosił. No a do tego to zwlekanie i atak Latte oraz nagły ban od Adanio. Niech to wszystko będzie jakimś zupełnie dziwnym zbiegiem okoliczności, pewną korelacją bez przyczynowości. Bądźmy przez chwilę naiwni.

    Wciąż: nie strzela się do kogoś za popchnięcie innego. Po prostu taki wlot jest karą skrajnie niewspółmierną do zawinienia, a zatem po prostu stojącą w sprzeczności do tak podstawowych reguł prawa jak fakt, iż ono nie działa wstecz itd. Niezależnie od tego o czym mówią regulaminy, pewne zasady - proporcjonalności kary do przewinienia - istnieją zawsze.

    Czy administracja nie ma obowiązku sprawdzania stanu konta czy go ma - nieistotne. Decyzja o banie jest interwencją w zwykłą rozgrywkę, a przy takiej wtopie wystarczyło skutki tego cofnąć. Brnięcie w ten magiczny zbieg okoliczności dowodzi śmiania się w twarz graczom i podsycania tego, ile to Adanio nie bierze na łapę. Może też oznaczać coś innego, jednak wśród słów dozwolonych przez tutejszych moderatorów, nie odnajduję takowych, które w sposób wystarczająco dobitny wyraziłyby indolencję. A co dopiero obelżywy.

    Bardzo Cię namawiam raz kolejny Kayto: zostań z nami. Powody znasz, nie chcę robić ckliwych próśb wobec publiki. Cieszę się natomiast, że ten temat powstał. Dla pokazania jednej rzeczy: że Feniksy nie cofną się przed żadną zagrywką ani przyjęciem żadnej osoby, byleby tylko iść ślepo po punkty. Metoda nie gra roli. Taki to sobie sojusz kryształowy jest. :)
  • weź nie chrzań... tylko mi tu graj...
    dużo nie straciłeś nawet mogę ci pomóc :D
    weź po prostu tydzień U odcham się lub coś głupiego zrób.
    bo jak tak będzie to stracę swoją ulubioną Lamę :D
    zresztą nie chcąc obiecałeś mi coś @KAyto mieliśmy pierdyknąć razem fajnego Steczka więc liczę że będziesz grał do czasu aż nie do trzymasz obietnicy....
    co do latte to zgadzam się z przedmówcą :]
    Problemem nie jest problem a Problemem jest twoje podejście do problemu :D

    Ma mnie każdy lecz nie każdy lubi, potrafisz uwierzyć?
    Możesz mnie dotknąć zobaczyć lecz nie zdołasz uderzyć.
    Bawię dziecko, przygnębiam starca, cieszę dziewczę uroczę.
    Kiedy płaczesz - ja szlocham, gdy się śmiejesz i ja chichoczę.
    Czym jestem?
  • To ja się odniosę do 3 osób:

    - @KAyto - tutaj mam kilka punktów do zaznaczenia:

    1. Wszyscy wiedzieli, że jest ten pakt między nami. Mimo WASZEJ PRYWATNEJ POTYCZKI, ja tak ciągle uważam, że on obowiązuje - nawet jak będziecie mówić inaczej, to nie będę brał pod uwagę Waszych kont jako te wrogie.
    2. Skoro wiedziałeś więcej o Latte i mimo próśb nie zmieniłeś podejścia do konta "w dobre ręce", skoro miałeś Latte w buddy i złomowałeś i farmiłeś to inne konto, to nie miej pretensji o to, że to konto zostało wybronione. Na podstawie tego, że miałeś go w buddy uważam, że to trochę hipokryzja.
    3. O tych dwóch pomysłach wiedziałem dużo dużo wcześniej, mówiłem o tym z milion razy, że "szkoda Kajtka". Po drugiej stronie jednak widziałem Twoją zawziętość mimo jasnej prośby, niesamowitą pewność siebie przy odmowie zawieszenia broni w WASZEJ MINI WOJNIE (dla tych co nie widzą - tak, @KAyto dostał propozycję aby "zakończyć psoty". Była to ostatnia próba przekonania kajtka, żeby dał spokój).
    4. @KAyto nie pierdol i zostań. Przestańcie się tłuc już w tej piaskownicy.

    - @dr MD

    dr MD napisał(a):

    Wciąż: nie strzela się do kogoś za popchnięcie innego. Po prostu taki wlot jest karą skrajnie niewspółmierną do zawinienia, a zatem po prostu stojącą w sprzeczności do tak podstawowych reguł prawa jak fakt, iż ono nie działa wstecz itd. Niezależnie od tego o czym mówią regulaminy, pewne zasady - proporcjonalności kary do przewinienia - istnieją zawsze.
    @KAyto wyfarmił z tego konta tyle, że jeszcze jest na plusie. Biorąc pod uwagę to, co napisałem wyżej, nie uważam, że to było niewspółmierne. Więc drogi @dr MD połóż głowę wygodnie na łóżku. Z sufitu niech kapie Ci woda na czoło, po kropelce, po kropelce i tak przez... Myślę, że się domyślasz do czego dążę. Idąc dalej...

    dr MD napisał(a):

    Cieszę się natomiast, że ten temat powstał. Dla pokazania jednej rzeczy: że Feniksy nie cofną się przed żadną zagrywką ani przyjęciem żadnej osoby, byleby tylko iść ślepo po punkty. Metoda nie gra roli. Taki to sobie sojusz kryształowy jest.
    I znowu @dr MD:
    1. o jakich zagrywkach mowa? - multi? Pamiętaj o tym, że wystarczy jedna osoba w sojuszu, aby ten sojusz pogrążyła PRowo. Do czego zmierzam? Wcześniej wymienione słowo, również tyczą się sojuszu CE. Zbyt długo współpracujemy, żebym nie wiedział o kilku innych kontach, siostry. brata, syna, wiedźmina... Więc ponawiam pytanie, jakie to zagrywki stosujemy, nieznane Wam w CE?

    2. Odnośnie przyjmowania do sojuszu? O kogo chodzi? "Resztki NC" czyli Bryk i Koval?
    Odnośnie samych kont są to konta, które razem złomowaliśmy - całościowo lub częściowo. Odnośnie ludzi, osobiście grałem z Brykiem po dwóch stronach barykady. Stosowaliśmy zagrania przy których to, o którym piszemy wyżej nie można nazwać nieuczciwym - w ogóle nie nazwałbym nieuczciwym. Dlaczego został przyjęty do sojuszu? Zostało to zrobione na moją prośbę a Koval był dodatkiem (xD), jak się okazało bardzo pozytywnym. Dlaczego? bo mimo złych zagrywek po obu stronach, znałem sposób myślenia Bryka, ton jego wypowiedzi czy powody. Założyłem, że z przejściem do nas zabierze też całą resztę tego, co o nim myślę.
    Dodatkowo do pkt 2:
    To znowu @dr MD zakrawa o hipokryzję - CE rozmawiało z OGN i/lub Dzikim na temat fuzji/połączenia sił przeciw Feniksom, gdzie już wtedy członkami OGN byli gracze NC - co jest zupełnie innym kalibrem zagrożenia. Nawet mieliście głosowanie... O czym my tu rozmawiamy... ?

    i trzecia, najmniej istotna osoba:

    - Dziki zanim coś napiszesz, przypomnij mi za co dostałeś dzisiaj bana :D ?

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Gremlinek. ().

  • Myślałem, że tylko tak sobie pod nosem gadałeś o tym że rzucasz to wszystko w pizdu. Nawet nie brałem tego pod uwagę. To wszystko co napisałeś pewnie dla innych jest bardzo ważne by to zrozumieć dlaczego odchodzisz. Ale wydaję mi się że decyzja jest bardzo pochopna.
    @bobro pisze o tym, że są ludzie na uni nie związani z CE którzy pomogą w odbudowie. Ja się do nich zaliczam chociaż pewnie dostanę za to patelnią po ryju od Ines :love: . Bo ja dobrze pamiętasz farmiłeś ją bezkarnie :E

    Tak czy siak nie kończ tylko graj dalej bo faceci tak nie kończą ;]

    Abstrahując od Twojej sytuacji i Latte to pisałem kiedyś że skończy się NC i będzie trzeba poszukać sobie wrogów gdzie indziej. Nasuwa się myśl do tego co przeczytałem głównie to co @Gremlinek. napisał że tam mieliście pakty indywidualne zawarte, czyli jak to jest? Silnych graczy nie ruszamy ale reszte sojuszu jedziemy? Co to za sojusz albo pakty są między sojuszami albo ich nie ma. Czyli przykład. Latte leci na kogoś z CE np Hagrid, Kartofel mógłby pomóc ale nie pomoże bo Latte to kolega a Hagrid to sojusznik... mało istotny? ?(

    Team ogame jest kryształowy jak woda Perlage.
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Sobieski napisał(a):

    Abstrahując od Twojej sytuacji i Latte to pisałem kiedyś że skończy się NC i będzie trzeba poszukać sobie wrogów gdzie indziej. Nasuwa się myśl do tego co przeczytałem głównie to co @Gremlinek. napisał że tam mieliście pakty indywidualne zawarte, czyli jak to jest? Silnych graczy nie ruszamy ale reszte sojuszu jedziemy? Co to za sojusz albo pakty są między sojuszami albo ich nie ma. Czyli przykład. Latte leci na kogoś z CE np Hagrid, Kartofel mógłby pomóc ale nie pomoże bo Latte to kolega a Hagrid to sojusznik... mało istotny? ?(
    Podam Ci na przykładzie swoim... Nie atakuję Frankiego, Pawelta, Kaytka i Ziemniaka. Kilku innych osób z sojuszu CE też nie atakuję - ale to z innego powodu.
    Więc odpowiadając na pytanie - tak było.
    Jednak gdybym leciał na kogoś z CE i podstawia się Ziemniak. Po moje stronie jest zrozumiałe to, dlaczego to zrobił...
  • Gremlinek. napisał(a):

    Podam Ci na przykładzie swoim... Nie atakuję Frankiego, Pawelta, Kaytka i Ziemniaka. Kilku innych osób z sojuszu CE też nie atakuję - ale to z innego powodu.Więc odpowiadając na pytanie - tak było.
    Jednak gdybym leciał na kogoś z CE i podstawia się Ziemniak. Po moje stronie jest zrozumiałe to, dlaczego to zrobił...
    W sumie co ja się będę wypowiadać za kogoś, pewnie masz rację a co do tych osób i sojuszy to wasza sprawa.
    Przedstawiłem swój punkt widzenia a wiadomo to zależy od punktu siedzenia.

    Tak czy siak Kayto pozostań z nami, nie kończ ponieważ gdzie znajdziesz tak zacne grono jakie masz na Taurusie. :P
    Nie przejmuj się jednym koczkodanem czy tam jego pushkontami bo jak to Gremlinek napisał on się nie wpiernicza w wasze pushkonta 8o
    Chodź odnoszę wrażenie, że Gremlinek występował w roli adwokata gościa który, za nic ma uczciwą grę.
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Nie Latte jest oszustem nie mozliwe i ma wiecej kont nie moze byc ojojojoj powiem cos wiecej nie tylko on:) ale niech ci najbardziej uczciwi sie wypowiedz. Blazenada. A pamietam jak na kallisto swego czasu ktos chcial opchnac konto z czolowki plus 5 dodatkowych tak zwanych pomocniczych takze nie ma co plakac to gra oszustow i albo sie pogodzisz albo ksiazke poczytaj
  • riphagen napisał(a):

    Nie Latte jest oszustem nie mozliwe i ma wiecej kont nie moze byc ojojojoj powiem cos wiecej nie tylko on:) ale niech ci najbardziej uczciwi sie wypowiedz. Blazenada. A pamietam jak na kallisto swego czasu ktos chcial opchnac konto z czolowki plus 5 dodatkowych tak zwanych pomocniczych takze nie ma co plakac to gra oszustow i albo sie pogodzisz albo ksiazke poczytaj
    hipokryzja :)
    2 bany za push;
    - multi z 3 kont.
    - kupowanie surowców za kasę - na podstawie tego dostałeś w cymbał od Latte :D
    - kupowanie złomów za doładowania :);
    - kupowanie kont pod push...

    wyliczać dalej ?
  • riphagen napisał(a):

    a przypomniec ci ile kont chciales sprzedac jak juz jestes taki niewinny. Czekalem jak sie odezwiesz. Nie jestes lepszy od innych. Cala czolowka to pusherzy i oszusci
    Rzeczywiście chciałem Ci sprzedać 1 konto :D jedno bo nie mogłem grać na dwóch na tym samym uni... Faktycznie w porównaniu do tego co napisałem wyżej o Tobie to niemal to samo xD
    Widzisz ja to się odniosłem do tego co napisałeś o mnie. I oczywiście, standardowo nie odniesiesz się do tego co napisałem o Tobie? pomijamy Twoje zagrywki xD ?
  • 1 glowne plus 5 pomocniczysz pamietaj ze przez ten okres gry bylem w 2 mocnych sojuszach i wiem co nieco o kupowaniu kont pod zlomy o multi kontavh i szpiegach w roznych sojuszach i zgadza sie oszukiwalem tak jak wy uczciwi tylko jak widac robilem to tak nieudolnie ze ponioslem za to kare a wy nie. Nie uzywalem vpn nie mialem kont na roznych ip i nie zlomowalem swoich kont tylko handlowalem i mysle koniec tematu Panie uczciwy
  • riphagen napisał(a):

    1 glowne plus 5 pomocniczysz pamietaj ze przez ten okres gry bylem w 2 mocnych sojuszach i wiem co nieco o kupowaniu kont pod zlomy o multi kontavh i szpiegach w roznych sojuszach i zgadza sie oszukiwalem tak jak wy uczciwi tylko jak widac robilem to tak nieudolnie ze ponioslem za to kare a wy nie. Nie uzywalem vpn nie mialem kont na roznych ip i nie zlomowalem swoich kont tylko handlowalem i mysle koniec tematu Panie uczciwy
    Zacznę od końca. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to wyżej jasno napisałem, że moje zagrywki nie były uczciwe - ale to trzeba czytać ze zrozumieniem. Podpowiem:

    Gremlinek. napisał(a):

    Odnośnie ludzi, osobiście grałem z Brykiem po dwóch stronach barykady. Stosowaliśmy zagrania przy których to, o którym piszemy wyżej nie można nazwać nieuczciwym - w ogóle nie nazwałbym nieuczciwym.
    Idąc dalej - owszem nie złomowałeś swoich kont, tylko te które kupiłeś. To prawda. Nie zaprzeczam. Miałeś swoje konta plus te, które kupiłeś a z których po złomach miałeś surowce - 100% zgody.

    Tak sprzedawałem 1 konto. 2 kolejne (to nie jest 5 - nie wyolbrzymiaj), które mogłem oddać za zgodą innych, bo one były wielu graczy (w tym i moje, żebyś za chwile się nie czepiał) - tzw. ogólnodostępne.

    Tak byłeś w 2 sojuszach - w obu zawiodłeś. Pamiętaj, że i ja byłem w tych sojuszach. Równocześnie - gdybyś dalej nie zrozumiał. to tutaj też jest jasno opisane, że grałem w swoim sojuszu i w NC :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gremlinek. ().

  • a latte uktadl konto angela czy nie. A zezlomowalisvie konto moje po tym jak juz nie gralem. Tak bylo 5 ko to pamietam a po kolejne szkoda mi czasu na gadanie z toba jestes takim samym oszustem jak inni tylko nie umiesz sie przyznac wiec zyj sobie w tym swoim swiecie jestes najlepszy miszczu
  • riphagen napisał(a):

    a latte uktadl konto angela czy nie. A zezlomowalisvie konto moje po tym jak juz nie gralem. Tak bylo 5 ko to pamietam a po kolejne szkoda mi czasu na gadanie z toba jestes takim samym oszustem jak inni tylko nie umiesz sie przyznac wiec zyj sobie w tym swoim swiecie jestes najlepszy miszczu
    1. Co obchodzi mnie Latte - chyba mówiłeś o mnie.
    2.Tak Thanos dostał w pape jak sprzedałeś mu konto - kolejna prawda 100% xD. W pape dostałeś w obronie przypominam (https://board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/Thread/425021-BlackLatteCoffee-vs-Michalek-Riphagen-N-C-11920-7-OBRONA/)
    3. Ja Ci mówię, że mowa była o 2. Widzę co mam w smsach.
    4. Przecież matole sie przyznałem - kolejny raz nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie sądzę, żebym był najlepszy :)
  • I to rozumiem temat żyje zróbmy gówno burze :E nie mam żalu do Latte ze mnie zezłomował bo grałem po złomie dalej no może mam tylko dlatego że zrobił to bez jaj z innych multi a zawszę się chwali jakie to ma cojones żal mam za tego niby pecha. Bo jak już jest pech to gra traci sen to czyste dno i mam nadzieję że wszyscy się od niego odwrócą jak nawet nie potrafi się normalnie bawić i dlatego pozostanę przy mojej decyzji i kończę tą grę z całym szacunkiem dla wszystkich fajnych ludzi im mniej ludzi tym UNI jest przecież lepsze .... pozdrawiam tez Adiano :E
  • Kayto chcesz gównoburzę? mówisz - masz :D
    Twój wątek bardzo mnie zainteresował i ładnie wpisuje się w "całokształt" zagrywek Latte. Pushowanie się Latte jest niezaprzeczalne a przy tym trudnym do uwierzenia jest, że nie dostał nigdy bana. Gdybyś w jakiś sposób dotarł do kont testa, zwierza, lukosa czy cedrika, graczy z dawnego NC, to w historii zgłoszeń do suportu znajdziesz opisy jego wyczynów, było tego sporo :D . Odpowiedzią na zgłoszenia było banowanie pushówek ale nigdy konta Latte.

    Wcześniej były podejrzenia ale teraz sprawa jest już jasna, ktoś z administracji chroni Latte a nawet mu pomaga.

    Głowa do góry Kayto. Marsica i Latte da się zezłomować albo przynajmniej uprzykrzyć im życie.
    I tak masz szczęście, że Latte nie dorwał się do tego deuteru, które sklonował sobie ze swoją pushówką. Nie zapomnij za to podziękować dzikiemu :D wtedy żadne indywidualne pakty i umowy nie byłyby ważne.

    Marsic i Latte będę obserwowała wątek :P
  • KAyto napisał(a):

    Z graczem (BlackLatteCoffee) 2:14:7 miałem pakt o nie agresje na czas wojny z NC
    Potwierdzam ,pytanie gdzie jest teraz NC ?

    KAyto napisał(a):

    (a przepraszam jak on to nazwał mocniejsze nie może być push kontem dla konta słabszego
    Tu raczej logiczne jest ,że konto silniejsze nie może pushować słabszego


    KAyto napisał(a):

    i zobaczyłem że leci na stacjonuj z planety na planetę
    z moona na planetę

    KAyto napisał(a):

    no może poza tym że miał mnie w znajomych
    w tej sytuacji bez związku /nie atakowałbym stojącej floty mając Cie w buddy

    KAyto napisał(a):

    użył innego konta do zdjęcia moona bo nie chciał ryzykować swoich Gsów
    raczej oczywista i normalna sprawa , całe NC padło i jeszcze kilka osób w ten sposób , standardowe zagranie
    jak chcesz graj na innym uni poprowadzę ci gsówke

    KAyto napisał(a):

    rakietowałem jego multi typowa wojna
    takk... bardzo typowe , dla CE może taka właśnie wojna jest typowa , nie wiem , nie wnikam dla mnie to kindergarten
    zwłaszcza że rakietowałeś też mnie ,i mnie latałęś po satkach
    ,nie pozostałem dłużny (nawet zostawiłem u ciebie jakieś śmieszcze 20k krazkow )
    przeorałem ci kiedyś wszystkie planety i dostałeś wiadomość w grze ,"jak chcesz przestac sie tak bawić napisz tylko ,koniec psot i nigdy nie wracamy do tematu "
    wiadomość została bez odpowiedzi

    KAyto napisał(a):

    aż tu ni z gruszki ni z pietruszki Latte na mnie leci na surke 200k KR no i dofarm trampki myślę sobie zgłupiał do reszty no przecież jestem wszędzie *
    nie byłeś wszędzie * na 8 gali było 15 min na moonie tylko planeta na 3 gali była aktywka ,
    po 20 min lotu akty nie zgasła i gdybym nie gadał przez telefon w tym czasie (z Adanio * ) to już bym pewnie zawrócił
    ale podejrzewałem że będziesz chciał coś z telepkiem robić ,to myślę sobie że cie troche zdenerwuję
    bo nie lubię osób które marnują mój czas ,kilka osób sie o tym juz przekonało
    po kolejnych 10 min sprawdzam 3 gale i widzę akty na moonie (myśle sobie że coś za wcześnie , jak chcesz coś kombinować to troche nie poradnie ,
    klikam na atakowaną pozycję też akty , i wszędzie akty
    i tu olśnienie (w pierwszej chwili nie zauważyłem ) kayto na banie
    Pytanie moje było tylko jedno czy w ciagu tych 10 min kiedy nie patrzyłem teleportował flotę?
    1 slot 200k krazkow
    2 slot 400k mtów
    już chciałem zawracać krażki , bo jednak ryzyko
    same mtki też sie przebijały ,wiec lepiej stracić mtki

    A później już tylko telefony sie urywały ale to już sprawy na mniejsze grono , kto do kogo i po co dzwonił

    Po telefonach byłem bliski zawrócenia ataku , ALE dzień wcześnie znowu wyrakietowałeś i atakowałeś mi satki ,które odbudowałem po 2 tygodniach
    i tu sie szala przechyliła

    dr MD napisał(a):

    to zwlekanie i atak Latte oraz nagły ban od Adanio
    W inne dni też były próby farmingów -brak rozeznania z tematem -poleganie tylko na jeden wersji

    Jiyara napisał(a):

    weź nie chrzań... tylko mi tu graj..
    Popieram

    Sobieski napisał(a):

    Tak czy siak nie kończ tylko graj dalej bo faceci tak nie kończą
    Popieram

    KAyto napisał(a):

    nie mam żalu do Latte ze mnie zezłomował
    a jednak coś cie gryzie , mnie złomował bryk ,i co ? jestem z nim w soju

    KAyto napisał(a):

    nie mam żalu do Latte ze mnie zezłomował bo grałem po złomie dalej no może mam tylko dlatego że zrobił to bez jaj
    po pierwsze -dawno sie tyle nie zastanawiałem nad atakiem co u mnie jest rzadkością
    po 2- potrzebowałem właśnie do tego jaj,
    po 3 długo mnie do tego przekonywałeś
    * ataki na gracza w dobre ręce ( łączenie wyfarmiłeś około 20 MLD ) ani jednego st nie wkleiłeś na forum
    ostatnie było na ile ?? 5 -6 mld zysku ?
    dostawałem nawet info że wleciałeś i lecisz z dofarmem i też wtedy pisałem do ciebie żebyś zawrócił
    po 4 Pamiętaj ,że mam oczy i uszy w wielu sojuszach , i poznałem sie na Tobie kiedy pisałeś po sojuszach ,że te a te konto szpieguje dla mnie
    mnie to krzywdy nie zrobiło ,bo wiedziałeś może o 5 % ale przynajmniej poznałem sie na Tobie .
    co ostatecznie skłoniło mnie do ataku(a raczej zorganizowania akcji )

    sofija napisał(a):



    Pushowanie się Latte jest niezaprzeczalne a przy tym trudnym do uwierzenia jest, że nie dostał nigdy bana.
    Dowody ? a no tak brak bana
    dla przypomnienia- Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów

    sofija napisał(a):

    Marsica i Latte da się zezłomować
    Tak jak każdego -ameryki nie odkryłaś


    sofija napisał(a):

    I tak masz szczęście, że Latte nie dorwał się do tego deuteru, które sklonował
    myślisz ze postawiłem wszystko na jedną kartę ? :D
    Jeszcze czas ,musi nabrać mocy urzędowej ,jeść nie woła , dziury nie wyleży , co za dużo to nie zdrowo itd


    KAyto napisał(a):

    wspaniałomyślny zbieg okoliczności jakiego trzeba mieć pecha no przecież to przypadek no bo jak by inaczej przecież admin Adiano mu nie dał znać że zaraz będzie ban

    A teraz największy absurd całej tej opowieści czyli Adanio
    Ban był mega fartem , sam bym w to nie uwierzył gdyby to spotkało mnie i nie dziwie się w tej kwestii kayto
    ale na chłopski rozum wysyłał byś tylko 1 dofarm ? mając dogadaną sprawę ? kiedy ban i wgl ?
    w tej sytuacji mogłem wyfarmić 4,5mld a nie tylko 2

    Był to przypadek MEGA FART i nie mogłem opanować emocji , dzwoniłem chyba do każdego :D
    i każdy tylko WTF ,

    tyle w temacie
    dziki nowy nick na forum ? po kolejnym perm banie ?
  • BlackLatteCoffee napisał(a):


    sofija napisał(a):

    Pushowanie się Latte jest niezaprzeczalne a przy tym trudnym do uwierzenia jest, że nie dostał nigdy bana.
    Dowody ? a no tak brak banadla przypomnienia- Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów
    Konta, na których się pushowałeś były niżej w statach od ciebie. Konta te dostały bana, było kilka takich przypadków ale, o dziwo, twoje konto nie zostało zbanowane. Napisałam tak na potwierdzenie tezy, że masz przyjaciół, którzy dużo mogą zrobić choć poprawniej będzie napisać, którzy mogą też nic nie zrobić.

    Brnijmy dalej i pozwólmy sobie na pewien eksperyment myślowy (modne określenie pewnych działań).
    Kayto długo myślałeś gdzież jest ten ban za bash? 3,4, 5 dni nic, aż tu nagle, o zgrozo, jest ban lecz w bardzo nieodpowiednim momencie. Nie przyszło ci na myśl, że może to było czekanie na błąd?
    Wyobraź sobie co by się stało gdybyś w tym czasie zrobił długiego fsa (w odpowiednim miejscu i czasie) na własnego pzeta z zamiarem jego zawrócenia i w tym momencie dostajesz bana!! Możliwe jest, że nic byś nie zobaczył a jaki był finał to byś przeczytał na forum :D
    To takie moje fantazje ale historia polskiego ogame zna takie przypadki.

    Kayto, na koniec piszesz, że miałeś pecha, Ty miałeś olbrzymiego farta! :thumbsup:
  • Latte znowu źle, starannie dobieram słowa i przy redagowaniu zrezygnowałam z pewnego fragmentu. Pierwotnie miało być bardziej szczegółowo.

    Możliwe jest, że zdążyłbyś jeszcze zobaczyć pilota od Latte i w tym momencie dostajesz bana.

    W mojej fantazji wariantów jest kilka, nie musisz komentować.
  • Latte nie udawaj nieogarniętego, po co opóźniać jak godziny powrotu nie można zmienić a tę można wyliczyć? Można by go było zezłomować nawet godzinę po powrocie floty tylko by to cholernie źle wyglądało.

    Gdzieś na forum pewnie można jeszcze znaleźć szczegółowy opis dla nieogarniętych jak się robi takie akcje. Takie wypadki zdarzały się jakieś 5-6 lat temu a ja tylko fantazjuję :D